Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Vasta
Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Flash » 17. 09. 2008. 11:20

Kolmapäevakute viimane s.o 13. etapp toimub 24.septembril Jägala Joa endise pioneerlaagri territooriumil ja selle ümbruses. NB! Sõit on ÜHISTARDIST. Start on kell 18:45 ning võistluse pikkus 45 minutit.

Laager asub Jägala Joa külas. Kohale saab mööda Peterburi maanteed - pöörata Aegviidu-Kaberneeme viaduktile (s.t Tallinna poolt tulles hoida enne viadukti aeglustusrajale, silla alt läbi ja parempöördega viaduktile. Seejärel suund Kaberneeme. Ruuküla sillast ca 1 km pärast pööre vasakule (Neeme 11, Jägala Joa 1, Linnamäe HEJ 3). Jägala Joa külas enne parempööret sillale (parmal jookseb lai veekanal) sõita otse (läbisõidu keelu märgi alt läbi).

Laagri territooriumile pääseb parkima kuni 18:30. Hiljem see ei ole võimalik, sest raja I pool kasutab laagrisse laskuvat teed tõusuna. Joonis kohale jõudmise hõlbustamiseks saab Sportinfosse ülesse täna.

Rada ise on vahelduv. On heinamaad, metsa- ja kallasradu, asfalti. Paar korralikku tõusu ja laskumist. Suures osas kattub eelmise aasta rajaversiooniga.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas gandalf » 18. 09. 2008. 22:00

Flash kirjutas:Kolmapäevakute viimane s.o 13. etapp toimub 24.septembril Jägala Joa endise pioneerlaagri territooriumil ja selle ümbruses. NB! Sõit on ÜHISTARDIST. Start on kell 18:45 ning võistluse pikkus 45 minutit.
Viimase Rakvere Rattapäevaku kogemusest - 19:30 on väga väga hämar, nõrgemanärvilised, tuled rattale.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Gunnar » 24. 09. 2008. 20:30

Esiteks positiivne - rada oli hea, vaheldusrikas ja piisavalt kiire ning vaatamata kartusele, ei sõitnudki ennast kinni ja ratas, millel täiesti testimata uus hammakas, kett ja kassett peal, töötas ka suuremate tõrgeteta. Päev läks korda :)

Väike aga on siiski. Tänane võistlus hakkas juba enne stardipauku, st vaatamata sportinfos kuulutatule, et "stardi-ala on piisavalt pikk ja esimene km annab võimaluse üksteisest mööda sõita ja saada vajalik koht", oli grupi lõpust startides lootusetu kiirelt grupi pähe jõuda. Võrdsete meeste puhul oli see aga otsustav. Loomulikult oleks ma võinud ennast juba stardikoridoris sinna grupi pähe trügida, aga seal oli piisavalt rahvast juba ja mul pold karvavõrdki rohkem õigust seal olla kui teistel... HP sarjas kutsuti stardis kiiremad grupi pähe, seda oleks võinud ka siin teha.

A, sega ka, et nende kartulivagudega ei oskand ma miskit peale hakata, katsetus näitas, et joostes läbisin selle lõigu vähemalt sama kiiresti kui sõites või isegi kiiremini
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Mati » 24. 09. 2008. 20:54

Gunnar kirjutas:...HP sarjas kutsuti stardis kiiremad grupi pähe, seda oleks võinud ka siin teha...
27.09.2008, kell 16.00, HPNMS VII etapp, Kuutsemäe - silvupleee.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Rivo » 24. 09. 2008. 21:01

Gunnar kirjutas:A, sega ka, et nende kartulivagudega ei oskand ma miskit peale hakata, katsetus näitas, et joostes läbisin selle lõigu vähemalt sama kiiresti kui sõites või isegi kiiremini
Ausalt, sõites sai sealt ikka oluliselt kiiremini :wink: Alguses väike hoog sisse, siis keskmine osa lihtsalt veeresid neist vagudest üle ja viimaste peal lisasid juba hoogu. Vähemalt üks sõitja peale minu läbis selle samamoodi (tegelikult, ega teistega jõudnud peale võistlust kogemusi jagada)

