Vormsi etapp 07.07

Vasta
marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas marguss7 » 08. 07. 2012. 08:30

Kõik oleks olnud väga mõnus, aga ilmataat tegi sõitmise vähemalt minu jaoks liiga raskeks ja lõpus oli eesmärk lihtsalt finishisse saada. Kohati oli vett nii palju, et kanuu oleks parem edasiliikumise vahend olnud :) Aga suured tänud korraldajatele, kaasvõistlejatele ja pealtvaatajatele, kelle muhedad naljad nii mõnigi kord muigama panid. Õnneks tegi üks teine mees ühel natuke kuulsamal tuuril hea sõidu ehk siis kahepeale korralik keskmine ;) Tundub et rattasõit on saartel populaarsust võitmas, sest eelmine nädalavahetus Kihnus olles toimus seal samuti Püha Loomaaia veteranide velotuuri üks etappidest, Hiiumaal Marimetsa Kapi etapp, tulevikus siis Naisaar, Aegna, Pakrid äkki.

Kasutaja avatar
Snk
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 05. 07. 2011. 09:59

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas Snk » 08. 07. 2012. 11:19

http://www.youtube.com/watch?v=jgp8ifegjUI väike videolõik rajalt - kõige magusam osa

Siin saab vaadata kogu võistlust:

esimene osa: http://www.youtube.com/watch?v=mo8kXD_C ... e=youtu.be

teine osa: http://www.youtube.com/watch?v=26ZAtjzg ... e=youtu.be

kolmas osa: http://www.youtube.com/watch?v=fAkoDpRH ... e=youtu.be


mõned screenshots from camera:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Tuule tiibadesse saanud seltsimees

Rain
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas Rain » 08. 07. 2012. 18:08

Neid pilte vaadates tundub nagu te oleksite võistluse ajal mingil teisel rajal sõitnud, mitte sellel mida öösel kuiva jalaga märkimas käisin :D

8 tundi enne starti oli võistlusel täpselt üks koht kus oli rajal vett. Hommikul sadanud vihm ja võistluse ajal tulnud räme padukas muutsid tingimusi uskumatult palju. Loodetavasti ei rikkunud see osalejate tuju ja keegi ei solvunud et sokid pisut märjaks said :wink:



Korraldajate poolt sooviks tänada kõiki osalejaid, kes Vormsi esimesele rattavõistlusele kohale tulid ja andsid oma panuse ürituse kordaminekuks. Loodetavasti kohtume järgmisel aastal jälle!

P.S Kohe kui fotograaf on pildid üle vaadanud ja üles laadinud saavad lingid ka siia üles.

Radioh3ad
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 23. 05. 2012. 21:15

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas Radioh3ad » 08. 07. 2012. 23:44

Minu arvates oli tegemist ühe huvitavama rattaralliga minu karjääri jooksul. See oli nagu poisikese unenägu: Sõida läbi lompide nii palju kui süda lustib ja pärast saad veel kiita kah. Kui tavaliselt üritad lompidest ära põigelda, siis seekord oli kiirem see, kes rohkem mööda lompe suutis plödistada, sest lompide põhi oli pea 99% kõva. Seega kui oleks olnud kuiv, oleks väga kiire andmine olnud.

Eriti tore oli suitsuga tüüp 22 km-l Saxby rannas, kus ta hüüdis, et nüüd läheb ainult lihtsamaks ja sellest hetkest algasid need suured järved keset kruusateed ja see kõik loomulikult tipnes selle päris järvega kus 2/3 rattast oli vee all, mõtlesin, et mul on ikka ülikõva amfiibratas, vahetab vee all kah käike. Vaesed väikesed lapsed, kes te kurguni vees olite.

Lõpp imes loomulikult täiega nagu alati. Üks lahedamaid lõppe jällegi. 500 m enne lõppu sai mu kätte üks kaassõitja, rääkisime juttu nagu vanad sõbrad, mul oli kramp ja tall oli kramp ja miski 200 m enne lõppu sai meie sõprus poole sõna pealt otsa ja nagu telepaatia abil saime aru, et nüüd on vaja asi ära vormistada. Olin seekord parem.

Aitäh korraldajad, see oli supper!

Kasutaja avatar
dnq
Rattur
Postitusi: 180
Liitunud: 16. 09. 2010. 12:26

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas dnq » 09. 07. 2012. 08:20

Radioh3ad kirjutas:Minu arvates oli tegemist ühe huvitavama rattaralliga minu karjääri jooksul.
Samad sõnad minu poolt, sellist kogemust pole varem küll olnud, kus vesi on üle põlve ja tekib kahtlus, et oled teelt eksinud ja sõidad mööda jõge :lol:
Ise olen oma sõiduga suht rahul, kukkumisi õnnestus vältida, ratas kestis lõpuni ja ise ka - tasuks 19. koht.

PS! Tänud kasutajale "Snk" - päris huvitav oli oma sõitu tagantvaates jälgida.
Glory is earned, not given.

Rain
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas Rain » 09. 07. 2012. 19:37

dnq kirjutas:
Radioh3ad kirjutas:Minu arvates oli tegemist ühe huvitavama rattaralliga minu karjääri jooksul.
Samad sõnad minu poolt, sellist kogemust pole varem küll olnud, kus vesi on üle põlve ja tekib kahtlus, et oled teelt eksinud ja sõidad mööda jõge :lol:
Sul on täiesti õigus- umbes paarikümne meetri jooksul tuligi sõita läbi jõe, millel liivane, kõva põhi. Aga kuna vett oli ka mujal palju, siis te ilmselt ei saanud aru et see jõgi oli :) Rada märkides ujusid selles kohas pisikesed kalad usinalt ATV eest ära.

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas marguss7 » 09. 07. 2012. 21:09

Rain kirjutas:
dnq kirjutas:
Radioh3ad kirjutas:Minu arvates oli tegemist ühe huvitavama rattaralliga minu karjääri jooksul.
Samad sõnad minu poolt, sellist kogemust pole varem küll olnud, kus vesi on üle põlve ja tekib kahtlus, et oled teelt eksinud ja sõidad mööda jõge :lol:
Sul on täiesti õigus- umbes paarikümne meetri jooksul tuligi sõita läbi jõe, millel liivane, kõva põhi. Aga kuna vett oli ka mujal palju, siis te ilmselt ei saanud aru et see jõgi oli :) Rada märkides ujusid selles kohas pisikesed kalad usinalt ATV eest ära.
Pigem tundus vahepeal et sõit oli piki jõge :) Kui järgmine aasta sama ilm, siis võiks mingi Pühajärve kuldkala võistluse paraleelselt korraldada, meie ergutaks kalamehi ja nemad meid ;) Lahe kogemus oli igatahes.

Tervisesportlane
Rattur
Postitusi: 467
Liitunud: 05. 04. 2007. 13:43

Re: Vormsi etapp 07.07

Postitus Postitas Tervisesportlane » 10. 07. 2012. 10:25

Korraldajatele tänud ja kiidusõnad.
Aga paisatb, et need kellel jäi see kord käimata, tulevad järgmine aasta just sellist rada nagu oli nautima. Kas õnnestub tagada paduvihma?

Vasta

Mine “Marimetsa kapp 2012”