Reklaamid foorumis

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Reklaamid foorumis

Postitus Postitas serxx » 16. 09. 2011. 09:10

Kas viimase nädalaga on foorumis midagi reklaamide osas muudetud?
Mulle on hakanud alla paremasse nurka mingit kandilist kasti loopima, kus tihti Seati reklaam.
Samuti viskab vahel alla serva scrolliva Estonian Airi reklaami.
Enne pole nagu täheldanud neid.

Sellised reklaamid on väga ebamugavad ja pealetükkivad. Eriti siis, kui vaatan foorumit väikse ekraaniga Androidiga telefonist.
Üleval oleva banneri vastu pole mul midagi. Las ta olla ja seal on tihti isegi täiesti kasulikke viiteid. Kuid need teksti peale lahti hüppavad reklaamid on täiesti vastikud. Eriti telefonis.

Kui võimalik, siis ehk saab selles osas midagi muuta?
Ma saan aru, et reklaamiraha on foorumi käigushoidmiseks vajalik, kuid ehk saab need reklaamid mingil inimlikumal meetodil foorumisse paigaldada.

Hea meelega paneks ka screenshoti, kuid nüüd just kui vaja oleks, ei tule neid ette.

Kuna desktopis neid reklaame väga tihti ei näe (ja enamikes arvutites on mul ka adblock peal), tegin telefonist pilti, kus seda tuleb ette väga tihti:
Pilt

Nii, ka desktopi screenshotid nüüd olemas:
Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Villem T » 16. 09. 2011. 10:44

Poes asjade eest maksmine imeb ka ikka vilinal.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas serxx » 16. 09. 2011. 10:51

Villem T kirjutas:Poes asjade eest maksmine imeb ka ikka vilinal.
Nii on.

Miks ma sellest kirjutan?
1. Veel mõni nädal tagasi ei pannud tähele sellist asja.
2. Telefoni väiksel ekraanil on see väga ebamugav.
3. Kuna alafoorumi nimi on "RattaFoorum paremaks", siis ongi teema püstitatud selle eesmärgiga, et saaks asja veidi kasutajasõbralikumaks, et need reklaamid ei oleks nii pealetükkivad.

Nagu ma ka kirjutasin, et ei ole mul midagi selle vastu, et üleval see bänner on.
Ja mainisin ka seda, et ma saan väga hästi aru, miks siin reklaamid on.

Lihtsalt nende konkreetsete reklaamide puhul näen mina kahte varianti:
1. Asi tuleb teha viisakamaks, et see ei häiriks.
2. Kui foorumi poolelt midagi ei tehta, tehakse seda kasutajapoolelt reklaamide blokeerimise näol ja niimoodi pole sellest kasu kellelegi.

Minu arvates täiesti mõistlik? Või tahan ma liiga palju?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas KristjanS » 16. 09. 2011. 11:45

Tänapäeval kõik MAKSAB! See on fakt ja sellega peab leppima. Iga üritusega kaasnevad kulud, täpselt samamoodi ka selle foorumi ülalpidamisega. Kui administreerimise alla kuluva aja neelab moderaator alla, siis selle alla oma isikliku raha panna ei ole küll mingit huvi, kui see kaudselt raha tagasi ei too. Et kulud katta, tuleb kuskil raha saada. Reklaam on kaup, mida müüa ja seda ka antud foorumi haldaja teeb. Vaevalt, et selle foorumi kasutajad on nõus oma raha siia alla pritsima, et reklaamist vabaneda. Elame edasi teadmisega, et tasuta lõunaid ei ole olemas ja antud foorum peab äraelamiseks reklaami väljastama!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas serxx » 16. 09. 2011. 12:11

Järjekordselt saadakse asjast valesti aru.

Ma ei kirjutanud mitte selleks, et reklaamid eemaldada, vaid selleks, et reklaamide kuvamine oleks mõistlikum/inimlikum.
Mul ei ole mingi probleem kasutada Adblock tarkvara, et need täiesti eemaldada ja neid üldse mitte näha. Aga kui ma seda teen, siis ei teeni foorum ka reklaami näitamisest raha (reklaami ei näe - klikke ei tule - raha ei saa).

See, millele ma tähelepanu juhin, on foorumi paremaks rahastamiseks kasulik.
Kui reklaame näidatakse nii, et need ei häiri, siis ei hakata neid ka blokeerima. Reklaame nähakse, kui midagi huvitab, siis klikitakse sellele ja raha tuleb.

