VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Vasta
Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas mart » 09. 07. 2012. 15:44

Rajast: Selle aasta Kodasoo rada saab täpselt paika esmaspäeval s.o 2 päeva enne etappi. Ringi pikkus orienteeruvalt 5-7 km. Rajast enamus kulgeb männimetsaalusel singlil, kus on piisavalt tehnilisi põndakuid ja laskumisi. Rajal on ka 4 purret, mille ületamine nõuab tähelepanu. Lisaks on rajal piisavalt juurikaid, mis kipuvad sõidutrajektoori muutma.
Enamus metsaalusest on kuiv. Rajal on paar mudast kohta – sõidetavad. Soovitav kasutada kaitsevahendeid sääskede ja parmude vastu.

http://www.kolmapaev.ee/

Kas pensionäridel ja naistel on 4 ringi?
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Villem T » 11. 07. 2012. 09:40

Kuni M/N 14 on 1 ring, sealt edasi kõigil kuni pensiokateni 2 ringi.

Väike tehniline uuendus ka:
www.kolmapaev.ee/live - sellelt lingilt peaks hakkama saama kohapeal tulemusi vaadata. Või siis kodus. Hetkel veel mitte (kuna start pole veel avatud, Scherlock), aga tehke enda näputelefonidesse järjehoidjad vms. Ja võtke tahvelarvutid ja läpakad ja kõik sarnane kaasa. Need kes interwebis registreerusid, on nimedega, kohapealsed kiibikotinumbriga

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas dh » 11. 07. 2012. 19:51

Fantastiline rada! Kõik mida hing ühelt rajalt ihaldas oli olemas (y)
Kahju ainult, et selg juba esimesel ringil ikaldama hakkas.

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas piffik » 11. 07. 2012. 20:27

5+ eriti selliseid voolavaid üles-alla osasid olekski võinud sõitma jääda. Mõlemal ringil õnnestus korraks pea pehmele samblapadjale asetada, aga puhtalt oma lollus - rada selleks otseselt põhjust ei andnud.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas MarttiM » 11. 07. 2012. 20:43

Suured kummardused Jõelähtme Singli ja rajameistri suunal. Ülikõva!

Selle aasta 1-ne ja elu 3-s kolmapäevak. Alguses oli plaan rahulikult madala pulsiga rada läbi tiksuda, kuid minu treenituse juures ei olnud see sellel rajal võimalik. 2 ring sai siis natuke juba kiiremini sõidetud, mile tagajärg oli viimasel pehmemal ja raputavamal osal totaalne kustumine:)

Rada oli mõnusalt tehniline, kuigi midagi ületamatut polnud isegi minule. 1 koht sai siiski jalastudes läbitud: 1 kord teadmatus ja teisel ummik (mingi järsem lühike põnts, kus tule natuke lenksuga navigeerida). Kiiruse säilitamine jne on muidugi teine asi....

Aitähh!

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas mikulaine » 11. 07. 2012. 21:20

Ülikõva rada! Eriti lahe oli siis kui prooviringi sõitsin, see oli täielik kaif ikka. Võistluse käigus hakkas sammal imema ja tõusud muutusid järsemaks :D Liivane laskumine oli äge. Pimeda kurvi taga olev palk üle tee ja mini drop oli äge. Purded olid ägedad. Suur mülgas oli äge. Vahepealsed rahulikud lõigud olid ägedad- juua oli ka vaja kuskil ju. Kõik muu oli ka äge.

Ootaks Jõelähtme fotograafilt pilti kus ma liivas püherdan prooviringi ajal :D

Mihkel

Kasutaja avatar
sst
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 08. 10. 2010. 10:07

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas sst » 11. 07. 2012. 22:18

Rada oli huvitav (y)
aga tahaks kiita märgipaigaldajat, rada oli hästi loetav ja 2-ti mõistetavaid kohti ette ei tulnud (y)

Tannu
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 06. 01. 2009. 01:41

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Tannu » 11. 07. 2012. 23:05

Super rada! Aga soovitan end kõigil põhjalikult üle vaadata. Esimese puugi leidsin autos jala pealt, teise kodus kõhult. Peab nüüd vist igaks petteks väikse vereproovi ka andma :(

