Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
Viljar V
Rattur
Postitusi: 341
Liitunud: 04. 10. 2012. 16:47

Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas Viljar V » 09. 10. 2012. 21:03

Kas pole plaanis teha eraldi rubriiki "Minu ratas", "Minu liikur" vms.
Sinna alla saaks iga kasutaja teha oma rattast eraldi teema, oma ratta teemas hea arutleda mis teoksil, mis plaanis, samuti küsida oma rattaga seonduvat nõu teistelt kasutajatelt, jagada pilte liikuri juures korda saadetud tegevustest ja muidugi pling-pling pildid :)
Kindlasti vähendaks selline rubriik üldises foorumis erinevaid küsimus vs 1 vastus teemasid ja nii-nimetatud rumalaid küsimusi valedes kohtades.

Selline rubriik laialt autofoorumites kasutusel ja kuna ise olen olnud üsna aktiivselt tegev ühes Eesti suurimas autofoorumis, siis seal see töötab väga hästi, ning võtab foorumis üldist läbu vähemaks.

Minu arvates on mugav just see, et on oma teema, kus saad konkreetselt enda liikuri kohta teistelt infot ja soovitusi küsida, samas saavad teised kiita, ning vajadusel laita :)


Tänan tähelepanu eest :)
Viimati muutis Viljar V, 10. 10. 2012. 08:57, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas KaupoR » 09. 10. 2012. 21:54

Siin foorumis võid oma vokist pajatada Jalgrattad üldteemas
If everything's under control, you're going too slow!

Tupsu
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 13. 09. 2012. 16:52

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas Tupsu » 11. 10. 2012. 20:44

Ja mina rumaluke, arvasin, et see koht on hoopis selles teemas
viewtopic.php?f=5&t=9905

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas erikr » 11. 10. 2012. 20:48

Tupsu kirjutas:Ja mina rumaluke, arvasin, et see koht on hoopis selles teemas
viewtopic.php?f=5&t=9905
Õigesti arvasid, Kaupol läks seekord tiba lappama.
OK. Äkki ei läinud ka.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas siim_s » 11. 10. 2012. 20:51

Teema algataja peab ilmselt silmas midagi sellist nagu siin: http://www.bikeradar.com/forums/viewforum.php?f=10017
Mina olen poolt - teiste rattaid ja nende ehitamisi on alati põnev jälgida. Uudishimu pole patt. :)

fo1l
Rattur
Postitusi: 277
Liitunud: 23. 02. 2011. 14:25

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas fo1l » 11. 10. 2012. 20:52

siim_s kirjutas:Teema algataja peab ilmselt silmas midagi sellist nagu siin: http://www.bikeradar.com/forums/viewforum.php?f=10017
Mina olen poolt - teiste rattaid ja nende ehitamisi on alati põnev jälgida. Uudishimu pole patt. :)
Olen ka poolt

Kasutaja avatar
Viljar V
Rattur
Postitusi: 341
Liitunud: 04. 10. 2012. 16:47

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas Viljar V » 11. 10. 2012. 20:53

Siin hea näide sellest mida silmas pean: http://foorum.bmwclub.ee/viewforum.php? ... 5eec92e74f

Teema alguses info liikuri kohta, mis tehtud, mis plaanis, pildid jne. Samas saad otseselt enda liikuri kohta infi küsida, teiste arvamusi lugeda ja see on kõik ühes kohas, mitte ei ole foorumi eri rubriikides laiali.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas erikr » 11. 10. 2012. 21:09

Äkki tasuks uue kasutajana enne foorumi stiili, teemade ja rahvaga pikemalt tutvuda, kui et nädala järel peale regamsit esitada soove, mis ei pruugi kõigile siinsetele arusaadavad olla.

Aga äkki rattur ei pikendu niisama lihtsalt kui bemmimees?

Jah, mul on üle keskmise (maksumusega, tehnilise tasemega) rattad, mida olen tuuninud edevamaks tehaseseadetest.
Mõned üldse raami peale ise kokku lapanud.
Pole mingit objektiivset mõõdupuud, kuipalju on mu rattad pikendused ja kuipalju on neis vaid reaalset soovi omada endale sobivaimat ja mugavaimat võimalikku sõiduvahendit, mida saan endale lubada.
Ma ei häbene oma ratastega rahva sekka ilmuda, aga mul puudub igasugune vajadus neid eraldi eputamiseks eksponeerida.
Pigem vaid reaalset lisaväärtust omavad projektid rattapoodide noormehannide armul olevale rahvale teadmiseks tuua, nagu näiteks titaanist MTB raamile ketaspiduri kinnituse aretamine või vastus teemasse, kuidas BB92 ja GXP ristata.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas arnea » 11. 10. 2012. 21:16

