Muc-Off tooted Eestis?

Remont ja hooldus
Vasta
Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas siim_s » 12. 06. 2013. 12:55

Kas mõni kohalik pood müüb Muc-Off rattakeemiat? On ehk keegi kasutanud näiteks C3 Ceramic ketiõli ja oskab toimivust kommenteerida? Või mõnda degreaserit või chain cleanerit?

Grim Reaper
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 02. 12. 2012. 21:11

Re: Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas Grim Reaper » 12. 06. 2013. 14:35

Võtsin prooviks MOTIP või MOPI õlilahustajat jalgratastele. Noo krt kui see peaks midagi lahustama siis andke andeks. Mitte, et ma seda ei soovitaks aga piduriketaste puhastus-spray on ikka üle prahi. Peale selle, et see ''spets'' lahustaja on 8eur per purk siis sama raha eest saab vaata, et kolm brake-cleanerit.

Õliks kasutan industrial chain greaser-spray kollase kirjaga... firmat ei mäleta(ei tee reklaami aga saab tööriista marketist.)
Pihustada peaks mõistusega. Kuivab nagu poolenisti ära. Liiva ja vett ligi eriti ei lase aga näpu teeb rasvaseks küll.

Ma ei tea kuidas teised ''prod'' ketti pesevad ja õlitavad aga mina teen nii. Tahtsin seda ketipuhastus masinat osta aga öeldi, et see ei tööta nii nagu peaks (ala hoia eemale sellest) ja tühjade kätega ma poest ära läksingi.

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas raamimurdja » 13. 06. 2013. 11:08

Muc-Off toodete kohta ei oska midagi öelda aga ketipesumasina koht jäi silma kriipima.

Grim Reaper. Mis poes sellist juttu kuulsid ja mis ketipesu seade neil seal oli?

Ise kasutan ühte sellist ja õige vahendiga koostöös on super asi.

Kasutaja avatar
RistoM
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 26. 05. 2008. 18:33

Re: Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas RistoM » 13. 06. 2013. 12:57

raamimurdja kirjutas:Ise kasutan ühte sellist ja õige vahendiga koostöös on super asi.
Samad sõnad, väga abiks riistapuu on.
Emotsioonirattur

kahwel
Rattur
Postitusi: 95
Liitunud: 07. 06. 2009. 12:40

Re: Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas kahwel » 13. 06. 2013. 13:19

Tellisin endale just Muc-Offi discbrake cleaneri... eks näis, kuidas toimib ja on.
Vähemalt olen ainult pos. arvamusi lugenud.

Ja ketipuhastusmasina kohta oskan ka ainult head öelda.
Kasutan sellist : http://www.parktool.com/product/cyclone ... ber-CM-5-2
Ja puhastusvedelikuna kasutan seda: http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... gc=119:424
Tipp topp ja kõik toimib, keti saab ilusasti puhtaks ja läikima väikese vaevaga :)

Sry, et põhi teemat sai natuke risustatud.

Grim Reaper
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 02. 12. 2012. 21:11

Re: Muc-Off tooted Eestis?

Postitus Postitas Grim Reaper » 13. 06. 2013. 14:14

Ma loodan, et ma ei pahanda kedagi sellest rääkides aga Citybikes nii öeldi. Vist oli velomehhaanik seal vms asjapulk kes ütles, et survekast piisab ja siis wet lube peale tilgutada. Survekat mul pole ja maja ka ei oma. Autopesulast vast leiaks abi aga kes viitsib keemiat kaasas tassida.

Minu arvamuse järgi nad vist võtsid selle omakasutusse ja polnud midagi müüa. Kodulehelt ka enam ei leia. Kuna hind oli hea ~14eur (vs veloplus 30eur) siis läksin sinna ja ostsin mitte midagi haha

Välja nägi sama nagu kahwlil aga rohelist värvi.

Vasta

Mine “Hooldus”