Kasutaja avatar
fotek
Rattur
Postitusi: 141
Liitunud: 21. 06. 2007. 14:42

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas fotek » 11. 07. 2012. 23:29

Väga luks rada

jyrka10
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 26. 04. 2011. 18:46

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas jyrka10 » 12. 07. 2012. 00:15

Kiidaks ka rada, aga eriti rajameistreid väga hea rajamärgistuse eest!!!
Samas tänaks Tannut. Tänu tema soovitusele sai endagi pealt üks vereimeja eemaldatud.

Kasutaja avatar
Janne
Rattur
Postitusi: 314
Liitunud: 14. 04. 2012. 03:13

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Janne » 12. 07. 2012. 02:21


Kasutaja avatar
Tige Põts
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 19. 04. 2012. 19:48

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Tige Põts » 12. 07. 2012. 08:30

Eriti tige rada oli - mõnus. Niipalju tõusumeetreid ei ole see aasta veel kolmapäevakutel olnud, vähemalt kus mina olen osalenud. Rada mõnus tehniline, kuid ei midagi üleliigset.
Tänud korraldajatele.

Vihjeks kolmapäevakute korraldajatele, minge luurele Keila-Joa ja Türisalu panga vahelisele alale, seal saaks järgmine hooaeg samuti vägeva raja kokku meisterdada.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas mart » 12. 07. 2012. 09:36

Eelnevalt rajaga tutvuma ei läinud ja seetõttu pakkus esimene ring nii mõnegi ärevus/ehmatusmomendi. Õnneks olin enne starti kõrvad kikki hoidnud ja mõned märksõnad - eest suurega võib esialgu raskeks minna, liivalaskumine täie hooga, laskumine mis võib resonatsi viia ja laskumine mille lõpus esiratast püüdev foresteri jälg - aitasid pulssi all hoida. Rada ja märgistus 5+. Tänud rajameistritele. Ja loomulikult tuleb tänada taevataati, kes lasi päikest ja sooja - vihmaga oleks mõned madalamad kohad suht porimülkaks võinud kujuneda - seekord sai valgete sokkidega rajalt lahkutud.

Taaskord tõusetus rajal olles küsimus, miks ei võiks just kolmapäevakute formaadis olla kohustuslik nõue, et rajaga tutvujal on number sadula küljes näoga tahapoole. Takjapaelad ju võimaldavad seda ja pole see number ka niii lai, et ei saaks kannikad sadula taga laskumisi sooritada. Arvan, et kui rajal oleks kaugelt näha, kes võistleb, kes tutvub, siis asenduks nii mõnigi kitsal rajal tekkiv möödarääkimine möödasõiduga.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Vika » 12. 07. 2012. 10:40

mart kirjutas:Taaskord tõusetus rajal olles küsimus, miks ei võiks just kolmapäevakute formaadis olla kohustuslik nõue, et rajaga tutvujal on number sadula küljes näoga tahapoole. Takjapaelad ju võimaldavad seda ja pole see number ka niii lai, et ei saaks kannikad sadula taga laskumisi sooritada. Arvan, et kui rajal oleks kaugelt näha, kes võistleb, kes tutvub, siis asenduks nii mõnigi kitsal rajal tekkiv möödarääkimine möödasõiduga.
Äkki vastan mina: mul olid eelmine aasta päris mitu korda see number isegi võistluse jooksul seal taga, sest unustasin ennem starti lenksu peale panna. Praegu ma üldse ei pane numbrit tutvumisringil.

arnea
Rattur
Postitusi: 1219
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas arnea » 12. 07. 2012. 10:41

Kolmapäevakute purreterekord sai vist purustatud? Oma sillafoobiast sain üle ja sõitsin enamiku neist (v.a. see esimene, järsu langemisega). Korra õnnestus purdest mööda kah sõita - selgus et polegi nii hirmus. Liivalaskumine jäi alistamata. Neli korda proovisin, aga pidurdasin liiast. Kolm korda vajusin külil ja korra üle lenksu.

