Ratta kirjeldus kasutaja profiilis

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 12. 02. 2006. 21:24

Ma saan kõigest aru, et on vaja ehitata maja ,käia poes ja lõhkuda kuuri taga puid. Aga siiski - kui midagi teha, võiks seda teha korralikult. Pool pidused asjad ei meeldi kellelegi.
Ma arvan, et foorumi funktsionaalsus ja kvaliteet on velo.clubbersi visiitkaart.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 12. 02. 2006. 21:32

AndreK kirjutas:Ma saan kõigest aru, et on vaja ehitata maja ,käia poes ja lõhkuda kuuri taga puid. Aga siiski - kui midagi teha, võiks seda teha korralikult. Pool pidused asjad ei meeldi kellelegi.
Ma arvan, et foorumi funktsionaalsus ja kvaliteet on velo.clubbersi visiitkaart.
nõus.

olen hetkel olukorras, kus pean lubama endale varianti kus minu nimi seostatakse sitaga. elus on tähtsamaid asju kui kadunud rattakonfi kirjeldus.

kui antud teenuse kvaliteet Teid ei rahulda, palun pöörduge Tarbijakaitseametisse.

samuti on võimalik kolida üle näiteks aadressile http://foorum.rattaportaal.net/
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 12. 02. 2006. 22:18

erikr kirjutas:nõus.

olen hetkel olukorras, kus pean lubama endale varianti kus minu nimi seostatakse sitaga. elus on tähtsamaid asju kui kadunud rattakonfi kirjeldus.

kui antud teenuse kvaliteet Teid ei rahulda, palun pöörduge Tarbijakaitseametisse.

samuti on võimalik kolida üle näiteks aadressile http://foorum.rattaportaal.net/
asi selge

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 12. 02. 2006. 23:24

erikr kirjutas:[ elus on tähtsamaid asju kui kadunud rattakonfi kirjeldus.
Tekkis sportlik huvi juhuks, mis kaasneb siis, kui kasutaja pofiilis näppida lahtrit Ratas.Tegin katseks käsu - copy-paste. Tagajärg = lahter tühjenes kirjutatust. Paralleelselt /alternatiivina kontrollisin/tõdesin, et lahtrid > Amet ja Huvid võimaldavad ca 150 tähemärki kirja panna (enamuse elu ja rattakonf mahuvad sellesse limiiti). Seda võimalust kasutan ka ise nüüd seni, kuniks VCEE alg-olukord taastub.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 13. 02. 2006. 08:11

mart kirjutas:Tekkis sportlik huvi juhuks, mis kaasneb siis, kui kasutaja pofiilis näppida lahtrit Ratas.Tegin katseks käsu - copy-paste. Tagajärg = lahter tühjenes kirjutatust.
tegelikult pole vaja rattakonfi näppidagi. profiili salvestamisel ei kirjutata seda välja andmebaasi tabelisse. vastavad skriptid on edastatud selle paanika tagajärjel end üles andnud vabatahtlikule, loodetavasti saab varsti remonditud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Moiva
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 16. 03. 2004. 12:51

Postitus Postitas Moiva » 13. 02. 2006. 13:14

Andrus K kirjutas:Ehk oleks lahendus, kui koguda foorumiliikmetelt maksu. Nt. 10.-/kuu. Selle papi eest viitsiks ehk patsiga poisid juba end liigutama hakata :idea:
Aga palun, sul on ju see võimalus. Tee aga uus foorum, kodukord jääb tegija otsustada. Küsi pappi kui palju tahad!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 13. 02. 2006. 13:47

Moiva kirjutas:Aga palun, sul on ju see võimalus. Tee aga uus foorum, kodukord jääb tegija otsustada. Küsi pappi kui palju tahad!
Bravo! Probleemid lahendatud. Väga konstruktiivne ettepanek hetke puuduste kõrvaldamiseks!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 02. 2006. 14:03

LP seltsimehed, võtke vabalt ja vaadake olümpiat. Hetkel foorum töötab, kuigi mõni sekundaarne detail ei ole parimas konditsioonis. Ma kardan seda, et varsti viskab mõnel entusiastil maks üle kopsu ja siis oleme tagasi ee.hobi.velo -s ja pole meil võimalustki profiilideks ja albumiteks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 13. 02. 2006. 15:49

Ma nüüd ei saa aru kas oluline on see info kes millise rattaga sõidab ja panna endast üles edevaid pilte või on see keskkond kus harrastussportlased saavad oma teadmisi ja kogemusi vahetada. Kellel edevuselaat meelepärane on siis selleks on teatud kalduvustega isikutele rate.ee

ausalt mul on täiesti poogen kas see ratta kirjeldus on või ei ole

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 13. 02. 2006. 16:15

vaid tänu legendaarsete joodiksportlaste kompromissitule võitlusele
velo.clubbers.ee elutähtsa funktsionaalsuse taastamise eest on taas võimalik
profiilis luua/muuta oma ratta konfi ja seda täiesti uues, ennenägematus dimensioonis.
nimelt tunnistab nüüdne variant ka reavahetust, mis muudab konfi loetavamaks.

ja lõpuks ometi, peale rohkem kui aastapikkust virelemist ning agooniat saab taas otse kasutaja profiilist tema isiklikku albumisse.

