Teemast kinni pidamine

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Teemast kinni pidamine

Postitus Postitas erikr » 18. 06. 2004. 09:50

Hakkab muutuma väsitavaks osade kodanike kalduvus teadlikult ja süüdimatult tekitada mingisse konkreetsesse teemasse uus teema ise uhkelt deklareerides, et "vist ei lähe siia teemasse", "ei viitsinud uut teemat teha" "offtopic" jne. rääkimata neist kes üldse teema sisust kinni ei pea ja kirjutavad seda mis parasjagu pähe on tulnud.

kui olen juhtumitele konkreetselt tähelepanu juhtinud siis on teinekord tõstatatud kibestunud ja tigeda admini personaalküsimus.

laiskusele pole vabandust, hoolimatus on puhas ebaviisakus teiste suhtes.
teistelt kasutajatelt paluksin mitte kaasaminekut uue haruteema või offtopicuga vaid vastupidi - vasta sõnumile sirgjooneliselt, et "offtopic jätta", "postita uue teemana jne" ühiskondlik kontroll ja surve on alati efektiivsem kui adminni kurjustamine.

või kas sellist ebamäärast laialivalguvat foorumit kasutajad soovivadki?

mis kasutajad ise arvavad :roll: :?:
Viimati muutis erikr, 18. 06. 2004. 10:05, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 18. 06. 2004. 10:04

Üldjuhul erikr-ga täiesti nõus, kuigi tihti on piir kus lõpeb üks ja algab teine teema üsna ähmane.
Aga kui kirjutan "offtopic jätta" jne., siis kirjutan ka ise teemast mööda :wink:
Spordin oma lõbuks!!!

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 06. 2004. 10:07

Ruuno kirjutas:Aga kui kirjutan "offtopic jätta" jne., siis kirjutan ka ise teemast mööda :wink:
nagu erikr ütles siis manitseda võib/peab.seega pole see OT.Ja erikr'il 100% õigus ja tunnen ise kah kerget süüd :oops:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 18. 06. 2004. 10:11

erikr - teed väga head tööd adminnina. Rangusaste on just parajal tasemel :wink:
.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Teemast kinni pidamine

Postitus Postitas Alvaro » 18. 06. 2004. 10:19

erikr kirjutas: või kas sellist ebamäärast laialivalguvat foorumit kasutajad soovivadki?

mis kasutajad ise arvavad :roll: :?:
We all luv ya :!: :wink:
Piitsa allumatutele......

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 18. 06. 2004. 11:05

olen üks patune tõenäoliselt :oops: . AGA mul on ettepanek, kui on tõesti niivõrd ebasobilik või OT postitus, siis võiks admin selle lihtsalt pikema jututa kustutada. samas arusaadav kui seda pole aega või tahtmist teha, postitajatel endal lasub siiski esmane kohustus asja jälgida.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 18. 06. 2004. 11:22

Palun mitte võtta õigustusena OT-le ega ka karmi kriitikana, aga...

kuidas saab nii, et tsiteerimisel läheks jutt siis juba õigema teema alla?
Ma ei saa ju tsiteerimisel öelda/määrata, et algata alates minu vastusest uus teema vastavas rubriigis; samuti puudub võimalus suunata vastus kuhugi teise olemasolevasse teemasse. :?:

Samas, mind näiteks ei häiri, kui arutakse aeg-ajalt ka rattaväliseid teemasid a la nagu jooksmisega seotud teemad (mille eest Mati on alati noomida saanud :shock: ). On ju suur vahe kas näiteks saad oma küsimusel vastuse usaldusväärselt ja identifitseeritud isikult või siis anonüümselt kommenteerijalt näiteks Delfis. Mul ei oleks midagi selle vastu, kui velo.clubbers.ee'st tekiks tulevikus midagi sarnast nagu mu lemmikfoorum hetkel http://www.jazzhoops.com; see on isegi IMHO suurusjärk karmimalt modereeritud kui velo.clubbers.ee - poliitika ja usu teemad on täiesti OUT ja KARMILT keelatud 8) Sellise universaalse foorumi haldamine on muidugi iseasi, seega ei näe probleemi, kui hoitakse praegust joont.
Viimati muutis LauriA, 18. 06. 2004. 11:47, muudetud 1 kord.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Postitus Postitas Nastix » 18. 06. 2004. 11:25

Aga kui manitsema hakata, siis piisab sellest, kui seda üks inimene teeb, mitte nii, et 5 postitust on järjest, mille sisuks on ainult "offtopic jätta".
Signature not found, please try later!

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 18. 06. 2004. 11:37

:oops: vaatasin jutu üle ja oh hullu, mina olingi see kes intrigeerivale OT küsimusele vastates teemavälise jutuniidile alguse tegi. Järgmine kord pressin kohe uue teema nuppu.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 06. 2004. 11:43

LauriA kirjutas:Palun mitte võtta õigustusena OT-le, aga...

kuidas saab nii, et tsiteerimisel läheks jutt siis juba õigema teema alla?
Ma ei saa ju tsiteerimisel öelda/määrata, et algata alates minu vastusest uus teema vastavas rubriigis; samuti puudub võimalus suunata vastus kuhugi teise olemasolevasse teemasse.
kui mõnd väärt mõtet tsiteerida tahad, alustad justkui sellele teemale vastamist, teed tsiteeritavale osale copy, liigud tagasi, lähed õigesse teemasse või teed uue teema, teed uue postituse, pasted tsitaadi clipboardist aknasse ja jätkad oma mõtteavaldusega. muud intelligentsemat lahendust kahjuks pole
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 18. 06. 2004. 12:17

erikr kirjutas:kui mõnd väärt mõtet tsiteerida tahad, alustad justkui sellele teemale vastamist, teed tsiteeritavale osale copy, liigud tagasi, lähed õigesse teemasse või teed uue teema, teed uue postituse, pasted tsitaadi clipboardist aknasse ja jätkad oma mõtteavaldusega. muud intelligentsemat lahendust kahjuks pole
Kui juba mulle, siis järelikult ka igale vähegi arusaavale arvutikasutajale on see vägagi intelligentne ja mitteülejõukäiv lahendus.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 18. 06. 2004. 12:27

A kuda on väikeset naljade ja tögamistega teemade sisse? Need kuluvad kahati küll marjaks ära kui aus olla :)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 18. 06. 2004. 12:30

Mati kirjutas:A kuda on väikeset naljade ja tögamistega teemade sisse? Need kuluvad kahati küll marjaks ära kui aus olla :)
ilma läheks asi "kuivaks".
lihtsalt peab õigel hetkel piiri pidama.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 18. 06. 2004. 16:28

Mati kirjutas:A kuda on väikeset naljade ja tögamistega teemade sisse? Need kuluvad kahati küll marjaks ära kui aus olla :)
Iga mees, kellel siin on neljakohaline sõnumite arv, võiks ühe korra asemel üks koma viis korda mõelda, kas seda kommentaari on ikka mõtet lisada või mitte...... :wink: :wink: :wink:

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”