ise hooldajad

Remont ja hooldus
Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 04. 2005. 12:33

veiko kirjutas:Üks mingi komplekt on ka siin
Kvaliteedi kohta ei oska miskit kosta. Samas tuleb sama raha eest kaasa ka rattatugi, seega kokkuvõttes päris hea hinnaga asi. Eeldatavasti saaks seda näppida Tallinnas Rocca keskuses HobbyHalli poes.

Riistade nimetus on kohati harjumatu.
BIKE HANDI TÖÖRIISTAKOMPLEKT + TUGI: ... ketikeeraja ... :D

Üks netivariant veel nt see. Hind ca 624 + transa
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 680 + transa
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 712 + transa
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 2331 + transa :)
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 2957 + transa :)
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 10311 + transa :) :D
Üks netivariant veel nt see. Hind ca 20340 + transa :) :D 8)
JNE
Viimati muutis Mati, 09. 04. 2005. 13:13, kokku muudetud 7 korda .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 04. 2005. 12:36

veiko kirjutas:Üks mingi komplekt on ka siin
täitsa norm komplekt selle raha eest (y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 09. 04. 2005. 12:42

Mati kirjutas: Kvaliteedi kohta ei oska miskit kosta. Samas tuleb sama raha eest kaasa ka rattatugi, seega kokkuvõttes päris hea hinnaga asi. Eeldatavasti saaks seda näppida Tallinnas Rocca keskuses HobbyHalli poes.
Rattatugi on päris hea. Käib veel keskelt lihtsalt (fiksaatoriga) pooleks. Hea autosse visata. Komplekti visuaane pool on ka ok. Testinud veel pole. Õnnestus selline asi esivanematelt kingituseks saada.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 04. 2005. 13:15

veiko kirjutas:... Hea autosse visata. Komplekti visuaane pool on ka ok. Testinud veel pole. Õnnestus selline asi esivanematelt kingituseks saada.
Viska järgmiseks nädalavahetuseks autosse :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 09. 04. 2005. 14:35

Mati kirjutas:Viska järgmiseks nädalavahetuseks autosse :wink:
Loomulikult

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 11. 04. 2005. 10:19

Üks mingi komplekt on ka siin

Ostsin minagi siukse, esmamulje on päris ok. Kahtlust äratas ainult lehtvõtmete kvaliteet ja vastupidavus, nagu tavalisest metall-lehest oleks välja lõigatud. Aga eks näis, kaua kestavad.

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 11. 04. 2005. 11:27

Oh pljääd... Kalleid võtmeid ostetakse.
Ainsad spetsiifilised rattavõtmed on mul seni tirrivõti ja kodaravõti, ülejäänud on kõik vene kroomvanaadiumvõtmetest õhukeseks käiatud ja ka imenumbriteks 15, 16 mm käiatud. Mõnesajakronine komplekt on tõenäoliselt pehmest rauast ja ühekordseks kasutuseks ja korralikud maksavad oioi, kui palju.
Nõukaaegseid autovõtmeid saab Balti jaama turu parmottidelt 10kr/tükk ja need on teatud garanteeritud koostise ja kvaliteediga. Pealegi olid need korralikud rattavõtmed võtmed, mida ma käes olen hoidnud (Champagnolo omad) liiga õhukesed ja nad rikkusid mutreid (lõikasid sooni sisse).
mustal taustal helendab must vari

bambino
Rattur
Postitusi: 77
Liitunud: 27. 05. 2004. 19:31

Postitus Postitas bambino » 12. 04. 2005. 08:55

kellegi Biltema tööriistadega on kogemusi? (Vasakult poolt menüüst Polkupyörä - Pumput, työkalut)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 12. 04. 2005. 08:58

bambino kirjutas:kellegi Biltema tööriistadega on kogemusi? (Vasakult poolt menüüst Polkupyörä - Pumput, työkalut)
spetsvõtmed ajavad kindlasti asja ära. mingid "perekonnavõtmed" on alati kahtlasem teema. olen paar tükki puruks keeranud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 12. 04. 2005. 10:58

