Ratta kirjeldus kasutaja profiilis

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Ratta kirjeldus kasutaja profiilis

Postitus Postitas erikr » 24. 05. 2003. 07:30

Kasutusele võetud väike täiendus. Kasutajaprofiili on lisatud tekstiväli Ratas kuhu asutajal on võimalik sisestada oma ratta kirjeldus. Hetkel on tegu suhteliselt tagasihoidliku lahendusega kuna pole BBcode võimalusi ja ka sisestamisel löödud reavahetust pärastisel info kuvamisel ei näidata.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 28. 07. 2003. 15:39

Nii mõnigi kord, kui kohtan uut nime foorumis, tahaks profiilist näha, mis on tegelase taust . Ntx toxicu ladusat rattatee juttu lugedes ruttasin tema tausta vaatama 8). ja nii mõnedki küsimused said vastuse.
seega, kutsun üles end profiilis tiba rohkem avama. Siis jäävad ka ära sarnased dialoogid:
Kust poest?
....
Kahjuks ei ela seal.
....?
olen hoopis... maalt.
....
see pood kah ei sobi, sest pole autot.
jne

Cyc
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 02. 06. 2003. 19:37

Postitus Postitas Cyc » 28. 07. 2003. 16:08

ega halba ei teeks ka vanus ja sugu :roll:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 07. 2003. 07:33

mina kutsun foorumlasi ülesse pärisnimede all esinema. Võis siis ärge tulge kolmapäevakul mu juurde pärisnimedega, kui foorumis olete mingite superkangelaste nimede all. Segadust kui palju ... protokolli tegemisel, mis täna tehtud saab, ma loodan, sry :oops:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 07. 2003. 09:02

Profiili täiendamine oleks vast asjakohane küll. Siin ju vahepeal läks täitsa aktiivseks kaalu/pikkuse/vanuse avaldamiseks, mis võiks siis juba ka profiilis olla. Samuti olen täheldanud, et võiks olla ntx selline rida, et "parim koht võistlustel (koht ja võistlus)". See annaks nagu mingi aimu sõnavõtja tasemest.

Üldiselt pooldan ka Andrus K ettepanekut pärisnimede osas. Praeguseks peaks enamus olema oma esialgsest kookonistaadiumist välja saamas. Eks pean siinkohal samas ka ise eeskuju näitama :D .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 29. 07. 2003. 09:05

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 16:07, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Alfonze
Rattur
Postitusi: 349
Liitunud: 11. 07. 2003. 11:02

Postitus Postitas Alfonze » 29. 07. 2003. 09:22

kysimus pole niiv6rd varjamises kui kasutusmugavuses ja meeldej22mises, ega naljap2rast jutukates ja mujal internetis ei kasutata aliasi ehk nicknamesi. n2iteks kui sul on foorumis mart k, mart l jne jne siis on l6puks ikkagi kysimus et kes on kes, mina arvan et nicknamed on 6igustatud kui need on universaalsed ja pole mingite kuulsuste nimed jne.

p.s. 2rge muda loopige see on lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus. (IMHO) :-P

al.

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 29. 07. 2003. 09:56

Ühinen Alfonze arvamusega.
Endal on soov igal pool foorumites sama nime alla esineda. Seda selguse huvides. Kui ma kasutaksin nime MartK, siis ma ei saaks paljudes kohtades esineda, sest nimed kattuvad. Kui keegi hinnavaatlus.ee kasutaja kohtab mind siin foorumis, siis tal on võib-olla kujunenud minust juba mingi pilt. Ja vastupidi - kui ma kohtan näiteks Andrus K-d (sama avatariga) hinnavaatlus.ee-s või kuskil mujal.
Viimati muutis karzum, 29. 07. 2003. 10:00, muudetud 1 kord.
Rattasõit on ajavõit

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 07. 2003. 10:00

hinnavaatluse vennad ei suhtle netivälselt vist üksteisegs üldse.
Velo.clubbers.ee-l on aga oma võistlus, lisaks uuritakse üksteise tulemusi ametlike võistluse protokollidest jne.

