Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 05. 05. 2011. 23:52

Kasutajatele puhtama ja mugavama foorumi nimel palun tutvuda uute M-V reeglitega.
viewtopic.php?p=157357#p157357
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas urmo » 06. 05. 2011. 00:10

Suht arusaamatu minu jaoks, miks nt. teiste müügiteemadesse kirjutada ei saa. Kui keegi on oma kuulutuses teinud mingi ilmselge kirjelduse vms vea, saaks harida nii teda kui potentsiaalset ostjat. Kui hind on absurdne, saab juhtida sellele tähelepanu (kasvõi ostja kaitseks). Ega inimesed teiste müügiteemadesse niisama jaurama ei tule, ikka põhjusega rohkem. Kui kaubal on mingi viga või puudus, siis võiks sellele ikkagi saada tähelepanu juhtida, müüja oma asi, kui ta ei suuda oma kaupa usaldusväärselt müüa, siis ärgu müügu üldse.
Zero the Hero

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 368
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas kevin » 06. 05. 2011. 00:13

Miks sellist jura vaja teha, et ei saa M/V teemasse postitada..? Kas see hakkas kedagi segama? Ja kuidas siis saab teemat UP'ida või tõsta? Ja kui on toote kohta midagi küsida, siis jube tüütu on iga kord hakata e-mail või PS'i kirjutama või helistama..

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 06. 05. 2011. 00:27

Torkasin teadlikult kodara herilasepessa.
See on hetkel parim meetod üliaktiivsete upitajate vastu. See on minu kui foorumi looja ja admini raske otsus.

Hetkel paremat meetodit vähima ressursikuluga nende hullude ohjamiseks pole.
Weightweenies kaubanduslikud kuulutused toimivad samal põhimõttel
ja on tegelikult veel oluliselt karmimad (30 muud postitust enne, kui võid üldse esimese müügiteema postitada)
Jalgratas on leiutatud enne meid.

Milleks üldse upitada? Kui keegi tõsiselt otsib, siis ka leiab.

Kui kuulutus on puudulik või eksitav, pole see müüja enda huvides. See pole meie asi,
kui müüja ei suuda kompetentselt kuulutust kokku panna. Nõudlus loeb, mitte ohjeldamatu pakkumine.
Ilmne jaburus kustutatakse varem või hiljem.

Pole mingit vahet pingutuses, kas vajutada "vasta" nuppu või "PS" nuppu postituse juures.

Kes suudab välja pakkuda admini jaoks veel vähem pingutust nõudva ja pommikindla meetodi,
saab auhinnaks enda valikul ühe Tšiili päritolu Cono Sur jalgrattaetiketiga veini ja igavese au
spetsiaalse personaalse rankiga (misiganes selle vaste eesti keeles on) foorumis.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2356
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas MK777 » 06. 05. 2011. 04:22

Väga head, kauaoodatud muudatused (y)

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Raix » 06. 05. 2011. 06:13

Saan ma nüüd õigesti aru, et ka müüja ise ei saa oma teemasse vastuseid postitada? See ehk ei ole parim nipp, kuna kui inimene müüb mitut asja ühe teema all ning mõne asja maha müüb, siis kuidas ta sellest teada annab? Asjade lisandudes tuleb mitu teemat teha? Posti muutmise abil, kui see endiselt võimalik on, saab ju ka siis upitada oma teemat? Mu meelest neid hulle upitajaid on ju üsna üksikuid, pigem neile karm hoiatus selle punkti suhtes: "3. Kui müüd mitut asja üheaegselt siis palun pane nad sama teema alla. Postitades rodu teemasid, igaühes 1 ese, teed karuteene teistele foorumlastele kelle suhteliselt värskedki postitused kiirelt alla vajuvad. Sellised postitused kustutatakse." ning paar näidispoomist. Lisaks oleks abiks võimalus ebameeldivate kasutajate algatatud teemasid üldse mitte nähagi, või veel parem- sama variant alamfoorumites. St "Vaata uusi postitusi" jätaks mulle näitamata ebameeldivate kasutajate algatatud teemad kindlas foorumis, antud juhul M-V.

Lihtsalt minu kaks senti.

Riho72
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 15. 05. 2008. 08:24

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Riho72 » 06. 05. 2011. 08:35

Et mitte foorumit risustada tuleks postitus kustutada kui ese on ostetud/müüdud või pole enam aktuaalne (äri).
Igasugune upitamine kus on 5 postitust ning 4 neist on up pole ka normaalne, võiks vahepealt mõned ära kustutada.

