Joulut

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Suletud
Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Joulut

Postitus Postitas Mati » 10. 12. 2003. 09:47

Esmalt tänaks adminni, kes on lehe hooajale vastavaks kujundanud, päris cool.

Teiseks selline vähe ühiskondlikumat laadi küss. Kas VCE kedagi jõulude ja aastavahetuse osas väikse e-kaardiga (ntx) ka meeles peab. On meil ju olnud (meeldivat) kokkupuudet ntx kttiminguga, ejl-ga, tallinna lv-ga, tallinna liikluspol-ga (viimased kolm L. Aus'i üritusega seoses) ja äkits veel kellegagi. Ega ei pea saatma, aga äkki ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 10. 12. 2003. 10:03

kaardiidee pole paha.
Kas Paper teeb selle tasuta ?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Postitus Postitas Jens » 11. 12. 2003. 09:09

Idee väga hea, vaatan mis teha saan :-)

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: Joulut

Postitus Postitas kalev » 11. 12. 2003. 10:54

Mati kirjutas:Esmalt tänaks adminni, kes on lehe hooajale vastavaks kujundanud, päris cool.
.
Logo on jah ilus tore aga ei saa mitte mainimata jätta, et see lume värk on natuke liiast. Vähe lahjema arvuti peal muutub kogu kupatus vägagi uimaseks, lisaks pidev säbru häirib ka lugemist. Igasugu kellad ja viled viivad paratamatult lehe kvaliteedi alla. Või ongi see eesmärgiks??? St hea foorum/leht eeldabki reeglina seda, et asi toimiks kiirelt ja poleks häirivat jura täis kuhjatud.
Kahjuks pole ka sellest timeout'st suurt kasu, sest aktiivsema lugemise korral peale igat klikkamist ilmneb asi uuesti, mis teeb saju pidevaks. Mõned veebilehitsejad õnneks seda lund ei näita, kuid ainult ühe lehe pärast ei saa igal pool ka proget vahetada. Ei taha küll näpuga näidata ja pidevalt asjade pärast vinguda eriti praegusel jõulukuul, kus võiks üksteise suhtes natuke positiivsem hoiak olla ja muidu rahu säilitada aga üldises mõttes võiks kõigiga arvestada ja mõne iluvidina hea toimivuse nimel ära jätta?
Loodetavasti pole ma ainuke, kellel sarnased mured.

Kaardi ideed toetan kahe käega! :lol:

liina
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:41

Postitus Postitas liina » 11. 12. 2003. 11:09

Nöus sellega, et need lumehelbed päris tugevalt segavad lugemist.
Aeglus niikuinii....

Alfonze
Rattur
Postitusi: 349
Liitunud: 11. 07. 2003. 11:02

Postitus Postitas Alfonze » 11. 12. 2003. 11:49

lumi jah segab megalt, minu masin prose load on 80-90%, seega segab oluliselt akende kiiret vahetamist kui ylemus peaks seljatagant l2bi jalutama:-(

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 11. 12. 2003. 12:00

Nojah, sain ka nüüd teada, et lehele veel lumesadu ka juurde on pandud. Kasutan brauserina Firebird'i ja ei mingeid sademeid :) Ning brausimise kiirus pole ka muutunud.

Alfonze
Rattur
Postitusi: 349
Liitunud: 11. 07. 2003. 11:02

Postitus Postitas Alfonze » 11. 12. 2003. 12:11

mul ka netskaabuga pole, aga kasutan enamasti IE-d.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 11. 12. 2003. 12:13

Lumesadu ei sega absoluutselt :!: Samas mõistan teiste muret.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 11. 12. 2003. 12:26

kui sajab tasakesi pole hullu.
Aga kui tuiskam hakkab, siis tuleb vist jah krae üles lükata.
Tegelikult võiks mingi virtuaalse autoklaasi kojamehe panna brauseriaknale kogunevat lobjakat ära lükkama :idea: Jens, teed ära :?: :lol:

Kellasid ja vilesid on vähemaks võetud :?
Suunurki liigutavat smilet foorumi smilevalikus enam polegi :(
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 11. 12. 2003. 13:36

Kas kuidagi nii ei saaks, et lumi ainult esilehel.
Ta on mõeldud meeleolu looma, mitte lugemist segama ja inimesi närvi ajama.
Kuna ma enamasti istun kiirete masinate taga ;), siis see 10% mis ära läheb otseselt ei sega, aga kui oli vaja albumist vaadata mõnd detailsemat pilti, siis segas korralikult.

