Pildip*d*d *hju!

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Pildip*d*d *hju!

Postitus Postitas KristjanS » 27. 01. 2006. 17:43

Omk,

Üldiselt ei ole vaenulik inimene ja ahjudest kah suurt ei jaga aga siiski üks lugu sellest kuda mõned üksikud, vähetähtsad tegelased võivad meile tüliks olla (vähemalt minule).

Lugu:
"Tuled õhtul töölt koju, väsinud ja tahad rahulikult omaette olla ja näiteks kella üheksasi Aktuaalse Kaamera uudiseid vaadata. Uudised algavad ja pealtnäha tundub kõik ilus ja tore kui äkki hakkab teadustaja seljataga keegi hääl ja võibolla isegi mingi nägu karjuma:" Pilti, pilti, näita pilti....näita mind kaaa..." ja nii edasi ja nii edasi, iga uudise juures. Suunab siis kaamera oma objektiivi selle väikemehe peale ja see ainult rõõmsa näoga vaatab sulla suurte silmadega otsa ja ei oska mitte kui midagi asjalikku öelda. Ise endamisi mõtled:"@£$, isegi televiisorit ei saa rahus vaadata, miski töllmokk ajab aga oma tühja laulu...". Klõps, telekas kinni ja magama, loodame, et homme on parem päev. Aga ei, juba järgmisel ja ülejärgmisel päeval on see mehike taas seal hüppamas ja kekutamas, ilma et tal midagi öelda oleks. Ja nii iga õhtu....."

Meeldib selline olukord? Ei, minule mitte. Aga antud hetkel on selline olukord ka siin, meie foorumis. Otseselt mõtlen siis OMV foorumit, kus päris tihti 1-2 selli käivad ja pea iga teema alla teevad oma hunniku küsimustega:" Kas pilti on? Kas pilti saaks? A millal pilti saab? A miks pilti ei pane?" Neid on veel ja veel. Milleks neid postitusi vaja on? Kui tahad tõesti pilti näha, siis on ju võimalik saata privaatsõumina müüjale teade, soovist näha pilti vmt. Milleks ära rikkuda üks alateema, kusjuures müüja on veel oma esialgses postituses ära maininud, et kõik küsimused ja probleemid paluks erasõnumina või muul moel. Kõigil, kellel on asja vastu tõsisem huvi, on seda teemat oluliselt parem lugeda, ei ole mingeid muid teemaväliseid arutlusi. Kas on tõesti siis raske kribada kiirelt aadressireale http://www.google.com/ ja seal juba otsingulahtrisse müüdava asja nimetus ja vajadusel ka mudel kirjutada? Miks peab seda pilti hakkama küsima foorumis? Hea küll, tegid seda 1 kord, no olgu 2...aga kui neid postitusi tuleb juba valanguga, nii, et salv tühjaks, siis muutub see juba rämpsuks. Tõsiselt, mind see väga häirib.

Seega, teen ettepaneku, et mõni teadjam moderaator poogiks foorumi esilehel google.com või mõne muu otsingumootori, mida siis hea kohe kasutada, kui tahad infot mõne rattajupi kohta või oma pildialbumit täiendada.
Hoidkem foorum siiski ilus ja puhas, ärgem tekitagem mustust igale poole kui selleks ei ole tegelikult mingit otsest vajadust. Oma infonälja saad rahuldatud ja rahakoti vahelegi mõne pildi leiad teadatuntud http://www.google.com/ otsingumootori abiga.

Tänan tähelepanu eest!

NB! Kui foorumi admin leiab, et antud teemat ei ole vaja või et see teema ei ole probleemiks, siis võib selle ära kustutada.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 27. 01. 2006. 20:32

Üldiselt paneb vähegi oma kauba lahtisaamisest huvitatud isik vabatahtlikult pildi müüdava tavaari kohta. :roll: Samas nõustun, et on kommid "viska pilti" on mõttetud.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 28. 01. 2006. 11:10

veloman32 kirjutas: "Tuled õhtul töölt koju, väsinud ja tahad rahulikult omaette olla ja näiteks kella üheksasi Aktuaalse Kaamera uudiseid vaadata. .................. Aga ei, juba järgmisel ja ülejärgmisel päeval on see mehike taas seal hüppamas ja kekutamas, ilma et tal midagi öelda oleks. Ja nii iga õhtu....."
kas sa kella 18.00(?) AK uudiseid vaatad? seda, kus see viipekeele-näitsik rapsib ... ma ei tea miks, aga mina küll jõllitan teda lummatult.

laadna, ilma irvitamata ja asjast:
Pigem peituvad juured selles äraleierdatud nn. õpitud abituse sündroomis, mitte niivõrd geneetilises pärandis. Kuigi ka seda ei tohiks välistada.
See on aja märk (mitte et ma neid aegu, kus tuli iseseisvalt raamatukogus tööd teha, kuidagi vanakoolilikult taga nutaks) ja IT-ajastu omamoodi paradoks. Teisalt, kui elutempo ja harjumused tingivad fast-food-elulaadi, siis peab neid kiirtoidu "restoranide" asukohti ikka tedma.
Kusagil vilksatas postitus, et: davai mehed, laulge mulle ette kumb jooks on parem! siis ma vaatan ja võib-olla ostan ... et kui ma tunni aja pärast tulen, siis olgu toit laual. Ja teil avaneb võimalus see mulle suhu toppida.
Piiri saamatuse ja ülbuse vahel on mõnikord raske tajuda.
Gravity is a Bitch

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”