Lugupidamisega Riho
Lugupidamisega Riho

Rahulolu on peamine.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas rainerhq » 06. 05. 2011. 10:40

Väga õige muudatus (y) (y) (y)
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

citybike
Rattur
Postitusi: 513
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas citybike » 06. 05. 2011. 11:27

Otseselt välja ei lugenud aga küsimus: kas ja kuidas on parim hinda muuta - muudan kuulutuse sisu ehk siis sama postituse sisu muutmine, uue postituse tegemist teemasse pole lubatud/võimaldatud! -

Mõnel pikemad juhtmed ja jooksevad endiselt läbi Moskva...

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas _KRIS_ » 06. 05. 2011. 13:25

Kurat küll, ega neid üliaktiivseid upitajaid nüüd nii palju ka ei ole, et nende tegevust näiteks administraatori poolse PM-iga leevendada ei saa. Aga foorum kus postitada ei saa on muidugi ainulaadne ja kõike muud...

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas RvN » 06. 05. 2011. 13:32

citybike kirjutas:Otseselt välja ei lugenud aga küsimus: kas ja kuidas on parim hinda muuta - muudan kuulutuse sisu ehk siis sama postituse sisu muutmine, uue postituse tegemist teemasse pole lubatud/võimaldatud! -

Mõnel pikemad juhtmed ja jooksevad endiselt läbi Moskva...
paned teemasse:
iga 7p mitte müümise järel langeb hind 5%

või teed tabeli:
kuni 15.05.2011 100€
alates 16.05.2011-23.05-2011 95€

jne

või kindel olla et enne tabeli lõppu keegi sinu asja ei osta:P

----------

ja mis puudutab seda et postitada ei saa siis suht kehva variant. nüüd võib müüja küsida ulmehinda ja mõni loll ikka maksab. muidu peavad kaasfoorumlased ikka kontrolli et keegi ebanormaalselt palju millegi eest ei küsiks.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas KaupoR » 06. 05. 2011. 13:37

RvN kirjutas:ja mõni loll ikka maksab
Turumajanduses pole lolle, on nõudlus ja pakkumine ning turuhind. Foorum ja selle kasutajad ei pea hea seisma selle eest, et keegi on nõus mõne eseme eest teistest rohkem maksma. Ju tal oli just seda asja väga vaja.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas j6ukur » 06. 05. 2011. 13:48

Kas pealkirja muutmise asemel saaks lõpetatud müügiteema hoopis arhiveerida või pealkirja muutmine ei upita enam postitust?

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas arnea » 06. 05. 2011. 13:53

Postituse muutmine (k.a. teema muutmine) pole seda minumeelest kunagi upitanud. "Vaiksete" upitajate trikk nii palju kui mina aru olen saanud, on vastata oma teemale ja siis vastus kustutada. Mittevaiksed upitajad optimeerivad viimase tegevuse välja.

Arne

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas KaupoR » 06. 05. 2011. 14:04

ei pealkirja ega sisu muutmine ei upita postitust. Upitamiseks on olemas nupp UPITA TEEMAT, mis ongi just selleks mõeldud, millele nimi viitab. Paljude massupitajate jaoks on see aga liiga ebaefektiivne, sest lubab upitada liiga pika aja tagant (st see nupp kaob peale upitamist ära ja ilmub varsti taas).

Nagu arnea nimetas "vaikne" upitamine oli pigem nii, et esmalt kustutati vana upitus (või kogu teema) ära ja siis tehti uus postitus. Jäi mulje, et tegemist oli kas uue teemaga või üle pika aja toimunud upitusega. See kustutamine, millest arnea rääkis, toimus pigem mõne administraatori/moderaatori poolt, kes sellised salaupitused resoluutselt kõrvaldas. Kes tahab näha, kuidas näeb välja korrektselt upitatud teema, vaadaku siia.
If everything's under control, you're going too slow!

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas arnea » 06. 05. 2011. 14:52

Oolrait. Seda UPITA TEEMAT nuppu pole mina kunagi tähele pannudki :) Ja selle abil on teema tõstmine on endiselt lubatud?

Arne

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 06. 05. 2011. 14:54

arnea kirjutas:Oolrait. Seda UPITA TEEMAT nuppu pole mina kunagi tähele pannudki :) Ja selle abil on teema tõstmine on endiselt lubatud?

Arne
Jah, hetkel on lubatud upitamise intervall min 7 päeva.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

tripp
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas tripp » 07. 05. 2011. 02:17

erikr kirjutas:See on hetkel parim meetod üliaktiivsete upitajate vastu. See on minu kui foorumi looja ja admini raske otsus.
Hetkel paremat meetodit vähima ressursikuluga nende hullude ohjamiseks pole.
Kas nii ei saaks, et O-M-V teemadesse vastamine ei uuendaks nende kuupäeva?

