Ost / Müük, miks eraldi teemad?

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
tarzic
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 07. 03. 2005. 20:21

Ost / Müük, miks eraldi teemad?

Postitus Postitas tarzic » 17. 11. 2006. 14:49

Tere,

Mul on väike mure, nimelt juba mõnda aega on ost ja müük eraldi teemad. Millest see ajendatud on? Kindlasti on sellel oma põhjused, kuid mind isiklikult see pisut häirib :( Minumeelest ei ole siin foorumis nii hirmsat teemade tulva, et tuleks nende tarbeks eraldi ostmise ja müügi topicuid pidada. Kui teemad olid ühised, siis jäi endale mingit vajalikku pulka otsides tihtipeale silma mõni kuulutus, kus keegi püüdis leida midagi sellist, mis endal kasutult kapipeal tolmu kogub. Ehk siis oli võimalik meeldiv ühendada kasulikuga. Mulle endale meeldib asju osta :) st. müümine on minujaoks teisejärguline asi ning aktiivselt ostjate otsimisega või lihtsalt "ostu" teemade jälgimisega tegeleda ei viitsi :( Loomulikult on see minu isiklik traagika, kuid äkki leidub siin inimesi, kes on minuga ühte meel, või vähemalt viitsib moderaator lühidalt seletada, miks hetkel toimiv süsteem vanast parem on :?: Ning kui antud teemal on kuskil topicus juba pikalt arutletud, siis pean vabandama oma rumala küsimuse pärast, kuna ausaltöeldes ega ma väga pikalt vastust ei otsinud :oops:


Ette tänades,
Tervitades,
Tarzic

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 17. 11. 2006. 16:39

minu meelest oli isegi siin teema kus üldsus nõudis lahkuviimist sest hakkas kaduma ülevaade pakutavast või soovitavast. ju kettaavariiga see teema hävis.
uute kuulutuste tulv pluss upitamised tekitasid olukorra, kus oli uusi (uuendatud) teemasid rohkem kui lehekülg. osa tegelasi jätab siiamaani kirja panemata kas müüb või ostab.

muutma ei hakka.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

ifkin
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 10. 07. 2004. 13:00

Re: Ost / Müük, miks eraldi teemad?

Postitus Postitas ifkin » 07. 08. 2010. 08:51

Tõstaks üles vana teema ja teeks ettepaneku, kui tehniliselt muidugi teostatav, et kui kaup on müüdud või soovitud asi ostetud siis sellest teade ja tõsta ültse eraldi arhiivinurka. Kauplemine juba intensiivne ja kui mitu päeva pole lehel käinud siis juba tükk tegu mõnd kuulutust leida, seal vahel ka juba lõpetatud teemad.
Selline mõte oli.

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”