Aga, rada oli ikka korralik, "üle_prahi_Meelise_tase". Mulle rada meeldis, väga meeldis.
Ühisstardi koha pealt - jah, startisin eest ja polnud vajadust teistest mööduda. Lähet oodates selja taha vaadates oli tegelikult näha, et võistlejad olid ennast ikka ilusti taseme järgi reastanud.
PS. Ja ma arvan, Gunnar, et keegi poleks pahandanud, kui sa oleks palunud ennast lasta tiba ettepoole stardikoridosis.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Flash » 24. 09. 2008. 21:29

Õdak,

Jägala-Joa etapiga sai otsa selle aasta Kona Craft MTB päevakute võistluskalender. Ühistardiga sõidus oli rajal 66 ratturit. Kõrvalt vaadates tundus, et oli päris vägev andmine. Iga rattur leidis endale parajad kamraadid kellega rajal vaikselt kohtade pärast nagistada. Oleks heameelega ka ise rajal olnud. Arvatavasti on ka järgmise hooaja päevakute sees 1-2 ühisstarti.

Ma ei tea kuidas osavõtjatele, kuid mulle see Jägala-Joa laagriala ümbruse jõekaldal looklev rada on alati meeldinud - vaheldusrikas. Lisaks on sellel laagripaigal selline veidi ununenud spordi- ja vabaajakeskuse mekk juures.

Vabandust nende ees, kes tänu stardikoridorile täna head kohta ei saanud. Uskusin naiivselt, et need, kes sarjas kiiremad ka stardikoridori ette otsa ikka koha leiavad. Selle osas sain taas koolituse, mida järgmisel aastal teistmoodi teha.

Tänu abilistele sai rada ka tunniga maha võetud. (Pole ammu juba nõnda palju linti pidanud metsa vedama :) ). Tänud Jansale, Kaisale ja Reinule. Jaanika oli ka see, kes päev pärast TRMi tuli poolpimedas appi rada märgistama. Nii need päevakud sünnivad.

Selleks aastaks on siis päevakud otsas. Tänud kõigile, kes leidsid aega ja tahtmist läbi hooaja Tallinnas ja selle ümbruses metsaradadel sõita, võistelda. Järgmisel nädalal ilmub info selle kohta, kuidas näeb välja hooaja lõpetamine. Ja Jõelähtme kandis kohtume kui mitte enne, siis 19.aprillil 2009 - Jõelähtme III rattamaratonil.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas KaupoR » 24. 09. 2008. 21:48

Rivo kirjutas:Lähet oodates selja taha vaadates oli tegelikult näha, et võistlejad olid ennast ikka ilusti taseme järgi reastanud.
Aitäh, sõber :twisted: Aga no ega sa mulle väga palju liiga ei teinud ka, kui nüüd päris aus olla.

Endal üle pika aja võistlusstart, poolteist kuud on ju pikk aeg, eksju :? Needsamad poolteist kuud pole trenni teinud, seepärast sättisingi ennast täna stardis täitsa viimasesse ritta. Algul oli ikka kõvasti sudimist, et ettepoole end pressida. Möödasõitude kohta nii palju, et rahvas rajal on ikka uskumatult viisakas, eriti pisikesed juntsud, kes panevad täie pasaga võpsikusse kui kuulevad, et tagant keegi tuleb. Mõni veidi eakam sõitja piilus üle õla ja hakkas rapsima, et mind mööda lasta, ütlesin küll, et hei! võta rahulikult, küll ma hakkama saan aga ei - ikka tõmmati kõrvale ja lasti mööda. Kahjuks rikkus tulemuse ära tehniline jama - kumm tundus juba esimesel ringil kuidagi tühi ja tagaots väga vedel. See oli vist peale teist ringi kui tegin pit-stopi ja lõin kummi uuesti täis. Selleks ajaks oli sees alla 1 bari.

Soovitus sõitjatele - õppige natuke künklikul pinnasel sõitmise tehnikat ja te ei usu enam ise ka kui kiiresti te hakkate sellistes kohtades liikuma. Täna oli mõnus koht peale seda S-laskumist, jõe ääres selline raputav heinamaa. Sellise koha peal pange natuke raskem käik (nö eest suure peale), kergitage ennast veidi sadulast ja andke agu. See ei ole üldse nii raske kui tundub aga efekt on väga suur. Just sellel lõigul tundsin end täna eriti kiirena võrreldes kõigiga minu ümber.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Antti » 24. 09. 2008. 22:37

