Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Remont ja hooldus
Vasta
FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 29. 03. 2017. 17:54

Olen siiani ainult ühes rattapoes oma ratast remontimas käinud. Alguses olin väga rahul kuni viimase korrani, kui lugesin neile ette 9 asja, mis vajavad vahetamist ning minu silme all pandi need ka paberile kirja. Küsiti veel kas vahetavad trosse/kõrisi ka, andsin loa. Öeldi, et maksma läheb 200€ kanti. "Väga hea, sellega olengi arvestanud. Võib rohkem ka minna". Rattale järgi minnes küsiti mu käest ainult 124€ ja avastasin, et nad on ainult 3 minu nimetatud asja ära vahetanud.
Nii et sooviks oma ratta hooldajaks usaldusväärset inimest/firmat (pigem inimest) kes ka rahakotti väga tühjaks ei ime.
Ja kellega saab konsulteerida ka edasiste ideede osas.

Kusjuures ühekorra käisin tolles rattapoes veel 2 nädalat hiljem. Vaadati, et tagumine käiguvaheti on aeglane. Selle nad jätsid mul ka välja vahetamata too kord. Küsiti kas võivad seda timmida. Loomulikult lubasin, selle eest nad raha ei küsinud. Sealt minema sõites avastasin, et jah, ennem võttis käiguvahetus aega pea 2 sekundit, nüüd 4-5. Ma ei teadnud kas nutta või naerda, otsustasin naerda :D
Rohkem pole sinna läinud.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 585
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas miilits » 29. 03. 2017. 22:09

Kus kohas siis nii hea asi on, teame siis teisedki vàltida. Eks igal nööril kaks otsa, mida teine pool asjast arvas siis
"It never gets any easier, you just go faster"

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 30. 03. 2017. 20:27

miilits kirjutas:Kus kohas siis nii hea asi on, teame siis teisedki vàltida. Eks igal nööril kaks otsa, mida teine pool asjast arvas siis
Võib olla seepärast ei hakkagi koha nime mainima, sest kutid vaatasid, et olen mingi loll keda hea tõmmata ja nüüd siin kaebelda ja näpuga näidata pisut vale. Männikul muidu... :D

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 585
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas miilits » 30. 03. 2017. 20:41

Ahso. Mina ja tutvusringkond oleme kaua juba paadunud at spordi külastajad. Alati saanud abi, reageerivad kohe ja alati oleme nende abiga saanud igale võistlusele, kui enne miskit juhtunud on.
"It never gets any easier, you just go faster"

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 30. 03. 2017. 21:51

Huvitav, pole kuulnudki sellest vist.

Erx27
Rattur
Postitusi: 139
Liitunud: 30. 09. 2009. 11:07

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas Erx27 » 30. 03. 2017. 22:28

Kas tohib küsida, mis need 9 asja olid mille väljavahetamist nõudsid? Äkki rattapood sai aru, et vaja kontrollida ja kontrolli käigus selgus, et ei ole vaja 200+ kulutada.

Läänlane
Rattur
Postitusi: 406
Liitunud: 10. 09. 2012. 12:19

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas Läänlane » 31. 03. 2017. 06:43

Mustamäe AT Sport on minu esimene valik.

ToomasL
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 29. 05. 2006. 18:45

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas ToomasL » 31. 03. 2017. 16:03

Vaadati, et tagumine käiguvaheti on aeglane. Selle nad jätsid mul ka välja vahetamata too kord. Küsiti kas võivad seda timmida. Loomulikult lubasin, selle eest nad raha ei küsinud. Sealt minema sõites avastasin, et jah, ennem võttis käiguvahetus aega pea 2 sekundit, nüüd 4-5.
Kas teema algataja valgustaks mind pimedat, mida tähendab, et käiguvahetus oli aeglane? :roll:

Poodi teadmata ei oska kaasa rääkida. Tallinnas Männikul olen külastanud ka AVSK-d Valdeku tänaval ja siiani ei ole mul ühtegi halba sõna nende kohta öelda. Kiidan aga küll- töö kiire ja korralik. Kui mehaanikul tekkis küsimusi on ta alati helistanud ja oleme asju täpsustanud. (y)