Minu arust on diskussioon ka müügiteemade all kasulik ja väärtuslik.
Kui probleemiks on vaid upitamine (teema kunstlik esilehel hoidmine), siis saaks arutelu alles hoida, aga foorum oleks puhtam.

Ja paluks taas kord kuulutused "värskete postituste" alt välja võtta :)

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas pärnu rattur » 07. 05. 2011. 19:15

Kas "uutele postitustele" reeglit panna ei saa, et müügifoorumit ei kuvataks?
Ärge näkku lööge! [/OT]

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2356
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas MK777 » 09. 05. 2011. 19:54

Aga kui minu müügiteemasse pole keegi vastanud siis saan selle lihtsalt kustutada (eelnevalt teha "copy"). Järgmisena teen Uue teema, sinna aga "paste". Ja ongi postitus jälle üleval.

PS. Selle pärast ongi vist mõnel kuulutuses kiri: "Palun siia teemasse mitte postitada!" (et saaks teema hiljem ära kustutada) :D

brg
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 15. 04. 2005. 13:14

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas brg » 09. 05. 2011. 20:05

MK777 kirjutas:Aga kui minu müügiteemasse pole keegi vastanud siis saan selle lihtsalt kustutada (eelnevalt teha "copy"). Järgmisena teen Uue teema, sinna aga "paste". Ja ongi postitus jälle üleval.

PS. Selle pärast ongi vist mõnel kuulutuses kiri: "Palun siia teemasse mitte postitada!" (et saaks teema hiljem ära kustutada) :D
viewtopic.php?p=157357#p157357

Kood: Vali kõik

7. Upitamine uue teema abil pole lubatud. Sellised teemad kustutatakse ja reegli vastu eksijad saavad esimesel korral 30-päevase postitamise keelu, teisel korral nende konto suletakse. Uute ja topeltkontode loomiselt tabatakse varem või hiljem. Need suletakse.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 09. 05. 2011. 20:08

MK777 kirjutas:Aga kui minu müügiteemasse pole keegi vastanud siis saan selle lihtsalt kustutada (eelnevalt teha "copy"). Järgmisena teen Uue teema, sinna aga "paste". Ja ongi postitus jälle üleval.

PS. Selle pärast ongi vist mõnel kuulutuses kiri: "Palun siia teemasse mitte postitada!" (et saaks teema hiljem ära kustutada) :D
Enam ei saa, tänan tähelepanu juhtimast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas suuroja » 10. 05. 2011. 09:44

kevin kirjutas:Miks sellist jura vaja teha, et ei saa M/V teemasse postitada..? Kas see hakkas kedagi segama?
upitamise uus kord tundub õige olevat, kuid miks siis ikkagi M teemasse postitada ei tohiks. Nendes postitustes on teinekord palju huvitavat ning tänuväärset infot. Ning teiste kaasfoorumlaste arvamused ja kogemused on teinikord palju väärtuslikumad kui mingi konkreetne müügil olev asi x-hinnaga.

Ja kui tõesti mõni müüja on niivõrd hellahingeline, siis alati saaks ju müügiloleva eseme juurde lisada märkus - "palun siia mitte postitada"
või kasutada võimalust, mis välistab postitamise - nii nagu see hetkel on muudetud.

kodanikule jääks valikuvõimalus :wink:
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Kasutaja avatar
peloton
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 19. 07. 2006. 14:42

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas peloton » 17. 05. 2011. 15:02

KaupoR kirjutas:ei pealkirja ega sisu muutmine ei upita postitust. Upitamiseks on olemas nupp UPITA TEEMAT, mis ongi just selleks mõeldud, millele nimi viitab. Paljude massupitajate jaoks on see aga liiga ebaefektiivne, sest lubab upitada liiga pika aja tagant (st see nupp kaob peale upitamist ära ja ilmub varsti taas).
Kus kohas see nupp asub? Pole ka kunagi tähele pannud.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas _KRIS_ » 17. 05. 2011. 18:17

Vaata enda tehtud teema ülemine sinine riba, pealkirja all, seal peaks olema.

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Lasse » 26. 05. 2011. 09:01

erikr kirjutas:
arnea kirjutas:Oolrait. Seda UPITA TEEMAT nuppu pole mina kunagi tähele pannudki :) Ja selle abil on teema tõstmine on endiselt lubatud?