Ma pole tegelt suur jõuludearmastaja niikuinii... :)

ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Postitus Postitas ain » 11. 12. 2003. 13:47

Kirsa kirjutas:
Ma pole tegelt suur jõuludearmastaja niikuinii... :)
Ma küll olen, aga mitte sellepärast, et mingi vana käib ja halleluuja, vaid sellepärast, et saab kaks töövaba päeva, mida saab suusa-jooksu-rattasõiduga sisustada.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 12. 2003. 14:39

vastu tulles lumehelveste käes vaevlejatele on need foorumi lehtedelt ära kaotatud. kuigi endal ei ole ka suht rondi masinaga õnnestunud aeglustumist täheldada. lumehelveste aegluse teema lõpp.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

luukere
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 01. 10. 2003. 11:41

Postitus Postitas luukere » 11. 12. 2003. 14:40

loen foorumit 2 erineva masina tagant(mis tegelikult pole eriti suure võimsuse vahega) ühel muudab lumesadu foorumi idiootlikult aeglaseks, teisel juhul panevad need helbed sigakiiresti ringi niiet tundub et neid on oma tuhat vähemalt. mõlemad variandid segavad tõsiselt. palun rookige lumi ära.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 11. 12. 2003. 15:10

erikr kirjutas:vastu tulles lumehelveste käes vaevlejatele on need foorumi lehtedelt ära kaotatud. kuigi endal ei ole ka suht rondi masinaga õnnestunud aeglustumist täheldada. lumehelveste aegluse teema lõpp.
Mul igatahes sajab edasi ja kõik on normis. 8)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 12. 2003. 15:16

Mati kirjutas: Mul igatahes sajab edasi ja kõik on normis. 8)
sajab ainult esilehel. teistel foorumi lehtedel on failid muudetud ja viited scriptile kustutatud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 11. 12. 2003. 16:31

...erikr on küll teema "lukustanud", aga ma ei saa jätta imestamata, et mõningaid pisiasjad nii närvi ajavad...

:lol:

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 11. 12. 2003. 17:32

Andrus K kirjutas:kui sajab tasakesi pole hullu.
Aga kui tuiskam hakkab, siis tuleb vist jah krae üles lükata.
Tegelikult võiks mingi virtuaalse autoklaasi kojamehe panna brauseriaknale kogunevat lobjakat ära lükkama :idea: Jens, teed ära :?: :lol:
Niisama ilkumise järele erilist vajadust tundnud. Igal naljal oma koht, a mõnda kohta mõni ei sobigi.
rallik kirjutas:...erikr on küll teema "lukustanud", aga ma ei saa jätta imestamata, et mõningaid pisiasjad nii närvi ajavad...
Kellele pisiasi kellele mitte.. Ja mis siin ikka imestada? Asi lihtsalt selles, et mul ei ole arvuti teab mis vinge ja reeglina on mul ka muid tegemisi peale foorumi lugemise. Ei kasuta arvutit ainult foorumi lugemiseks! Iga natukese aja tagant rauda uuendada ka ei jõua. Pealegi teatud maalt pole ju enam kuigi normaalne, kui üks leht tahab ajuvabalt palju masinat saada. Igal asjal on oma piir. Näiteid võiks siin kohal muidugi mitmeid tuua, aga loodetavasti saab kodanik ise ka aru, mida öelda tahetakse. Ja teisest küljest võttes oleks suht imelik iga kord just foorumi vaatamiseks teised programmid/aknad kinni panna, et asi normaalselt jookseks, kuna viimane tahab piisavalt palju ressurssi saada. Samuti ei saa ka tervet päeva foorumi lugemisele pühendada, teen seda kahe tegemise vahel ja aken on üldiselt kogu aeg lahti. Lisaks veel muid enne mainitud põhjuseid...
erikr kirjutas:vastu tulles lumehelveste käes vaevlejatele on need foorumi lehtedelt ära kaotatud. kuigi endal ei ole ka suht rondi masinaga õnnestunud aeglustumist täheldada. lumehelveste aegluse teema lõpp.
Korraks ronti proovides ei saa võibolla jah midagi aru aga kui kauem kasutada, siis annab vägagi hästi tunda. Üldiselt suurimad tänud, et Kirsa pakutud kompromissiga nõus oldi. Loodetavasti need, kes lumest na suurt puudust tunnevad, saavad avalehel oma vajadused rahuldatud ja keegi pikka viha ei pea. :) Minugi poolest võiks teema ka lukku panna ja kaardijutuga muul viisil jätkata.

Suletud

Mine “RattaFoorum paremaks!”