Ma ei kirjutanud mitte selleks, et ainult minul parem oleks. See on igal juhul ka foorumile kasulik.
Või on teil kõigil juba Adblock peal ja seega pole ka probleemi?

Ma võin ka iga paari kuu tagant ise mõned eurod foorumi üleval hoidmiseks ja adminnimiseks üle kanda, pole mingit probleemi.
Osadel lehtedel on ka täiesti üleval hoolduskulud ja annetuste süsteem, kus saab ilusti näha "eelarve" täitumist ja vastavalt sellele saavad kasutajad oma lemmik lehte toedata.

Ma ei soovi tasuta lõunaid. Ma lihtsalt soovin, et minu lõuna sees ei ulbiks kärbest.
Kui siin tuleb minu mõtteavalduse peale ainult negatiivset vastukaja, siis unustame selle, lülitan adblocki sisse, olen õnnelik ning teema võib musta auku saata.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas erikr » 16. 09. 2011. 12:50

OK, ma räägin siis asjast.
Kellele üldse ei meeldi, palun blokkigu ära. Kui ikka hirmsasti segab.

Jah, igasugused nutikad tikutopsid murravad massidesse ja nendega üritatakse kangesti meediat tarbida.
Foorumi puhul arvestan sellega, et normaalne ekraan on 1440x900 või ehk ka veel 1280x1024.
Tegelikult käib ok-lt ka 1024x500-ga. 800x600 ka kui ikka häda on.
Niikaua, kuni phpBB ei sisalda eraldi mootorit tikutopsidele, jääb nii kuis on.

Neid overlay reklaame on näidatud juba eelmisel aastal, selle aasta suve algusest on hakatud foorumit
rohkem kampaaniatesse kaasa haarama. Pakkumised tehakse suunatult, igasugust värki ei pakutagi.
Samuti saame alati mingis pakutud kampaanias soovi korral mitte osaleda.

Üht reklaami näidatakse samale kasutajale (kuidas iganes seda siis määratletakse) keskmiselt 2-5 korda
kampaania jooksul. Teed refreshi või paned reklaami kinni kui tahad tast vägisi lahti saada. Kuni ta
mingil hetkel end taas ilmutab.

Reklaamide näitamise viisile me kaasa ei saa rääkida. On vaid jupike koodi mootorisse pandud, mis
läheb toob reklaami koos näitamisviisiga kampaaniameistrite serverist.
Saan vaid eemaldada ühest failist ca 20 rida koodi ja ei näidata enam kunagi kellelegi ühtegi overlay
reklaami. See pole aga hea lahendus põhjusel, mille serxx-i oponendid on prožektorivalgusesse vedanud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas serxx » 16. 09. 2011. 13:05

Tänud vastuse eest.

Põhiliselt häiris see mind just telefonis. Enne pole mulle üldse reklaame ette loopinud, aga viimase nädalaga loobib kogu aeg ette. Iga paari lehe laadimise järel. Korra juba mõtlesin, et telefoni mingi reklaami-kolli mõne tarkvara jupiga kaasa saanud ja see piinab mind. Kuid desktopis ka täitsa tulevad, kui kõik filtrid maha võtta - aga suhteliselt harva.

Kui üleval bänneril on rattateemalised reklaamid, mis on täitsa abiks ja olen paljusid neist ka klikkinud, siis need overlay reklaamid pole üldse rattateemaga seotud (minu jaoks). Lennupiletid, autod ja misasi see üks oli, spordiennustus vms. hasartmängu laadne vist? Ühesõnaga sellist tüüpi asjad, mida ma mitte mingil juhul ei tarbiks mitte kunagi.

Kui selles osas midagi ette võtta ei saa, siis las olla. Ma lootsin, et järsku on lihtne seda asja muuta ja saab foorumi kasutamise meeldivamaks ning ka finantspoole tänu sellele efektiivsemaks.

Minu poolt võib lugeda teema lõppenuks.

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas pärnu rattur » 16. 09. 2011. 16:44

Adblock Plus. Ja kõik on öeldud.
Ärge näkku lööge! [/OT]

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas siim_s » 17. 04. 2012. 17:16

Kas ma olen ainuke, keda see Amaroki reklaam häirib? Alguses lootsin, et näen seda vaid 3-5 korda, nagu ülevalpool kirjas, aga reaalsuses on see ikka kümneid kordi juba ees olnud. Ja kui kogemata lihtsalt hiirega üle lähed, siis nihkub kogu foorum paremale peitu, nii et lugemine muutub võimatuks ning peab refreshima.