Arne
Jah, hetkel on lubatud upitamise intervall min 7 päeva.
Kas upitamise intervall on endiselt 7 päeva ? tundub pikem olevat, või olen midagi valesti aru saanud :wink:
Aitan teostada müüki ebay's

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas rainerhq » 30. 05. 2011. 13:44

Lasse kirjutas:Kas upitamise intervall on endiselt 7 päeva ? tundub pikem olevat, või olen midagi valesti aru saanud :wink:
Jah, rohkem kui kahe nädala tagust upitust ei saa mina ka upitada.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

jorgenk
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 18. 02. 2010. 13:54

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas jorgenk » 04. 06. 2011. 22:47

Kui pikk see uptamise intervall nüüd on?
Ja ei tahaks küll mingi jobu olla, aga see mis kasutaja ziizik teeb ajab ikka kettasse küll.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas _KRIS_ » 11. 06. 2011. 20:53

jorgenk kirjutas:Kui pikk see uptamise intervall nüüd on?
rainerhq kirjutas:
Lasse kirjutas:Kas upitamise intervall on endiselt 7 päeva ? tundub pikem olevat, või olen midagi valesti aru saanud :wink:
Jah, rohkem kui kahe nädala tagust upitust ei saa mina ka upitada.
Sama küsimus ka endal.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 13. 06. 2011. 07:07

Tõepoolest, foorumi algses koodis ongi ette nähtud vaid üks upitus.
Leidsin muudatuse ja muutsin ka meie foorumi vastava koodirea.

Loodetavasti toimib.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Raix » 13. 06. 2011. 19:05

Nojah, see, mis hetkel m-v foorumis toimub (vihje: kasutaja h..x.s) on ka veits üle mõistuse.

hwxeraldimees
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 09. 04. 2007. 17:54

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas hwxeraldimees » 15. 06. 2011. 21:45

Üle mõistuse on see,et sa midagi tarka öelda ei julge,milleks varjata kasutajanime...Järgmine kord ütle otse ! Ja ma võin siia 20 eraldi müügikuulutust ka teha,kasvõi kohe ! Kui mina olen või oleks ostja siis ma ei viitsiks küll ühe postituse alt hakata endale sobivat asja otsima..! Seda enam,et vaevalt pealkirja kõik need 20 asja ära mahuvad:D Enne muudatusi postitasin ehk värskendasin maksimaalselt nädalas korra....Mina probleemi ei näe !

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas _KRIS_ » 15. 06. 2011. 21:54

hwxeraldimees kirjutas:....Mina probleemi ei näe !
Jah! Aga katsu teistest ka aru saada, et sa puksid meie upitatud teemad paari päevaga ei tea mitmendale leheküljele ära.

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Raix » 15. 06. 2011. 22:02

Kopipeist m-v reeglistikust: 3. Kui müüd mitut asja üheaegselt siis palun pane nad sama teema alla. Postitades rodu teemasid, igaühes 1 ese, teed karuteene teistele foorumlastele kelle suhteliselt värskedki postitused kiirelt alla vajuvad. Sellised postitused kustutatakse.
Seega sa ei näe probleemi otseses reeglite rikkumises? Nonoh.

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas kalev » 15. 06. 2011. 22:32

Üldiselt ajavad jah taolised tüübid s**a keema. Ma läheneks probleemile suht lihtsalt, st kellel avalehel rohkem, kui üks kuulutus sellel peale ühe suvalise ülejäänud kuulutused kustutatakse ilma igasugu lisa kommentaarideta/hoiatamisteta. Kui siis ka aru ei saada, siis võiks juba karmimaid meetmeid rakendada. Aga muidu see esialgne kustutamine mu meelest palju vaeva ei vaja. Peaks üsna lihtsalt käima.

Aga kui adminnidel ikkagi ajanappus, siis ma võin ise ka reha teha, kui keegi vastavad õigused annaks. :)

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2356
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas MK777 » 15. 06. 2011. 23:13

Ehk oleks mõistlikuks lahenduseks see, kui iga kasutaja saaks M-V ribriiki teha maksimaalselt 2 teemat (ühes saab ratast/rattaid müüja ja teises vidinaid/lisavarustust) :?:

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Raix » 15. 06. 2011. 23:16

Minu jaoks oleks hea lahendus see, kui ebameeldivate kasutajate algatatud teemasid ei peaks üldse nägema. Noh et las müüvad oma nänni niiet näost sinised, mis mul sellest. Umbes nelja kasutajate ignoreerimine peaks juba päris hea tulemuse andma (y)

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas KaupoR » 24. 08. 2011. 16:06

Oi ma ootan aega, mil Hwxeraldimees, Piraat, Ziizik ja veel paar meest oma tegevuse sünkroniseerivad. Täna avanes Müügiteemas selline "tore" vaatepilt.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Mati » 24. 08. 2011. 16:22