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 31. 03. 2017. 20:21

Erx27 kirjutas:Kas tohib küsida, mis need 9 asja olid mille väljavahetamist nõudsid? Äkki rattapood sai aru, et vaja kontrollida ja kontrolli käigus selgus, et ei ole vaja 200+ kulutada.
Need 9 asja nimetasin, sest need justnimelt vajasid väljavahetamist. Üks näide tagumine vaheti, mis on pisut kõver. Tundub, et just nimme jäeti see vahetamata, et sage külaline oleksin ja ikka oma raha sinna viiksin.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 31. 03. 2017. 20:24

ToomasL kirjutas:
Kas teema algataja valgustaks mind pimedat, mida tähendab, et käiguvahetus oli aeglane?
Valgustaks? Mis siin mõistamatuks jäi? Käiguvahetus võttis aega 2 sekundit nagu juba ütlesin.
Ja käiguvaheti nad PIDID välja vahetama, sest nad ise ütesid ka, et see on kõver.

ToomasL
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 29. 05. 2006. 18:45

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas ToomasL » 31. 03. 2017. 22:27

Üritan ennast uute terminitega kurssi viia. 8) Tean termineid: käiguvahetus on paigast ära, reguleerimata, ei vaheta korralikult jms.
Ratast nägemata, pakun puusalt, et "aeglase käiguvahetuse" põhjus on kas kõver raamikõrv või reguleerimata käiguvahetus. Esimese puhul aitab kas väänamine või vahetus ja teise puhul reguleerimine. Mõni mehaanik võtab reguleerimise eest pisut raha, teine keerab paika ja ütleb palun.
Kuna teema algataja ülejäänud 8 asja siin ei avalda, siis ei oska pakkuda, millest tekkis minu jaoks müstiliselt suur 200 EUR eelarve.
Aga kõik see läheb juba teemast välja. Foorumis on lihtsalt leitavad Tallinna töökojad, mille kohta kiidusõnu öeldakse.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 01. 04. 2017. 20:41

ToomasL

Peale selle oli käiguvaheti kõver, mida nad ise märkasid ka ja pidid välja vahetama aga ei vahetanud. Kui ma meenutaks need 8 asja, mis see sulle annaks? Kogu pidurisüsteem näiteks. Käiguvahetushoovastik. Rummud... No jääb natuke puudu. Aga neil jäi ka.
200€ eelarve oli lagi, millega arvestasin, arvestades kõike mida vaja teha ja mida võivad nad ise teha kui vajalikuks peavad.
Kõik on teemast väljas, ei viitsi mõttetutele küsimustele vastata.
Said päeva korda nüüd?

mtm
Rattur
Postitusi: 332
Liitunud: 08. 09. 2009. 08:19

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas mtm » 01. 04. 2017. 21:37

FrancoF kirjutas: ...
Valgustaks? Mis siin mõistamatuks jäi?
...
Said päeva korda nüüd?
Foorumit lugev rattamehaanik võiks ennast ise välja pakkuda, saab viisaka ja meeldiva kliendi juurde.

Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas Kaido88 » 01. 04. 2017. 22:50

Franco, ma ei tea, kus poes sa käisid aga kurat, ise tehes saaks kah ju paremini sel juhul?
Tallinn on piisavalt suur ja rattapoode leidub enamus linnaosades mitmeid. Kui 1 koht ei sobi, võta ette järgmine, mis lähim on.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 01. 04. 2017. 23:09

Kaido88 kirjutas:Franco, ma ei tea, kus poes sa käisid aga kurat, ise tehes saaks kah ju paremini sel juhul?
Tallinn on piisavalt suur ja rattapoode leidub enamus linnaosades mitmeid. Kui 1 koht ei sobi, võta ette järgmine, mis lähim on.
See oli aasta tagasi juba. Lihtsalt sissejuhatuseks mainitud. Lugege palun postituse pealkirja!

