Parimad palad välismaal

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Indreq
Rattur
Postitusi: 419
Liitunud: 08. 09. 2012. 13:59

Parimad palad välismaal

Postitus Postitas Indreq » 07. 11. 2013. 10:48

Kas keegi ehk jagaks oma kogemusi erakordselt headest rattamarsruutidest, mida võiks puhkusereisi planeerides arvesse võtta.
Konkreetsemalt ma tunneks huvi all-mountain tüüpi 1(-2) päevaste vastu, soovitavalt koos FS ratta ja turvavarustuse rentimisvõimalusega ja ehk ka giidiga. Olen kuulnud et kõige lähemal meile pidi Tšehhis/Slovakkias olema nii mõndagi, aga kas ka veel lähemal? Skandinaavias? Netis reklaame leiab, aga foorumlaste isiklik kogemus oleks ikka teretulnud :)

Kasutaja avatar
M785
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 10. 12. 2012. 20:43

Re: Parimad palad välismaal

Postitus Postitas M785 » 07. 11. 2013. 17:03

Käinud Suurbritannias Swinley Forestis Londoni lähedal sõitmas, üks elu paremaid MTB kogemusi

Ailar
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 24. 10. 2010. 09:28

Re: Parimad palad välismaal

Postitus Postitas Ailar » 23. 03. 2014. 12:19

Indreq kirjutas:Kas keegi ehk jagaks oma kogemusi erakordselt headest rattamarsruutidest, mida võiks puhkusereisi planeerides arvesse võtta.
Konkreetsemalt ma tunneks huvi all-mountain tüüpi 1(-2) päevaste vastu, soovitavalt koos FS ratta ja turvavarustuse rentimisvõimalusega ja ehk ka giidiga. Olen kuulnud et kõige lähemal meile pidi Tšehhis/Slovakkias olema nii mõndagi, aga kas ka veel lähemal? Skandinaavias? Netis reklaame leiab, aga foorumlaste isiklik kogemus oleks ikka teretulnud :)
Rootsis Ares peaks olema sellist trail ridingut ka päris külladaselt, usun, et saab giidi ka bikeparkist tellida. (y)
Team Vänt

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”