Kiili - Nabala

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Kiili - Nabala

Postitus Postitas tarmo » 19. 04. 2013. 08:56

Kas keegi oskab öelda, mis seisus on Kiilist Nabalani minev maanteelõik. On seal korralik asfalt maantekaga sõitmiseks?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas Mati » 19. 04. 2013. 09:22

tarmo kirjutas:Kas keegi oskab öelda, mis seisus on Kiilist Nabalani minev maanteelõik. On seal korralik asfalt maantekaga sõitmiseks?
See asfalt oli eelmisel aastal juba selline keskmine ja kohati alla selle (sai seda uhatud muuseas Kiili duatloni raames). Mis talv sellele teinud on ei oska öelda, head vast loota pole.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas Fre » 19. 04. 2013. 09:53

Sõitsin seal eelmisel aastal päris palju, Kiili Nabala Paekna ringil. Kui Tallinna poolt läbi Kiili Nabala poole sõita siis on seal küll vahepeal ca 2 km päris hull miiniväli, kus pidi veidi ettevaatlikumalt sõitma.

Pastakas
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 23. 04. 2013. 10:47

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas Pastakas » 25. 04. 2013. 08:29

kui sa lähtsest keerad paremale (peale kiilist välja jõudmist pmst esimene asfalt paremale) siis seal on parem tee...see läheb küll paeknasse aga on (y)

Kiili-nabala tehakse praegu minuteada kergliiklusteed. Ma muidugi ei tea kui kaugel nad oma tegemistega on.
Aga see tee mis otse nabalasse läheb on kohati suht kuumaastik...ma oma maastikurattaga sain seal muidugi sõidetud :)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas MarttiM » 25. 04. 2013. 15:23

Paekna tee on tõesti palju parem ja mis veel olulisem,looduslikult palju nauditavam, sest kulgeb valdavalt metsa veerel ja on käänulisem. Tõsi, ka sellele teele, nagu ka Tõdva omale, on talv oma jälje jätnud. Kergliiklustee osas eelmisel laupäeval erilisi arenguid ei olnud, st osaliselt oli kruus peale veetud.

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas Fre » 28. 04. 2013. 13:48

Ot aga mis te seal Paeknas teete muidu???

Ma olen pmst sõitnud ühte- või teistpidi ringi, st Kiilist siis kas otse Nabala peale ja siis Paekna kaudu tagasi või vastupidi. Mulle justkui tundub et seda Kiilist Tallinna poolt tulles ja otse läbi sõites teepeale ette jäävat kuumaastikku pole suurt võimalik vältida. Või on seal mõni muu sarnane ring?

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas MarttiM » 29. 04. 2013. 12:51

Fre kirjutas:Ot aga mis te seal Paeknas teete muidu???

Ma olen pmst sõitnud ühte- või teistpidi ringi, st Kiilist siis kas otse Nabala peale ja siis Paekna kaudu tagasi või vastupidi. Mulle justkui tundub et seda Kiilist Tallinna poolt tulles ja otse läbi sõites teepeale ette jäävat kuumaastikku pole suurt võimalik vältida. Või on seal mõni muu sarnane ring?
No minu üks ring on näiteks selline: Nõmme, Männiku, Viljandi mnt, Kiili, Paekna, Tõdva, Saku, Kanama, Saue (kergliiklus), Laagri, Sweet home.

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Kiili - Nabala

Postitus Postitas Fre » 07. 05. 2013. 22:02

Ma sain nüüd omal käel ka ise aru mismoodi sealkandis mõni ring käia võiks, ma polnud peale Viljandi mnt ja Ringtee ristmiku (enamvähem) valmimist rattaga sealt läbi sõitnud ja viimane kord kui sinna eksisin oli seal metsik ehitusplats arusaamatult ümber suunatud veoautodega, mille vahel väntamine oli suht kõhe. Aga sel aastal oli ring Nõmmelt Viljandi mnt kaudu välja, Tõdvani, Tõdvalt läbi Paekna ja Kiili mööda Kiili teed linna tagasi. Saue/Laagri poole pole seni tahtnud sõita kuna Männiku teel on vist mingi remont ja Vabaduse puiestee ei meeldinud mulle rattasõiduks ka enne lõplikku lagunemist niiväga.

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”