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 01. 04. 2017. 23:10

mtm kirjutas:
FrancoF kirjutas: ...
Valgustaks? Mis siin mõistamatuks jäi?
...
Said päeva korda nüüd?
Foorumit lugev rattamehaanik võiks ennast ise välja pakkuda, saab viisaka ja meeldiva kliendi juurde.
Viisakas olen nendega kes minuga on. Lugege postituse pealkirja, ona pange mujal :D

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas erikr » 01. 04. 2017. 23:17

Tõotab huvitavaks minna. On ka potensiaali kogu teema kustutamisele.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas rai66 » 02. 04. 2017. 07:55

Ma küll ei imesta, et nad timmisid käiguvahetuse kahelt sekundilt neljale.
Eks igaüks soovitab teistele seda, mida ise teeb.
Aga proovi seda:
http://www.hcgym.eu/ebn-magneesium-b6-m ... araat.html

mtm
Rattur
Postitusi: 332
Liitunud: 08. 09. 2009. 08:19

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas mtm » 02. 04. 2017. 09:11

erikr kirjutas:Tõotab huvitavaks minna. On ka potensiaali kogu teema kustutamisele.
Ära kustuta kuna teema on oluline rattamehaanikutele: kui mainitud vigadega ukse taha tullakse siis on teada kuidas reageerida.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 02. 04. 2017. 10:26

Minu poolest kustutage see teema. Mehaanik olemas. Ja mitte mingi enamiku moodi töll :D

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 585
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas miilits » 02. 04. 2017. 10:58

Kes siis julges mehhanikuks hakaTa või millisest ettevõttest?
"It never gets any easier, you just go faster"

PKT
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 04. 11. 2015. 16:02

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas PKT » 02. 04. 2017. 11:52

Hea pühapäevane lugemine :) Selliseid "teemasid" oleks iga nädalalõpp hea lugeda.

Kasutaja avatar
ciclismo
Rattur
Postitusi: 331
Liitunud: 03. 07. 2016. 16:12

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas ciclismo » 02. 04. 2017. 12:06

Kas see pole pigem levinud müügivõte, deklareerida, et vahetatud kõrid-trossid, ketid-käigud, jooksud jne? Ratas ise aga sõitnud vähe. Kõnesolev teenindus on tuntud korraliku kvaliteediga soodsa hinna juures. Ilmselt mehaanik ei näinud vahetamises pointi, kui jupp saab teel teenida.
- - -
Why so serious?

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas rai66 » 02. 04. 2017. 13:47

FrancoF kirjutas:Minu poolest kustutage see teema. Mehaanik olemas. Ja mitte mingi enamiku moodi töll :D
Pole mõtet nii üleolev olla. Tavaliselt näeb inimene teistes seda, mida ta ise on. Ma olen mitukümmend aastat käinud rattahoolduses kahes erinevas firmas ja pole veel ühtegi tölli näinud. Naerusuu seal lõpus ei aita.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 02. 04. 2017. 18:37

rai66

Üleolev? Antud juhul võin olla mis iganes kuna inimesed ei saa aru, milles minu postitus seisneb.
Tegelt ka, jube tüütu foorum. Mul oli konkreetne küsimus. Aga siin liibuka-vennad tüütavad mingi mõttetu mulaga.

Kui mul oleksid madalad nõudmised, oleksin ka rahul.
"Tavaliselt näeb inimene teistes seda, mida ta ise on"
Justnimelt tavaliselt. Selle asemel, et siin mõttetult targutada, oleks võinud mehaanikut soovitada.
Kui ma tahan ilkumisi kuulda siis teen vastava postituse.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 02. 04. 2017. 18:38

ciclismo kirjutas:Kas see pole pigem levinud müügivõte, deklareerida, et vahetatud kõrid-trossid, ketid-käigud, jooksud jne? Ratas ise aga sõitnud vähe. Kõnesolev teenindus on tuntud korraliku kvaliteediga soodsa hinna juures. Ilmselt mehaanik ei näinud vahetamises pointi, kui jupp saab teel teenida.