Mina sain Kaupo mõttest küll nii aru, et kuni pole vastupidist tõestatud, on Jalgrattad alamjaotis sobiv koht oma isikliku velo aretamise teemade tegemiseks. Siis tekiks sinna ehk asjalikum sisu kui praegu, kus 90% teemadest on suhteliselt sama mustri järgi kulgevad "kas osta ratas a või b" teemad. Kui tahta rattafoorumit paremaks teha, võiks need ostuabi teemad omaette liigutada ja trende jälgivad (29", 650b, jne) ja sisulisemad teemad Jalgrattad alajaotise alla jätta.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas KaupoR » 11. 10. 2012. 21:20

Ma mõtlesin just seda, mida ma kirjutasin. "Mis ratas kellelgi on" on selline näitamise teema rohkem. Kui tahta oma rattast teemat arendada, siis lahustub see teiste rataste vahele ära.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas erikr » 11. 10. 2012. 21:27

Aga kui teha selliene ehtne showoff teema, palju sinna reaalseid postitusi tekiks?. Enamuses fixie või taastamise teemad. Või sõltuvusega weight weenied.
Mistahes motiividega niisama võistlev parendaja tõenäoliselt vaataks teemast mööda.
Ilmselt ka see, kes oma 8-käigulisest Meridast soovib 9-käigulist teha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Viljar V
Rattur
Postitusi: 341
Liitunud: 04. 10. 2012. 16:47

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas Viljar V » 11. 10. 2012. 21:30

erikr kirjutas:Äkki tasuks uue kasutajana enne foorumi stiili, teemade ja rahvaga pikemalt tutvuda, kui et nädala järel peale regamsit esitada soove, mis ei pruugi kõigile siinsetele arusaadavad olla.

Aga äkki rattur ei pikendu niisama lihtsalt kui bemmimees?

Jah, mul on üle keskmise (maksumusega, tehnilise tasemega) rattad, mida olen tuuninud edevamaks tehaseseadetest.
Mõned üldse raami peale ise kokku lapanud.
Pole mingit objektiivset mõõdupuud, kuipalju on mu rattad pikendused ja kuipalju on neis vaid reaalset soovi omada endale sobivaimat ja mugavaimat võimalikku sõiduvahendit, mida saan endale lubada.
Ma ei häbene oma ratastega rahva sekka ilmuda, aga mul puudub igasugune vajadus neid eraldi eputamiseks eksponeerida.
Pigem vaid reaalset lisaväärtust omavad projektid rattapoodide noormehannide armul olevale rahvale teadmiseks tuua, nagu näiteks titaanist MTB raamile ketaspiduri kinnituse aretamine või kuidas BB92 ja GXP ristata.
Äkki oleks uut liitujate suhtes väheke positiivsem või on siin tegemist rohkem sellise kommuuniga, et kui oled uus, ole parem paar aastat vait ja siis vaikselt läbi lillede proovi oma mõtet mainida? :)
Kui on teema "RattaFoorum paremaks", siis ma arvan, et see on just õige koht kuhu arvamust kirja panna või saan ma millegist valesti aru?
Sellest bemmimehe pikendumisest ei saanud täpselt aru?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas erikr » 11. 10. 2012. 21:40

vilts100 kirjutas:siis ma arvan, et see on just õige koht kuhu arvamust kirja panna või saan ma millegist valesti aru?
Ei saanud. Hetkel toimub arutelu Su arvamusega seoses.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Infidel
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 01. 07. 2011. 23:53

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas Infidel » 11. 10. 2012. 22:12

Mina saan mõttest aru ja toetan seda. Algaja ratturina on mul pidevalt millegi kohta küsida (enamjaolt ikka enda rataste kohta). Oleks hea, kui on üks teema, kus ma neid aegajalt küsida saaks, ilma et peaksin orienteeruma erinevates rubriikides ja pidevalt uusi teemasid tegema.

sannu123
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 04. 01. 2013. 15:20

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas sannu123 » 14. 01. 2013. 19:13

toetan isegi seda mõtet,hea oleks vaadata teiste rattaid..

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: Eraldi rubriik "Minu ratas", "Minu liikur" vms.

Postitus Postitas kalev » 14. 01. 2013. 20:21

Aga palun... viewtopic.php?f=5&t=9905
sannu123 kirjutas:toetan isegi seda mõtet,hea oleks vaadata teiste rattaid..

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”