Rajameistrile suur aitäh.

Eelmisel aastal räägiti, et seal läheb kaevamiseks, mis sellest plaanist saanud on?

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Vika » 12. 07. 2012. 10:47

Ah jaaa... Küsimus selle liivalaskumise kohta: kas selle ikka pidi otse sõitma? Nägin mõned sõitsid seal täiesti vasakul mingi metsaraja peal ja jõudsid peaaegu sama kiirusega alla, kui mina, kes sõitsis liivalaskumisest.

brunz
Rattur
Postitusi: 281
Liitunud: 12. 07. 2005. 06:56

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas brunz » 12. 07. 2012. 10:58

Natuke kriitikat ka :(
Võiks arvestada meie järelkasvuga. See, kui minu 6a poiss läbib rada 1 tund ja 5 minutit pole normaalne. Ma saan aru, et mõni rada on raskem ja peabki olema aga kui pool rajast möödub nuttes ja "kooma piiril" vaakudes :oops: , siis pole see mõnus ei "väikesele võistlejale" ega tema isale. Kusjuures minu poiss polnud viimane. Temast tagapool veel 2 "noort rattahunti".Oleks lihtsalt piisanud neile rada veits lühendada ntx 6,5km asemel 4km. Äkki saab sellega tulevikus arvestada. Meie eesmärk pole ju neilt rattasõidu isu ära võtta, vaid vastupidi!
Mulle isiklikult rada väga meeldis ja korraldus ka super! Poiss sai ka koomast välja ja lubas järgmine aasta ka tulla, kui limpat saab!
Bruno / 56506745
"Hoia peal, loeb ainult max kiirus!"
http://www.ccrotamobilis.ee

toomaspoiss
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 28. 09. 2009. 13:04

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas toomaspoiss » 12. 07. 2012. 11:43

brunz kirjutas:Natuke kriitikat ka :(
Võiks arvestada meie järelkasvuga. See, kui minu 6a poiss läbib rada 1 tund ja 5 minutit pole normaalne. Ma saan aru, et mõni rada on raskem ja peabki olema aga kui pool rajast möödub nuttes ja "kooma piiril" vaakudes :oops: , siis pole see mõnus ei "väikesele võistlejale" ega tema isale. Kusjuures minu poiss polnud viimane. Temast tagapool veel 2 "noort rattahunti".Oleks lihtsalt piisanud neile rada veits lühendada ntx 6,5km asemel 4km. Äkki saab sellega tulevikus arvestada. Meie eesmärk pole ju neilt rattasõidu isu ära võtta, vaid vastupidi!
Mulle isiklikult rada väga meeldis ja korraldus ka super! Poiss sai ka koomast välja ja lubas järgmine aasta ka tulla, kui limpat saab!

enne kui singlimaniakid siin ennast õigustama hakkavad, ma lohutan Sind brunz. Nagu võibolla oled märganud käib eraldi võistlus selle peale kes keerulisema ja tehnilisema raja suudab välja nuputada. Ka minu jaoks on see juba veidi liiale läinud. Võibolla peaks mõnele sellile vana Sabrina postri kinkima, et too selle vetsu seina peale saaks ülesse panna. Äkki saab auru vähemaks lasta. Aga müts maha Sinu poja sarnastele tegelastele ja eriti vähesele naisperele (näit Vika liugles singlitel väga profilt).
Teen särgi eest lahti. Tulistage nüüd singlisõbrad!