Nojah, sõit oli vägev, hoolimata sellest, et sinna kohale saamine õnnestus, või pigem ebaõnnestus mul totaalselt.
Esmalt panin ma automaatpiloodiga ülemiste ristmikul Tartu poole ajama. Siis suutsin Kanama viaduktist ka mööda kimada ja 10km tagasipööret otsida.
Kohale, riided selga, viimasel hetkel tuli meelde ka number külge kruvida ja 4 minutit enne starti kauplesin endale kiibi külge.
Nii ma siis esimesed kaks ringi soojenesin ja lasin inimesi mööda. Mõne korra viskasin ennast pikali ka - no nii moepärast rohkem :)
Peale seda tuli natuke eluvaimu ka sisse ja tiksusin rahulikult, kuni olin sunnitud korraks kinni pidama ja tagant kassetist mingit imeheina välja kiskuma, mis oli käiguvahetuse totaalselt pilbastanud - kett hüppas taga nii nagu ise tahtis.
Lõpus noppisin vist ka mõne skalbi neist keda mööda lasin aga ega vist poleks nii käbedalt enam liigelnud, kui tagant CC Ergo poleks kollitanud. Finishis ütles ta, et eesmärk oli mind kinni püüda, minul siis teda taga hoida :)
Viimasel ringil, millest rohkem enam poleks julgenud sõita ka (hämar!) suutsin kusagil kummi ka ära lõhkuda. TRMist Lõuna-Eesti õhku selle raja tarvis ehk üleliia täis kummid keerasid natuke käru ka aga noh, seda et tagumine kumm ennast päris pilbastada kavatseb ... Lõpuni ma sain ja oli isegi mingi rõhk tagumises kummis. Koju sõites umbes kilomeeter peale Jägala-Joad kostus auto tagumisest otsast kaeblik shhhhhhhhhh ja hiljem katsudes oli ka viimane õhk kummist lahkunud.

Tänud korraldajatele, tänud kaasteelistele - ülimalt hea seltskond ja palju häid emotsioone! (y)
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas kalari » 24. 09. 2008. 22:43

Antti kirjutas:Esmalt panin ma automaatpiloodiga ülemiste ristmikul Tartu poole ajama. Siis suutsin Kanama viaduktist ka mööda kimada ja 10km tagasipööret otsida. (y)
Esmalt Tartu poole ja siis Pärnu poole! Kaine ikka olid? :lol:

talukas
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 12. 01. 2004. 16:59

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas talukas » 25. 09. 2008. 07:38

Flash kirjutas: Vabandust nende ees, kes tänu stardikoridorile täna head kohta ei saanud. Uskusin naiivselt, et need, kes sarjas kiiremad ka stardikoridori ette otsa ikka koha leiavad. Selle osas sain taas koolituse, mida järgmisel aastal teistmoodi teha.
Kohapeal oli ju väga hästi näha, kui lai, kitsas, pikk või lühike alguses rada oli.Kui 65 ratturit leiavad stardis enda jaoks paraja stardikoha ja 1 mitte (ja täitsa ta oma viga, et olusid ei oska hinnata, olgu teinekord targem), siis mina küll teistmoodi tegemiseks põhjust ei näe.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Antti » 25. 09. 2008. 08:00

kalari kirjutas:
Antti kirjutas:Esmalt panin ma automaatpiloodiga ülemiste ristmikul Tartu poole ajama. Siis suutsin Kanama viaduktist ka mööda kimada ja 10km tagasipööret otsida. (y)
Esmalt Tartu poole ja siis Pärnu poole! Kaine ikka olid? :lol:
Noh, Kaberneeme või Kanama - mis siin vahet!? :roll:
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3796
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas mart » 25. 09. 2008. 09:24

Flash kirjutas: Oleks heameelega ka ise rajal olnud...
Ma ei tea kuidas osavõtjatele, kuid mulle see Jägala-Joa laagriala ümbruse jõekaldal looklev rada on alati meeldinud - vaheldusrikas. Lisaks on sellel laagripaigal selline veidi ununenud spordi- ja vabaajakeskuse mekk juures.
Õnnestus rada ja võistlus kenasti linti võtta. Kui töödeldud saan, saad koopia.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

ErikT
Testisõitja
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:36

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas ErikT » 25. 09. 2008. 11:12

Tulemused väljas, nüüd siis arvutid pihku ja arvutama üldkokkuvõtet.

http://engine.koduleht.net/templates/ch ... emused.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Flat is Boring

Crissu
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 17. 06. 2008. 09:47

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Crissu » 25. 09. 2008. 11:49

ErikT kirjutas:Tulemused väljas, nüüd siis arvutid pihku ja arvutama üldkokkuvõtet.

http://engine.koduleht.net/templates/ch ... emused.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Kelle poole peaksin pöörduma kui mind on tulemuste tabelis valesse vanusegruppi pandud?