Kuidas kõver vaheti saab teenida? Eriti kui nad ise nägid selles ka muret.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas rai66 » 02. 04. 2017. 19:59

FrancoF kirjutas: Üleolev? Antud juhul võin olla mis iganes kuna inimesed ei saa aru, milles minu postitus seisneb.
Nagu ütles minu jõusaali treener. Kui teised tunduvad lollid, on viimane aeg magneesiumi võtta.
Üks paljudest magneesiumipuuduse tundemärkidest on ka segadusesolek

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 02. 04. 2017. 20:11

Vale! Magneesium on mu igapäevases menüüs.
Segaduses paistate ise olevat, sest ei saa ikka postituse teemast aru.
Jõusaali treenerid on vist jah kõige usaldusväärsemad inimesed...

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 585
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas miilits » 02. 04. 2017. 20:24

Avalikusta ka siis mehhaanik, kes sinu mured oma hoole alla võttis
"It never gets any easier, you just go faster"

vana_mees
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 09. 03. 2015. 15:44

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas vana_mees » 02. 04. 2017. 20:44

Küll mõnel on ikka raske elu. Rattamehaanikut pole kuskilt võtta, ratas keeratakse tuksi, foorumis ka keegi ei mõista.
Hea et ikka lõpuks vähemalt mehaanik leidus, pole veel äkki kõik kadunud.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas rai66 » 02. 04. 2017. 20:46

Issand jumal, sa näed ja ei mürista.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas DeeJott » 02. 04. 2017. 21:25

Kõige suuremaks tölliks osutus teemaalgataja ise.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 02. 04. 2017. 22:17

Voh :D

Tõmmake liibukad selga ja minge tuulutage ajukest väheke.

See on nagu delfi kommentaarium (ei käi seal): kõigil on midagi öelda aga teemast ei saada aru. Hale möla.

kalari
Rattur
Postitusi: 750
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas kalari » 02. 04. 2017. 23:00

FrancoF kirjutas:Voh :D

See on nagu delfi kommentaarium (ei käi seal): kõigil on midagi öelda aga teemast ei saada aru. Hale möla.

A kust sa tead, kuidas Delfi kommentaariumis asjad käivad, kui sa seal ei käi? (admin annab mulle ehk andeks, teema on alates esimesest postitusest rattateemast väga kaugel)

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 03. 04. 2017. 17:04

Arvata oli, et selline küsimus tuleb...

Mõtle loogiliselt.

Olen sattunud delfisse äkki? Mitte et seal meelega käiks.

Huvitav foorum, siiani olen ainult kahelt inimeselt saanud postitusele korrektse vastuse.
Ülejäänud vastused on kõik inimeste igavate elude vasted.

Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas Kaido88 » 03. 04. 2017. 21:36

FrancoF kirjutas:Olen siiani ainult ühes rattapoes oma ratast remontimas käinud. Alguses olin väga rahul kuni viimase korrani, kui lugesin neile ette 9 asja, mis vajavad vahetamist ning minu silme all pandi need ka paberile kirja. Küsiti veel kas vahetavad trosse/kõrisi ka, andsin loa. Öeldi, et maksma läheb 200€ kanti.
Ma siis vastan uuesti:
9 asja jalgratta juures = pool ratta komplektist. Väga keeruline on mehhaanikul asju vahetada, kui ei ole talle sinna juurde välja valitud sobivat uut. Ehk kui rehvid läbi lähevad, pead ikka ise uued välja valima, mitte laskma midagi alla panna. Seda otsust mehhaanik enda kaela ei võta.
Hea mehhaaniku leiab nii Mustamäe A&T Spordist, kui ka kindlasti Hawaii poodidest eri linnaosades. Ma tean inimesi, kes on leidnud endale sobiva koha teises linna otsas kunagi 20 aastat tagasi ja käivad endiselt samas kohas ja on väga rahul, mis siis, et see tähendab neile linna teise otsa sõitmist. Inimesed on erinevad.
Mu enda ratta mehhaanikul on kah sattunud sisse mõned väiksemad vead aga eksimine on inimlik ja kui pikemal proovisõidul tunda andnud, läinud tagasi maininud ja korda tehtud. Kõik lihtsalt ei avaldu 200meetrisel proovisõidul mille mehhanik su rattaga teeb.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 03. 04. 2017. 21:41