Ma ei ole reklaamide vastu siin foorumis, aga nii pealetükkiv ning reaalselt lugemist segav reklaam on veidi liig - ehk annaks midagi ette võtta?

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas maksipoiss » 17. 04. 2012. 19:36

siim_s kirjutas:Kas ma olen ainuke, keda see Amaroki reklaam häirib? Alguses lootsin, et näen seda vaid 3-5 korda, nagu ülevalpool kirjas, aga reaalsuses on see ikka kümneid kordi juba ees olnud. Ja kui kogemata lihtsalt hiirega üle lähed, siis nihkub kogu foorum paremale peitu, nii et lugemine muutub võimatuks ning peab refreshima.

Ma ei ole reklaamide vastu siin foorumis, aga nii pealetükkiv ning reaalselt lugemist segav reklaam on veidi liig - ehk annaks midagi ette võtta?
Ei ole ainuke .

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas pärnu rattur » 17. 04. 2012. 19:45

pärnu rattur kirjutas:Adblock Plus. Ja kõik on öeldud.
Nutimopside koht ama ei tea, kas neile ka mingit sellist tarkvara pakutakse, aga nagu ma aru saan, siis see polegi praegu probleem.
Ärge näkku lööge! [/OT]

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas maksipoiss » 14. 07. 2012. 09:53

Praegu jooksev VW reklaam on küll oma "eesmärgi täitnud", ei taha kaugelt ka enam ühtegi seda marki masinat näha :D .

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas kalev » 14. 07. 2012. 10:48

maksipoiss kirjutas:Praegu jooksev VW reklaam on küll oma "eesmärgi täitnud", ei taha kaugelt ka enam ühtegi seda marki masinat näha :D .
Püüdsin ka mõnda aega leplikult reklaame taluda... aga siis kui ikka konkreetselt lugemist segama hakkas läks Opera'le Ghostery peale ja mitte üht probleemi enam.
Kokkuvõttes saavutati seda, et tänu sõna otseses mõttes segava reklaami tõttu ei näe/vaata ma enam üldse reklaami. Normaalse kasutatava lahenduse puhul oleks tõenäoline klient alles jäänud.
Aga ju siis nii on hea ja peabki olema. :?

Kasutaja avatar
slinki
Rattur
Postitusi: 352
Liitunud: 16. 03. 2010. 09:13

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas slinki » 12. 09. 2012. 16:22

Tahvelarvutiga ei ole foorum enam külastatav!

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas urmo » 12. 09. 2012. 16:46

Nutifoniga pole reklaame ka võimalik ignoreerida, tuleb kõik kenasti kinni klikkida, enne kui lugema saab hakata :cry: Kuigi see ei ole ka vist päris igal külastusel nii, telefonil oleks nagu meeles paar päeva see kinnipanek, siis viskab jälle ette, see on natuke leebem variant.
Zero the Hero

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1186
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas SK » 12. 09. 2012. 17:49

Tore, et keegi foorumit läbi reklaamiostmise toetab, aga reklaamide sobivus 1280x800 tahvelarvuti ekraanile ja brauserile on kõike muud kui pädev. Ei saa ka öelda, et see mingi eriti alternatiivne ekraanimõõt oleks. Näiteks G4S reklaam on tahvli ekraanil nagu üks arusaamatu piklik hägune junn keset ekraani, millega pole mitte midagi pihta hakata.

Reklaamivahendajad võivad küll õnnelikud olla, aga ükski minu paarisajast sel aastal tehtud reklaamiklikist tahvelarvutil ei ole seotud kommertshuviga reklaamiva ettevõtte vastu, vaid võimetus reklaami inimese moodi sulgeda. Pigem nean neid ettevõtteid ja nende agentuure maapõhja, et nad niisama aega raiskavad ja nende teenused seostuvad ka hiljem halva emotsiooniga. (IF ja G4S on mulle oma negatiivse "vihka meid" kampaania siin juba korraldanud (n) :x )

Infidel
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 01. 07. 2011. 23:53

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Infidel » 12. 09. 2012. 18:22

Igasugune reklaam on hea reklaam.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1186
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas SK » 12. 09. 2012. 19:48

Infidel kirjutas:Igasugune reklaam on hea reklaam.
Nii arvavad ka Arnold Oksmaa, Vändra-Aveli, Dressi-Toivo jt. sinu mõttekaaslased, kes on kõik reklaami abil püünele jõudnud, aga mitte sellisel kujul ja sellisele püünele, kuhu nad tegelikult soovisid :twisted:

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas j6ukur » 12. 09. 2012. 21:15

Ja turvateenust ostva firmajuhina tundub vaatamata kibestumisele, et see G4S bränd on vist päris kuulus. Nagu ka xanax, vicodin ja muud märksõnad, mille toimest ja kõrvalnähtudest mul õnneks? aimugi pole...

