SEC 5. etapp Honda Otepää Rattamaraton

Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
jann04
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 03. 10. 2011. 19:26

Re: SEC 5. etapp Honda Otepää Rattamaraton

Postitus Postitas jann04 » 01. 08. 2012. 22:58

Aitäh pildistajatele , leidsin enda ka paari pildi pealt , keel vesti peal :D

Kasutaja avatar
pusa
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 06. 06. 2011. 23:13

Re: SEC 5. etapp Honda Otepää Rattamaraton

Postitus Postitas pusa » 02. 08. 2012. 10:35

Kummitus kirjutas:
KaupoR kirjutas:
pusa kirjutas:...et tulge ja tõmmake ka korraks, laseks ka jala sirgu. Selja tagant kostus ainult et "me siin hädavaevu püsime su tempos" :lol: See tõstis küll moti lakke veel enne lõppu! :D
Vïmalik, et sind tõmmati lihtsalt haneks ja lasti "lollikesel" tööd teha (ära palun solvu, see oli sõbralikult mõeldud ja mõeldud). Eks see ole grupiga sõitmise üks osa, et tuleb hästi kõver ja väsinud nägu teha.
Selliste eest tuleb ära sõita kes tööd ei viitsi teha :mrgreen: , paned korraks paugu(äramineku) kusagil künkanukil ja korras sellega ongi !
Tegelikult läks nii et kuuldes vastust, teadustasin et "eks siis tõmban edasi ja vaadake et siis finišis nuga selga ei löö!" Lubati et mitte. Aumeeste värk, selja tagant keegi proovima ei tulnud ja niimoodi oma väikse grupi ees finišisse veeresingi. Meest sõnast, ei taha kõik alati halba rajal (y)
Kui pole kukkunud, pole piisavalt kiiresti sõitnud!!!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3935
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: SEC 5. etapp Honda Otepää Rattamaraton

Postitus Postitas Kirsa » 02. 08. 2012. 15:24

Üldiselt mulle meeldib sooja ilmaga selline kiire vajutamine - eriti kui eelmise aasta tulemust vaadata.
Aga seekord oli värske voorekas nii kontides, et suur viga oli end kohale vedada.

Jahedama ilmaga oleks ehk ära kannatanud, aga kuna jalad olid eelmisest võistlusest täiesti saiapudi, siis pidin kergelt pulsiga kerima - aga katsu sa siukse soojaga kerida - pulss hüples kogu aeg seal 185-190 vahel :shock: Ja muidugi külmavärinad kogu sõidu.
Joogiga läks mul õnneks, suutsin endale abilise raja äärde kaubelda, kes jahedaid jooke ulatas, aga tegelikult jäi selle ilmaga 3-st pudelist väheks.
Esimeses tp-s pidasin täiesti kinni ja katsusin juua, aga seal valitses paras segadus ja topsid olid joogist tühja - midagi pobiseti vastuseks, et väga ootamatu kui esimesed 400 esimeses tp-s kinni peavad ja neil kõik veel välja valamata. Teises valati lahkelt kannutäis vett joogipudelisse ja sain edasi kihutada - kolmandas vist ei peatunud, aga kerge põud tundus nendeski punktides olevat. Hiljem sain teada, et kiirabi oli mitmes kohas rajaääres ja jagas lahkelt vett - eks nad said ise aru et kõige "esmasem" abi sellise soojaga on just lonks vett. :)

Pärast finishit hüppasin minagi sinna lompi, mis 500m enne lõppu raja ääres oli. Kuradi mõnus oli, inimese tunne tuli sekunditega tagasi.
Kogu kannatuste raja tegelikult kompenseeris harimäe kruusalaskumine - minu arust oli seal täpselt taganttuul ka - igatahes väga mõnus oli 60-ga allamäge kihutada ja paarist pundist mööduda. :)

Kokkuvõttes olen ma voore3000-st ja otepääst kuidagi nii rihm, et tamsalu jääb kahjuks vahele. Kindlasti ei tulnud kasuks laupäeva õhtul kella 3-ni kõigi Võru kõrtside külastamine (neid ei ole seal väga palju) ja pühapäeval 4 tundi Tamula rannas päevitamine ja päiksepõletuse saamine. Üks silm on nüüd miskipärast nii paistes, et välja ei näe hästi :P

Vasta

Mine “Samsung Estonian Cup 2012 rattamaratonide sari”