tänud teile, legendaarsed joodiksportlased, et käed külge panite.
mitte nagu kasutaja fax kes ütles privas, et saada failid, ma parandan ära.
edu ja jaksu teile edaspidiseks, teravat silma ja keelt vigade leidmisel ja
nendest teadaandmisel. olge meheks :!: (y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 13. 02. 2006. 16:32

erikr kirjutas:vaid tänu legendaarsete joodiksportlaste kompromissitule võitlusele
Risti ette ei löö ja vett ei joo!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 13. 02. 2006. 16:38

Lihtne on oma tegematajätmistelt tähelepanu sorava sõnamulinaga ära juhtida. See selleks. Näha on, et asjad saab liikuma panna küll.
Järgmise korrani.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 02. 2006. 16:57

erikr kirjutas:...tänud teile, legendaarsed joodiksportlased, et käed külge panite. mitte nagu kasutaja fax kes ütles privas, et saada failid, ma parandan ära.
taipaks siis siinkohal tänada kasutajat fax, kes ilma suurema kärata altruismi üles näitas (y) .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 13. 02. 2006. 19:38

Ei ole enam vbla aktuaalne teema aga soovin sellegipoolest õnne neile, kes vahepealset kaost raskelt üle elasid. Elu on taas elamist väärt ja südames valitseb rahulolutunne, teades, et kõik "minu" ratta konfi taas näha saavad. Loodan, et te rattasõitu päris ära ei unusta :!: :roll:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 13. 02. 2006. 22:44

kummaline, et neil, kes siin komromissitult õiglust taga nõudsid, veel enda konfi märkimata jäetud :shock:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 14. 02. 2006. 09:29

Ereliukas kirjutas:kummaline, et neil, kes siin komromissitult õiglust taga nõudsid, veel enda konfi märkimata jäetud :shock:
ei saada vist ikka asjast aru. küsimus ei ole selles, et ma tahaks hirmsasti sinna midagi kirjutada vaid selles, et (veelkord siis) asi mis foorumis töötamast lakkab jääb nii väga pikaks ajaks. vahet pole kas on tegu rattaprofiili või näiteks avatari muutmise või tagatipuks võibolla ka kunagi foorumi endaga - kui ta on siia süsteemi lisatud võiks ta ka töötada.
loodan, et meie ristiretke eesmärk on nüüd arusaadav.
aitab nüüd selle teema jahumisest. oluline on see, et asi toimib.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 14. 02. 2006. 09:43

AndreK kirjutas:oluline on see, et asi toimib.
no keegi peab ju kubjase tööd kah tegema. :roll: Oled oma tööga hästi hakkama saanud.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 14. 02. 2006. 10:02

vist ei saada asjast aru. kui mul aega ja viitsimist on, siis toimib. kui ei, siis ei toimi. nii lihtne see ongi. selliste ristirüütlite ristiretked just motivatsiooni raskel hetkel ei suurenda. teinekord ikka tekib mõte, et olin sinisilmne loll kui selle foorumi püsti panin. iga heategu saab ükskord karistatud. nagu ka seekord. algas see ja on siiani jäänud ühemehe projektiks.

ehk on legendaarsed joodiksportlased valmis foorumi üle võtma, et tagada parem teenuse kvaliteet?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
fax
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 09. 09. 2004. 01:50

Postitus Postitas fax » 14. 02. 2006. 10:42

Poetaks siis ka omaltpoolt kommentaari.
Täitsa huvitav on vaadata, kuidas ühtest vanarahva öeldust on tehtud uus versioon, ja milel järgi ka käituma kiputakse, ehks siis: Kus viga näed laita, seal tule ja laida (ja näita näpuga ja äsa kirvega). Selle asemel, et selline mõtetu pikk thread tekitada a'la stiilis, 3'ks päevask võeti soe vesi ära, siis selle peale küsiks, et milline on teie initsiatiiv olnud probleemi lahendamiseks..
Katki minemiste ja mitte toimimise osas võin rahustuseks öelda, et katki kipuvad uuendamise käigus minema custom lahendused, nagu seda siis see jalgratta konfi väli.. Avatarid ja foorum ise on standartlahendus ja kuuluvad ühte tükki (vt. http://www.phpbb.com <-<< see mootor mille peal foorum jookseb), seega võiks igasuguse abstraktse sõimu kõrvale jätta ja rohkem konstruktiivsust ülesse näidata..

Aga respect ErikR'le, kes on seda foorumit viitsinud vedada ja üleval hoida, sest tean omast käest, et väga paljud foorumite adminnid ja moded kipuvad üks hetk lihtsalt väsima sellest jamast..
Kui te olete saanud täna hommikul hakkama 6 võimatu asjaga, miks siis mitte lisada sellele veel jalgrattasõit ?

Kasutaja avatar
Vihmamees
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 09. 2005. 13:56

Postitus Postitas Vihmamees » 14. 02. 2006. 13:02

erikr kirjutas: ehk on legendaarsed joodiksportlased valmis foorumi üle võtma, et tagada parem teenuse kvaliteet?
Eee...., ei maksaks kiirustada võimu andmisega foorumi isehakanud valvekoertele, muidu hakkavad kõik siin saama nagu tuppa ...ittunud kassid. :D
NB! Uinudes sule silmad!

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”