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Fre » 15. 09. 2012. 11:36

Täitsa arusaadav et foorumi ülalpidamisega kaasnevad kulud ja nende katmiseks on vajalik reklaami näitamine. Aga samas nõustun eelkõnelejatega, osa reklaame on formaadilt veidi ebaõnnestunud. Ntx mind oli foorum millegipärast välja loginud vahepeal ja ma ei saanud sisse logida, kuna reklaam (Vytautas) oli täpselt sisselogimiseks vajalike väljade peal. Niiet aususe mõttes võiks Vytautase klikkidest paar tk maha arvestada, see juhtus kogemata kui ma sisse üritasin logida. Mis, nagu näha, ka lõpuks õnnestus.

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas kalari » 16. 09. 2012. 20:19

Vabandust, kiire on ja ma ei soovi velofoorumis olles aega kulutada ülalolevate arvamusavalduste läbilugemiseks. Reklaamiteema ei ole teema, mille üle arutlemine selles foorumis mind eriti köidaks. Ma saan muidugi väga selgesti aru, et foorumi ülalpidamiseks on vaja raha ja reklaampinna müük on üks hea võimalus. Aga... viis, kuidas seda praegu tehakse on (vabandage otsekohesuse pärast) lausa rõve! Lõpetage see porr! Ma olen nõus kasvõi iga aasta mingi rahasumma foorumi omanikel maksama aga palun säästke mind nende idiootsete kastikeste pidevast kinniklõpsamises!

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Oliver » 16. 09. 2012. 20:28

Viimasel ajal on reklaam tõesti liiga aktiivseks muutunud. Teen halduritele ettepaneku natuke tasakaalukamalt toimetada.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas erikr » 16. 09. 2012. 21:20

OK, vaatan seda asja, mis teha annab.
Reklaamid paneb smartAD, kelle koodijupike on lisatud foorumi mootorisse.
Reklaame/kampaaniaid enne avaldamist ma ei näe, seega ei saa eelnevalt kätt ette ka panna.

Andke ka mulle mõned vihjed, et mis on talutav ja mis on rõve.
Eriti suuruse osas vajaks andmeid.

Kuna ise olen vanakooli inimene, siis kasutan helistamiseks telefoni, pildistamiseks fotokat ja interneti jaoks arvutit.
Jah krt, molu on 24". Peaks 29"-se sebima :roll:
Lihtsalt ei oska teie nutiseadmetel tekkivale ängile kaasa elada.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Kuldar » 16. 09. 2012. 21:58

kõige jäledamad on need kastid, mille lämmatamiseks tuleb ära kannatada kuni see amööb ennast üle kineskoobi lohistab et ristikest tapma pääseks.
Gravity is a Bitch

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas maksipoiss » 17. 09. 2012. 05:45

Kuldar kirjutas:kõige jäledamad on need kastid, mille lämmatamiseks tuleb ära kannatada kuni see amööb ennast üle kineskoobi lohistab et ristikest tapma pääseks.
(y)

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1186
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas SK » 17. 09. 2012. 08:18

erikr kirjutas:Andke ka mulle mõned vihjed, et mis on talutav ja mis on rõve.
Eriti suuruse osas vajaks andmeid.
Kuna reklaamide esteetika mind ei huvita, siis stressi tekitab(1280x800 Samsungi tahvel 10,1" ekraan):
- G4S reklaam ei kuva üldse, moodustades häguse pikliku olluse vertikaalis üle ekraani, millel puudub tuvastatav ristike sulgemiseks ja muud sisu ta ka vajutada ei luba - seega blokeerib iga kord foorumi kasutamise. Junnil töötab ainult link vastava firma kampaanialehele, kui talle pihta lähed. Tava-arvutist näen, et tegu on hoopis vasakule rulluva reklaamiga.
- käed mul veel vaatamata vanusele ei värise, aga IFi reklaami ristikesest sulgeda ei ole võimalik ka siis, kui suumin reklaami peaaegu ekraani suuruseks, et ristikesele kindlasti pihta saada. Ikka jõuan IFi kampaania juurde nagu oleks mingi mäluhäirega tüüp, kes peab iga päev passist oma nime uuesti lugema. Näiteks SEB rohelise kasti puhul saan ilusti risti toimima, samuti nende odav-ketside reklaamiga.

