Rockshox Argyle võlli sisu

Remont ja hooldus
Vasta
caspar08
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 03. 02. 2013. 21:01

Rockshox Argyle võlli sisu

Postitus Postitas caspar08 » 17. 03. 2014. 21:51

Pilt
Rockshox Argyle 302 2010 aasta mudeli võllil selline nali siis, et väike lõtk oli sees ja hakkasin asja uurima ja märkasin, et otsas see jublakas oli viltu, keerasin selle maha ja sealt alt ilmus veel üks "koonus", mille keere oli "kõver/deformeerunud" ning see ei lasknud ka pealmist "koonust" peale keerata otse. Rattaga sai sõita ja kõik veeres ilusti, aga lõtk häiris ja see vist põhjustaski seda. Küsimus, et kas on kusagilt võimalik seda juppi eraldi osta? Terve komplekti ostul mõtet ei näe, sest sõitu ei häirinud otseselt ja pigem sõidaks niisama edasi, aga kui mõni euro maksab, siis parema meelega vahetaks välja ikka.

hnzzz
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 20. 06. 2011. 20:08

Re: Rockshox Argyle võlli sisu

Postitus Postitas hnzzz » 17. 03. 2014. 22:13

kellele mõni euro, kellele palju eurosid.

http://www.chainreactioncycles.com/ee/e ... -prod54647

igastahes, vähemalt on kuskilt võtta.
Kiirelt ja suurelt.

caspar08
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 03. 02. 2013. 21:01

Re: Rockshox Argyle võlli sisu

Postitus Postitas caspar08 » 17. 03. 2014. 22:54

Mõne euro all mõtlesingi mõnd eurot, ei ole lihtsalt nõus maksma plastiktüki eest sellist hinda, sest tervet kupatust pole vaja. Ebayst leidsin Wedge/lever kiti, mis on pmst see asi, mis mul on ilma selle kestata ja see maksis 25 naela + post, ehk natuke vähem kui crc kit, aga ikkagi ulmeline hind mu jaoks, sest mul kõik muu 5+ peale selle väikse tüki. Mõtlesin, et ehk panna miskit ainet vahele, mis kuivamisel kivistub, sest seda lahti vaja pole nvn võtta ja siis ei pea sellist summat välja käima. Kui keegi teab kus müüakse nii spetsiifilist tükki hea hinnaga, siis sooviks kindlasti teada, aga jah, üritan soodsalt saada, teoreetiliselt võin ka nii vabalt edasi sõita, sest kinni hoiab ta sama kõvasti ja lõtk pole nii suur, et sõidu ajal tunda annaks, lihtsalt ennast häirib teadmine, et nii korralikul amordil selline jama...

Vasta

Mine “Hooldus”