Talveks midagi uut

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Talveks midagi uut

Postitus Postitas Jack » 02. 10. 2003. 17:51

Enne kui talv saabub ning ratta-aktiviteedid seisma jäävad (hiberneeruvad) peaks siia välja mõtlema midagi alternatiivset. Muidu jääb ju foorum seisma?!?

Näiteks
suusatamine
squash
jõusaal

Talve-topicud hoiaksid seda foorumit elus kevadeni. Ise märkasin ennast juba siin mitte käimas, kuna Neeme Classic oli selle aasta viimane sõit (nagu ka eelmisel aastal).

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 02. 10. 2003. 18:12

no suusatamine ja jõusaal on kindlasti kõneainet pakkuvad teemad.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 10. 2003. 18:51

järelikult on siis vaja luua eraldi off-season foorum (peateema). avaldage arvamust. ise kavatsen küll talv läbi rattaga sõita. muidugi ujumine ja jõusaal ka
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 02. 10. 2003. 19:14

talvel tuleb suusatamine ja korvpall, vahel ka veidike sörgin/jooksen

-
Muide, seoses jooksmise ja suustamisega tekkis ka küsimus pulsi kohta. Et siis milline peaks olema neid alasi tehes õige pulss? Pulss läheb ka ju vaikselt suusatades üsnagi kõrgele (160-170 lk minutis).

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 02. 10. 2003. 19:24

Tõnis M kirjutas:Muide, seoses jooksmise ja suustamisega tekkis ka küsimus pulsi kohta. Et siis milline peaks olema neid alasi tehes õige pulss? Pulss läheb ka ju vaikselt suusatades üsnagi kõrgele (160-170 lk minutis).
mul suusatades pulss 180 kandis...joostes mul 150-160...arvan,et tuleks see pulss ikka madalamale saada.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 10. 2003. 19:35

Tõnis M kirjutas:talvel tuleb suusatamine ja korvpall, vahel ka veidike sörgin/jooksen

-
Muide, seoses jooksmise ja suustamisega tekkis ka küsimus pulsi kohta. Et siis milline peaks olema neid alasi tehes õige pulss? Pulss läheb ka ju vaikselt suusatades üsnagi kõrgele (160-170 lk minutis).
proovime nüüd ikka nii, et arutame siin off-season foorumi teemat mitte pulssi kossumängu ajal. kui rahavas foorumi loomise heaks kiidab, küll siis arutate.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Lüliti
Rattur
Postitusi: 124
Liitunud: 02. 05. 2003. 14:51

Postitus Postitas Lüliti » 02. 10. 2003. 19:41

Talvise treeningu jutt võiks olla küll, aga peaasi, et rattateema kuhugi ei kaoks. On ju siiski neid ka, kes talvel rattaga sõidavad ja ülejäänud putitavad ja täiustavad ratast. Kindlasti tehakse plaane järgmiseks hooajaks. Nii et paralleelselt võib off-season teema joosta küll, oleks isegi huvitatud, sest tahta ma ju praegu võin, aga arvatavasti siiski aasta läbi sõitmisest suurt välja ei tule.

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 02. 10. 2003. 20:32

Lüliti kirjutas:Talvise treeningu jutt võiks olla küll, aga peaasi, et rattateema kuhugi ei kaoks. On ju siiski neid ka, kes talvel rattaga sõidavad ja ülejäänud putitavad ja täiustavad ratast. Kindlasti tehakse plaane järgmiseks hooajaks. Nii et paralleelselt võib off-season teema joosta küll, oleks isegi huvitatud, sest tahta ma ju praegu võin, aga arvatavasti siiski aasta läbi sõitmisest suurt välja ei tule.
EiEi, ega ma rattateemat killima ei hakanud. Aga igal foorumil on oma kriitiline mass, milal ta huvitavaks ja väärtust lisavaks muutub. Arvan, et see on umbes niipalju, kui siin aktiivseid liikmeid suvel. Ja usun, et talvel on selliseid entusiaste liiga vähe, et foorum korralikult pöörleks.

Seepärast võiksid mõned talve-topic'ud siinset hästi ülesehitatud foorumikeskkonna väärtust ära kasutada..