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Gunnar » 25. 09. 2008. 13:47

Rivo kirjutas: Ausalt, sõites sai sealt ikka oluliselt kiiremini :wink: Alguses väike hoog sisse, siis keskmine osa lihtsalt veeresid neist vagudest üle ja viimaste peal lisasid juba hoogu. Vähemalt üks sõitja peale minu läbis selle samamoodi (tegelikult, ega teistega jõudnud peale võistlust kogemusi jagada)
Vähemalt Kaupo, kes oli seekord langenud minu tasemele, mul selle lõigu pealt eest ära ei saanud :) ja üks väga kiire ring tuli sellest.
Rivo kirjutas: Lähet oodates selja taha vaadates oli tegelikult näha, et võistlejad olid ennast ikka ilusti taseme järgi reastanud.
Kuda võtta, kuna enamus minust nõrgemaid oli läinud/trüginud minust ettepoole, siis startis enamus valest kohast :P Tegelt oli loomulikult probleem ka minu tagasihoidlikuses, aga noh, mis teha kui keha enne stardipauku adrenaliini tootma ei hakka :)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Rivo » 25. 09. 2008. 13:48

ErikT kirjutas:Tulemused väljas, nüüd siis arvutid pihku ja arvutama üldkokkuvõtet.
Juba 3 etappi tagasi polnud enam midagi vaja arvutada, ammugi siis praegu :wink:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas tp » 25. 09. 2008. 15:02

Gunnar kirjutas:
Rivo kirjutas: Ausalt, sõites sai sealt ikka oluliselt kiiremini :wink: Alguses väike hoog sisse, siis keskmine osa lihtsalt veeresid neist vagudest üle ja viimaste peal lisasid juba hoogu. Vähemalt üks sõitja peale minu läbis selle samamoodi (tegelikult, ega teistega jõudnud peale võistlust kogemusi jagada)
Vähemalt Kaupo, kes oli seekord langenud minu tasemele, mul selle lõigu pealt eest ära ei saanud :) ja üks väga kiire ring tuli sellest.
Rivo kirjutas:
Läbisin ka kyll kõik ringid sõites aga selles mõttes Gunnariga yhel meelel et joostes ,nendest kes minu ees sõitsid ,oluliselt maha poleks jäänud. Muidugi jooksmisel ja jooksmisel on ka vahe :wink:
Selleks et paigal püsida tuleb joosta kõigest väest....Kui tahad jõuda edasi , pead jooksma vähemalt 2x kiiremini...

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas vilts » 25. 09. 2008. 15:35

tänud korraldajatele, päris huvitav rada oli valmis nikerdatud. Ise läksin sinna peale kõva kahvliga, mis ei olnud just kõige parem mõte. Lihtsalt ei viitsinud amorti alla panna. Amordist oleks vast kõige rohkem kasu olnud seal kartulivagude juures. Rajaga tutvumisel sai seal üks nippel pandud.
Võistlus ise oli hea, alguses vast ei saanud kohe vedama, aga hullu ei olnud ka midagi. Kuni lõpuni oli tunne suhteliselt hea. Alvaroga käis päris hea rebimine aga kahjuks võitis ta mind ikkagi :(

Huvitav kuidas kokkuvõttes kohad jagatakse sama punktisumma juures, juhendis ei ole sellest midagi juttu. Meil Gunnariga õnnestus kokkuvõttes (top8 ) samapalju punkte koguda :P
vilts

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas veiko » 25. 09. 2008. 15:40

vilts kirjutas:Huvitav kuidas kokkuvõttes kohad jagatakse sama punktisumma juures, juhendis ei ole sellest midagi juttu. Meil Gunnariga õnnestus kokkuvõttes (top8 ) samapalju punkte koguda :P
Eks siis vaadatakse kummal rohkem esikohti :), kui nende arv võrdne, minnakse teise koha juurde jne (see pole ametlik seisukohta vaid oletus).

