esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Remont ja hooldus
Vasta
ivar43
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 09. 07. 2008. 11:20

esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Postitus Postitas ivar43 » 09. 07. 2008. 12:17

Tervist kôigile !

Selline mure (nagu teema pealkirjas) .. parempoolse esi-amordi (DART3) all ots ôline
pildil : on näha ôli tilk mis tekkinud ~1.5 tunni jooksul (peale selle ''nipli'' täelikku kuivatamist)
Pilt
ja veel, kui ratas on nyyd seisnud 2 päeva yhes asendis, siis on näha ka esimesl rattal (kummil) ôli nired

kysimus ? .. kas see (kuuskant) seal amordi otsas on lihtsalt kork (kapsel) mida peaks pingutama?
kuna aga olen sellistes asjades vôhik.. ja seal juures on (nooltega) punane kleebis <-REBOUND-> siis esialgu ise nagu ei torgiks

seega, kui asi on ainult pingutamises ? -- siis saaks ise hakkama, on olemas vastav kuuskant komplekt
lisaks (kui on oluline? ) tegemist Merida Matts 500-D rattaga, praeguseks läbisôisoit 195km

TäNUD ETTE :)

Lugupidamisega
ivar

Kasutaja avatar
the0ne
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 16. 03. 2007. 14:38

Re: esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Postitus Postitas the0ne » 09. 07. 2008. 12:49

Pöördu sinna tagasi kust ratta ostsid, see on Rock Shoxil garantii case.

veixxx
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 27. 09. 2007. 19:11

Re: esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Postitus Postitas veixxx » 10. 07. 2008. 14:48

see on jah nende dart3 tüüp viga, vii garanti

tripp
Rattur
Postitusi: 521
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Postitus Postitas tripp » 04. 10. 2008. 23:40

Mul sama amordiga teine häda: ei lähe korralikult lukku.

Tundus teine juba ostes pehme. Müüja (Sportland) eitas korduvalt, et selle amordiga võiks miskit häda olla - "me neid müünud väga palju ja keegi pole midagi kurtnud!", aga saatis mind Veloplussi. Seal kinnitati tehase praaki ja remonditi garantiikorras ära (aitäh!) - läks jäigemaks küll.

Nüüd sõidetud umbes 200 km ja - jälle pehme. Lukustus mingil määral toimib, aga ainult mingil määral. Kõvemini vajutades (tõusul, kiirendusel) on ka lukus amordiga tunda, et ratas vedrutab kaasa. Seistes peale vajutades vajub läbi nagu lahtine amort. Teatud kadentsiga kõval teel sõites läheb resonantsi - üsna ebameeldiv!

Ma sõidan vähe ja võistlen veel vähem, nii et reaalselt see mulle muret ei tee, aga tobe siiski. Ostad uue ratta ja kohe häda küljes! Kusjuures vana ratta põhiline viga oli liiga pehme amort (käis suuremate aukudega põhjas ära), lootsin, et vähemalt selle saan korraliku... Mu tänavaratta amort (RST Omega SL, saab foorumites kõvasti sõimata) lukustub küll peaaegu et kõvaks kahvliks.

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: esiamort (dart3) alumine ots ôline ?

Postitus Postitas metslane » 23. 10. 2008. 20:28

lukku ei lähe sellepärast et õli on plehku pannud või on :garantiiremondis: vähe pandud.egas muud kui vii tagasi.

Vasta

Mine “Hooldus”