Siplasemägi

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Siplasemägi

Postitus Postitas MarttiM » 21. 06. 2012. 22:30

Kuidas sinna Siplasemäele on Vinnist mõistlik rattaga sõita?

hwxeraldimees
Rattur
Postitusi: 313
Liitunud: 09. 04. 2007. 17:54

Re: Siplasemägi

Postitus Postitas hwxeraldimees » 21. 06. 2012. 23:23

Variante mitmeid.
1) Vinnist Vana-Vinni peale ja sealt umbes 2-3km kruusateed ja oledki kohal(kohalik võivad ka juhendada õige tee leidmisel)-märksõna-Vana-Vinni karjäär.Ise elan Vinnist 1km kaugusel Pajustis ja sealt kõige lühem tee ongi minna Vana-Vinni kaudu(kokku umbes 5km).
2)Lähed Vinnist või Pajustist Raktoomi tanklani(Piira rist),Vinnist umbes 5km. Enne tanklat keerab kruusateele(vasakule) ära ja sealt paned umbes 5km ja oledki karjääris(Siplasemägi).
3) Põnevam variant on minna Kõrgemäe kaudu,ei pea kruusa sügama(vana elioni Rakvere maratoni raja kaudu)
Need kõige lihtsamad variandid. Võin ka vajadusel isiklikult kohale juhendada.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Siplasemägi

Postitus Postitas MarttiM » 25. 06. 2012. 20:07

hwxeraldimees kirjutas:Variante mitmeid.
1) Vinnist Vana-Vinni peale ja sealt umbes 2-3km kruusateed ja oledki kohal(kohalik võivad ka juhendada õige tee leidmisel)-märksõna-Vana-Vinni karjäär.Ise elan Vinnist 1km kaugusel Pajustis ja sealt kõige lühem tee ongi minna Vana-Vinni kaudu(kokku umbes 5km).
2)Lähed Vinnist või Pajustist Raktoomi tanklani(Piira rist),Vinnist umbes 5km. Enne tanklat keerab kruusateele(vasakule) ära ja sealt paned umbes 5km ja oledki karjääris(Siplasemägi).
3) Põnevam variant on minna Kõrgemäe kaudu,ei pea kruusa sügama(vana elioni Rakvere maratoni raja kaudu)
Need kõige lihtsamad variandid. Võin ka vajadusel isiklikult kohale juhendada.
Tänud, käisin tsekkamas! Kõrgemaa-Siplsemäe mnt oli ilusasti niidetud :D Siplasemäel jäi palju veel avastamist, ilmselt neid hardcore singeid üles ei leidnud. Üks sinka-vonka püstloodis laskumine oli, kuid igaks juhuks ei hakanud alla sõitma :mrgreen:

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Siplasemägi

Postitus Postitas MarttiM » 09. 05. 2016. 08:12

Nädalavahetusel väisasin Rakvere RM rada ja sattusin peale Siplasemäge ja Lemmikaineni kaevandust mööda oosi või voort kulgevale uuele (minu jaoks) rajalõigule, kus oli ohtralt vaeva nähtud. Kas tegemist on maratoni raja uue lõiguga ja kas originaalis peaks see kulgema siis suunal Vinni-Rakvere (mina sõitsi teistpidi)? Väga kõva lõik igatahes - rada just kergemaks ei tee :mrgreen: !

TONN
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Re: Siplasemägi

Postitus Postitas TONN » 13. 10. 2016. 18:33

MarttiM kirjutas:Nädalavahetusel väisasin Rakvere RM rada ja sattusin peale Siplasemäge ja Lemmikaineni kaevandust mööda oosi või voort kulgevale uuele (minu jaoks) rajalõigule, kus oli ohtralt vaeva nähtud. Kas tegemist on maratoni raja uue lõiguga ja kas originaalis peaks see kulgema siis suunal Vinni-Rakvere (mina sõitsi teistpidi)? Väga kõva lõik igatahes - rada just kergemaks ei tee :mrgreen: !
Sõitsime seda täna, hetkel ideaalne konditsioon. Salakavalad juurikad on lehevaiba all tuure maha võtnud.
Kellel Rakvere maratonist veel mudamaitse suus, siis praegu on parim aeg tutvumaks maratoni algse porivaba kontseptsiooniga. Antud lõik läbitav vabalt ka tagurpidi.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Siplasemägi

Postitus Postitas MarttiM » 13. 10. 2016. 20:01

TONN kirjutas:
MarttiM kirjutas:Nädalavahetusel väisasin Rakvere RM rada ja sattusin peale Siplasemäge ja Lemmikaineni kaevandust mööda oosi või voort kulgevale uuele (minu jaoks) rajalõigule, kus oli ohtralt vaeva nähtud. Kas tegemist on maratoni raja uue lõiguga ja kas originaalis peaks see kulgema siis suunal Vinni-Rakvere (mina sõitsi teistpidi)? Väga kõva lõik igatahes - rada just kergemaks ei tee :mrgreen: !
Sõitsime seda täna, hetkel ideaalne konditsioon. Salakavalad juurikad on lehevaiba all tuure maha võtnud.
Kellel Rakvere maratonist veel mudamaitse suus, siis praegu on parim aeg tutvumaks maratoni algse porivaba kontseptsiooniga. Antud lõik läbitav vabalt ka tagurpidi.
ma sõitsin paar nädalat tagasi, tõendid ka olemas: https://www.strava.com/dashboard/following/40
ainuke jama asi oli see, et siis oli karjäär üle kallaste ja hindasin seda sügavust valesti :mrgreen: , sama asi oli enne kõrgekat:)

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”