Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta

Tahtsime vä

Ei
13
24%
Ja
27
49%
Mina ei julge otsustada
15
27%
 
Hääli kokku: 55

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas Villem T » 11. 03. 2009. 08:37

..kus võib vabalt veloerootiliste piltide üle kiimelda ja kui keegi julgeb pisut pilgata siis kustutatakse tema postitus ära.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas KristjanS » 11. 03. 2009. 08:56

Jah, sest mina näiteks ei taha, et minu veloseksuaalsust pilgatakse ja mulle näpuga näidatakse! :lol:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas mart » 11. 03. 2009. 14:42

Villem T kirjutas:Kas me sellist foorumit tahtsimegi,kus võib vabalt veloerootiliste piltide üle kiimelda ja kui keegi julgeb pisut pilgata siis kustutatakse tema postitus ära.
Kuna pole teemapilti näinud ja vastuspilget lugenud, ei oska küsitluses häält anda.
Anna link/suund, mis rahulolematuse tõstatas, siis saame, toetudes algandmetele, jätkata.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas Mati » 11. 03. 2009. 14:49

mart kirjutas:
Villem T kirjutas:Kas me sellist foorumit tahtsimegi,kus võib vabalt veloerootiliste piltide üle kiimelda ja kui keegi julgeb pisut pilgata siis kustutatakse tema postitus ära.
Kuna pole teemapilti näinud ja vastuspilget lugenud, ei oska küsitluses häält anda. Anna link/suund, mis rahulolematuse tõstatas, siis saame, toetudes algandmetele, jätkata.
Kurjajuur on siin, aga muu on juba bittideks ja baitideks hävitatud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas Villem T » 11. 03. 2009. 17:02

On arusaadav, et litoolimeeste plahvatusi saab ainult üürikest aega nautida, aga hernes läheb ninna kui ridade kaupa esmaklassilist kvaliteetpilget likvideeritakse. Ja Mati viidatud on ainult 1 juhtum.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas AndreK » 12. 03. 2009. 11:11

Olen minagi täheldanud ülekäiva komblusrehapulkade tiheduse suurenemist. Mingisugune sõnavabadus võiks ikka olla.
Muidu hakkab juba Kesknädalat meenutama.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas UrmasL » 12. 03. 2009. 11:59

Seni kuni nöökimine liiga isiklikuks ei lähe (ntx ema või vanaema sisse toomine) on kõik OK. Villemi kommentaarid on minuarust piisavalt sobivad ja ise naudin neid alati. Siinsed hardcore harrastajad ei peaks seda kõike liiga isiklikult võtma.

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas kalev » 12. 03. 2009. 15:30

UrmasL kirjutas:Seni kuni nöökimine liiga isiklikuks ei lähe (ntx ema või vanaema sisse toomine) on kõik OK. Villemi kommentaarid on minuarust piisavalt sobivad ja ise naudin neid alati. Siinsed hardcore harrastajad ei peaks seda kõike liiga isiklikult võtma.
Ühinen Urmase arvamusega.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas AndreK » 12. 03. 2009. 16:12

UrmasL kirjutas:Seni kuni nöökimine liiga isiklikuks ei lähe (ntx ema või vanaema sisse toomine) on kõik OK.
Kui see peamine klausel on, siis leian, et mulle on küll korduvalt vesi peale tõmmatud.
Kerge kõrvalekaldumine teemast - kohe kärpsepiits lajatab.
Väike huumor - litaki jälle silm sinine.
Hakkab vägisi mulje jääma, et tõsised eesti mehed ajavad tõsist eesti asja, mornid näod ees.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas Andrus K » 19. 03. 2009. 07:59

kalev kirjutas:
UrmasL kirjutas:Seni kuni nöökimine liiga isiklikuks ei lähe (ntx ema või vanaema sisse toomine) on kõik OK. Villemi kommentaarid on minuarust piisavalt sobivad ja ise naudin neid alati. Siinsed hardcore harrastajad ei peaks seda kõike liiga isiklikult võtma.
Ühinen Urmase arvamusega.
Sama siin.
Samas, see teema on sama vana, kui foorum ise, nii et tean juba ette, et sellest nurinast ei muutu mitte midagi :(
Mainstream forever :)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas dr Holden » 19. 03. 2009. 18:40

Egas igaühele ei meeldi, et siin mõni veloseksuaalne mees veloeerootilisi pilte kommenteerib, aga noh nagu siin juba öeldi -
UrmasL kirjutas:...(ntx ema või vanaema sisse toomine)....
- kellele meeldib ema, kellele vanaema.

Mina ei kurda!

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas metslane » 20. 03. 2009. 08:00

:D mina valiks ema isegi kui oleks valide tütre ja ema vahel :)
foorum nagu foorum ikka. issanda loomaaed on kirju :) ja ega kustutamisest tuleb ka aru saada.kui ei meeldi siis tehke ise endale midagi sellist ja kantseldage neid idioote :) head lapsed need kasvavad vitsata. minu debüüt siin õige nimega ei kestnud isegi 48 tundi enne kui mind ära blokiti.aga ma ei ole pahane,ju ma olin siis liiga tark ega sulanud siis veel siia massi :D

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas Villem T » 20. 03. 2009. 11:07

Kui juba kustutama hakata, siis pigem postitusi mis endas isegi meelelahutuslikku väärtust ei kanna. Kui ei taha lasta mölajõel rahulikult voolata.

Selge, et postitused stiilis "mine siia või sinna Une-Mati" ja "Velo-see-või-teine (riimub Velomanniga) ära mölise" ei oma kusagil kohta (need on mälu järgi tsiteeritud), aga kui kelleltki elegantse liigutusega erekas sõidu pealt ära võetakse on hoopis teine asi. Kvaliteet-nööki ei sünni iga sekund ja sellest on kahju kui kustutatakse.

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas vaikija » 10. 04. 2009. 23:44

veloman32 kirjutas:Jah, sest mina näiteks ei taha, et minu veloseksuaalsust pilgatakse ja mulle näpuga näidatakse! :lol:
Velomani "slogan"on fantastika valdkonnast:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
Mida see vaha teeb?Jäigendab ja vähendab kaalu???Väga põnev,tahaks kohe täpsemalt teada-how it really works

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kas me sellist foorumit tahtsimegi..

Postitus Postitas erikr » 11. 04. 2009. 08:07

vaikija kirjutas: Velomani "slogan"on fantastika valdkonnast:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
Mida see vaha teeb?Jäigendab ja vähendab kaalu???Väga põnev,tahaks kohe täpsemalt teada-how it really works
legendaarseks saanud vaha tutvustas foorumlastele legendaarne christiansaarne13 selles postituses
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”