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Mati » 25. 09. 2008. 15:41

vilts kirjutas:...Huvitav kuidas kokkuvõttes kohad jagatakse sama punktisumma juures, juhendis ei ole sellest midagi juttu. Meil Gunnariga õnnestus kokkuvõttes (top8 ) samapalju punkte koguda :P
Kui juhendis pole, siis oleks loogiline et ees on see, kel parim koht suvalt etapilt. Nagu tehakse mitmel teisel spordialal.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Gunnar » 25. 09. 2008. 20:11

vilts kirjutas: Huvitav kuidas kokkuvõttes kohad jagatakse sama punktisumma juures, juhendis ei ole sellest midagi juttu. Meil Gunnariga õnnestus kokkuvõttes (top8 ) samapalju punkte koguda :P
Kuna eelmisel kolmapäevakul kirjutati üks M21 valesse gruppi, siis on sul 1p must rohkem, seega sinu võit.
Ratas on minu hobi, mitte elu

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas kalari » 25. 09. 2008. 21:39

Keegi, kellel aega ja viitsimist võiks absoluutarvestuse paremusrea ka välja arvutada. Tundub, et Tarmo Neemela pani asja kotti?

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas vilts » 26. 09. 2008. 07:40

Gunnar kirjutas:
vilts kirjutas: Huvitav kuidas kokkuvõttes kohad jagatakse sama punktisumma juures, juhendis ei ole sellest midagi juttu. Meil Gunnariga õnnestus kokkuvõttes (top8 ) samapalju punkte koguda :P
Kuna eelmisel kolmapäevakul kirjutati üks M21 valesse gruppi, siis on sul 1p must rohkem, seega sinu võit.

Koondtabelisse on see parandus juba sisse pandud
vilts

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 696
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas marion » 26. 09. 2008. 09:35

mulle tundub, et ka naiste koondtulemustes on esimestel etappidel mingi väike jama sees, ilmselt segadused tekkinud seoses vanuseklassidega

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas KaupoR » 26. 09. 2008. 10:14

marion kirjutas:mulle tundub, et ka naiste koondtulemustes on esimestel etappidel mingi väike jama sees, ilmselt segadused tekkinud seoses vanuseklassidega
Kui on midagi konkreetset, siis anna sellest teada. Sellise väite "mingi jama sees" põhjal ei saa kahjuks midagi ette võtta.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 696
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas marion » 26. 09. 2008. 10:29

KaupoR kirjutas:
marion kirjutas:mulle tundub, et ka naiste koondtulemustes on esimestel etappidel mingi väike jama sees, ilmselt segadused tekkinud seoses vanuseklassidega
Kui on midagi konkreetset, siis anna sellest teada. Sellise väite "mingi jama sees" põhjal ei saa kahjuks midagi ette võtta.
suht konkreetne oligi, kui vaadata (12 etappi kokkuvõttes), et
1. etapil said n21 mõlemad osalejad 1 punkti
2. etapil on kaks n21 lõpetanud 2. kohal, punktid on küll õiged,
3. etapil on kahel n21 5. koht ja kahel võrdselt 2 punkti,
3. etapp n30-l on hoopis veidrate kohtade ja punktidega
mu tulemustes probleeme (vist) ei ole, aga üldise korra mõttes võtan sõna, aga võibolla on neil pealtnäha vigadel mingi hea põhjus

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas Mati » 26. 09. 2008. 14:03

Kui siin juba kokkuvõtetest räägitakse, siis käisin kiirelt üldised numbrid üle. Ehk siis väike mitteametlik statistika.

Kokku osalejaid 334, sh naisi 33 (ca 10%).
Kokku osaluskordi 1133.
Keskmiselt etapil osalejaid 87.
Kõigil 13 etapil osales 6 isikut (kõik mehed).
Popim etapp Pirita (142 osalejat).
Esimese 6 etapi keskmine osalejate arv 104.
Viimase 7 etapi keskmine osalejate arv 72.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud XIII etapp - 24.09 Jägala Joa

Postitus Postitas KaupoR » 15. 10. 2008. 11:02

Jägala Joa etapiga seoses on kahel kodanikul senimaani tagasi saamata vahetusraha. Kui sul on veel raha tagasi saamata, siis palun anna sellest teada privaatsõnumiga. Niisama õnne otsijatel pole vaja aega kulutada, nimed on teada ja selle järgi saame õiged isikud tuvastada.
Korraldajad vabandavad tekkinud segaduse pärast.
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2008”