Bosch gen4 elektrirattal 12V pordi tarkvaras sisse lülitamine

Remont ja hooldus
Vasta
Rings
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Bosch gen4 elektrirattal 12V pordi tarkvaras sisse lülitamine

Postitus Postitas Rings » 02. 05. 2024. 19:17

Tere! Mul on 2020 Urban Arrow Family kastiratas, millel Bosch gen4 Cargo Line mootori ja Intuvia displeiga. Tegemist on "Bosch eBike System 2" riistvaraga (s.t. ei ole veel "Smart System").

Paigaldasin rattale Powunity GPS trackeri - see ühendatakse Boschi mootoril olevasse 12V "auxiliary power" porti. Paigaldamine oli väga lihtne ja kaabeldus jms sobis ideaalselt.

AGA - osutub, et Boschi gen4 tarkvaras on see 12V auxiliary power port vaikimisi välja lülitatud. Sisse tuleb see lülitada Bosch e-rataste ametliku hooldustarkvaraga. Ametlikku hooldustarkvara omavad vaid Boschi ratastega tegelevad rattapoed. Internetis on juttu samast probleemist näiteks https://www.emtbforums.com/threads/bosc ... ort.20871/.

Olen nüüd kahes rattapoes käinud, aga pole oma power porti saanud sisse lülitatud:
Veloplus oli väga abivalmis, aga ei leidunud kaablit, mis minu ratta Bosch Intuvia displey külge oleks sobinud (kandliline Micro-USB "A" tüüpi)
Hawaii Express oli samuti väga abivalmis, saime tarkvara ratta külge ühendatud, aga ei hooldustehnik ega mina ei suutnud tarkvarast aru saada, kuskohast see 12v port sisse lülitatakse.
Olen helistanud Velomarketisse, CityBike'i ja veel paari kohta, aga nemad keegi Boschi tarkvaraga ei tegele.

Küsimus:
1. Kas peale Veloplusi ja Hawaii on Eestis veel Bosch e-ratastega tegelevaid rattapoode, kuhu sellise probleemiga pöörduda võiks?
2. Kas keegi teist on oma Boschi elektrirattal tarkvarliselt selle 12V pordi sisse lülitanud? Kuidas?

Vasta

Mine “Hooldus”