Küsimus teema eemaldamisest.

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Küsimus teema eemaldamisest.

Postitus Postitas huko » 10. 01. 2004. 00:52

Selline küssa adminnidele/moderaatoritele, et kui ma alustan mingi teema ja siis sinna tuleb ka vastuseid. :) Kui ma nüüd oma teemaalustus sõnumi ära kustutan, kas siis läheb kogu teema prügikasti või mitte.
Soomlaste foorumil on teine "mootor", seal läheb kogu topic.
Et saaks vältida selliseid asju:
sorry, tõesti minu viga, kustutage see teema ära siit.
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 10. 01. 2004. 03:25

Proovitud, testitud. Kui esimene sõnum kustutada siis jäävad järgmised alles.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11871
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 10. 01. 2004. 22:04

jah, teema ei kustu kui selle esimesele sõnumile on keegi jõudnud juba vastata. kui kellelgi on soov kogu endaalustatud teema kustutada siis tuleb adminni või modega ühendust võtta.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Heiti
Rattur
Postitusi: 535
Liitunud: 15. 10. 2003. 12:25

Postitus Postitas Heiti » 20. 01. 2004. 17:51

Optik kirjutas:
Sorry, suutsin tõesti kogenematusest ilmselt küsimuse ära kustutad, aga palusin lahata jah neid + ja - .
Kas nende jaoks on siis tugevama tallaga jalanõud ka olemas?

mina kustutasin ära. ost-müük-vahetus..., visplite üle on ju siin foorumis piisavalt diskuteeritud. kuidagi ei õnnestu meil isegi kaubandusosakonnas jututuba vältida... juppide foorum on koht kus seda diskussiooni vajadusel arutada. hea meelega koristaks jälle seda praegust eggbeaterite rubriiki



Karm foorum tundub olema. Kui adminni jaoks võõras inimene natukene vale kohapeal suu lahti teeb või küsib küsimuse, mida on mõne teema all äkki juba lahatud, kustutatakse sõnum ilma hoiatust tegemata.
Vaatasin teisi ost-müük-vahetus kuulutusi ja vaatan, et on ennemgi asjade üle arutatud. Tavaliselt valesti postitatud tekst tõstetakse ümber tema õige teema alla, mitte ei kustutata. Loodan, et seekord sai jutt õige pealkirja alla kirjutatud.

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”