Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Remont ja hooldus
Vasta
Reverie
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 20. 06. 2012. 02:12

Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas Reverie » 20. 06. 2012. 02:35

Tere!
Mul on siis selline mure, et rattal läks tagumine sisekumm katki, aga kuna omal igasugune kogemus ja soov asjaga tegeleda puudub, sooviks teada, kus oleks Tallinnas mõni hästivarustatud koht, kus saaks selle lihtsalt ära parandada lasta, nii et ise ei pea ühest kohast kummi ostma ja teise kohta parandusse viima ja sealt kuulma, et see ei sobigi mu rattale mõne eksootilise probleemi tõttu, mis mul kindlasti kahe silma vahele jääks. :P
Kui aitab, siis välimisele kummile on kirjutatud 26" 2.2 (52/54) to fit hb-575 rim, ja ventiili tüüp presta. Teab keegi mõnda kohta, kus selline imeasi koos vahetamise teenusega olemas võiks olla?

tommike
Rattur
Postitusi: 150
Liitunud: 26. 04. 2009. 20:40

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas tommike » 20. 06. 2012. 05:42


metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas metslane » 20. 06. 2012. 07:22

Lolli mängite või?
Vii naabrimehe kätte ja las parandab ära kui endal kõik näpud pöidlad on.

Nivek
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 20. 03. 2012. 14:31

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas Nivek » 20. 06. 2012. 08:40

Reverie kirjutas:Tere!
Mul on siis selline mure, et rattal läks tagumine sisekumm katki, aga kuna omal igasugune kogemus ja soov asjaga tegeleda puudub, sooviks teada, kus oleks Tallinnas mõni hästivarustatud koht, kus saaks selle lihtsalt ära parandada lasta, nii et ise ei pea ühest kohast kummi ostma ja teise kohta parandusse viima ja sealt kuulma, et see ei sobigi mu rattale mõne eksootilise probleemi tõttu, mis mul kindlasti kahe silma vahele jääks. :P
Kui aitab, siis välimisele kummile on kirjutatud 26" 2.2 (52/54) to fit hb-575 rim, ja ventiili tüüp presta. Teab keegi mõnda kohta, kus selline imeasi koos vahetamise teenusega olemas võiks olla?
Kui sa teise postitaja vastusest veel aru ei saanud, siis sellist "teenust" pakub iga rattapood.

oldmoped
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 01. 01. 2010. 01:25

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas oldmoped » 20. 06. 2012. 09:29

Päriselt ei ole see asi üldsegi naljakas.

Keskmiselt paar inimest päevas käib mul värkstoas küsimas, et "kas peab ise kummid kaasa võtma".
Teine levinud küsimus on see, et "kas siin on varuosad odavamad kui poes"

See, et peale töökojast lahkumist kodus kiiresti surve rehvides 2at peale on lastud, on väga tavaline - "need lähevad ju muidu lõhki, ega siis väiksel jalgrattal tohi suurest autost rohkem panna".

:?

P.S. Päris kõiki mõeldavaid presta ventiiliga lohvimõõte päris kõik poed ja töökojad väga suurtes koguses ei ladusta - palju sõltub sellest, millisele sihtrühmale nad põhiliselt orienteeritud on.
Sama ka erilisemas mõõdus rehvidega - minul näiteks ei ole oma valikusse õnnestunud tekitada 571 ja 597 mõõte.
vanarauahuvilised: forum.moped.ee • forum.jalgratas.ee

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas suuroja » 20. 06. 2012. 10:25

metslane kirjutas:Lolli mängite või?
Vii naabrimehe kätte ja las parandab ära kui endal kõik näpud pöidlad on.
kirjuta pm, kuid oled juhtumisi mu naabri naaber, parandan selle sulle ära. Kui kuskil Muuga taga pesitsed, siis pead muuga meestega mesti lööma :wink:
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

piffik
Rattur
Postitusi: 373
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas piffik » 20. 06. 2012. 10:46

Võistlustel on iga paari kilomeetri tagant sellised hästivarustatud töökojad olemas... Tabada on neid raske - kaovad sama kiiresti kui tekivad :)

Reverie
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 20. 06. 2012. 02:12

Re: Tallinnas hästivarustatud töökoda/pood?

Postitus Postitas Reverie » 20. 06. 2012. 17:09

metslane, no vabandage väga, et inimene, kes jalgrattaga niisama vahel sõidab, tuli proffide foorumisse nõu küsima... :cry: Naabrimehi ma ei tunne ja kui tunneks, ei julgeks nagunii küsida, teab mida ta vastu tahtma hakkab veel... :oops:
suuroja, seda on tegelikult üks kord juba parandatud, ise mässasin, esimest korda elus, paranduskomplekti juhendis näpuga järge ajades... muidu poleks midagi, aga see auk on täpselt ventiili kõrval, nii et ma pidin mingi sellise asja leiutama, et paigale auk sisse ja ventiil sealt läbi. Mingi aeg pidas, aga nüüd vist lahti tulnud. Tahaks ikka kogu täiega ära vahetada, aga aitäh pakkumast. :)

Tänud vastuste eest, lähen siis ükskõik millisesse. :)

Vasta

Mine “Hooldus”