Vastupäeva ümber Ülemiste järve

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Vastupäeva ümber Ülemiste järve

Postitus Postitas Gunnar » 26. 06. 2006. 13:09

Nii, kas keegi on proovinud Järveküla ja Peetri külale läheneda rattaga Järvelt vastupäeva, st kuskilt Valdeku tänava lõpust üle viljandi mnt metsa keerates. Autoga jah, läheb suht suure ringiga, aga rattaga? Seal vist pikad kuivenduskraavid ja osaliselt suletud territoorium, st kas on seal mõni teada-tuntud shortcut?
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vastupäeva ümber Ülemiste järve

Postitus Postitas erikr » 26. 06. 2006. 13:27

Gunnar kirjutas:Nii, kas keegi on proovinud Järveküla ja Peetri külale läheneda rattaga Järvelt vastupäeva, st kuskilt Valdeku tänava lõpust üle viljandi mnt metsa keerates. Autoga jah, läheb suht suure ringiga, aga rattaga? Seal vist pikad kuivenduskraavid ja osaliselt suletud territoorium, st kas on seal mõni teada-tuntud shortcut?
ma mõtlen, et kui rattaga saab päripäeva ümber järve, peaks sama hästi ka vastupäeva saama. kuna olen kõik korrad pulss punases teiste sabas sõitnud siis ei meenu trajektoorist kuigi palju.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Vastupäeva ümber Ülemiste järve

Postitus Postitas mart » 26. 06. 2006. 13:42

Gunnar kirjutas:Valdeku tänava lõpust üle viljandi mnt metsa keerates.
Loe seda juttu alt ülesse:
http://www.reisijutud.com/node.php?id=362
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 26. 06. 2006. 14:07

Tänud. Kõige targem tundub, nagu plaanis oligi, algselt siiski päripäeva sõita :) Aga vähemalt on võimalik.
Ratas on minu hobi, mitte elu

muri
Rattur
Postitusi: 86
Liitunud: 23. 03. 2005. 09:57

Postitus Postitas muri » 26. 06. 2006. 19:31

mina ainult vastupäeva oskaksi Järvekülla jõuda, sest päripäeva minnes ei leiaks seda:
Kolmas tee paremale on see õige. Kolmas suurem tee
enne kui kõik hoovid läbi käidud :?
Vastupäeva aga raskem eksida: kui Valdekust mööda elektriliine minema hakata, siis umbes kilomeetri pärast keerab tee veidi vasemale metsatukka, mida mööda jõuabki selle reisijutus kirjeldatud jalgsillani (sild on küll logu aga ratas seljas saab üle Kurna oja küll). Edasi väike nõksakas paremale veidi liiva ja männimetsa, kust rajad viivad kohe kruusateele. Siis tuleb hoida lihtsalt vasakule järve poole, minu arust sealt kõik teed ja rajad viivadki Järvekülani.
Ilus ring ja ei pea kuskilt aia aukudest läbi ronima või muud moodi keelatud alal viibima :D

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 28. 06. 2006. 06:59

Märkus tulevastele põlvedele, et Valdekust edasi minnes võtta parempoole pinnastee, vasak lõppeb 50m ennem oja ei millegagi, millest ma raskustega läbi murdsin.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”