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Vika » 12. 07. 2012. 11:53

Muidu olen nõus, et lastele peaks lühema raja teha, ja eriti väikse lastele üldse neid laskumisi ja tõuse vältida... Lasteratas ei ole kuidagi eriti kerge ka... Järgmine aasta minu põnn tuleb ka sõitma vist, kui rajad on laste jaoks kergemad, kui praegu on.
Endale rada meeldis, liivalaskumine võistluse jooskul oli sõidetav, nagu teised tõusud ja laskumised ka. Singlid mulle ka meeldivad, ja porine koht ei olnud mudane (ilmataatile suured tänud), ehk siis kohtumiseni Kroodis!

meelisl
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 18. 08. 2007. 20:46

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas meelisl » 12. 07. 2012. 14:00


Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas mart » 12. 07. 2012. 14:38

brunz kirjutas:... 6a poiss läbib rada 1 tund ja 5 minutit pole normaalne. ...Oleks lihtsalt piisanud neile rada veits lühendada ntx 6,5km asemel 4km. Äkki saab sellega tulevikus arvestada. Meie eesmärk pole ju neilt rattasõidu isu ära võtta, vaid vastupidi!
Eks seekord Kodasool läks rajameistritel kiireks või meelest, et miski tite-, põnni- või mudilasrada maha märkida. Samas, kes on see issandjumal/lapsevanem, kes otsustab pedagoogilis-metoodiliselt õigesti, milline peab tillusõit olema - et mitu tõusumeetrit, milline langusnurk, mitu kraaviläbimist ja kui mitu cm pori võib rajal olla. Üks variant on, et nt brunzi poiss käib/väntab eelnevalt koos rajameistritega eeldatava tee läbi ja annab oma hinnangu.

toomaspoiss kirjutas:enne kui singlimaniakid siin ennast õigustama hakkavad, ma lohutan Sind brunz. Nagu võibolla oled märganud käib eraldi võistlus selle peale kes keerulisema ja tehnilisema raja suudab välja nuputada. Ka minu jaoks on see juba veidi liiale läinud.
Kui 2003a kolmapäevakute formaat loodi, olid tehniliselt keerulisemad etapid (vist) Pähklimäe ja Pirita. 9 aastat hiljem võib vaid kerge muigega meenutada nende "raskusastet". Mis näitab, et formaat on õigel teel ja võimaldab ka Tallinna sees/lähistel sportlikult metsas nikerdada. Konkreetselt 2012a eelnevaid ja Kodasoo tulemusi vaadates on näha, et enamus püsiosalejaid tiksub rajal suht-koht samadel kohtadel ja aegades, mis näitab rajameistrite oskust raja raskusastet tekitada.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Tige Põts
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 19. 04. 2012. 19:48

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Tige Põts » 12. 07. 2012. 14:54

Mina pooldan praegust formaati, kus rajad on tehnilisemad ja raskemad. Neid kruusatee võistlusi korraldatakse väga palju, kus on võimalik rahulikult sõita. XC võistlusi on vähem ja kolmapäevak täidab täpselt lünga. Igaüks leiab omale midagi.
Lastele natuke kergem ring kõrvale ja pealekasvu tuleb mis mühiseb.

Kellele meeldib krooli ujuda, sellel ei ole mõtet minna seliliujumise võistlustele ja hakata seal kõiki sundima krooli ujuma :)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas MarttiM » 12. 07. 2012. 15:45

Olen seda meelt, et Kolmapäevakute rajad võiksid olla sellised, et pakuksid minusugustele väikest adrenaliini ja võimalust enda tehnikat proovile panna (selles mõttes Kodasuu täielik etalonrada, et oli enamusele ilma jalastumata sõidetav, kuid pakkus ka närvikõdi) ning prodele ja pool prodele võimalust aja peale uhada.

Ühesõnaga: et karvajalal käiks võistlus rajaga & prol võistlus teise proga huvitaval rajal:)

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas kompat » 12. 07. 2012. 18:29

Näha on, et kolmapäevakute formaat on arenemas.Viimane täiendus oli live .See võiks mõne arvutimehe käe all nats veel tüiendust saada ja tulemused võiksid olla edetabeli kujul(peale sõitu näed mitmenda aja välja sõitsid, mitte otsi oma nime mingist suva tabelist).Oru Kaido oli nõus kohe seda asja edasi arendama ja sellise süsteemi tegemine poleks mingi probleem.
Kindlasti oleks tõesti variant teha eraldi rada lastele.Ma võtaks ka oma poisi kaasa, aga see mida praegu pakutakse on isegi minusugusele kohati ohtlik.Teistel üritustel on lastele alati eraldi rada ja distants.Kindlasti oleks laste osalus palju suurem, kuigi raha see sisse ei too.
Rivo sinu laskumistehnika teeb silmad ette(pildigalerii liiva laskumine).Super kurvi võtmine.Kuidas sa nii suudad, et vahet pole kas oled rattaga või ilma aga laskud sama kiiresti.Mina pean peale kukkumist laskumisel metsast tükk aega ratast taga otsima ja kuhu ma sõitma pean see selgub alles siis . kui mõni sõitja mööda sõidab.
Rada oli täpselt nagu olema peab seega puhata ei saa.Vedas, et silla alla ei sõitnud.