Ma olen kusjuures reklaami tarbija, kes ei vihka iga kommertssõnumit. Vaatan vahel hea meelega, kui teema mind huvitab, mida siis pakutakse, aga liigne vägivaldsus ajab karvad turri.

Kasutaja avatar
Wexan
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 17. 09. 2012. 10:57

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Wexan » 17. 09. 2012. 11:52

Olen foorumit lugenud ainult Ipadist siiani -- mitte ei saanud aru mis pop-up reklaamist räägite :?
nüüd Pc-lt töö juurest sisse logides nägin esmakordselt ekraani nurka ilmuvaid reklaame .
Nii et võiks öelda , et kui relaam häirib siis suuresti abiks ka 'õuna' tooted/tarkvara kus flashid ja pop-upid juba eos keelatud :lol:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Kuldar » 18. 09. 2012. 07:48

Wexan kirjutas: Nii et võiks öelda , et kui relaam häirib siis suuresti abiks ka 'õuna' tooted/tarkvara kus flashid ja pop-upid juba eos keelatud :lol:
jajah,
umbes nagu kurdetakse, et SID lukk jukerdab ja siis keegi avastab – ehh patt oleks nuriseda mul on Fox sellel polgi lockouti.
Gravity is a Bitch

Viljar
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 06. 06. 2003. 11:44

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Viljar » 19. 09. 2012. 08:28

Minul näiteks on paremal all servas reklaam, mida ei saa kinni panna. Tal puudub selleks igasugune nupp või viide. Samas on seal reklaami all lehekülgede vahetamise lingid mida praeguses situatsioonis ei ole kuidagi võimalik kasutada. Kui reklaam panna, siis vähemalt nii, et ei takista foorumi kasutamist või annab teda näiteks sulgeda. Kasutusel firefox 15.0 linuxi keskkonnas, kui see oluline.
Rattaga või rattata, selles on küsimus...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas erikr » 19. 09. 2012. 10:53

Viljar kirjutas:Minul näiteks on paremal all servas reklaam, mida ei saa kinni panna. Tal puudub selleks igasugune nupp või viide. Samas on seal reklaami all lehekülgede vahetamise lingid mida praeguses situatsioonis ei ole kuidagi võimalik kasutada. Kui reklaam panna, siis vähemalt nii, et ei takista foorumi kasutamist või annab teda näiteks sulgeda. Kasutusel firefox 15.0 linuxi keskkonnas, kui see oluline.
Hirmsasti oleks sellisel puhul ka abiks, kui öelda, mis reklaamiga tegu.
Mina neid reklaame ise ei pane ega nende asukohta ei määra.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Mati » 19. 09. 2012. 11:11

Kõrvalmärkusena, et mulle reklaamid peavalu ei valmista. Kommunikeerun läppari abil, läbi Firefoxi. Vahest harva lahtihüppava kasti saan vaevata sulgeda pressides suurele ristile nurgas.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas indrek56 » 30. 09. 2012. 12:53

Üldiselt saan ka vabalt need hüpikud kinni panna aga täna ronis vaskakus servas militarist ilma, et oleks pakkunud võimalust see kuskilt ristikesest kinni panna. Tuli foorumit üles-alla kerida et lugeda saaks... Natuke liiga agressivseks läheb asi kahjuks jah... :(
Sirvija on IE9 ja kasutan 15" läpakat.

Update: lisan siiajuurde näite ühest kärakasoovitusest:
Pilt
lahti saab ainult refreshides, sest sulgemiskohta ma oma ekraanil sellele ei näe ja foorumi lugemine on ka pehmelt öeldes häiritud.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas indrek56 » 13. 12. 2012. 21:13

Mulle tundub sirvimine viimasel ajal ladusamalt minevat, reklaamid ei kata enam teemasid kinni ega sega muul moel toimetamist. Kas ja kelle teadlik või vähemateadlik tegevus, aga tänud!

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas Raix » 10. 02. 2013. 21:24

Mind juhatab hetkel Hobispordi bännerile klikkides www.kolmapaev.ee lehele :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Reklaamid foorumis

Postitus Postitas erikr » 10. 02. 2013. 22:09

Raix kirjutas:Mind juhatab hetkel Hobispordi bännerile klikkides http://www.kolmapaev.ee lehele :)
Mind küll mitte. 3 erineva brauseriga proovisin.
Arvan, et sul pani brauseri cahe hetkeliselt paksu.
Või siis serveri bännerimootori oma.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”