Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas andresle » 25. 06. 2010. 20:29

Ettepanek. Olen juba tüütusteni lugenud (eriti tihti viimasel ajal ühe) poodide reklaami igas suvalises kuulutuses. Kas oleks reaalne see maksustada? Olen ka ise ühe äriga seotud, kuid ei pea õigeks litutada firma nimega (või ka koos aadressiga) igas teemas. Palun privasse pakkumisi, palun tehnilisi soovitusi oma nime all, kuid mitte töökodade-poodide reklaami stiilis keera-kruvisid-kuid-kui-ei-saa-hakkama-tule-siia-või-sinna.
Kuidas paistab? Lihtsaim oleks teatud maks, mida on ette pakutud ka pidevatele ostu up'idele.
Eks muidugi jääb südametunnistuse peale.

Kasutaja avatar
Kofipoiss
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2010. 12:19

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas Kofipoiss » 26. 06. 2010. 08:25

Üldiselt täiesti nõus. Eriti käivad närvidele toitumise rubriigis postitatavad tuhande hüüumärgiga reklaamid. Seda rubriiki ei viitsi viimasel ajal enam avadagi.

Road 2
Rattur
Postitusi: 434
Liitunud: 24. 02. 2009. 10:54

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas Road 2 » 26. 06. 2010. 08:42

Ja Trummi tänavast käin ringiga mööda... Olen ennegi käinud. Tegelikult.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas rai66 » 26. 06. 2010. 08:54

Mind need reklaamid küll ei häiri.Alati on võimalus neid mitte avada. Ja kui tunned, et häirivad, siis on üheks võimalikuks põhjuseks ka magneesiumi puudus. See ei ole nali. Ma pigem maksustaks rattureid, kes ei oska pundis sõita, aga trügivad võistlustele ja põhjustavad kukkumisi.

andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas andresle » 26. 06. 2010. 09:08

rai66 kirjutas:Alati on võimalus neid mitte avada.
Tõlgi - mida on võimalus mitte avada? Velo.clubbersit vä? Sellist reklaami, mida mina silmas pidasin, võid saada absoluutselt igast teemast ja igast viimasest kui kuulutusest.
Aga kukkumist põhjustavaid rattureid saad maksustada Kasko kindlustusega. Sinu liiklusvahend on puru, kindlustus plekib, küll ta selle süüdlaselt (Sul on loomulikult liiklusõnnetus korrektselt vormistatud) välja küsib
Viimati muutis andresle, 26. 06. 2010. 09:11, muudetud 1 kord.

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas maksipoiss » 26. 06. 2010. 09:10

andresle kirjutas:
rai66 kirjutas:Alati on võimalus neid mitte avada.
Tõlgi - mida on võimalus mitte avada? Velo.clubbersit vä? Sellist reklaami, mida mina silmas pidasin, võid saada absoluutselt igast teemast ja igast viimasest kui kuulutusest.
:shock: No nii hull see asi ka ei ole.

andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas andresle » 26. 06. 2010. 09:11

Arvamuste pluralism

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas rai66 » 26. 06. 2010. 09:31

andresle kirjutas:
rai66 kirjutas:Alati on võimalus neid mitte avada.
Tõlgi - mida on võimalus mitte avada? Velo.clubbersit vä? Sellist reklaami, mida mina silmas pidasin, võid saada absoluutselt igast teemast ja igast viimasest kui kuulutusest.
Aga kukkumist põhjustavaid rattureid saad maksustada Kasko kindlustusega. Sinu liiklusvahend on puru, kindlustus plekib, küll ta selle süüdlaselt (Sul on loomulikult liiklusõnnetus korrektselt vormistatud) välja küsib
Mina pidasin jah velo.clubbersit silmas, muu ei kuulu siia rubriigi alla. Oled Sa mõnel rattarallil või millel iganes käinud. Mismoodi sa sa selle liiklusõnnetuse vormistad. Sulle sõidetakse sisse, sina külili, süüdlane ei tee väljagi. Või leidub jälle mõni loll, kes ei oska juua ja punt pikali. Kuidas süüdlane kindlaks teha. Siis leidub teine loll, kes üritab 100 meetri enne lõppu spurtida diagonaalis 200-ses pundis. Ja äkki annad kindlustusmaakleri kontakti, kes seda kindlustab?
Üldse võiks selle mõttetu teema lukku panna.
Sa oled nagu Tallinna linn. Iga asja eest maksa. Tahad parkida kodus-maksa. Tahad kalamees paadiga olla-maksa. Tahad botaanikaaeda minna-maksa. Tahad vanas eas kohvikus söögi ja kohvi kõrvale kaarte mängida-maksa.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2356
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas MK777 » 26. 06. 2010. 09:59

