Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Remont ja hooldus
Vasta
kurimargo
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 17. 07. 2013. 10:19

Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas kurimargo » 31. 08. 2015. 22:32

Vabandan kui see teema on siit läbi käinud, aga sooviksin vahetada oma senist hooldusfirmat.
Ratas ise on odav ja vana (Author Stratos SX) ja võib olla ei olegi vahet kuhu temaga hooldusesse minna, kuid siiski.
Seni olen käinud temaga Mustamäe tee Fixuses. Hind on olnud küll kallivõitu, aga alati on seal tehtud tööd korralikult, juhitud tähelepanu puudustele mida tavaliselt ei märgata ning muidu on ka sõbralik teenindus olnud. Alates sellest kevadest on olukord aga kuidagi muutunud ning tööd on kuidagi lohakamalt tegema hakatud.

Seega soovitage palun head kohta, kuhu oma hübriidist kaherattalise sõbra võiksin enne Tartu rattamaratoni rahuliku südamega hooldusse viia. Samuti vabandan väga kui see teema siin juba ammu pikalt laialt arutluse all on olnud.

Lugupidamisega,

Margo

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas erikr » 01. 09. 2015. 05:59

See on siit läbi käinud jah, et Mustamäe Fixuse hooldus pole enam see, mis varem.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

madmax001
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 11. 07. 2011. 08:04

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas madmax001 » 01. 09. 2015. 07:39

AT Sport mustamäe tee 50 või siis Veloplus saku 3
kurimargo kirjutas:
Seega soovitage palun head kohta, kuhu oma hübriidist kaherattalise sõbra võiksin enne Tartu rattamaratoni rahuliku südamega hooldusse viia. Samuti vabandan väga kui see teema siin juba ammu pikalt laialt arutluse all on olnud.

Lugupidamisega,

Margo

Kasutaja avatar
dnq
Rattur
Postitusi: 180
Liitunud: 16. 09. 2010. 12:26

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas dnq » 01. 09. 2015. 07:59

Ise pole küll külastanud, aga vaadates, kes toimetavad, siis oleks äkki RedBike hea koht.
Glory is earned, not given.

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas martr » 01. 09. 2015. 08:33

dnq kirjutas:Ise pole küll külastanud, aga vaadates, kes toimetavad, siis oleks äkki RedBike hea koht.
Sekundeerin. Olen külastanud.

H.S
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 30. 08. 2013. 14:45

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas H.S » 01. 09. 2015. 13:58

Mina käin Sõpaka ääres olevas Looki poes ja olen väga rahul.

urmet25
Rattur
Postitusi: 117
Liitunud: 21. 05. 2010. 07:44

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas urmet25 » 01. 09. 2015. 14:15

dnq kirjutas:Ise pole küll külastanud, aga vaadates, kes toimetavad, siis oleks äkki RedBike hea koht.
+1

R.I.F.F.
Rattur
Postitusi: 37
Liitunud: 12. 05. 2014. 17:23

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas R.I.F.F. » 02. 09. 2015. 10:50

(y)
Viimati muutis R.I.F.F., 18. 06. 2020. 08:51, muudetud 1 kord.

fixus
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 03. 08. 2011. 08:42

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas fixus » 02. 09. 2015. 16:24

Väga kahju kuulda et kevadest selline halva maiguga külastus Meie majja aset leidis. Hea meelega lahendaks probleemi meile kõigile meeldival viisil ning küsiks üle - mis hooldust täpsemalt tehti? Mis täpsemalt mõruda maitse põhjustas? Kuna tööjõu liikumine on iga demokraatliku ühiskonna osa, siis võis juhtuda et Teile sattus mehaanik kes ei olnud veel täielikult töökeskkonda sisse jõudnud elada. Ning selletõttu võis ka Teile pakutud teenus erineda mõningal määral varasemast kogetust. Võis ka juhtuda et mõni asi jäi kahe silma vahele. Kuid võib kinnitada et uued meeskonna liikmed on nüüdseks igati kohanenud ja "paika loksunud" ning tulevikus saame pakkuda samaväärset teenust kui varasematel aastatel.

Niiet igakülgset tagasisidet ootama jäädes :),
Fixus Mustamäe jalgrattaosakond
Fixus Mustamäe OÜ
Mustamäe tee 18a
668 4499
http://www.fixusmustamae.ee

Avatud E-R 9.00-19.00
L 10.00-16.00
P SULETUD

kurimargo
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 17. 07. 2013. 10:19

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas kurimargo » 10. 09. 2015. 22:44

Kuigi Mustamäe Fixusega on meil tänaseks asjad selgeks räägitud, siis annan siia ka väikese tagasiside.
Minu nurina põhjustas mitte kevadine hooldus vaid augustis tehtud velje vahetus. Positiivne oli see, et mind võeti töödejärjekorras oma kõera veljega vahele, aga peale velje vahetust unustati pidurid reguleerimata (uus velg oli natuke teiste mõõtmetega) ja ma pidin kaks korda tagasi pöörduma.

Fixuse kiituseks peab ütlema, et pärast seda foorumipostitust võeti minuga ühendust, kuulati mu pretensioonid ära ning raputati endale tuhka pähe. Kompensatsiooniks pakuti tasuta rattahooldust. Kuna ma pikka viha ei pea (õieti tegelikult ma ei olnudki vihane), siis sai see ka pärast väikes mõtlemist vastu võetud. Natuke piinlik küll oli töö eest mitte tasuda, aga noh las ta olla.

Sain ratta täna kätte ja jäin seekord rahule nii tehtud töö kui suhtumisega.
Kokkuvõttes võib öelda, et tore kui tekkib uusi müügi/hoolduskohti sest see sunnib vanasid tegijaid ka rohkem pingutama.
Ja tundub, et Fixust on veel vara päris maha kanda :-)

margo

Kasutaja avatar
dnq
Rattur
Postitusi: 180
Liitunud: 16. 09. 2010. 12:26

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas dnq » 06. 06. 2019. 14:17

Jagan oma värsket kogemust. Kasutasin Rocca Hawaii hooldusteenust ja peale ratta kättesaamist oli sama hea tunne kui "vanadel aegadel" kohas F. kodanike V.P. või R.S. käe alt tulnud rattaga. Tunne loeb!
Glory is earned, not given.

Kasutaja avatar
fotek
Rattur
Postitusi: 141
Liitunud: 21. 06. 2007. 14:42

Re: Soovitage palun head kohta ratta hoolduseks (Tallinn)

Postitus Postitas fotek » 06. 06. 2019. 14:49

Kasutasin ka Rocca Hawaii hooldusteenust, et vahetada keskjooksu laagrid.

Tagasi helistati järgmine päev ja öeldi, et tulge viige oma ratas minema, kuna selliseid laagreid Sram ei paku.
Laagriteks siis RaceFace PF92 30mm võllile.

Mis seal ikka, tuli ikka ise netist tellida ja ise vahetada. Edaspidi oma aega seal ei raiska.

Vasta

Mine “Hooldus”