Rajad Männikul lasketiiru taga.

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Rajad Männikul lasketiiru taga.

Postitus Postitas anryo » 28. 08. 2009. 13:56

Kolisin Pässast elama Männiku kanti, ning olen avastanud seal lasketiiru taga metsatukas päris palju põnevaid radasid.
Veetsin eile paar tundi sealt erinevaid mahalangenud puid ja oksi koristades, ning lähipäevade plaan on sinna sellestsamast materjalist mõnda kohta veel üle kaevikute mõned "sillad" ka teha - ikka selleks, et põnevam sõita oleks.
Maa-ala kui selline on küll suht väike seal, kuid see-eest on seal erinevaid kombineerimisvõimalusi päris palju, ning kokku saab päris laheda ringi. Kui võtta lisaks ka seal muud lähedalasuvad kruusalõigud, siis saab ikka päris pika otsa teha.
Põhimõtteliselt, ma arvan, et seal saaks isegi mingi kolmapäevaku etapi teha vast - kuigi möödumisvõimalusi on seal suht vähe küll, kuist mitte neid "kruusalõike" ja tsiklite krossirada mitte kasutada. Autode parkimisega lasketiiru parklas ei tohiks probleemi olla.
On keegi teist veel sealkandis ringi tuuseldamas? Teeks äkki ühiselt mingeid põnevaid "atraktsioone" sinna rajale. Puitmaterjali on seal ikka nii nagu muda, vaja vaid naelad-haamer-saag kaasa haarata.
Sõidan siis kui tahan...

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Rajad Männikul lasketiiru taga.

Postitus Postitas Veiko V » 28. 08. 2009. 14:47

anryo kirjutas:Kolisin Pässast elama Männiku kanti, ning olen avastanud seal lasketiiru taga metsatukas päris palju põnevaid radasid.
Põhimõtteliselt, ma arvan, et seal saaks isegi mingi kolmapäevaku etapi teha vast -
On keegi teist veel sealkandis ringi tuuseldamas? Teeks äkki ühiselt mingeid põnevaid "atraktsioone" sinna rajale. Puitmaterjali on seal ikka nii nagu muda, vaja vaid naelad-haamer-saag kaasa haarata.
Kas mõtled seda viewtopic.php?f=102&t=21578
Eelmine aasta seal oli ja pärast läks liivaseks see eluke seal aga mõnus oli ikka. Aegajalt käin ise ka seal eelmise aasta rajal sõitmas
Tiguliikur :)

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: Rajad Männikul lasketiiru taga.

Postitus Postitas anryo » 30. 08. 2009. 14:31

Ma päris kindel ei ole, aga pigem vist pole tegemist sama kohaga. Männikul on liiva piisavalt, aga selles metsatukas mitte.
Üritan Garminist marsruudi üles panna varsti, siis on täpsemalt näha.
Sõidan siis kui tahan...

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: Rajad Männikul lasketiiru taga.

Postitus Postitas anryo » 01. 09. 2009. 10:44

Käisin eile veel saega ka ringi, ning puhastasin ka suuremad puud nüüd radadelt ära - päris hea sai juba....
Sõidan siis kui tahan...

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”