Uus äriidee rikkaks saada? :lol:
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas Rivo » 26. 06. 2010. 10:29

rai66 kirjutas:Ma pigem maksustaks rattureid, kes ei oska pundis sõita, aga trügivad võistlustele ja põhjustavad kukkumisi
Keegi ju ei sunni sind käima grupisõitudel ! Valikute küsimus.
Teemasse - Maksustamine hakkab tõepoolest meenutama "ninasarviku" töövõtteid. Pidevalt harja ja kühvliga kellegi postitustest üle käimine on samuti, kuidagi naeruväärne. Piisaks juba sellest, kui ostu ja müügiteemad ei tuleks esilehele või igaüks saaks ise oma profiili alt määrata, mis teemade esilehel kuvamine teda huvitab.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas andresle » 26. 06. 2010. 10:31

rai66.
Siin Sa läksid liiga keema. Mina ei rääkinud maksust ja kogumisest vaid varjatud või varjamatu reklaami kaotamisest. Võid asja ka tsensuuriks nimetada.
Clubbers ongi liiga kaldu ostu-müügi suunale. Seetõttu peaks minu arvates olema muud teemad kaupluste reklaami vabad. Juba kutsusingi üles südametunnistusele.
See, et Sa oled käinud rattarallil - tubli. Kunagi olen ka mina osalenud ja ka kukkunud. Treenerina olen näinud palju matse ja mis alati on ühtemoodi - süüdi on KEEGI, never MINA!
Aga selle kukkumise teema võiks minu algatatud teemast küll ära koristada. Tee uus teema ja ära minu oma risusta!

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas MarttiM » 26. 06. 2010. 11:06

need postitused on ju stiilis, et tule läbi ja aitame leida sinu probleemile lahendust, mis üheltpoolt näitab hoolivust, teisalt aitab enda tegevust reklaamida. kusjuures abivalmidus pole nende puhul mingi foorumi poos. ise näiteks jahmerdasin trummi tänaval oma maanteka sõiduasendiga ja sealt sain väga põhjalikku abi, kusjuures poe ametlik sulgemisaeg oli ammu-ammu läbi. sama oli ühe vanaprouaga, kes tahtis 4a lapselapsega ratast proovida.

see, et hoolduse turul klientide eest võideldakse on pigem hea:) klient saab ka ennast erilisena tunda :mrgreen:

aga selline asi võiks küll olla, et kui keegi on mingi rattapoega ja/või klubiga seotud, siis tema postide jaluses oleks vastav märge. kasvõi nagu rivol.

piirangust või märkest võiks tolku olla pigem selliste teemade puhul nagu "mis ratast võtta".

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas rai66 » 27. 06. 2010. 00:32

andresle kirjutas:rai66.
Siin Sa läksid liiga keema. Mina ei rääkinud maksust ja kogumisest vaid varjatud või varjamatu reklaami kaotamisest. Võid asja ka tsensuuriks nimetada.!
Asi kisub OTiks, aga pole mõtet ka keerutada nagu...........
Loe oma esimest postitust:
Kas oleks reaalne see maksustada?
Lihtsaim oleks teatud maks, mida on ette pakutud ka pidevatele ostu up'idele.

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas pärnu rattur » 27. 06. 2010. 21:17

Aga teeks ühe STICKY teema, kus on kõik suuremad rattapoed üles loetud(linnade kaupa näiteks). Ja kui kuskil foorumis on abivajaja, kes tuleb rattapoodi saata, siis andeke see teema talle lingiga. Siis abivajav inimene ise otsutstab kuhu ta läheb ja kõiki reklaamitakse võrdselt.

Edit: Veel selgituseks, et kui keegi avab enda rattapoe, siis mainib adminnile ja viimane lisab ta ka sinna nimekirja.

Maailmarahu? :lol:
Ärge näkku lööge! [/OT]

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas Soobel » 30. 06. 2010. 14:37

Reklamindusest veel: kevad on siiski mägede taga.
mustal taustal helendab must vari

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Juriidiliste isikute reklaam tasuliseks

Postitus Postitas raamimurdja » 01. 07. 2010. 07:29

kevadest pole enam jälgegi :)
mind isiklikult ei häirigi mitte teemades soovitused, et tule vaata meile, meil on seda ja meie aitama.
Küll aga häirivad igavesti upitavad teemad, kus konkreetselt müüakse mõnda toodet puht kaubanduslikul eesmärgil.
Mitte selliselt, et mul on üle jäänud või pakkuda selline asi. Vaid püütakse müüa selle kuulutuse abil n-number pakutud toodet aasta jooksul.

Ehk kokkuvõtvalt luuakse teema mõne tootegrupi või kaubamärgi müümiseks ja pannakse veel allagi, et palun ärge siia teemasse postitage.

Põhjus ise puhtalt selles, et jälgin velo.clubbers foorumis toimuvat aktiivsete teemade lehelt ja sellised teemad risustavad seda nimekirja. Ei taha sealt päevast-päeva lugeda ühtesid ja samu REKLAAME vaid reaalseid teemasid, kus midagi muutub ja areneb teema.

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”