pilt postituses

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

pilt postituses

Postitus Postitas Andrus K » 12. 05. 2009. 13:27

meenuks nagu, et foorumi algusaegadel ei peetud heaks tooniks, kui postituses olev foto oli otse postituses, mitte lingitud (ultrakonservatiivid ei sallinud siis ka avatare :? )
Sest kui nii teeks kõik, siis võtab vastava teema avamine iga korraga aina rohkem aega.
Nii on seni juhtunud peamiselt "puna-must-valge" teemaga. Iga korraga laeb seda teemat kauem lahti. Olen loobunud seda teemat üldse lugemast seetõttu.

btw. saage sellest puna.must-valgest juba üle. Esiteks see värvikombinatsioon pole üldse ilus (loe ära "leierdatud") ning teiseks - selle suve moevärv on valge 8)

Valge ratta omanik aastast 2006,
Andrus


vaielge vastu ja pange pahaks :)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: pilt postituses

Postitus Postitas Mati » 12. 05. 2009. 13:33

Andrus K kirjutas:meenuks nagu, et foorumi algusaegadel ei peetud heaks tooniks, kui postituses olev foto oli otse postituses, mitte lingitud (ultrakonservatiivid ei sallinud siis ka avatare :? )...
Eks alguses oli kõik parem :). Mind see ei häiri. Parem väike, kuid selge pilt kui link krt teab kuhu.
Andrus K kirjutas:...btw. saage sellest puna.must-valgest juba üle...
See seeme on alles idanemise faasis 8)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: pilt postituses

Postitus Postitas veiko » 12. 05. 2009. 13:48

Olen Andrusega nõus. Selleks, et näha viimast postitust võib ennas lolliks vihastada, kui see uusi pilte sisse lugedes pidevalt eest hüppab.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: pilt postituses

Postitus Postitas mart » 12. 05. 2009. 14:05

Andrus K kirjutas:meenuks nagu, et foorumi algusaegadel ei peetud heaks tooniks, kui postituses olev foto oli otse postituses, mitte lingitud (ultrakonservatiivid ei sallinud siis ka avatare :? )
Sest kui nii teeks kõik, siis võtab vastava teema avamine iga korraga aina rohkem aega.
Nii on seni juhtunud peamiselt "puna-must-valge" teemaga. Iga korraga laeb seda teemat kauem lahti. Olen loobunud seda teemat üldse lugemast seetõttu.

btw. saage sellest puna.must-valgest juba üle. Esiteks see värvikombinatsioon pole üldse ilus (loe ära "leierdatud") ning teiseks - selle suve moevärv on valge 8)

Valge ratta omanik aastast 2006,
Andrus


vaielge vastu ja pange pahaks :)
Herr Andrus, kõik minu visuaalsed subjektid äraleierdatud "puna-must-valge" teemas sai kohitsetud pisemaks.


mart, kah ratta omanik. Värvi ei maini, muidu kohitsetakse ka mind ärä. ;)
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: pilt postituses

Postitus Postitas KaupoR » 12. 05. 2009. 14:30

Internet Explorer lubab piltide kuvamise ära ka keelata :twisted: (Tools->Internet Options->Advanced->Multimedia->Show Pictures). Tulirebast pole hetkel käepärast, ei oska kommenteerida.

Ega mullegi see pidevalt eest ära nihkuv viimane postitus ei meeldi, kuid selles teemas on see ehk aktsepteeritav - on ju teema oma olemuselt visuaalne ja kui visuaalses teemas ka pilte mitte kuvada, siis kus veel? IMHO
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: pilt postituses

Postitus Postitas Mati » 12. 05. 2009. 14:50

Meenus üks patt.

Härrad, kas selle teema peab ka kinni panema, sest alternatiivselt lahendades kaotab see mõtte?

PS! Mulle on jääb küll segaseks see, et kui üks teema häirib ja seda ei vaadata, siis kas ignoreerimistest ei piisa? Või on siiski kiusatus nii suur, et ikka ja jälle teed pattu ja kirud :)?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: pilt postituses

Postitus Postitas Andrus K » 13. 05. 2009. 08:38

veiko võttis oma postituses asja lühidalt kokku.
Minu poolt side lõpp.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: pilt postituses

Postitus Postitas kalev » 13. 05. 2009. 09:08

Variant oleks postituste arvu lehekülje kohta piirata. Praegu paistab see 50 olema (mis on päris suur number). Vaikimisi on see reeglina üldse 10. Muidu 25 peaks selline suht koht hea olema mu meelest. Ehk siis kokkuvõttes oleks vaja korraga vähem pilte laadida ja asi toimiks mõnevõrra kiiremini.

Aga üldiselt.. kiire interneti puhul ei saa küll essugi aru, et midagi pahasti oleks. :D

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Re: pilt postituses

Postitus Postitas erko » 13. 05. 2009. 16:00

Alternatiiv on kasutada sama lahendust nagu hinnavaatlus.ee foorumis ning lisada foorumi koodi "Spoiler" tag'id, mille abil saab pildid postitustes "ära peita".
Nagu siin
Tehnilise teostuse keerukusest teadmisi ei oma kahjuks.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: pilt postituses

Postitus Postitas Mati » 13. 05. 2009. 16:19

erko kirjutas:Alternatiiv on kasutada sama lahendust nagu hinnavaatlus.ee foorumis ning lisada foorumi koodi "Spoiler" tag'id, mille abil saab pildid postitustes "ära peita"....
See on hea lahendus, kuid jah, kas ka teostatav siin?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”