Rademar ja Bontrageri jooks

Remont ja hooldus
Vasta
Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Rademar ja Bontrageri jooks

Postitus Postitas Oliver » 10. 09. 2004. 21:26

Kui mu mnt ratas oli paarsada sõitnud viisin ta Laki Rademari hooldusesse. Jutu järgi reguleeriti koonuseid. Katsusin ja tundus, et nad on liiga kinni keeratud, kuid mehaanikud väitsid, et nii peabki olema. Nüüd kui 1400 sõidetud käisin uuesti ja koonused keerati veel rohkem kinni. Mul oli endal valus neid ringi ajada. Kuid kaks mehaanikut ütlesid jälle, et nii peabki. Kui esimesele rattale väikese hoo sisse lükkasin, tegi ta veerand ringi ja jäi edasi tagasi pendeldades seisma!!??

Ei taha asjatundjate kompetentsi kahtluse alla seada, aga kas Bontrageri jooksudel tuleb tõesti koonused nii kinni keerata, et kuulid ragisevad? Ennem sõitma minekut keerasin ise koonused lõdvemaks (lõtku ei ole ja jooksevad hästi). Mida teised Bontrageri (mul Bontrager Select jooks) ja Rademari kogemustega inimesed sellest arvavad?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 10. 09. 2004. 21:45

kas mulle on mehaanikainseneri diplom antud mingite väärõpetuste alusel :roll: :?: huvitav mitu tundi ja millisel kursusel need mehed on läbi teinud, et sellist juttu ajavad?

neile meestele soovitaks lugemiseks alljärgnevat linki:
http://www.parktool.com/repair_help/howfix_hub.shtml

samuti ei teeks paha lugeda bontrageri Hub Manuali
http://www.bontrager.com/workshop/docum ... manual.pdf
eriti lk. 2 p.8

õigesti tegid, et järgi lasid. järgmine kord võta neilt palun allkiri sellele tekstile mis nad ajavad, pärast garantii vms remondi juhtumi puhul hea ette näidata.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 10. 09. 2004. 22:59

Oinapead.

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 17. 09. 2004. 09:14

tänane postimees. selline äpardus siis tüdrukul juhtus.....

http://www.postimees.ee/170904/lisad/kasu/144864_1.php
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 17. 09. 2004. 09:40

minu isiklik arvamus - mölise kohapeal, kutsu kasvõi firma omanik kohale, kui mehaanikuga asjad ei suju. Aga ära mine sellest kuu aega hiljem Postimehesse kirjutama. Loomulikult pole pärast enam võimalik midagi selgeks teha, kes oli süüdi või mis tegelikult juhtus. Ja loomulikult kontrolli oma ratas ise kohe üle, et asi oleks elementaarselt korras.

Tunne on, et selle loo juures on tarbija pahatahtlikkust.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 17. 09. 2004. 09:43

SL kirjutas:Tunne on, et selle loo juures on tarbija pahatahtlikkust.
mul on tunne, et nn tavakasutaja usaldas müüjat-mehaanikut pimesi (nagu peakski olema) matkal juhtus jama ja probleem jõudis mööda prantsuse telefoni ajakirjanikuni kel oli tulemas tarbijakaitse teema ajalehes. nii nagu need asjad ikka käivad.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 17. 09. 2004. 10:31

vahest on ka nii, et inimene kes teatud asjas võhik ei julgegi minna õiendama. saab veel äkki sõimata.

kahjuks on ka omal kogemusi, kus mehannid kas pole vajalikku asja ära teinud või on teinud üle käe. nt pidurid (klotsi osa siis) pandi üks kord valepidi külge. juhtub ikka.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 17. 09. 2004. 11:02

SL kirjutas: Tunne on, et selle loo juures on tarbija pahatahtlikkust.
Kus suitsu seal tuld. Selliseid teenindajaid kes kliendi "lohku tõmbavad" on igas sektoris. Eks ole sarnastest kogemustest ka VCE-s lugeda. Loodetavasti tehakse sellest järeldused ja asi selles kohas paraneb.

Ise olen korra Rademari Sikupilli kasutanud ja sealse mehaanikuga rahule jäänud (keskeas pikemapoolne meesterahvas).
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

Postitus Postitas Ants1 » 17. 09. 2004. 14:23

Ma kui Treki omanik käisin ikka Rademaris hoolduses,aga enam ma sinna ei lähe,täielikud s...a keerajad,täpsemalt ei hakka rääkima,aga kui pean sinna minema siis pärast tuleb ise asjad uuesti õieti paikka panna,sest peale neid ei tööta miski enam õieti.

