Aerosa AET hooldus

Remont ja hooldus
Vasta
Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Aerosa AET hooldus

Postitus Postitas Andres L » 09. 09. 2004. 12:59

tere,on kunagi seda ise ette võtnud?peale selle et puhastate liuguri pinnad ja taas õlitate vaid kas keegi täitsa lahti on keeranud,mina olen nii kaugele jõudnud et olen õhk padruni välja keeranud aga on keegi korpuse maha keeranud?see avaneb kui keerad all olevad kuuskandid lahti,ei julge seda ise teha sest ei oska pärask kokku panna..

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 09. 09. 2004. 13:39

aga milleks sul on vaja seda üldse ise lahti võtta :roll: , kaldun arvama et teatud asjad võiks jätta ikka spetsialisti hoolde, et hiljem veenduda et asi ikka pärast töötab, amordi hooldus ei ole ju nii kallis ete hakata ise pusima, mul endal on SID amort ja peale õhurõhu kontrollimise ma küll sellega midagi ette ei julgeks võtta.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 09. 2004. 15:12

profit4 kirjutas:aga milleks sul on vaja seda üldse ise lahti võtta :roll: , kaldun arvama et teatud asjad võiks jätta ikka spetsialisti hoolde, et hiljem veenduda et asi ikka pärast töötab, amordi hooldus ei ole ju nii kallis ete hakata ise pusima, mul endal on SID amort ja peale õhurõhu kontrollimise ma küll sellega midagi ette ei julgeks võtta.
noortele inimestele peaks ikka jätma isetegemise rõõmu ka. mõnel on lihtsalt julgust rohkem (y) kust muidu tulevad need vennad kes tulevikus su laste SIDe lahti võtavad ? :roll:
Viimati muutis erikr, 09. 09. 2004. 20:38, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 09. 09. 2004. 19:03

erikr kirjutas:noortele inimestele peaks ikka jätma isetegemise rõõmu ka. mõnel on lihtsalt julgust rohkem (y) kust muidu tulevad need vennad kes su laste SIDe lahti võtavad ? :roll:
Kaldun arvama, et kui jõuad lapsele SIDga ratta osta, jõuad hoolduse eest maksta, aga, kui endal huvi olemas, siis võib ju alati ka ise proovida :wink:

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 09. 09. 2004. 19:18

Rivo kirjutas: Kaldun arvama, et kui jõuad lapsele SIDga ratta osta, jõuad hoolduse eest maksta, aga, kui endal huvi olemas, siis võib ju alati ka ise proovida :wink:
Pakun, et ta mõtles seda TULEVIKU mõttes :wink: Lihtsalt kui keegi praegu ei viitsiks amordiga jännata, siis poleks tulevikus kedagi, kes seda teha suudaks.(keegi ikka on)
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 09. 09. 2004. 19:59

mul mitmeid põhjuseid miks seda teha: esiteks et praegu kui ka tulevikus raha hoolduse pealt kokku hoida ja teil on tõsi taga ma tahan selle ameti ära õppida,kes teab ehk kunagi hakkan just sellega leiba teenima teiseks palju mugavama on mul kodus keldris seda teha kui joosta hoolduse vahet.Tagasi siis teema juurde,kas keegi oskab nõu anda kuidas seda teha 8) :?:

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 09. 09. 2004. 20:01

profit4 kirjutas:aga milleks sul on vaja seda üldse ise lahti võtta :roll: , kaldun arvama et teatud asjad võiks jätta ikka spetsialisti hoolde, et hiljem veenduda et asi ikka pärast töötab, amordi hooldus ei ole ju nii kallis ete hakata ise pusima, mul endal on SID amort ja peale õhurõhu kontrollimise ma küll sellega midagi ette ei julgeks võtta.
kallis ta pole ehk sinujaoks,mulle on pest sellele küsimusele vastatud et õhu hooldamine 450kulli,mõnes poes öeldi 200kr tund,vahet pole kas 200 või 450,raha on raha ning seda pole jalaga segada(minul :roll: )