Hulk võõraid inimesi, kelle igaühel 2 nime (kasutajanimi ja pärisnimi), mis vaja meelde jätta. Minu protsessor annab küll seepeale veateateid :lol:

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 29. 07. 2003. 10:01

Ermo kirjutas:
Pole sellest nime varjamisest kunagi aru saanud :)
Tiba offtopic:
Oleneb foorumist.
Sattusin BMX-i vendade foorumit lugema :shock: . Seal ei tahaks küll oma nime all esineda. Infot on 10%, ülejäänu on verbaalne kõhulahtisus.
Stiilinäide teemal - kleepsud rattale:
http://industry.trip.ee/forum/read.php? ... 367&t=7367

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 29. 07. 2003. 10:09

Andrus K kirjutas:hinnavaatluse vennad ei suhtle netivälselt vist üksteisegs üldse.
Velo.clubbers.ee-l on aga oma võistlus, lisaks uuritakse üksteise tulemusi ametlike võistluse protokollidest jne.
Kusjuures suhtlevad, st teevad kokkutulekuid, mille sisu on õlle joomine :D . Väga palju on näiteks Tehnikaülikooli rahvast.
Kui VCE foorumile tuleb mass taha, siis võib sama moodi öelda, et ei suhelda peaaegu üldse (sest koos käib vaid väike osa). Ma loodan, et VCE-ga läheb paremini.
Rattasõit on ajavõit

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 29. 07. 2003. 10:34

Kuigi minul eriti eesnime kattuvuse probleemi pole, kasutan netis siiski alati ja igal pool sama hüüdnime. See hüüdnimi on mul olnud ka juba iidamast aadamast ning selle järgi teab mind juba palju rohkem inimesi kui pärisnime järgi.
Kel vaja sel assotsieerub Kirsa juba ammu Ailar Kiristaja-ga.
Väike segadus on sellest et kuskil 5a tagasi muutus hüüdnimes 1 täht, nimelt ennem olin Kirss - nüüd Kirsa. Selle "Kirss" alt aga kirjutasin veel päris kaua uudisgruppidesse ka. ee.hobi.velo. Loodame et nüüd on pihta saadud, et sama inimene :).

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Postitus Postitas suvemees » 29. 07. 2003. 10:47

no mul ka siin suht suvaline kasutajanimi..... sama mis Rate.ee-s.....

jääb paremini endale meelde, teistele ka :lol:

pärisnimi rates olemas ja amet ja pildid..... keda huvitab küsib rohkem.

..hakka või nickname-i embleemi tegema :idea:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 07. 2003. 12:18

see see asi ongi, et kui ma vaatan mingit nt. viimase TEC-i tulemusi, siis pärisnimede all esinevad foorumlased tunne ära ja muudega ei hakka jamama, sest sry, kuid suvalise foorumlase tulemus huvitab mind vaid niipalju, kui on võimalik kohe näha/ära tunda. Kellegi profiili ma selleks küll eraldi avama ei hakka või endale mingit exceli tabelit looma, kus iga tegelase nimi ja alias :roll:

Kui nt. Kirsa siin paar kommentaari tagasi oma pärsinime välja ütles, siis on see selge vaid hetkeks. See ei talletu kuhugi. Lootma peab vaid mälule. Kui aga nimed jäävad ka päris-elus esitledes/tutvustades meelede alles korduval kasutamisel omanikunäolapi juures-olekul, siis on palju loota, et korra kusagil foorumi-tekstis mainitud nimed meelde jäävad.

Aga võibolla panen ma segast ja põen totaalset nimemälu-halvatust :roll:
Viimati muutis Külaline, 29. 07. 2003. 13:16, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 29. 07. 2003. 12:45

Toon ühe näite. Kui ma töötan sama ala peal (mingis firmas), millest foorumis jutt käib, siis on tähtis, et ma esindaks enda seisukohti mitte tööandja omasid. Kui enamusele on teada mu nimi ja töökoht, siis hakatakse mind liigselt tööandjaga siduma, aga firma eest sõna võtma pole mind keegi volitanud. Minu jaoks on just hinnavaatlus.ee-s anonüümsena kommenteerimine oluline (leidub igasuguseid teemasid). Siin rattafoorumis on see võib-olla tähtis mõnele rattapoes töötavale inimesele.
Rattasõit on ajavõit

