VÕRR 2012

Vasta
TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

VÕRR 2012

Postitus Postitas TAIX11 » 14. 08. 2012. 13:00

Aerobike kodulehel ei lähe raja kaart ja kirjeldus kokku. Alguses ja lõpus. Kaardi järgi läheb rada peale starti uuelt ringilt otse, raja kirjelduse järgi keerab ringilt paremale Vastseliina (tegelikult Tallinn-Luhamaa) mnt poole. Mitte et see mul magada ei lase, aga hea oleks teada, kumb on õige.

TairKibal
Rattur
Postitusi: 358
Liitunud: 24. 04. 2010. 20:46

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas TairKibal » 14. 08. 2012. 13:24

TAIX11 kirjutas:Aerobike kodulehel ei lähe raja kaart ja kirjeldus kokku. Alguses ja lõpus. Kaardi järgi läheb rada peale starti uuelt ringilt otse, raja kirjelduse järgi keerab ringilt paremale Vastseliina (tegelikult Tallinn-Luhamaa) mnt poole. Mitte et see mul magada ei lase, aga hea oleks teada, kumb on õige.
Kaardi järgi on õige. :D
..............

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas Olts » 14. 08. 2012. 13:38

TAIX11 kirjutas:Aerobike kodulehel ei lähe raja kaart ja kirjeldus kokku. Alguses ja lõpus. Kaardi järgi läheb rada peale starti uuelt ringilt otse, raja kirjelduse järgi keerab ringilt paremale Vastseliina (tegelikult Tallinn-Luhamaa) mnt poole. Mitte et see mul magada ei lase, aga hea oleks teada, kumb on õige.
Sul on õigus. Ma tean, et Mihkel pole veel jõudnud kaarti ära parandada. Seega pole stardist mingit hingetõmmet. Kohe mägede poole.
:D Tagasitulles tehakse see Nõnova-Lasva ring.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas Olts » 14. 08. 2012. 13:39

TairKibal kirjutas:
TAIX11 kirjutas:Aerobike kodulehel ei lähe raja kaart ja kirjeldus kokku. Alguses ja lõpus. Kaardi järgi läheb rada peale starti uuelt ringilt otse, raja kirjelduse järgi keerab ringilt paremale Vastseliina (tegelikult Tallinn-Luhamaa) mnt poole. Mitte et see mul magada ei lase, aga hea oleks teada, kumb on õige.
Kaardi järgi on õige. :D
Hetkel ei ole.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

TairKibal
Rattur
Postitusi: 358
Liitunud: 24. 04. 2010. 20:46

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas TairKibal » 17. 08. 2012. 16:52

..............

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas serxx » 20. 08. 2012. 12:18

Stardis hõigati maha, et startimas on üle 300 osaleja. Vaadates tulemusi, on lõpetajaid 238.
Lõpuprotokollis ühtegi DNF ega DSQ ei ole. Kas tõesti oli umbes 100 katkestajat või oligi startijaid 100 võrra vähem?

Tingimused muidugi väga sõitu ei soosinud. Peale esimest tundi hakkas sadama. Tuul ka kaasa ei aidanud. Viimane ~10km oli tuul täiega vastu ja vihma kallas. Kui kuhugi tahapoole üksi sõitma jääda, peab tahtejõudu ikka kõvasti olema, et lõpuni tulla. Sain seda omal nahal tunda, kui kuskil 50km kandis üksi jäin ja niimoodi kuni lõpuni. Ei olnud ei ees kedagi püüda ega tagant kedagi lähenemas. Tänama peab kindlasti reguleerijaid, kes igal ristmikul ergutasid ja lisasid motivatsiooni lõpuni tulla :)
Raske mehe jaoks on Võrumaa mäed ikka paras katsumus. Tahtsid täitsa maha tappa. Jalad lõid tuld tõusude peal ja 12% tõusude lõpud tulid väga raskelt. Aga olen väga rahul, et selle katsumuse läbisin. Täiesti teine sõit võrreldes tavaliste siledate etappidega :)

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas indrek56 » 20. 08. 2012. 13:06

serxx kirjutas: Kui kuhugi tahapoole üksi sõitma jääda, peab tahtejõudu ikka kõvasti olema, et lõpuni tulla. Sain seda omal nahal tunda, kui kuskil 50km kandis üksi jäin ja niimoodi kuni lõpuni.
Ega alguse osa üksi pressida motiveerivam ei olnud, nimelt sain stardist veidi hiljem minema (ootasin lühkarite taga starti :oops: ) ja läks ikka väga mitu kilomeetrit kui esimene selg vastu tuli.