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 09. 09. 2004. 20:30

Andres L kirjutas:kallis ta pole ehk sinujaoks,mulle on pest sellele küsimusele vastatud et õhu hooldamine 450kulli,mõnes poes öeldi 200kr tund,vahet pole kas 200 või 450,raha on raha ning seda pole jalaga segada(minul :roll: )
450.- eest tehakse amordile ikka täishooldus. Kui lähed teenindusse sooviga ainult õhku pumbata, siis selle eest ei võeta sentigi.
Kui sind aga ennast asi huvitab, siis minu poolt täielik respect, et ise üritad.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 09. 2004. 20:45

kõlab julmalt kuid teinekord peab arvestama ka kooliraha maksmise vajadusega. võta lahti ja olulisim on jublakad laduda ritta samas järjekorras kui nad torus on . vasakut ja paremat poolt ei maksaks ka segi ajada. ka pööra tähelepanu määrdeainetele mida kasutatud on sest peale jubinate puhastamist peavad nad ilmselt uuesti määritud saama.

nüüd koolirahast - kui ikka üldse enam kokku ei lähe siis vii hooldusesse ja panevad kokku. kunagi oli nii, et enda vene käekella (mehaaniline loomulikult) suutsin lahti võtta ja uuesti kokku panna ning hakkas tööle siis ema oma viisin molekulidena kilekotis kellassepa juurde. mingi 3 rutsi läks see mulle maksma ja selline rahaline laks oli väga valus 7. klassi poisile.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 10. 09. 2004. 14:14

Andres L kirjutas:kallis ta pole ehk sinujaoks,mulle on pest sellele küsimusele vastatud et õhu hooldamine 450kulli,mõnes poes öeldi 200kr tund,vahet pole kas 200 või 450,raha on raha ning seda pole jalaga segada(minul :roll: )
ood-oot.
Käin enda Aerosaga veloplussi veiko juures (u. 3-4x hooaja jooksul) ja tavaline laks on igatahes alla sota (60.-?). Õhku lasen suvalises poes tasuta juurde. Sadades maksavad manitou-mehed oma amordi hoolduse eest :P
Aga tubli, et ise üritad. Mina ei viitsiks. Mõnel lihtsalt on lisaks sõidukihule ka soov iga jubin molekulideks võtta ja tagasi. Mõnda aga see ei huvita.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 10. 09. 2004. 14:31

Marsi hooldus NRP-s eelmine sügis 200.-
See aasta üritan ise hakkama saada - vajalikud õlid-määrded tellitud. Meeldib ise nokitseda, mis teha.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 10. 09. 2004. 14:52

Andrus K kirjutas:
Andres L kirjutas:kallis ta pole ehk sinujaoks,mulle on pest sellele küsimusele vastatud et õhu hooldamine 450kulli,mõnes poes öeldi 200kr tund,vahet pole kas 200 või 450,raha on raha ning seda pole jalaga segada(minul :roll: )
ood-oot.
Käin enda Aerosaga veloplussi veiko juures (u. 3-4x hooaja jooksul) ja tavaline laks on igatahes alla sota (60.-?). Õhku lasen suvalises poes tasuta juurde. Sadades maksavad manitou-mehed oma amordi hoolduse eest :P
Aga tubli, et ise üritad. Mina ei viitsiks. Mõnel lihtsalt on lisaks sõidukihule ka soov iga jubin molekulideks võtta ja tagasi. Mõnda aga see ei huvita.
Veloplus tegi mulle 150 eek eest Aerosale hooldust.
Nii lihtsa ehitusega amordi eest 400 küsida oleks patt.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 09. 2004. 15:37

Andrus K kirjutas: Sadades maksavad manitou-mehed oma amordi hoolduse eest :P
.
nüüd sa küll eksid. sadades maksavad roc shoxi mehed. :wink:

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 12. 09. 2004. 11:37

nonii,amort lahti võetud nii juppiddeks kui sain,puhtaks tehtud,ära määritud/õlitatud ja taas kokkupandud,asi vase,väga lihtne oli 8)

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 12. 09. 2004. 11:46

profit4 kirjutas:aga milleks sul on vaja seda üldse ise lahti võtta :roll: , kaldun arvama et teatud asjad võiks jätta ikka spetsialisti hoolde, et hiljem veenduda et asi ikka pärast töötab, amordi hooldus ei ole ju nii kallis ete hakata ise pusima, mul endal on SID amort ja peale õhurõhu kontrollimise ma küll sellega midagi ette ei julgeks võtta.

kui mul SID oleks siis võtaksin selle ka lahti ise,ära on seal poolvõimatu midagi lõhkuda lahtivõtmisega ju ja kui tõesti enam kokku ei saa siis nagu Erik ütles:vii hooldusse küll nad kokku panevad :wink:

Vasta

Mine “Hooldus”