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 29. 07. 2003. 13:12

Andrus K kirjutas:Aga võibolla panen ma segast ja põen tottaalset nimemälu-halvatust :roll:
aga võib-olla põed sa totaalset rahuldamatut uudishimu? :D

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 07. 2003. 13:16

See varjunimede asi on omaette teema muidugi ja ma ise lähtuksin sellest, et nimi olgu see, kuidas teda kutsutakse. Kui tahad, et teised sind ntx Kirsaks kutsuvad ja sa sellele reageerid, siis mis saab mul selle vastu olla ??? Samas ei tohiks siis ka probleem olla see kolmapäevakul Andrusele öelda. Lühike ja mugav kasutada. Samas võib aga mõni kasutajanimi, mis numbreid sisaldab suhtlemises päris halb olla. Isiklikult mulle tundub küll, et kui nimi ei ole mitte päris või aja jooksul tekkinud hüüdnimi vaid miski väljamõeldis netis suhtlemiseks, oleks kahel inimesel nagu barjäär vahel. Andrus jõudis oma nime ära vahetada, muidu oleks päris 'tore' olnud talle helistades küsida kas muaddib kuuleb??? No mida meil omavahel varjata on??? Samas igasugustes suvalistes kohtades ma oma isikliku nime all küll ei esine. Mõttetu.

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 29. 07. 2003. 13:30

tarmo kirjutas:
Andrus K kirjutas:Aga võibolla panen ma segast ja põen tottaalset nimemälu-halvatust :roll:
aga võib-olla põed sa totaalset rahuldamatut uudishimu? :D
tahtsin just sama ütelda :D

Ma ei ole põhimõtteliselt vastu, et aliaste asemel oleks kasutusel õiged nimed ja avatarideks isiklik foto. Kuid siis olgu see kõigil ja liitumise üheks nõudeks.
kuid mida annab see kui sa tead inimese nime, vanust, sugu, pikkust, kaalu ja näiteks viimase tec-i tulemust. äkki peaks siis juba rahvuse ka lisama? :)

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 07. 2003. 13:49

west kirjutas:
tarmo kirjutas:
Andrus K kirjutas:Aga võibolla panen ma segast ja põen tottaalset nimemälu-halvatust :roll:
aga võib-olla põed sa totaalset rahuldamatut uudishimu? :D
tahtsin just sama ütelda :D

Ma ei ole põhimõtteliselt vastu, et aliaste asemel oleks kasutusel õiged nimed ja avatarideks isiklik foto. Kuid siis olgu see kõigil ja liitumise üheks nõudeks.
kuid mida annab see kui sa tead inimese nime, vanust, sugu, pikkust, kaalu ja näiteks viimase tec-i tulemust. äkki peaks siis juba rahvuse ka lisama? :)
kontekstist välja rebitud lause üle ilkumine on muidugi tavaline, kuid ma ei pahanda, sest :lol: smiled :lol: kõikjal olemas. Olen oma seisukoha eespool piisavalt lahti kirjutanud, aga tulle ma selle nimel ei lähe, lihtsalt kolampäevakutel käijad ja muidu aktiivsemad foorumlased võiksid ajapikku oma libanimed ära visata ... ähhh. Lähen ostan parem jäätist.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 29. 07. 2003. 20:36

Profiili täiendamine oleks vast asjakohane küll. Siin ju vahepeal läks täitsa aktiivseks kaalu/pikkuse/vanuse avaldamiseks, mis võiks siis juba ka profiilis olla. Samuti olen täheldanud, et võiks olla ntx selline rida, et "parim koht võistlustel (koht ja võistlus)". See annaks nagu mingi aimu sõnavõtja tasemest.

aga kui oled tasemel vaimselt, tead palju rattavärgist nt Mart, vaevalt ta suur võistleja on aga see eest on muid teadmisi. kas see et ta ei saand nt Rakkes toda kohta või üldse ei osalenud teeb temast viletsama mehe?
Tase on suhteline mõiste.

umm eks see saab olema arvatavasti ainuke foorum kus ma oma nime ära vahetan :roll: ja veel võiks lisada oma profiili ka rattakaalu, sest huvitav oleks võrrelda sõitja tulemusi raskemal, kergemal rattal...
No Pain No Gain

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 29. 07. 2003. 22:34

Vot teiste meeste rattakaalu oleks kyll vahva teada ja ka mehe enda kaalu.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 30. 07. 2003. 08:35