Kasutaja avatar
fotek
Rattur
Postitusi: 141
Liitunud: 21. 06. 2007. 14:42

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas fotek » 12. 07. 2012. 20:19

kompat kirjutas:Kindlasti oleks tõesti variant teha eraldi rada lastele.Ma võtaks ka oma poisi kaasa, aga see mida praegu pakutakse on isegi minusugusele kohati ohtlik.Teistel üritustel on lastele alati eraldi rada ja distants.Kindlasti oleks laste osalus palju suurem, kuigi raha see sisse ei too.
Sorry, aga lastega saab igaüks ise käia nendele jõukohastel radadel koos sõitmas. Pole vaja hakata kolmapäevakute taset selle pärast alla tirima.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas MarttiM » 12. 07. 2012. 20:34

Osa põnne olid rajal juba kõvad XCO ässad, kuid ilmselt alla 6 aastaste rada see ei olnud. Samuti neile, kes rattatrennis (sh isakõrval) ei käi. Lapsevanema otsustusküsimus, kas ta oma lapse sinna laseb või mitte.

Tannu
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 06. 01. 2009. 01:41

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Tannu » 12. 07. 2012. 22:37

Millal sarja üldtulemused uuenevad?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Rivo » 12. 07. 2012. 22:59

brunz kirjutas:Natuke kriitikat ka :(
Võiks arvestada meie järelkasvuga. See, kui minu 6a poiss läbib rada 1 tund ja 5 minutit pole normaalne. Ma saan aru, et mõni rada on raskem ja peabki olema aga kui pool rajast möödub nuttes ja "kooma piiril" vaakudes :oops: , siis pole see mõnus ei "väikesele võistlejale" ega tema isale. Kusjuures minu poiss polnud viimane. Temast tagapool veel 2 "noort rattahunti".Oleks lihtsalt piisanud neile rada veits lühendada ntx 6,5km asemel 4km. Äkki saab sellega tulevikus arvestada. Meie eesmärk pole ju neilt rattasõidu isu ära võtta, vaid vastupidi!
Mulle isiklikult rada väga meeldis ja korraldus ka super! Poiss sai ka koomast välja ja lubas järgmine aasta ka tulla, kui limpat saab!
Minu 7a. poiss...sõitsime koos ühe ringi tutvumiseks. Pole raja peal arvas, et ikka ei taha võistelda. Jõudsime ringiga lõpuni...Muidugi võistlema ja kiire ringi tegema ! 42min. ja tehtud. Kohe peale seda mina oma kiirmatele kahele ringile. Kui lõpetasin, siis poissi kuskil näha polnud ? Varsti sain aga teada, et palus teine issile edasi öelda, et ta ei viitsinud niisama passida ja läks veel ühele ringile !!!
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Rivo » 12. 07. 2012. 23:08

kompat kirjutas:Rivo sinu laskumistehnika teeb silmad ette(pildigalerii liiva laskumine).Super kurvi võtmine.Kuidas sa nii suudad, et vahet pole kas oled rattaga või ilma aga laskud sama kiiresti.Mina pean peale kukkumist laskumisel metsast tükk aega ratast taga otsima ja kuhu ma sõitma pean see selgub alles siis.
Harjutamise küsimus ! Ega siis igakord, kui küünarnuki maha toetad, ei pea kohe kukerpallitama hakkama ja ratast eemale viskama ! Kõike saab teha ka elegantsete ja sujuvate liigutustega - põksti..küünarnukk maha, kohe kannaga toksakas ja oledki taas püsti !
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas mikulaine » 13. 07. 2012. 06:37

kolmapaev.ee veebilehe kohta.
Kui avada vasakult tulbast "Tulemused", siis miks ei võiks automaatselt avaneda 2012 aasta tulemused mitte tühi leht, säästaks ühe liigutuse ka kasutaja poolt.

