Pirita Mynthoni'l probleem ketiga

Remont ja hooldus
Vasta
opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Pirita Mynthoni'l probleem ketiga

Postitus Postitas opa » 20. 04. 2003. 10:17

Sohh, esimene etapp enam-vähem õnnelikult seljataga. Kuid ei saa mainimata jätta kahte asjaolu mis pärast teist ringi enam ei toiminud:
1. Shimano klipid täiega muda täis :? - ilmselt peab Timed ostma :lol:
2. Kett vedas täiega vahele, kuigi sai üle uhatud paksu määrdega. Kas keegi oskaks soovitada, millist õli sellistes mudastes olukordades kasutada, et vältida jama ketiga tulevikus. (Vahest on tõuse hea joosta ka, aga aega läheb selle peale kuradi palju ja klipid kah jälle muda täis)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 20. 04. 2003. 13:31

mul oli pedaalidega sama jama, ilgelt käis pinda see värk. ma soetan ka uued, aga ilmselt eggbeaterid. katsetamise mõttes.
ketiga probleeme polnud. peal täiesti uued sram 7.0 kassett ja pc59 kett. õliks motorex?i wet lube, soetatud NRP-st. kogu ülekande osa toimis hästi.
aga pedaalid ja jooksukad, krt ma ei tea palju aega sinna rajale seetõttu jäi. väga palju igatahes.
loodame et vokas on lihtsam. seal oli eelmine aasta sõidu alguses 1 jooksukas, kust vist t.kirsipuu ainukesena oli üles kangutanud ja sõidu keskel tekkis teine jooksukas veel.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 20. 04. 2003. 14:55

Vokas oli 2 jooksukat: esimene oli pikk ja lauge ja liivane, kust sai rajagatutvumise ringi ajal probleemideta üles. Sõidu ajal paraku enam mitte. Teine oli kohe pärast järsku lühikest laskumist ja teravnurgaga järsku kurvi. Natuke lühem, järsem ja liivane. Sealt ei tekkinud mõtetki üles saada.
Minu meelest oli voka mulluse maximuse sarja parim rada.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Pirita Mynthoni'l probleem ketiga

Postitus Postitas UrmasL » 20. 04. 2003. 16:50

opa kirjutas: 1. Shimano klipid täiega muda täis :? - ilmselt peab Timed ostma :lol:
2. Kett vedas täiega vahele, kuigi sai üle uhatud paksu määrdega. Kas keegi oskaks soovitada, millist õli sellistes mudastes olukordades kasutada, et vältida jama ketiga tulevikus. (Vahest on tõuse hea joosta ka, aga aega läheb selle peale kuradi palju ja klipid kah jälle muda täis)
Sama siin. Chainsuck ja mudeased spd klipid. Üldiselt kannatas harrastajate rada sõita ka eest suure hammakaga. Spordi oma ilmselt mitte. Tuleb küll kett kohati täiesti risti lasta aga see eest ei teki chainsucki.

Urmas

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Pirita Mynthoni'l probleem ketiga

Postitus Postitas Oliver » 20. 04. 2003. 17:26

UrmasL kirjutas:Chainsuck ja mudeased spd klipid. Üldiselt kannatas harrastajate rada sõita ka eest suure hammakaga.
Kuidas oli raja raskus võrreldes selle nädala Merida-ga? Tõusud väga järsud ilmselt olla ei saanud, aga laskumised???

Amatöör

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 20. 04. 2003. 20:57

Rada oli palju kergem aga kokkuvõttes väsitavam kuna ikkagi mingitsorti võistlus käis :)
See suurim tõus, mis oli pori mylkaks muutunud oli üks raskemaid kohti..Esimese ringi peal käis seal selline trygimine...
Kuidas on lood Rohuneeme suusaradadega? Kas need suhtselt tasased?
No Pain No Gain

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 21. 04. 2003. 07:44

Krt, mul oli kah õliks Motorex Wet Lube aga nii hästi ei toiminud, et sõita oleks saanud :( . Samas mis seal salata, lõpus oli jalg nii pehme, et ega poleks ka suutnud päris mitut tõusu sadulas võtta :lol: .

Vasta

Mine “Hooldus”