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 03. 10. 2003. 06:29

erikr kirjutas: mitte pulssi kossumängu ajal. kui rahavas foorumi loomise heaks kiidab, küll siis arutate.
Korvpalli ajal olevast pulsist pole siin veel õnneks/kahjuks arutatud. Ja seda oleks suht koomiline ka teha.

põhilised topicud on juba loetletud. varsti peab siis hakkama neid tegema.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 03. 10. 2003. 07:15

mul ka plaanis talv läbi ratast sõita. Vana arm - jooksmine on täitsa vaeslapse osas hetkel :lol: :oops: . Kui nüüd tekitada squashi jms. teemasid foorumis, siis on oht, et kevadel ei saa neist enam lahti. velo.clubbers.ee kasvab niiviisi ka teistel alade osas espordist (seal on vist 7-e ala jaosk omaette foorumid) üle ja kas adminnid siis üldse enam kogu juttu hallata suudavad. Igasugune talvine offtopic võiks ikkagi lähtuda rattateemast ja valmistustumisest 2004 hooajaks. Pühendunud jooksu ja suusainimesed loogu omale foorumid nagu ski.clubbers.ee. Kriitiline mass kasutajaid (et foorum ei hääbuks, ega samasisulist konkurenti ei tekiks) on ehk juba saavutatud.Ei usu, et enam keegi analoogilist (mtb ja mnt) konkureerivat foorumit looma hakkaks. Näiteks trikirataste jms. ratta-allhoovuste fännidel on aga 3-4-5 konkureerivat eestikeelset foorumit, kus kõigis käputäis kasuatajaid ja kõik ka kiratsevad.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2003. 07:50

omaette suusafoorum ei pruugi töötada. ee.hobi.velo kõrval on olemas ntx ee.sport.suusatamine, kuid ikka oluliselt kesisem kui ratta oma. seda isegi praegu kui ratta oma kah juba praktiliselt hääbunud.

Ja ütleme nii, et suusk on paljudele rattameestele nii lahutamatu talvetrenn, et selle siinne põgus käsitlus ei tohiks segada ja lume sulamisega teema ju lõpeb kah. Ise talvel ratast ainult vaatan.
Viimati muutis Mati, 03. 10. 2003. 07:50, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 03. 10. 2003. 07:50

see on hea ideee, jack. suusatamine, jooksmine ja jõusaal oleks kindlasti off-seasoni teemad. ja off-seasoni võiks üles panna kindlasti, sest sealt saadud info aitab nii mõnelgi paremini hooajaks valmistuda.
teen ettepaneku koristada foorumist ära mõtetu news gateway hobi.velo näol, kus on mingid müstilised 9000 sõnumit ja mida keegi ei kasuta. ja asendada see off season teemaga. aprillist oktoobrini võiks off season foorum lukus olla :wink:
Viimati muutis tarmo, 03. 10. 2003. 07:55, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 03. 10. 2003. 07:51

......Pühendunud jooksu ja suusainimesed loogu omale foorumid nagu ski.clubbers.ee.........
Kui talv ka seeaasta tuleb siis kavatsen suusatades ja joostes järgmiseks rattahooajaks põhja laduda.
See veel ju ei tähenda et ma pühendunud neile aladele olen, need alad aitavad lihtsalt talvest üle saada kasulikul moel.
Rattaga ei tule siinmaal mahutrennist ju talveperjoodil suurt midagi välja...........jah, lõbusõitu võib teha.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2003. 12:02

Vaadake aknast välja ja mõelge, et eelmine aasta sai kolme nädala pärast suusatada. :lol: Selle teema peale tekkis kõva igatsus lume järele.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 03. 10. 2003. 14:31

Mati kirjutas:Vaadake aknast välja ja mõelge, et eelmine aasta sai kolme nädala pärast suusatada. :lol: Selle teema peale tekkis kõva igatsus lume järele.
ja eelmise aasta sügiskrossi finaal otepääl nimetati seetõttu pidulikult talikrossi avaetapiks. oli karm sõit küll :lol:

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 03. 10. 2003. 14:39

Kas mul õis valesti meelde jääda aga kas talikrossil olid naelad keelatud ?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 03. 10. 2003. 15:00

maanus kirjutas:Kas mul õis valesti meelde jääda aga kas talikrossil olid naelad keelatud ?
mingi aeg olid ja mingi aeg ei olnud. praktika näitas, et lumes naeladest suurt kasu ei ole. see mis sa võib-olla jäisel kohal võidad, kaotad sa lumisel singlil, sest sust veeretakse lihtsalt mööda. nael ju veeremisomadustelt just ei hiilga.
naelkummide teemad on nagunii varsti jutuks, siis läheb tavapäraseks poolt ja vastu ütlusteks.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2003. 16:37

maanus kirjutas:Kas mul õis valesti meelde jääda aga kas talikrossil olid naelad keelatud ?
2003 talikrossi juhendis oli kirjas, et naelad lubatud. Simpanen sõitis-võitis naeltega sportklassi. aga ta oli üks vähestest naelameestest üldse sel korral

heh rsk, ma olen ka ikka mees, vastan täielikule offtopicule.... :oops:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 03. 10. 2003. 21:54

Aga Erik, sa teegi kohe eraldi offtopicu, teemaväliste kommentaaride või naiivpostituste teema. Ja nii kord päevas või kuidas viitsimist on, käid luuaga korra üle.
Iseenesest pop teema oleks, tore ju prügikastis sobrada. Seda enam, kui ei tea, kust need mõttejupid väljarebitud on. Selline meeliülendav kaos...

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”