Mihkel

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas Flash » 13. 07. 2012. 06:57

toomaspoiss kirjutas:
brunz kirjutas:Natuke kriitikat ka :(
Võiks arvestada meie järelkasvuga. See, kui minu 6a poiss läbib rada 1 tund ja 5 minutit pole normaalne. Ma saan aru, et mõni rada on raskem ja peabki olema aga kui pool rajast möödub nuttes ja "kooma piiril" vaakudes :oops: , siis pole see mõnus ei "väikesele võistlejale" ega tema isale. Kusjuures minu poiss polnud viimane. Temast tagapool veel 2 "noort rattahunti".Oleks lihtsalt piisanud neile rada veits lühendada ntx 6,5km asemel 4km. Äkki saab sellega tulevikus arvestada. Meie eesmärk pole ju neilt rattasõidu isu ära võtta, vaid vastupidi!
Mulle isiklikult rada väga meeldis ja korraldus ka super! Poiss sai ka koomast välja ja lubas järgmine aasta ka tulla, kui limpat saab!

enne kui singlimaniakid siin ennast õigustama hakkavad, ma lohutan Sind brunz. Nagu võibolla oled märganud käib eraldi võistlus selle peale kes keerulisema ja tehnilisema raja suudab välja nuputada. Ka minu jaoks on see juba veidi liiale läinud. Võibolla peaks mõnele sellile vana Sabrina postri kinkima, et too selle vetsu seina peale saaks ülesse panna. Äkki saab auru vähemaks lasta. Aga müts maha Sinu poja sarnastele tegelastele ja eriti vähesele naisperele (näit Vika liugles singlitel väga profilt).
Teen särgi eest lahti. Tulistage nüüd singlisõbrad!

Vastan mingisuguseid õigustusi otsimata. Sel etapil ei olnud eraldi laste rada plaanis. Seda ka ei kuulutanud. Põhjus väga lihtne. Eraldi ringi tegemine ei ole seal võimalik nii, et ei tekiks mitu kokku-lahku käivat lõiku. See muudab need kohad esiteks riskikohtadeks kiiruse ja massivahe tõttu, sest tavaliselt kohtumiskohad oleks sel juhul teedele pööretel, ning teiseks annab võimaluse lõikamiseks kas heasoovlikult või pahatahlikult.

Mis puudutab postreid ja muud, siis selle teema koht peaks olema teistsorti foorumis. Jõudu interneti avarustes selle leidmisel.

Kodasoo rajast - pole see mingi konkurent raskema raja tegemise osas. Seda rada on sõidetud viimasel kuuel aastal küll üht- ja teistpidi JRM-ide, Kodasoo sõitude ja päevakude raames. Lihtsalt juurikatel ja männimetsas sõitu ei saa õppida kusagil kruusal või asfaltil. Selleks tuleb nädalas vähemalt korra metsas sõita.

Mis puudutab kaevandusse, siis on tõenäosus suur, et see oli viimane päevak seal - Ruu metsa saatus on hetkel teise astme kohtus. Esimese astme puhul soosis kohus valitseva partei soosikuist kaevandajaid. Kui veel jõuab, siis novembri alguses toimub II Kodasoo-Ruu rattasõit. Aga elame näeme.

Kroodil oli ja on lastel eraldi rada.

RATTUR 73
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 15. 06. 2012. 13:33

Re: VII etapp 11.07.2012 (Kodasoo)

Postitus Postitas RATTUR 73 » 19. 07. 2012. 13:44

Käisin eile seda Kodasoo rada sõitmas-elan seal lähedal hea harjutada. :D
Vihm oli mõned kohad ikka mõnuga üle ujutanud :shock:

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2012”