Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas erikr » 02. 06. 2011. 22:13

arnea kirjutas:Vau. Kas selle ehitise äärse laskumise kõrval olid need turvaköied kogu võistluse vältel või? Igati hea lüke. Huvitav, et ma ühelgi laskumisel neid ei märganud.

Arne
Jah, köied olid seal kl 14.30-20.40
Viimasel kahel korral on turvaköied olnud minu paigaldada-vastutada. Samuti olen võistluse vältel turvanud laskumist ja hädasolijaid abistanud kõigil kolmel korral.

Sel aastal reaalseid kukkumisi laskumisel polnudki. Kaks last vajusid väikese hoo pealt külili.

Varasematel aastatel on aga köitest kõvasti abi olnud kas siis kukkunud ratturi või tema ratta kinnipüüdmisel.
Matsud on lähedalt vaadates päris kõvad olnud, õnneks mitte tõsiste tagajärgedega.
Olen pidanud esimesel ja teisel aastal nii umbes 5-6 kukkujat abistama.
Eilne sõit näitab, et sõiduoskus on oluliselt paranenud. Ka jalgsi laskujate arv oli sel aastal minu hinnangul väiksem.

Siiski jääme piiret sel laskumisel kasutama edaspidigi. Turvalisus eelkõige.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas Mati » 02. 06. 2011. 22:22

erikr kirjutas:
arnea kirjutas:Vau. Kas selle ehitise äärse laskumise kõrval olid need turvaköied kogu võistluse vältel või?
Jah, köied olid seal kl 14.30-20.40. Viimasel kahel korral olen turvaköied paigaldanud mina. ... Siiski jääme piiret sel laskumisel kasutama edaspidigi. Turvalisus eelkõige.
Sealjuures ei ole see lahendus seal mingi niisama ristpiste vaid Eriku tõsiselt läbimõeldud insenertehniline lahendus. Mina sellise asjaga hakkama ei saaks!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas KaupoR » 02. 06. 2011. 22:27

sarnaselt purrete ületamisele on seesama laskumine ka peas kinni. Sealt tuli alla sõita ilma pidureid puutumata ja alles all varemete kõrval pidurdada, enne kurvi. Purretest rääkides, siis mulle jäi mulje, et kogemata aitasin ühel ratturil sealt üle sõita - hakkasin parasjagu enne 2. purret mööda sõitma aga metsat välja tuleku ja purde vaheline jupp oli nii lühike, et ei jõudnud mööda kiirendada. Mulle jäi tunne, et eessõitja vaatas, et kui ta nüüd jalastub ja jalutab, siis hoiab mind väga kaua kinni. Kahtlevalt ja kõhklevalt sõitis ta purdele ja üle ta oligi. Julge pealehakkamine on pool võitu! Purde ületamist saab harjutada suht suval platsil või kõnniteel, kus on maha pandud suuremad plaadid - võtad eesmärgiks sõita nt 10 meetrit ühel plaadireal ja mitte vuukidele sõita.

Usun, et räägin kõige clubberslaste nimel - Viimsis näeme!
If everything's under control, you're going too slow!

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas kalari » 02. 06. 2011. 22:35

KaupoR kirjutas:
kalari kirjutas:Oi-oi, mida teeb tema taga olev rattur! :shock:
Kepitants (alates 1:40)

Kuhu see link viib?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas KaupoR » 02. 06. 2011. 22:38

kalari kirjutas:Kuhu see link viib?
Oih vabandust, cachest tuli vale link :) Parandasin algses postituses ära aga panen veel siia ka http://www.youtube.com/watch?v=1HKuD05nN6s
If everything's under control, you're going too slow!

Tvant
Rattur
Postitusi: 90
Liitunud: 18. 07. 2008. 08:01

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas Tvant » 02. 06. 2011. 22:57

marion kirjutas:
slinki kirjutas:Kõige ägedam oli ikka eelviimane purre millest esimesel ringil lihtsalt maha sõitsin.. Värskendus missugune.. :D
Esimesel ringil ma ei püüdnudki sildu ratta seljas ületada, 2. ringil oli keegi 1. purdest pea ees alla pannud ja see ei olnud eriti julgustav, lõpuks sai siiski 2 korda viimast purret ratta seljas võetud ja ellu jäädud. Tänu pisikesele peakale tuleb kilomeetri kulu seekord 15 euro kanti, aga eks oligi blingimaid juppe tarvis :D
Ja rada oli, nagu Kakukal ikka, rattavalitsemise koolitus (y)
Mina see olin, kes kohe soojendusringil esimesel purdel kõmakit sealt alla käis. Purded on mul alati nõrk koht olnud, kuidagi ei saa neist jagu. Kui üle ei saa, on see raudselt "kahe kõrva vahel" kinni. Varem olen mujal sama laiadest purretest sõitnud küll, aga eile, kui juba kukutud, siis järgevad üheksa ületust läksin vabatahtlikult tipa-tapa jala, ratas õlal. Aga muidu oli rada lahe ja nauditav, mujal probleemi ei tekkinud.

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Kona VW IV etapp - KAKUMÄEEEE! 01. 06. 2011.

Postitus Postitas suuroja » 04. 06. 2011. 00:15

olin kolmapäevakul esmakordselt. soojendusringil eriti sadulasse ei saanudki, esimesel ringil pooled klindisinglid lükkasin ratast käekõrval; teisel ringil oli parem, isegi sildadest sai üle vänderdatud. kolmandal ringil panin vaid korra jala maha ning sildadel avastasin kiirendamise võimaluse, mis muutis nende läbimise lihtsaks. finishis ei saanud aru, miks senini kõik kolmapäevad olen lasknud heal kraamil kasutuna seista :idea:
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2011”