AMORDI LAHTI KEERAMINE

Remont ja hooldus
Vasta
Kasutaja avatar
5TH ELEMENT
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 07. 04. 2003. 01:22

AMORDI LAHTI KEERAMINE

Postitus Postitas 5TH ELEMENT » 05. 09. 2003. 15:58

oleks vaja amort raami küljest lahti saada. keerasin kõik, mis keerata andis lahti, kuid amort on ikka veel vist siis kaelakausside juurest kinni aga enam ma mingit võtmega keeramise kohta ei leia.

tegu võib olla ka nn integreeritud kaelakussidega (Aheadset).

keerasin ka amorti ühte ja teistpidi tükk aega, kuid rohkem midagi lahti küll ei tulnud.

kuidas edasi toimida?

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 05. 09. 2003. 16:13

Nii et stem on siis sul juba küljest ära võetud? Sellisel juhul stemmi all peab olema veel mingi stopper, mis on vaja veel lahti keerata, minul ntx asetseb see veel mingisuguse tolmukatte all peidus st et see tuleb enne pealt ära võtta. Osadel ratastel asetseb see stopper aga selle amordi toru sees nii et vaata ja otsi, sest ei tea ju mis moodi sul see on...
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 05. 09. 2003. 17:41

mul oli ka sama asi, mul ka aheadset kausid kuid mitte integreeritud, võta stem ära ja vaata kas sul on ka kaelakausside ja amordi toru vahel kummist/plastmassist tihend, kui on siis sama süsteem nagu mul, löö mingi asjaga seda amordi toru nagu välja siis peaks alt ära kukkuma.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 09. 2003. 18:54

puuklots amorditoru otsa peale ja vasaraga takka. kui keskmise jõuga antud matsu peale ei tule siis on mingi kamm.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 05. 09. 2003. 21:05

Ma samuti esimesel korral ei saanud amorti alt ära, kuigi kõik, mis võtta andis oli pealt ära võetud. Küsisin siis igaks juhuks kaupluse mehaaniku käest järgi, et milles asi. Tema soovitas ikka jõuga asja kallale minna. Viskasingi haamri nurka ning tõin keldrist kirve. Puuklots vahele ning paras jurakas vastu toru ning amort oligi alt kadunud. Algul tükid liiga kartma ning siis ta ei tulegi. Kui ühe korra oled ära võtnud, siis teistel kordadel pole enam probleemi.
- Väntan visaduse levialas -

Vasta

Mine “Hooldus”