Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Kasutaja avatar
M785
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 10. 12. 2012. 20:43

Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas M785 » 17. 02. 2020. 18:10

Mõtlesin, kuna foorumis pole veel teemat Trailforksi kohta siis algataks ühe.

Kui pole kursis millega tegemist on, siis Trailforks on tore lehekülg, kus saab kaardistada erinevaid MTB singleid maailma kaardi peale. Trailforks on tugevalt seotud leheküljega Pinkbike, ehk kui seal on kasutaja olemas, saad sama kasutajat Trailforksis kasutada.

https://www.trailforks.com/region/estonia/

Kuna Eestis olemas olevate singlite kohta pole väga mingit kaardistust või dokumentatsiooni olemas ja kogu info sinkude kohta liigub puhtalt kogemuse, foorumi või rahvasuu kaudu, olen natukene iseenda ajaviiteks proovinud Tallinna ümbruses olevaid singleid kaardistada Trailforks leheküljega.

Postituse mõte oleks siis, et kui kellegil on huvi või aega, visake pilk peale ja ehk oleks võimalik seda kaarti rohkem täiendada või parandada, sest leian, et platvorm ise on väga hea selle jaoks ja toimib peamiselt kogukonna ülevaatusel.

Kui on soovi singleid kaardistada, olemasolevaid parandada (näiteks singlite nimedega pole mul õrnemat aimugi mida panna) või muud teha, kindlasti tutvuge enne reeglistikuga ja vormistamise nõuetega. Samuti iga muutus või lisatud singel peab saama heakskiidu mitmelt kasutajalt enne kui see reaalselt kaardile tekib.

Kõik konstruktiivne kriitika on oodatud.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 674
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas dh » 17. 02. 2020. 18:43

M785 kirjutas:
17. 02. 2020. 18:10
... kogu info sinkude kohta liigub puhtalt kogemuse, foorumi või rahvasuu kaudu, ...
Strava on ka päris levinud koht mille kaudu uusi radu leitakse või kus neid kaardistatakse.

parmaat
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 29. 08. 2009. 23:38

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas parmaat » 21. 03. 2020. 13:30

Tere,

aga kuidas Strava sind singli peal hoiab? Kas peab kaart lahti olema või mingi juhendamine toimub? Oleks tore küll head singlid ja rajad kaardile panna. Aga neid sealt kasutada oleks veel parem ;) Pole aru saanud, mis selleks parim on!

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas DeeJott » 21. 03. 2020. 14:14

Kui sul on mingi kangem rattakompuuter, siis need annavad lähenevast singlist märku. Pole kindel, kas selleks pidi Strava subscription ka olema või mitte.
Teine võimalus on jah telefon lenksul ja Strava app kaarti näitamas.

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas martr » 26. 03. 2020. 09:02

Kui ma nüüd asjadest olen õigesti aru saanud, siis Strava nõuab subscriptionit selleks, et rajad Garminisse jookseks.
Kas Trailforksil on see tasuta?

Kasutaja avatar
M785
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 10. 12. 2012. 20:43

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas M785 » 26. 03. 2020. 18:50

Nii palju kui mina olen aru saanud, Trailforks on täiesti tasuta, kaasa arvatud selle app ja kõik funktsioonid, töötab puhtalt toetuste saamise rahastamise pealt.

Kasutaja avatar
HWXPRSS Grisha
Rattur
Postitusi: 408
Liitunud: 17. 11. 2009. 09:51

Re: Trailforks Eesti MTB Singlite kaardistamine

Postitus Postitas HWXPRSS Grisha » 03. 04. 2020. 11:40

Mina kasutan rajade joonisamiseks https://www.alltrails.com/ Rakendus on tasuta, teede valik parem kui strava või garmini kaardirakendustel.
Grisha

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”