Otepää rollerirajad.

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
mikrorajoon
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 27. 04. 2009. 14:31

Otepää rollerirajad.

Postitus Postitas mikrorajoon » 10. 05. 2009. 16:52

kas kuskil otepääl rolleriradadel ka sõita saab? tehvandil viimati käies olid märgid üleval, et rattaga ei või sõita.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Otepää rollerirajad.

Postitus Postitas Mati » 10. 05. 2009. 20:27

mikrorajoon kirjutas:kas kuskil otepääl rolleriradadel ka sõita saab? tehvandil viimati käies olid märgid üleval, et rattaga ei või sõita.
Kui ma oleks mõni meie tippsuusatajatest, siis ma ka ei tahaks hästi rullitrenni tehes rajal mõne ratturiga kohtuda.

Mine sõida vanal rullirajal või Pühakalt mööda kergliiklusteed Käärikule ja tagasi. Ei ole need teps mitte kerged traasid.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

mikrorajoon
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 27. 04. 2009. 14:31

Re: Otepää rollerirajad.

Postitus Postitas mikrorajoon » 10. 05. 2009. 20:38

Mati kirjutas:
mikrorajoon kirjutas:kas kuskil otepääl rolleriradadel ka sõita saab? tehvandil viimati käies olid märgid üleval, et rattaga ei või sõita.
Kui ma oleks mõni meie tippsuusatajatest, siis ma ka ei tahaks hästi rullitrenni tehes rajal mõne ratturiga kohtuda.

Mine sõida vanal rullirajal või Pühakalt mööda kergliiklusteed Käärikule ja tagasi. Ei ole need teps mitte kerged traasid.
ei olegi olnd plaanis minna radadele, kus tipsuusatajad trenni teevad.
kus see vana rullirada asub?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Otepää rollerirajad.

Postitus Postitas Mati » 10. 05. 2009. 20:49

mikrorajoon kirjutas:ei olegi olnd plaanis minna radadele, kus tipsuusatajad trenni teevad....
No kui sa Tehvandil tahtsid minna, siis just seal nad treenivadki!
mikrorajoon kirjutas:...kus see vana rullirada asub?
Vana rullirada algab Otepää-Valga maanteelt kohe staadioni juurest kui Otepää majad ära lõpevad (keerab paremale alla Otepää poolt vaadates; seal vist ka silt Marguse puhkekeskuse suunas). Lõpeb see rada Sihval, sealt võid edasi Käärikule sõita nt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

muffits
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 23. 11. 2007. 18:35

Re: Otepää rollerirajad.

Postitus Postitas muffits » 11. 05. 2009. 07:32

Mingid aastad tagasi ei pandud rattaga liiklejatele uuel rollerirajal ka kätt ette. Kui nüüd võrrelda vana uuega, ütleks, et uus küpsetab paremini kui vana. Samas sinna pole mõtet ronida maastikurattaga - puhas maantee-ratta värk.

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”