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 16:06, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 30. 07. 2003. 09:47

Kirsa kirjutas:Vot teiste meeste rattakaalu oleks kyll vahva teada ja ka mehe enda kaalu.
:lol: :lol: aga naiste andmete teadmisest nagu pole huvitatud? :D

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 30. 07. 2003. 09:53

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 16:04, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 30. 07. 2003. 09:54

minumeelest kah varjunimi sobib sinna, kuhu lähed lollusi tegema ja ei taha, et keegi sind pärast ära tunneks... äratuntav nimi siin foorumis aitaks selleski, et siis mõtled vast enne järele, kui mingit udu kirjutama hakkad.. espordi foorumis on anonüümsus suur.. sellest ka läbustajaid miljon....

ise tegin kah endale siia foorumisse esimest korda tulles varjunime. kümne minuti pärast hakkas imelik ja vahetasin nime.. need kes tahavad varjunime - no missa teed... las olla.. eks aktiivsemad üritustel käijad saavad ise kah ajapikku aru, et pärisnimi parem variant... :)

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 30. 07. 2003. 11:03

Ermo kirjutas:
west kirjutas:
Kirsa kirjutas:Vot teiste meeste rattakaalu oleks kyll vahva teada ja ka mehe enda kaalu.
:lol: :lol: aga naiste andmete teadmisest nagu pole huvitatud? :D
asi läheb juba ilgeks läbuks, aga olen juba nii kaua ilmas elanud, et tean - selliste andmete korral valetavad naised alati ( tihti ei saa nad ise ka aru, et miks ).
:D härrasmees selliseid andmeid daamilt ei küsigi.

kuid kui nüüd ilma naljata siis vaevalt keegi siia tuli varjunimega mingeid lollusi tegema, kuid mõnel varjunime asemel hüüdnimi ja see veel tuntum kui pärisnimi.
Varjunime kasutatakse vist sellepärast, et pärast mõne küsimuse või arvamuse esitamist sind välja ei naerdaks sadulassündinute poolt. Ning kui siis veel avastatakse, et oled liiga noor või ülekaaluline, et sul on mingi amordita ja sis käiguvahetusega noname ratas ja jäid TECil viimase 50 hulka, siis võib see arvamust sinust veel muuta.
Võib olla panin hetkel täiega puusse :oops: sorry
muidugi on ka nagu öeldi kategooria inimesi, kes mingis rattapoes või kus iganes leiba teenivad, ega tahad, et nende isiklikku arvamust hakatakse subjektiivselt pidama nende tööandja arvamuseks. jne.jne. põhjuseid võib olla erinevaid.
endal pole midagi selle vastu, et oma andmed avalikustada, ehk siis pole midagi kaotada :) ropendama pole olnud kunagi plaanis hakata, kolmapäevakutele oma nimega segadust tekitama vist ka ei jõua,võistluskaalus pole ma enam ammu, ratast sõidan lihtsalt mõnu pärast ja võistlustel omab tähendust võrdlus sõbraga rohkem kui asukoht lõpuprotokollis.
lihtsalt lahe on suhelda inimestega kellele samuti meeldib rattaga metsa all nikerdada 8)

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 30. 07. 2003. 11:15

west kirjutas:Varjunime kasutatakse vist sellepärast, et pärast mõne küsimuse või arvamuse esitamist sind välja ei naerdaks sadulassündinute poolt. Ning kui siis veel avastatakse, et oled liiga noor või ülekaaluline, et sul on mingi amordita ja sis käiguvahetusega noname ratas ja jäid TECil viimase 50 hulka, siis võib see arvamust sinust veel muuta.
minust räägid, jah?? :lol: ehkki varjunime ei kasuta. nime avaldamist nüüd kohustuslikuks teha küll pole vajadust. samas võistluste parim koht võiks nähtaval olla. pikkus ja kaal - ei näe erilist vajadust, samas ju ma siis pole niivõrd rattafänn veel :P sama rattakaalu kohta. aga kui võimalus selle profiili lisamiseks on, siis salatsemiseks põhjust ei näe.