KaupoR kirjutas:Oi ma ootan aega, mil Hwxeraldimees, Piraat, Ziizik ja veel paar meest oma tegevuse sünkroniseerivad. Täna avanes Müügiteemas selline "tore" vaatepilt.
No ma ei tea, kas reeglite punkti 3 peab veel suuremaks ja paksemaks tegema, et teatud seltskond seda märkaks :evil: . Väga vabandan, aga peale niivõrd järjepidevat tegevust on IMHO kaks varianti - peetus või ülim ülbus. Tõenäoliselt on otstarbekas postituste kustutamise asemel kasutajad teatud ajaks blokkida, mõtlemisaega anda veits :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1126
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Prommar » 24. 08. 2011. 16:36

Eraldimehel on vist vana korra aegsed teemad mida ta upitab. Sadulat müüb juba 3 aastat ja 5500 korda on vahitud a ikka pole lahti saanud. :lol:

hwxeraldimees
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 09. 04. 2007. 17:54

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas hwxeraldimees » 24. 08. 2011. 17:57

Selge mehed ! Järgmine kord teen ühtse teema asjadele ! Sadulaga on jah huvitav teema,seisab juba kaua,ju siis keegi ei taha väga heas korras alla 1000km sõitnud sadulat,isegi keegi pole huvi tundnud see aasta.Hind on hea,huvi ei tunta,peaasi et saaks ainult klikkida:D Teistele asjadele on huvilisi piisavalt aga enamus ainult räigelt tingivad !

hwxeraldimees
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 09. 04. 2007. 17:54

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas hwxeraldimees » 24. 08. 2011. 18:05

Upitamisest rääkides-Ärge tulge ütlema,et sellest pole kasu ! Ajuvaba on see,et peale upitamist tuleb kuni 3 päeva jooksul huvilisi ja ka ostjaid postkasti asja uurima,edaspidi on jummala vaikus ! Ja see 3 päeva on tõesti max periood üldiselt...Mõelge selle peale,miks see nii on !?
Ps! See on lihtsalt minu poolne mõte,mitte kellelegi etteheide.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Mati » 26. 08. 2011. 15:04

hwxeraldimees kirjutas:Selge mehed ! Järgmine kord teen ühtse teema asjadele !
Tubli :!:

Kui nüüd nt ka kodanik "Piraat" üritaks asjale pihta saada oleks maailma jälle natuke ilusam :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Mati » 05. 09. 2011. 10:36

Mati kirjutas:Kui nüüd nt ka kodanik "Piraat" üritaks asjale pihta saada oleks maailma jälle natuke ilusam :!:
Värskelt kujunenud vaate põhjal tundub, et üks kodanik ei ole endiselt pihta saanud. Aeg sanktsioonideks :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 368
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas kevin » 07. 09. 2011. 11:47

pole ju eriti aus teiste suhtes või mis?
Pilt

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas erikr » 07. 09. 2011. 11:58

Nii ja naa. Kahjuks vastab see kehtivatele reeglitele.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas Mati » 07. 09. 2011. 12:29

erikr kirjutas:Nii ja naa. Kahjuks vastab see kehtivatele reeglitele.
Sellisel juhul on ettepanek muuta reeglite punkti 3. Täiendatud sõnastus võiks olla järgnev:

3. Kui müüd mitut asja üheaegselt siis palun pane nad sama teema alla. Postitades rodu teemasid, igaühes 1 ese, teed karuteene teistele foorumlastele kelle suhteliselt värskedki postitused kiirelt alla vajuvad. Sellised postitused kustutatakse. Sama põhimõtet rakendatakse ka kasutaja poolt eri aegadel loodud, kuid üheaegselt upitatud müügiteemade puhul.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas KaupoR » 07. 09. 2011. 12:32

Alternatiiv on lisada punkt: 24 tunni jooksul on lubatud upitada max 2 postitust.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas KaupoR » 31. 10. 2011. 11:45

Avalik pöördumine kõigi müüjate poole. Tänane Piraadi aktsioon võib küll reeglitega mingis vaates olla lubatud, kuid palun püüdke sellist tegevust tulevikus vältida, vastasel juhul on foorumi järelvaatajad sunnitud hakkama kasutusele võtma drastilisi meetmeid. Täna avanes selline vaatepilt.
If everything's under control, you're going too slow!

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Oluline muudatus müügiteemade reeglites

Postitus Postitas rainerhq » 31. 10. 2011. 12:11

WW foorumis ei ilmu ostu/müügi/vahetuse kuulutused üldse aktiivsete teemade alla. Kas see ei oleks mõeldav?
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”