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 17. 09. 2004. 14:34

Ants1 kirjutas:Ma kui Treki omanik käisin ikka Rademaris hoolduses,aga enam ma sinna ei lähe,täielikud s...a keerajad,täpsemalt ei hakka rääkima,aga kui pean sinna minema siis pärast tuleb ise asjad uuesti õieti paikka panna,sest peale neid ei tööta miski enam õieti.
Kui Sa täpsemalt ei räägi, siis pole mõtet sellist kirja siia panna. Anonüümsed kaebused stiilis "midagi oli, aga ma ei viitsi rääkida" on siin foorumis OUT :!:

Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

Postitus Postitas Ants1 » 17. 09. 2004. 15:22

René kirjutas:
Ants1 kirjutas:Ma kui Treki omanik käisin ikka Rademaris hoolduses,aga enam ma sinna ei lähe,täielikud s...a keerajad,täpsemalt ei hakka rääkima,aga kui pean sinna minema siis pärast tuleb ise asjad uuesti õieti paikka panna,sest peale neid ei tööta miski enam õieti.
Kui Sa täpsemalt ei räägi, siis pole mõtet sellist kirja siia panna. Anonüümsed kaebused stiilis "midagi oli, aga ma ei viitsi rääkida" on siin foorumis OUT :!:
Enne läheb jumalapäike looja kui kõik nende ämbrid jõuab üles lugeda .....

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 17. 09. 2004. 15:30

Ants1 kirjutas:Enne läheb jumalapäike looja kui kõik nende ämbrid jõuab üles lugeda .....
Võid need ämbrid endale tuppa riita laduda. Ole konkreetne, kui midagi kellelegi ette heita on :arrow: see on see, mida ennem ütelda tahtsin, kui aru ei saanud

Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

Postitus Postitas Ants1 » 17. 09. 2004. 15:49

René kirjutas:
Ants1 kirjutas:Enne läheb jumalapäike looja kui kõik nende ämbrid jõuab üles lugeda .....
Võid need ämbrid endale tuppa riita laduda. Ole konkreetne, kui midagi kellelegi ette heita on :arrow: see on see, mida ennem ütelda tahtsin, kui aru ei saanud
Ei tasu kohe teisi sõimata ja maha laitma hakata,loe enne kümneni ja rahune maha kui kirjutama hakkad ...

No ok,üks näide,viisin ratta 500 km hooldusesse,selle käigus vahetati ka piduriklotsid,peale seda pidurid käisid vastu ratast nii et käega peaaegu ratast liigutada polnud võimalik.
Veel setiti käiguvahetust peale mida 3 hammasrattale vahetada polnud enam võimalik.

See on üks näide ühest korrast kui käisin Rademaris.

On see piisavalt konkreetne?

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 17. 09. 2004. 16:01

Ants1 kirjutas: No ok,üks näide,viisin ratta 500 km hooldusesse,selle käigus vahetati ka piduriklotsid,peale seda pidurid käisid vastu ratast nii et käega peaaegu ratast liigutada polnud võimalik.
Veel setiti käiguvahetust peale mida 3 hammasrattale vahetada polnud enam võimalik.

See on üks näide ühest korrast kui käisin Rademaris.

On see piisavalt konkreetne?
Ei ole piisavalt konkreetne.
Millises Rademari hoolduses sa käisid? Laki tn.?
Sorri, aga mis on 500km hooldus? Kas peale ostu esimesed 500km? Või peab iga 500 tagant hoolduses käima?

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 17. 09. 2004. 16:01

Ants1 kirjutas:On see piisavalt konkreetne?
Oli see siis nii raske natuke näppe liigutada???

(Närvi pole siin keegi läinud, kui keegi siin edapidigi midagi sellist ütleb, siis on see enamasti vääääga rahulikult üteldud. Midagi ei ole teha, kui asjast kohe aru ei saada ja üle korrata tuleb....)

Teema lõpp

Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

Postitus Postitas Ants1 » 17. 09. 2004. 16:07

Kuldar kirjutas:
Ants1 kirjutas: No ok,üks näide,viisin ratta 500 km hooldusesse,selle käigus vahetati ka piduriklotsid,peale seda pidurid käisid vastu ratast nii et käega peaaegu ratast liigutada polnud võimalik.
Veel setiti käiguvahetust peale mida 3 hammasrattale vahetada polnud enam võimalik.

See on üks näide ühest korrast kui käisin Rademaris.