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 30. 07. 2003. 11:54

tegelt mis me näägutame, et kas võiks või ei võiks mingid andmed nähtaval olla.. võiks olla profiilis koht, kuhu neid andmeid kirja panna saaks.. eks siis igaüks ise otsustab, mida profiili kirjutab, mida mitte.. onju nii :)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 19. 03. 2004. 16:33

Lauri T kirjutas:tegelt mis me näägutame, et kas võiks või ei võiks mingid andmed nähtaval olla.. igaüks ise otsustab, mida profiili kirjutab, mida mitte.. onju nii :)
Ega ikka pole küll 8). Kui keegi oma profiilis miskit eriti lolli/nilbet avaldab, olen üks paljudest, kes kisa tõstab ja kaebama läheb :wink:.
Nüüd asjast, mis taaskord vajaks upitamist: Et nii mõnestki ütelusest/küsimusest KIIREMINI ja ÕIGESTI aru saada, klikin tihti teadustaja profiili. Tahan sealt näha kodaniku ratta inffi, et selgemalt kaasamõelda ja vajadusel vastata. Kui toda pole, siis ei saa ju konkreetselt vastata. Asi läheb eriti segaseks/jaburaks siis, kui läbisegi arutlevad omavahel MNT ja MTB, MTB ja DH, HT ja FS...
Kokkuvõte: kes tahab asjalikku vastust, kribagu oma rattaprofiili pisuke inf.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 03. 2004. 17:04

mart kirjutas: Kokkuvõte: kes tahab asjalikku vastust, kribagu oma rattaprofiili pisuke inf.
mõistlik jutt.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 04. 2004. 16:51

võiks olla ju lahter pealkirjaga Endast sinna paned soovikorral vanuse, kaalu, pikkuse,iseloomustuse või mida iganes

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 04. 2004. 19:51

madiz kirjutas:võiks olla ju lahter pealkirjaga Endast sinna paned soovikorral vanuse, kaalu, pikkuse,iseloomustuse või mida iganes
kui väga soovid võid panna praegu ameti kohale. või teha vastavasisulise avatari. iga selline lisaväli on programmeerimine ning mida rohkem asju juurde poegeda seda valulisemaks osutuvad serveripoolsed upgraded.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 27. 05. 2004. 21:48

Variant oleks foorumis kasutaja profiili täiendada selliselt. Millised on vastukajad?
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 27. 05. 2004. 21:53

Täitsa mõistlik :!:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 27. 05. 2004. 22:40

bueno!

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 27. 05. 2004. 23:13

See tundub küll tõesti hea.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3621
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 28. 05. 2004. 06:58

Võiks lisada ka eelmise hooaja või selle hooaja (planeeritava) startide arvu. Mis tasemest alatest (ja kas matkadistantsi) võistlust pidada stardiks, on muidugi nats vaieldav, aga mingi pildi annab siiski.
Ja läbisõidu võiks jagada: mnt / mtb (loodan, et on ikka arusaadav: baigiga sõidetud asfalt läheb mtb rea peale)

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 28. 05. 2004. 08:14

Kuldar kirjutas:Võiks lisada ka eelmise hooaja või selle hooaja (planeeritava) startide arvu. Mis tasemest alatest (ja kas matkadistantsi) võistlust pidada stardiks, on muidugi nats vaieldav, aga mingi pildi annab siiski.
Ja läbisõidu võiks jagada: mnt / mtb (loodan, et on ikka arusaadav: baigiga sõidetud asfalt läheb mtb rea peale)
Selleks, et oma profiili updateda järjepidevalt peab ikka tõsine netifänn olema. tegelikult on minu arvates selliste andmete jaoks lihtsalt vaja foorumis üks alateema teha ja seal saab igaüks oma postitust regulaarselt muuta ning lugejatel on seda inffi võimalik ka kiiresti teiste infi avaldajatega võrrelda mingis ulatuses.