Ma ütlen ausalt, et ma ei viitsi, sest mind ei huvita see jauramine siin. AGA kõik jupid, mis vajasid vahetamist, pandi kirja. Olid küsimused, olid vastused, kõik toimis. Öeldi, et kõik tehakse ära ja teevad lisaks veel midagi kui vaja. Tulemus: puudulik. Miks: ei tea. On sel tähtsust enam: ei. Ju ma ei meeldinud neile ja mul ok sellega :D
Aga igatahes just seepärast panin selle postituse siia, et leida mehaanik kellega koostöö sujuks nii nagu peab.

andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas andresle » 05. 04. 2017. 14:46

Oi kuidas tahaks teemapüstitajaga jutelda käitumiseelistustest ja -taktikast. Aga ei tee seda, sest olen ise ka mehaanik. Selgelt keegi mehannidest oma töös eksis. Aga samasuguse paugutamisega, nagu siin lugeda sai, tekib ilmselt tüli ka uue leitud mehanniga. Varem või hiljem.

Kasutaja avatar
ciclismo
Rattur
Postitusi: 331
Liitunud: 03. 07. 2016. 16:12

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas ciclismo » 06. 04. 2017. 07:40

See on nõukaajast suhtumine, et sul peab "tuttav" mehaanik olema, kelle juures käid ja kellelt saad "alet". Selge hinnakiri. Konkreetne tellimus. Lahtilöödud arve. Mittetriviaalse töö puhul peab arvel olema lahti löödud tehtud tööd ja kasutatud osad. Kui töökojas on süsteem, siis ei teki ka unustamisi. Samuti ei ei tohiks rattaparandusteenus nõuda erakordseid suhtlemisoskusi. Need erakordsed suhtlemisoskused on pigem (nõukaaja) halli majanduse jäänuk.
- - -
Why so serious?

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2361
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas MK777 » 06. 04. 2017. 09:20

ciclismo kirjutas:Selge hinnakiri. Konkreetne tellimus. Lahtilöödud arve. Mittetriviaalse töö puhul peab arvel olema lahti löödud tehtud tööd ja kasutatud osad. Kui töökojas on süsteem, siis ei teki ka unustamisi.
Selline suhtumine ei saa meeldida vaid inimesi lüpsvale süsteemile. Või sain ma millestki valesti aru?

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 657
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas j6ukur » 06. 04. 2017. 09:39

OT:
Franco, tulevikus harjuta, kuidas tagasisidet anda. Too välja faktid ja see, kuidas situatsioon sind mõjutas. Ära anna hinnaguid (kes on lollid, mis on sinu arvates halvasti, valesti jne), see jätab sinust halva mulje.

Näide:
Fakt: Google andmetel on FrancoF nimeline kasutaja postitanud buduaari ja Delfi kommentaariumisse.
Kuidas see mulle mõjub: See paneb mind eelpool loetusse kriitiliselt suhtuma.
See, kas FrancoF on levinud kasutajatunnus, mille alt erinevad füüsilised isikud võivad esineda, pole fakt, ning ei kuulu minu poolt hindamisele.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas rai66 » 06. 04. 2017. 15:02

j6ukur kirjutas:OT:
Franco, tulevikus harjuta, kuidas tagasisidet anda. Too välja faktid ja see, kuidas situatsioon sind mõjutas. Ära anna hinnaguid (kes on lollid, mis on sinu arvates halvasti, valesti jne), see jätab sinust halva mulje.

Näide:
Fakt: Google andmetel on FrancoF nimeline kasutaja postitanud buduaari ja Delfi kommentaariumisse.
Kuidas see mulle mõjub: See paneb mind eelpool loetusse kriitiliselt suhtuma.
See, kas FrancoF on levinud kasutajatunnus, mille alt erinevad füüsilised isikud võivad esineda, pole fakt, ning ei kuulu minu poolt hindamisele.
Kui juba googeldamiseks läks, siis Google andmetel võiks lisada iha.ee :lol:

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 657
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas j6ukur » 06. 04. 2017. 17:04

See nüüd oli hinnangu andmine, mitte fakt :)

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas marguss7 » 06. 04. 2017. 18:58

Loomulikult on mõistlik laiemal rindel ehk ka buduaari foorumist, delfi foorumist ja iha.ee-st usaldusväärset mehaanikut otsida :)

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 07. 04. 2017. 19:11

j6ukur kirjutas:OT:
Franco, tulevikus harjuta, kuidas tagasisidet anda. Too välja faktid ja see, kuidas situatsioon sind mõjutas. Ära anna hinnaguid (kes on lollid, mis on sinu arvates halvasti, valesti jne), see jätab sinust halva mulje.