On see piisavalt konkreetne?
Ei ole piisavalt konkreetne.
Millises Rademari hoolduses sa käisid? Laki tn.?
Sorri, aga mis on 500km hooldus? Kas peale ostu esimesed 500km? Või peab iga 500 tagant hoolduses käima?
Olen käinud Roccal mare ja sikupilli hoolduses,näide on Sikupilli rademari kohta.

See oli algul kui ratta ostsin siis oli 500 km hooldus,aga soovitati ikka tulla peale 500 km hooldusesse,esimesel aastal on hooldus tasuta.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 17. 09. 2004. 22:15

Viljandi Rademaris vahetati mul eelmisel aastal ilusasti ootetööna kassetipoolne kodar ära ja pole midagi ette heita. Sai sõbralikult juttu ka aetud ja teenuse hind oli vist ka normaalne. Rääkis, et tavaliselt seal hoolduses nii uhkeid rattaid ei käi (LX) ja alla 2mm kodaraid seal ka polnud - pani 2mm. Igatahes tänud talle. Hilisemad kogemused Rademari hooldusega puuduvad.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 17. 09. 2004. 23:18

Soovitan siiski käia ratta probleemidega (kui vähegi võimalik) laki tänava rademaris, sest see just konkeetselt vaid ratta pood (ning selle juurde kuuluv hooldus), mitte sporditarvete kauplus kus ka rattaid müüakse/hooldatakse.

Kasutaja avatar
RomanN
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 30. 07. 2004. 14:41

Postitus Postitas RomanN » 24. 09. 2004. 14:05

Kogemused Rademariga NEGATIIVSED !
Kuu-kaks tagasi väiksel õel läx käiguvahetaja "katki" täpsemalt tegu Gripshiftiga ning vahetades murdus tükk alt ära mis ei takistanud käike vahetamast, kuid hiljem oli vaja ratast mõneski kohast putidada ! Viisin sinna et teeb seda mida vaja seal teha, helistati et vaja ka parempoolne käiguvahetus hoob välja vahetada läheb 250.- maksma, küsisin et kas seda on vaja just, vastasid et vajavaja ! Ning mingi 2he nädala pärast läks seesama hoob täiesti katki murdus mingi asi sees ja keris kõik lahti, parandada lootusetu taas 250.- ! Tsekki alles polnd, ei tia kas sellel ka mõtet oleks olnud !

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 24. 09. 2004. 14:58

RomanN kirjutas:Kogemused Rademariga NEGATIIVSED !
Kuu-kaks tagasi väiksel õel läx käiguvahetaja "katki" täpsemalt tegu Gripshiftiga ning vahetades murdus tükk alt ära mis ei takistanud käike vahetamast, kuid hiljem oli vaja ratast mõneski kohast putidada ! Viisin sinna et teeb seda mida vaja seal teha, helistati et vaja ka parempoolne käiguvahetus hoob välja vahetada läheb 250.- maksma, küsisin et kas seda on vaja just, vastasid et vajavaja ! Ning mingi 2he nädala pärast läks seesama hoob täiesti katki murdus mingi asi sees ja keris kõik lahti, parandada lootusetu taas 250.- ! Tsekki alles polnd, ei tia kas sellel ka mõtet oleks olnud !
ei saand s...gi aru, mida öelda tahtsid: kas pandi uus gripp, mille kahe nädalaga ära lõhkusid v läks see katkine 2 nädalaga täitsa katki?

Kasutaja avatar
RomanN
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 30. 07. 2004. 14:41

Postitus Postitas RomanN » 24. 09. 2004. 15:54

ei saand s...gi aru, mida öelda tahtsid: kas pandi uus gripp, mille kahe nädalaga ära lõhkusid v läks see katkine 2 nädalaga täitsa katki?

Oih jah, natuke segane küll, kiire oli :lol: !
Tähendab, Seal vahetati välja uus Gripp mida tegelikult poleks vaja olnud ! Teiseks mitte mina ei lõhkunud, ma suudaks sellise käikari mõne hetkega ära lõhkuda vaid mu väike õde, hoolsamat sõitjat annab leida :lol: kuid tema, Nad olid selle kuidagi valesti peale pannud, vale nurga alla oli jäänud või midagi selllist et 3 -da suure vahetades murdus seest üks jupp ära ja kõik keris lahti ja tuli välja sisemus :shock: ! See mis katki läks pidas enne mitu aastat vastu ! :!:
On ka teisi pisemaid vigasid seal tehtud :evil:

Vasta

Mine “Hooldus”