Olen veidi rohkem kästööriistadega tegelenud ja omast kogemusest soovitaks järgmiste tootjate võtmeid ja muud stuffi mida Eestis on võimalik osta: Hazet (kallis), Gedore, Vata, Teng Tools, GeeTee. Nende kaubamärkide puhul on hea asi selles, et kui midagi ära lõhkuda siis peaks teoreetiliselt uue asemele saama. Endal on mul GeeTee võtmete komplekt, millest siiani pole õnnestund midagi sõlme ega puru keerata (proovinud olen küll). Vanad nõukaaegsed võtmed on muidugi üle kõige aga nende puhul on oht et satub kehvast partiist võti mis esimesel keeramisel kenasti välja venib. Rattameestele mõeldud spetskomplektide osas ei oska kaasa rääkida.

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Postitus Postitas Melka » 12. 04. 2005. 15:30

Selle Hobbyhalli komplekti v6iks t6esti osta. Väga hea, et selles komplektis on rattatugi olemas. Hind pole ka k6ige 6udsam. Siin Soomes isegi paar eurot odavam kui Eestis. :roll:

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 12. 04. 2005. 15:51

Marks: "Vanad nõukaaegsed võtmed on muidugi üle kõige aga nende puhul on oht et satub kehvast partiist võti mis esimesel keeramisel kenasti välja venib."

Ega mitte nõukaaegsetest RATTAvõtmetest pole jutt? Ise pole seni korralikku nõukaaegset rattavõtit veel näinud, kõik on kiiresti laiali veninud. Pealegi olid nad väiksed ja suuremate asjade keeramiskohad (keskjooks, kahvlikoonus) olid keset võtit nii, et polnud ka jõuõlga, mis võimaldanuks asju korralikult kinni keerata. Sel ajal oli minev kaup vanaaegsed kuuekandilised khavlilaagri kontramutrid, mida sai suure mutrivõtmega keerata.

Pofabori restaureerimisel oli ka tõsine töö kinniroostetanud keskjooksu avamine, lõpuks käiasin kausi väljaulatuvale osale 32mm sälgud sisse ja suur nr32 võti avas asja probleemideta, pärast puhastamist sai ta korralikult kinni ka.

(Ülekeeratud pragupea-kruvide avamiseks nende mutrivõtme laiuselt lapikuks viilimise nipi õpetas mulle juba vanaisa algklassis selgeks)
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 12. 04. 2005. 18:11

Njah, võtmeid/komplekte igasuguseid. A mind on juba pikka aega huvitanud 1 konkreetne riist. Ma ei teagi mis või kuidas seda nimetatakse, a võti on varda taoline, temaga saab raaminurka pöia suhtes sirgeks ajada. All osas on "liblikaga" keeratav polt, mis istub käikari keermesse. Varda ülemisse otsa sobis silinder, mis sisaldas mõõdikut. No kes on näinud sellist riista, teab ju millest räägin, onju? Äkki oskate öelda kust sellist saab?
Olen töötand ühe sellisega, see kandis Dura-Ace logo. See oli mõeldud siis 28" velje jaoks. A peab ju olemas olema ka 26" jaoks mõeldud asjapuu, või mitte? Igatahes, kes midagi teab?

Oleks tänatud!

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 12. 04. 2005. 20:00

Eestikeelset nime vist sellel riistal polegi. mina nimetaksin seda raamikonksu sirgeks väänajaks. ParkToolsil selline asi täiesti olemas ja pealegi veel reguleeritav niiet sobib nii 28 kui ka 26 tolli jooksudega rattale. Eesti poodidest seda tõenäoliselt ei leia aga kusgilt tellida ikka saab, ParkTools peaks ju olema suht levinud tööriistade tootja.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 12. 04. 2005. 20:11

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 12. 04. 2005. 20:32

Väga tuttav riistapuu, mina kukun tihti käikari kõrva natuke kõveraks ja siis igatahes Tartu velospetsis sätitakse kõrv sellesama jubina abil alati tagasi sirgeks.