Näide:
Fakt: Google andmetel on FrancoF nimeline kasutaja postitanud buduaari ja Delfi kommentaariumisse.
Kuidas see mulle mõjub: See paneb mind eelpool loetusse kriitiliselt suhtuma.
See, kas FrancoF on levinud kasutajatunnus, mille alt erinevad füüsilised isikud võivad esineda, pole fakt, ning ei kuulu minu poolt hindamisele.
Kuna saan facebook'is artiklite soovitusi ka nendelt lehtedelt ja näen mingit teemat, mis mind köidab siis võtan sõna. Aga minu otsingumootoris pole neil saitidel kohta. Hull spioon tuli välja :D
Kuule, mind siiralt ei huvita, mis mulje ma ratturitele jätan, tõsiselt ka.
Otsi endale tegevust. Kui tahad õiendada, saame kokku.
Mõttetu keksida oma fantaasiates.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 07. 04. 2017. 19:23

andresle kirjutas:Oi kuidas tahaks teemapüstitajaga jutelda käitumiseelistustest ja -taktikast. Aga ei tee seda, sest olen ise ka mehaanik. Selgelt keegi mehannidest oma töös eksis. Aga samasuguse paugutamisega, nagu siin lugeda sai, tekib ilmselt tüli ka uue leitud mehanniga. Varem või hiljem.
Tahad midagi arutada siis näost näkku. Mõttetu keksimine käib siin. Uus mehaanik ei ole mingi kommertspehmo. Selge? Teeb täpselt seda minu rattaga, mida mina soovin. Ei esita küsimusi nagu: milleks?
Täna sain uue kogemuse mehaanikuga. Ei kuula klienti ja teeb nii, et ma peaks tagasi minema. Loomulikult ei lähe. Ära küsi, ma ei vasta.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 07. 04. 2017. 19:48

Sügavate kompleksidega inimesed siin koos. Kandke normaalseid pükse ja tunnete elust rohkem rõõmu, ei pea foorumis end suureks puhuma ja välja elama. Väga madalad inimesed.
Iha oli vahepeal tore koht, muide. Kompleksides vaevleva inimese jaoks muidugi tabu teema.

rai66: Liiga palju magneesiumi ei ole hea! Seda su treener ei tea. Ja mis mees vajab treenerit? Oma keha ei tunne(ta) või?

PKT
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 04. 11. 2015. 16:02

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas PKT » 07. 04. 2017. 19:57

Kindlasti saab ka ilma treenerita, oleneb mis eesmärgid ja teadmised sul on. Aga ennast saad proovile panna juba varsti, hooaja esimestel võistlustel. Edu sulle.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 657
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas j6ukur » 07. 04. 2017. 20:43

FrancoF kirjutas:[Kuule, mind siiralt ei huvita, mis mulje ma ratturitele jätan, tõsiselt ka.
Huvitab, huvitab. Sa püüad küll siit foorumist eemal hoida, kuid see ei õnnestu sul mitte. Ikka ja jälle tuled tagasi, et teada saada, mida liibukates pedaalinahhaalid sust arvavad. Tunnista, et sa ei suuda ennast tagasi hoida. See on sõltuvus.

FrancoF
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 29. 03. 2017. 17:33

Re: Otsin Tallinnas usaldusväärset ja asjalikku ratta hooldajat.

Postitus Postitas FrancoF » 07. 04. 2017. 21:21

j6ukur

Mulle tuleb ju teade, et mingi imbetsill elab end välja jälle. Olen ainult 2 asjalikku arvamust saanud, ülejäänud on täielik fiasko.
Enamus neist toladest ei julge mulle näost näkku sõnagi öelda. See on naljakas muidugi.
Aga ei, loomulikult mind huvitab. Tahaks ka selline olla ju.

Vasta

Mine “Hooldus”