Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Peetri?

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Peetri?

Postitus Postitas Fre » 10. 06. 2012. 21:19

Äkki siin keegi oskab kommenteerida, kas on pmst võimalik sõita Viljandi maanteelt Tartu maanteele Tallinna ringteed vältides? Ringteel on sõidutee servas minimaalne kehva asfaldi riba ja teepeenar pinnase/kruusa segu. Maanteerattaga just ei sõida. Keegi rääkis kellestki kes teab kedagi kellele keegi olla öelnud et läbi Uuesalu ja Peetri saab Tartu maanteele, kas see võiks olla tõene info? Kahjuks ei ole leidnud kaarti mis neid uusrajoonide teid adekvaatselt kajastaks...

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas MarttiM » 10. 06. 2012. 21:27

Jep, Viljandi mnt saad läbi Uuesalu Assakule ja sealt siis vastavalt edasi. Kogu tee ulatuses on kergliiklustee, ka autoliiklus on minimaalne. Mul jäi igaljuhul karp lahti, kui ma seal selle rattatee leidsin:)

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas Fre » 13. 06. 2012. 08:18

MarttiM kirjutas:Jep, Viljandi mnt saad läbi Uuesalu Assakule ja sealt siis vastavalt edasi. Kogu tee ulatuses on kergliiklustee, ka autoliiklus on minimaalne. Mul jäi igaljuhul karp lahti, kui ma seal selle rattatee leidsin:)
Tänud, lähen proovin siis varsti järele.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1130
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas Prommar » 02. 07. 2012. 09:44

Hakkas ennastki see trajektoor huvitama. Kuna nüüd on abiks Kuugl Striitviu, siis sain teada, et see rattatee lõpeb nii, nagu Eestis kombeks - eikusagil. Ja sealsamas saab ka sõiduteel asfalt otsa.
http://goo.gl/maps/ELTn

Kasutaja avatar
kypse
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 10. 2007. 09:38

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas kypse » 02. 07. 2012. 09:53

Juhiks tähelepanu asjaolule, et peale google käiku on seal teeehituse osas asjad edasi läinud.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1130
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas Prommar » 02. 07. 2012. 10:51

Ahsoo. Kas nüüd viib Uuesalust Assakule asfalttee?

RainerR
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 11. 06. 2008. 21:04

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas RainerR » 02. 07. 2012. 11:41

Lisaks laiale asfaltteele ka kergliiklustee.

pruleone
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 05. 04. 2010. 14:30

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas pruleone » 03. 07. 2012. 12:25

Käsi ei tõuse kirjutama aga seal jah on korralik tee.
Tegelikult hakkab kergliiklustee peale juba Tallinnast Viljandi mnt risti ja Valdeku tee ristist, liigub Uuesallu ja sealt edasi Assakuni.

Aga ärge sinna sõitma tulge :D

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas MarttiM » 03. 07. 2012. 15:11

pruleone kirjutas:Käsi ei tõuse kirjutama aga seal jah on korralik tee.
Tegelikult hakkab kergliiklustee peale juba Tallinnast Viljandi mnt risti ja Valdeku tee ristist, liigub Uuesallu ja sealt edasi Assakuni.

Aga ärge sinna sõitma tulge :D
ega asfalt otsa lõppe :mrgreen:

Saaks väga hea ringi kui kuskilt Jüri ja Ardu kandist läheks asfalttee Kiili poole. Teistpidi, Järvevana tee äärest, saab ka varsti uhke tiiru, kuid seal on jällegi see häda, et raudtee ülesõidu juures lõppeb kõik see toredus äkki ära .............. Maantekaga on täitsa jama, aga kuidagi ikka saab ja küll ükskord tuleb aega............ Näiteks ükspäev kohtasin seal ühte innovaatorist naisratturit, kes otsustas silla alt vastassuunas läbi murda............

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas kristjan07 » 03. 07. 2012. 15:48

See lõik on super hea tõesti.
Ma sõidan tavaliselt Tartu mnt pidi välja Peetrisse, sealt siis Assakule ja seal Uuesalusse. Uuesalust Kangrule ja sealt edasi Kiili ajama. Kiilist Saustile ja olengi otsapidi Luigel Viljandi mnt peal. Sealt on juba hea linna tagasi tulla kui selline väiksem trenn teha. Luigel on muidugi see viadukti ehitus mis natuke segab. Aga seda toredam tulevikus on :)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas MarttiM » 03. 07. 2012. 16:23

kristjan07 kirjutas:See lõik on super hea tõesti.
Ma sõidan tavaliselt Tartu mnt pidi välja Peetrisse, sealt siis Assakule ja seal Uuesalusse. Uuesalust Kangrule ja sealt edasi Kiili ajama. Kiilist Saustile ja olengi otsapidi Luigel Viljandi mnt peal. Sealt on juba hea linna tagasi tulla kui selline väiksem trenn teha. Luigel on muidugi see viadukti ehitus mis natuke segab. Aga seda toredam tulevikus on :)
See Sausti tee on tõesti väga lahe, kuid ma olen viimasel ajal läinud nende teetööde tõttu Kiilist läbi Paekna Tõdva peale, kust edasi on juba väga hea asfalt kuni Sakuni või siis Kiisani. Paekna Tõdva lõik muidugi kõige parema veeremisega ei ole, aga muidu suht ok tee.

Pastakas
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 23. 04. 2013. 10:47

Re: Viljandi maanteelt Tartu maanteele - läbi Uuesalu ja Pee

Postitus Postitas Pastakas » 25. 04. 2013. 08:35

MarttiM kirjutas:
kristjan07 kirjutas:See lõik on super hea tõesti.
Ma sõidan tavaliselt Tartu mnt pidi välja Peetrisse, sealt siis Assakule ja seal Uuesalusse. Uuesalust Kangrule ja sealt edasi Kiili ajama. Kiilist Saustile ja olengi otsapidi Luigel Viljandi mnt peal. Sealt on juba hea linna tagasi tulla kui selline väiksem trenn teha. Luigel on muidugi see viadukti ehitus mis natuke segab. Aga seda toredam tulevikus on :)
See Sausti tee on tõesti väga lahe, kuid ma olen viimasel ajal läinud nende teetööde tõttu Kiilist läbi Paekna Tõdva peale, kust edasi on juba väga hea asfalt kuni Sakuni või siis Kiisani. Paekna Tõdva lõik muidugi kõige parema veeremisega ei ole, aga muidu suht ok tee.

Sausti teel: kiili poolt minnes natuke enne mõisa jooksevad vahepeal suured koerad vabalt ringi...olge siis valvsad :!:

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”