Millega vaatate GPS tracke?

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
tripp
Rattur
Postitusi: 518
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Millega vaatate GPS tracke?

Postitus Postitas tripp » 18. 07. 2015. 23:31

(Loodan, et see on selle küsimuse jaoks kohane alam-foorum)

Millega te oma sõitude või jooksmiste vms radu tagantjärele vaatate?

Mul on GPX fail, olgu siis telefonist või kellast, salvestus-sagedus umbes 9 sekundit. S.t. iga 9s tagant on failis uus andmepunkt.
Ma tahan teda kaardil näha, ma tahan teada sõidu-jooksu pikkust, ja eriti ma tahan näha "mis kell ma kus olin".

Endomondo veeb: Näitab umbes iga viiendat punkti, 40..45 sekundiste intervallidega.
Garmin Connecti veeb: Teeb sama, aga kuidagi veel veidramalt.
Polar Flow: Ei lase võõrast GPX / TPX faili üldse importida. Võtab faile ainult Polari enda seadmetest.
Google Maps (konvertisin GPS > KMZ ja importisin): näitab vaid rada, ei näita valitud hetke kellaaega ja asukoha
Hulk veebist proovitud variante: on kõik veel hädisemad kui Endo / Garmin

Lisaks valetab Endomondo raja pikemaks kui Garmin / Google. Ilmselt siluvad GPS võbelemist erinevalt.

Mul on tunne, et jamades on süüdi just üle veebi rendering. Lühikesi faile näidatakse täpselt, pikad aga töödeldakse renderdamise tarbeks väiksemaks.

Mis softiga teie oma GPS radu vaatate ja kas olete rahul?

arnea
Rattur
Postitusi: 1224
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Millega vaatate GPS tracke?

Postitus Postitas arnea » 19. 07. 2015. 07:06

Quickroute

wagner
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 30. 04. 2009. 08:28

Re: Millega vaatate GPS tracke?

Postitus Postitas wagner » 19. 07. 2015. 08:26

Endomondo veebi Classic view - sealt vaatan kilomeetriaegasid ning olen rahul. Ühest asjast tunnen puudust - et saaks graafikul mingi lõigu valida ning selle keskmist kiirust näha.

Kui soovin tracki täpsemat asukohta uurida, siis minu jaoks Google Mapsi aluskaart ei kvalifitseeru ning vaatan Põhikaardi pealt http://maasikas.esy.es/map, seal saab GPXi lihtsalt brauseriaknasse lohistada. Kuid see ei näita kellaaegasid. Kuna Maa-amet aluskaardid on avaliku WMS teenusena kättesaadavad, saab neid ilmselt ka mõnes teises rakenduses kasutada.

mlt
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 05. 04. 2014. 22:16

Re: Millega vaatate GPS tracke?

Postitus Postitas mlt » 19. 07. 2015. 11:49

Google Earth - profiili ja kell/kuupäev on lahku löödud, muidu täidab eesmärki. Maaameti kaardikihti mõistab kuvada.
QLandkarteGT - enim kasutust leidnud, sama seltskonna värskem arendus käib QMapShack nime all.
Garmin Basecamp?

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”