Küsitluse juurest jõudmine teema juurde

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Ralli
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 11. 08. 2004. 21:44

Küsitluse juurest jõudmine teema juurde

Postitus Postitas Ralli » 03. 05. 2005. 23:26

Olen juba korduvalt otsinud esilehel oleva küsitluse juurest pääsu küsitlusega seotud kommenteerimislehele, et vaadata teiste arvamust või ka lihtsalt küsija kommentaare aga sinna tee leidmine on suht raske kui ei kujuta ette, mis foorumi all küsitlus võiks olla. Äkki oleks vajalik-võimalik teha kõikidele küsitlustele oma alajaotus või siis mingi link, mis viiks küsitluse tekitamise koha juurde vastamise või tulemuste vaatamise järel? Või ei oska ma lihtsalt leida seda?

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Küsitluse juurest jõudmine teema juurde

Postitus Postitas mart » 03. 05. 2005. 23:39

Ralli kirjutas:Olen juba korduvalt otsinud esilehel oleva küsitluse juurest pääsu küsitlusega seotud kommenteerimislehele, et vaadata teiste arvamust või ka lihtsalt küsija kommentaare aga sinna tee leidmine on suht raske?
Proovi otsingus sedamoodi:märksõna - küsitlus:
search.php
Kindlasti on ka etemaid/otsemaid variante, kuid pole ise paremat välja nuputanud :oops:
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 04. 05. 2005. 07:30

esilehel olev küsitluse kast on lihtsalt lisamoodul mis võtab andmebaasist kõige värskema aktiivse küsitluse ja paneb selle esilehele. ei oska ka muud soovitada kui proovi otsingu abi küsimuses sisalduvate märksõnade kaudu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”