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 12. 04. 2005. 22:00

Või et koguni selline asi.
Ma mõtlesin esiti, et tegu on raami tagahargi õigeksväänajaga. Ise olen seni käiguvahetajat käsitsi silma järgi seadnud.
Tõsine ettevõtmine on raami õigekspainutamine, ühekäigulisele rattale tirri panemisel on see möödapääsmatu ettevõtmine. Esmalt peavad esihammakad eeskujulikult sirged olema ja siis läheb lahti: paned tagaratta alla, sihid esihammakate järgi, kuhu harki painutama peaks, siis võtad ratta alt ära, ratsutad külili raami otsas kuskil trepi peal, pakk tagahargi vahel (samas on risk ka esihammakad kõveraks väänata), siis paned tagaratta alla ja sihid... Kurat, palju sai! jne.
Ise üritan asja niimoodi seada, et suur esihammakas kattuks (väiksema poolt lugedes) kolmanda tirrihammakaga ja väiksem esihammakas keskminse tirrihammakaga (7käiguline kassett). Kui ajada suur hammakas tirri keskmise hammakaga kattuma, siis, kui panna kett jooksma väikselt esihammakalt tiri väikseimale hammakale, hakkab kett vastu suurt esihammakat käima.
mustal taustal helendab must vari

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 24. 05. 2005. 19:27

ErikT kirjutas:Momentvõtit tuntakse täpsema nime all dünamomeetervõti, ja selleks, et seda kasutada peaksid ju teadma mitme njuutoni tugevusega tuleb üks või teine polt kinni keerata. Kust sellist infot saada ??? Mina seda küll ei oma.
Merida Bike Owners Manual'is on need "Nm-d" kirjas. Pea kõik kruvid, ketaspiduri, stemi, lenkstangi, sadulaposti, pidurite..jne. Õige tugevus pidavat vältima õnnetusi ja deformatsioone tingitud valest Nm-st. Kasulik asi, võibolla teab keegi kus seda moment=dünamomeetervõtit müüakse ja võimalikult soodsalt?
Pakutakse Stokkeris ja sis. momentvõti... :)
Ratta Nm.-d piirduvad vahemikus 1 - 80

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 24. 05. 2005. 20:00

Kristiano kirjutas:võibolla teab keegi kus seda moment=dünamomeetervõtit müüakse ja võimalikult soodsalt?
Pakutakse Stokkeris ja sis. momentvõti... :)
Ratta Nm.-d piirduvad vahemikus 1 - 80
mingi võti on Ehituse ABC's ka hinnakirjas

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 24. 05. 2005. 20:09

moment võtmed
Klõps pildile ja saad hinna.

christiansaarne13
Rattur
Postitusi: 89
Liitunud: 21. 05. 2005. 22:23

hooldus

Postitus Postitas christiansaarne13 » 24. 05. 2005. 20:20

ise hooldan käiguhoobasid ja kõike

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 24. 05. 2005. 20:25

Käiguhoobasid hooldad sa kuidas :?:

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 24. 05. 2005. 20:36

Varsti on ratta raamid ja osad nii õhulised ja peene seinaga, et ühe odavama momentvõtme investeering tasuks ära...
olen ka RapidFire lahti muukinud ja määrinud, "vedru" tagasi asetamine võttis küll natuke aega..., kuid kulumispinnad on ka shifterites!

Aaren
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 11. 09. 2003. 12:13

Postitus Postitas Aaren » 25. 05. 2005. 10:35

Nii see näikse olevat jah. Sõbra poja Merida käis hiljuti hoolduses Veloplusis. Paar päeva hiljem tegime koos väikese ringi, mille jooksul tagumine käiguvahetaja lihtsalt lagunes laiali. Litrid kukkusid välja. Rääkimata eelajaloolisest määrdest, olid ka kruvid jäänud üle käimata. Õnneks sõitsime vilauuel asfaldil ja pudenenud juppide leidmine osutus kardetust lihtsamaks. Mõni minut pusimist ja sõit võis jätkuda. Seekord läks õnneks aga poleks pruukinud... Enda jaoks said taas tõestuse (Jumal teab, mitmendat korda juba) mõned asjad: Hoolda ise! Elementaarse äraõppimine ei peaks üle jõu käima ka sellele, kel sünnipäraselt "kasvab pöial keset peopesa". Kanna alati ja kõikjal kaasas kompaktset tööriistakomplekti. See ei kaalu palju, kuid muudab elu mugavamaks ja sõltumatumaks. Piinlik ju ka iga pisiasja pärast autoga sõpra kuhugi pärapõrgusse järele kamandada.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 25. 05. 2005. 23:33

