Taga rumm

Remont ja hooldus
Vasta
Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Taga rumm

Postitus Postitas Andres L » 08. 10. 2003. 21:21

Mul sõber tõi ratta minu kätte et ma vaataks mis ta taga rummul viga on.Nimelt ei käi kasset seal peal korralikult ringi st raskelt liigub vabajooksu pole, sellesmõõtes et kassett tirib keti kaasa.Oskate öelda milles asi olla võib?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Taga rumm

Postitus Postitas erikr » 08. 10. 2003. 21:32

Bambu kirjutas:Mul sõber tõi ratta minu kätte et ma vaataks mis ta taga rummul viga on.Nimelt ei käi kasset seal peal korralikult ringi st raskelt liigub vabajooksu pole, sellesmõõtes et kassett tirib keti kaasa.Oskate öelda milles asi olla võib?
tirr paska täis, laagrid roostes, midagi sinnakanti. tirri kättesaamiseks on jälle spetsvõtmeid vaja, kõigepealt kassett tirri pealt maha ja siis tirr rummu pealt.
olenevalt tehnilisest lahendusest kehtib laias laastus üks kahest allolevast õpetusest
http://www.parktool.com/repair_help/how ... ehub.shtml
http://www.parktool.com/repair_help/FAQcogs.shtml
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 08. 10. 2003. 21:37

Just sain analoogsest olukorrast lahti kui teeninduses mingi spetsvõtmega(peale kasetti võtme) kisti rumm seest lahti ja puhastati ära.Tüli tegijaks osutusid niidid , mis olid sinna vahele kerinud kui sattusin üks vahe kanti sõitma ,kus lastel meeldis ümber puude niite kerida.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Postitus Postitas wylde » 09. 10. 2003. 10:18

mul endal oli sama jama vahepeal, probleem oli selles, et kasseti polt oli välja tulnud ja haakus kodarate taha. Aga kuna sul tegu uue rattaga, ehk on siis koonused liiga kinni keeratud ja pole seega vabajooksu?!
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Vasta

Mine “Hooldus”