clx
Rattur
Postitusi: 407
Liitunud: 09. 06. 2008. 21:13

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas clx » 20. 08. 2012. 14:09

serxx kirjutas:Stardis hõigati maha, et startimas on üle 300 osaleja. Vaadates tulemusi, on lõpetajaid 238.
Lõpuprotokollis ühtegi DNF ega DSQ ei ole. Kas tõesti oli umbes 100 katkestajat või oligi startijaid 100 võrra vähem?
Kui kiibiga ajavõttu ei ole siis on veidi palju tahetud vist sellise karja puhul, et DNF andmed protokolli jõuaks. Ilmselt 300 all mõeldi registreerunuid, reaalseid startijaid oli tõenäoliselt vähem.

Sõit oli supermõnus, nagu VÕRR ikka.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas serxx » 20. 08. 2012. 14:43

clx kirjutas:reaalseid startijaid oli tõenäoliselt vähem.
See number on ju teada, kõigil tuleb läbida nn. "check-in". Vaevalt neid palju on, kes kohapeal ennast näole andnud, stardigrupi kaardi kätte saanud ja siis ei stardi.
Nüüd, kui veidi uurimustööd tehtud, siis eelreganuid oli kokku 313 (aerobike lehe andmetel pikal distantsil). Kohapeal reganuid oli ka näha mitmeid (numbrid 1000 kandis). Seega vist võib eeldada küll, et 300+ stardis oli.
Kui katkestajaid on umbes kolmandik startijatest, on seda küll suht palju. Aga selle eest said tagumises otsas lõpetajad omale head punktid koondarvestusse. Ma üldse ei kurda, punktide poolest hooaja teine tulemus, kuigi kõige raskem sõit. :)

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas indrek56 » 20. 08. 2012. 14:50

Tagapool võis näha päris mitmeid sõitjaid ilma numbriteta. Võimalik et tulidki kuskilt mujalt rajale, või võisid osad vihmahirmus omale midagi peale tõmmata ja unustasid ära et numbrid ju selja peal?

aigz
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 23. 07. 2012. 20:17

Re: VÕRR 2012

Postitus Postitas aigz » 20. 08. 2012. 18:54

Ka minu jaoks oli VÕRR parasjagu raske. Ja ega see vihm kaasa ei aidanud. Samas olin õnnelik, et ei olnud +30 ja päike. Tegelikult ei olnud ju kuni finishini midagi hullu. Külm hakkas hiljem. Aga sain kinnitust sellele, mida teadsin ammu - tõusud on minu jaoks ikka üsna rasked katsumused ja et minu organism käima saaks, läheb vaja umbes 30 mintsa. Kuid algusest kohe 50+ km/h on nati veel palju. Kuid kui oma nõrkustega ei tegele, siis vist midagi ei muutu kah.
Sõit ise. Algus ilusti grupis, kuni mindi esimesele tõusule, siis jäi vahe sisse ja enam järgi ei saanud. Õnneks anti mulle ühest tiimi massinast teada, et tagant veel üks punt tulemas. Ootasin nad järgi ja hakkasime koos tööle. Hakkas siis ka eestpoolt mahajääjaid kogunema. Nii me uhasime kuni Rõuge esimese 12%, mis tuttav juba Samsungi ajast. Kurat, mulle see ei istunud. Kui üles sain, siis oli jälle vahe sees ja tuli hakata üksi punnima. Haanjas sain kätte ühe Tombaku tiimi mehe ja Gustafsbergi tüdruku, kellega algas tugev töö, kus kiirus keskmiselt 45 kandis. Nii me jõudsime järgi ühele grupile, millega ka koos lõpuni tiksusime.
Kahju, et lõpus tuul vastu oli. Plaan oli grupist jalga lasta, aga noooh kus sa sellega. Nagu prooisid, siis lükkas tuul kohe tagasi. Enne ringi vastasin ühele "süstijale", lootes, et koos tõmbame vahe sisse, aga kahjuks oli see vist pisut vara ja kuna koostööd sealt ei tulnud, siis jäi see äraminek lühikeseks ja 600 m enne lõppu olin jälle grupis tagasi. Ei ole hullu - küll need kogemused ka tulevad ja järgmine aasta juba targem. Ja siis vaadake juba ette! :)
Kokkuvõttes - sõit oleks võinud parem olla, kuid jäin rahule ikkagi.

Vasta

Mine “Filter Maanteekarikasari 2012”