Muidugi mtb-asfaldi sõite mtb real näidates on see absoluutselt desinformeeriv number, mida pole võimalik kohe kuidagi võrrelda "normaalse" mtb sõiduga. Põhimõtteliselt peaks olema siis ikka selline koht nagu mtb-mntl.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 28. 05. 2004. 08:15

Hea täiendus, kui lisada, siis äkki mingi pulsinäitaja - max ntx.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 28. 05. 2004. 08:20

praegu ikkagi tundub asi poolik olevat - puuduvad verenäitajad, töövõime näitajad, võimsuse näitajad ja detailne treeningplaan ning selle täitmine. ja hea meelega lisaks veel sinna konto väljavõtte, mida uuendaks igal kuul. 8)

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 28. 05. 2004. 08:20

Antti kirjutas:Variant oleks foorumis kasutaja profiili täiendada selliselt. Millised on vastukajad?
tubli on :!:
Aga mida lugeda esimeseks võistlusaastaks/hooajaks :?: Ma olen mingitel orienteerumisteisipäevakute, jooksuvõistlusel ja rattavõistlusel tilkunud 1999 alates, aga seda sedavõrd kaootiliselt ja ilma igasuguse üldeesmärgita et raske on neid aastaid võistlushooaegadeks pidada :roll:

N
Testisõitja
Postitusi: 518
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 28. 05. 2004. 08:29

Ermo kirjutas:
Kirsa kirjutas:Vot teiste meeste rattakaalu oleks kyll vahva teada ja ka mehe enda kaalu.
...et siis mehe kaal, pikkus, treenitus, ratta kaal jne. kuid mitte nime !!!
Krt. aru ma ei saa nendest varjunimedest, see võiks jääda ikka rohkem kuhugi "erootika" foorumisse.
A näe - ma panin endale hüüdnime (mitte mingit väljamõeldist) hiljem tahtsin õige nime panna.. tutkit. Nimi võetud. Tea kas peab vanemaid kiruma, et sellise nime panid :lol: Perekonnanime esimene täht on ainuke variant taha suruda..
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 01. 01. 2006. 16:25

Täiendava jamana on hetkel olukord kus muutes profiilis rattakirjeldust, tühjeneb vastav lahter hoopiski. seega palun ärge oma jõuluvanalt saadud nänni praegu sinna kirjutage. kui on korras, annan teada.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 11. 02. 2006. 13:57

valus küsimus ilmselt lugupeetud adminnile, aga millal profiilijama lahenduse saab? Lisaks tuletan meelde, et isiklikud galeriid on juba vähemalt aasta omadega pers*s. Seda juttu, et pole aega foorumi fiximisega tegeleda jne. on juba kuuludud korduvalt. Mis plaan on, kas lasete foorumil lihtsalt ära laguneda?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 11. 02. 2006. 16:27

minuarust suht-koht ebaviisakas on niimoodi "nahhaalselt" midagi nõuda, arvestades mitut asjaolu: foorumi admin hoiab seda kõike üleval oma vabast ajast, foorumi admin ei teeni selle pealt mitte kopikatki, foorumi adminil on ka muid ja oluliselt pakilisemaid asju, kui siinsele lasteajale mänguasjade ja muude vilede ja pasunate parandamine. Kui on tõesti eluküsimus see pildialbum ja rattakirjeldus jne jne, siis on ju võimalus esitada foorumi adminile palve, et viimane annaks sulle õigused ja ligipääsu, et asi ise ära parandada. Näitame vabatahtliku kasvataja suhtes siiski viisakust üless :!:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 11. 02. 2006. 16:40

ahh see, et rattaprofiil mul ka haihtus, eriti ei morjenda. niikuinii pole mul sinna carbonit eriti palju kirja panna :) aga kes tahab, saab ju igakordse sõnumi allkirjana kasutada ratta kirjeldust (vist oli kuni 512 tähemärki) ja see torkabki paremini silma. nii mõnedki kasutavad seda müügi promomisel, a la müügis "hull relv...jne" vot selle saakski ajutiselt asendada rattaprofiiliga, kel soovi.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 11. 02. 2006. 18:39