ErikT kirjutas:Momentvõtit tuntakse täpsema nime all dünamomeetervõti, ja selleks, et seda kasutada peaksid ju teadma mitme njuutoni tugevusega tuleb üks või teine polt kinni keerata.
Tiba OT:
Näiteks kiirkinniti puhul njuutoneid ei anta, kästakse *tunde järgi* kinni keerata/vajutada >
õnnestus QR (quick release) varras puruks vajutada (olin eelnevalt avanud/sulgenud vaid ca 20 korda). Varras katkes käepideme poolsest keerme algusest (tegemist suht kvaliteetse The Sunn indiviidiga, mis üks-ühele sarnane DT Swiss mudelile st taivani sama tehas).
Üldreegel õpetab, et vajuta *piisava* jõuga, mis tekitab punetava jälje/lohu peopessa. Nii ka käitusin, aga ikkagi oli surve roostevaba vardale tiba liig :(
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 26. 05. 2005. 07:40

mart kirjutas:
ErikT kirjutas:Momentvõtit tuntakse täpsema nime all dünamomeetervõti, ja selleks, et seda kasutada peaksid ju teadma mitme njuutoni tugevusega tuleb üks või teine polt kinni keerata.
Tiba OT:
Näiteks kiirkinniti puhul njuutoneid ei anta, kästakse *tunde järgi* kinni keerata/vajutada >
õnnestus QR (quick release) varras puruks vajutada (olin eelnevalt avanud/sulgenud vaid ca 20 korda). Varras katkes käepideme poolsest keerme algusest (tegemist suht kvaliteetse The Sunn indiviidiga, mis üks-ühele sarnane DT Swiss mudelile st taivani sama tehas).
Üldreegel õpetab, et vajuta *piisava* jõuga, mis tekitab punetava jälje/lohu peopessa. Nii ka käitusin, aga ikkagi oli surve roostevaba vardale tiba liig :(
vanad mehed ütlesid ikka et " jäta viimane kord keeramata"

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 26. 05. 2005. 13:53

üks variant on kiirkinnitusel: keerata poole peale ilma jõuta ja alates sealt jõuga. S.t.reguleerida nii, et jõud v. takistus tekib poole pealt. Samuti peavad need hoovad olema vasakul pool ratast.

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 26. 05. 2005. 14:10

Kristiano kirjutas:üks variant on kiirkinnitusel: keerata poole peale ilma jõuta ja alates sealt jõuga. S.t.reguleerida nii, et jõud v. takistus tekib poole pealt. Samuti peavad need hoovad olema vasakul pool ratast.
Aga miks vasakul? Tagumisest saan ma loomulikult aru, aga esimene. :roll:

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 27. 05. 2005. 16:40

Aaren kirjutas:Kanna alati ja kõikjal kaasas kompaktset tööriistakomplekti. See ei kaalu palju, kuid muudab elu mugavamaks ja sõltumatumaks. Piinlik ju ka iga pisiasja pärast autoga sõpra kuhugi pärapõrgusse järele kamandada.
Noh ei tea.... Nt mu velo sõidab probleemideta. Kõik on teada, mis seisukorras on. Midagi ära ei kuku. Ja kuhu see tööriistakomplek panna? Selga? Jälle raskus, niigi palju juba......peab jooksudelt kodaraid harvendama natuke, instead of bringing some equipment....
8)

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 27. 05. 2005. 19:25

tõeline siga kirjutas:Aga miks vasakul? Tagumisest saan ma loomulikult aru, aga esimene. :roll:
See on suht loogiline, et mõlemad on ühel pool. Nii on ilusam ka. Samuti hõlbustab see peale äravõtmist ratta õigesti tagasipanemist, et tead, kuidas rehvimuster õigetpidi on. Konkreetset tehnilist põhjust ilmselt pole, aga parem, kui need ikka ühel poolel on.

Vasta

Mine “Hooldus”