veloman32 kirjutas:minuarust suht-koht ebaviisakas on niimoodi "nahhaalselt" midagi nõuda, arvestades mitut asjaolu: foorumi admin hoiab seda kõike üleval oma vabast ajast, foorumi admin ei teeni selle pealt mitte kopikatki, foorumi adminil on ka muid ja oluliselt pakilisemaid asju, kui siinsele lasteajale mänguasjade ja muude vilede ja pasunate parandamine. Kui on tõesti eluküsimus see pildialbum ja rattakirjeldus jne jne, siis on ju võimalus esitada foorumi adminile palve, et viimane annaks sulle õigused ja ligipääsu, et asi ise ära parandada. Näitame vabatahtliku kasvataja suhtes siiski viisakust üless :!:
Veloman, adminil on alati võimalus pakkuda välja kaas(tehnika)admini ametikoht. Kui ise ei saa, ei oska või ei jõua, siis võiks ju ülesandeid delegeerida. Siinses teemas eespool olev Mardi postitus põhjendab piisavalt, miks on profiili olemasolu ja seal rattainfo kuvamine kasulik ja lausa vajalik. Nii et pole midagi ainult viled ja pasunad.
Ja Andruse kriitika on samuti põhjendatud, Erikr poolt teostatav foorumi sisuline administreerimine on 5+ kuid tehnilises administreerimises saaks kindlasti paremini.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 02. 2006. 23:01

ma ei tea millal profiilijama lahenduse saab. 1 mees kes selle rattaakna sinna kirjutas lubas korda teha, aga pole teinud. mina ei oska.

adminnimisega pole neil katkistel kohtadel midagi pistmist. olen läbi aegade mitu korda öelnud, et php oskajate abi on vaja. pole neid siin reageerinud suurt kedagist.

albumi probleemist ei saa aru. rahvas pidevalt ju paneb pilte oma isiklikesse albumitesse.

Sa AndrusK tule aita mul maja valmis ehitada, siis saan ka aega rohkem üldiseks hüvanguks pühenduda.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 12. 02. 2006. 11:20

erikr kirjutas:albumi probleemist ei saa aru. rahvas pidevalt ju paneb pilte oma isiklikesse albumitesse.
Ennevanasti oli iga kasutaja profiilis "otsi kõik kasutaja X sõnumid" kõrval link "vaata kasutaja X galeriid". Seal omakorda oli igal ühel võimalik oma galeriisse pilte lisada. Jah, ka praegu on võimalik pilte oma galeriise panna, kuid see on ebamugav ja ei täida sellisena siiski seda funktsiooni.

See, et kellelegi tundub mõni vile ebavajalikuna, ei ole argument, sest fakt on, et foorum pisitasa laguneb ja parandamisega eriti ei tegeleta. Kortermajas võib esimese korruse elanik ka väita, et teda ei huvita, kui viiendal katus läbi laseb - suhtumine ei ole õige. Neid foorumikasutajaid, kellele need funktsioonid olulised on, on kindlasti ülekaalus. Kui profiili uuendamine toimiks, oleks ka ehk vähem teemasid "kellel mis ratas on". Ja need, kelele need funktsioonid olulised, on eelkõige just uuemad ja nooremad foorumiliikmed. Järgmisena võib ülesse ütelda foorumi toimimise seisukohalt mõni ülitähtis funktsioon. Mis siis saab?

Ehk oleks lahendus, kui koguda foorumiliikmetelt maksu. Nt. 10.-/kuu. Selle papi eest viitsiks ehk patsiga poisid juba end liigutama hakata :idea:

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Postitus Postitas Nastix » 12. 02. 2006. 20:58

Andrus K kirjutas: Järgmisena võib ülesse ütelda foorumi toimimise seisukohalt mõni ülitähtis funktsioon. Mis siis saab?
Ei mäleta, et kriitilise tähtsusega funktsioonid oleks kuid katki olnud, viimane jama oli esilehega, aga see lahendati minu arvates suhteliselt kiirelt, vähemalt minu foorumi külastamist see ei häirinud.
Andrus K kirjutas: Ehk oleks lahendus, kui koguda foorumiliikmetelt maksu. Nt. 10.-/kuu. Selle papi eest viitsiks ehk patsiga poisid juba end liigutama hakata :idea:
Isiklikult seda varianti ei poolda, kui keegi tahab vabatahtlikult annetada, siis mina kätt ette ei pane, aga kohustuslikus korras seda küll näha ei tahaks. Sul on alati ju võimalik palgata mõni itimees, kes vajalikud funktsioonid php-s valmis kirjutaks, erikr ütleb ju, et selle taga on asi. Võid ka ju teiste kasutajatega grupeeruda (kellel veel neid asju vaja on), et siis koos itimehe töötunnid kinni maksta.
Signature not found, please try later!

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”