Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Vika » 19. 04. 2012. 14:52

Toonio kirjutas:
Vika kirjutas:Meelis, aga saab Ravshani tulemuse õigesti panna?
Vika kirjutas:Ravshanil samas on 2 ringi pandud koos. Sest tal oli finishis see aeg pulsomeetris.
Saab ikka. Selleks saada info aadressil tere@kolmapaev.ee. Sama palve tegelikult ka teistele, kellel on oma sõidu kohta täpsem/täielikum info olemas, kui tabelist seni näha. Ka siin kehtib aususe põhimõte.
Tehtud, aitäh! (y)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3797
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas mart » 19. 04. 2012. 16:11

piffik kirjutas:[

.... kuidas raalida välja need, kes koos lõikamisega sõitsid ...
Kui tulemuste exel tabelisse lisada võistleja stardi aeg, siis filter muutuks tihedamaks. Tagaajus ju hetkel (veel) igaühel värske mälestus, kellest mööduti ja vastupidi.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas dh » 19. 04. 2012. 16:30

Mati kirjutas:Aga nagu piltidelt näha siis mõni on juba nii kõvas vormis, et lausa lühikese dressiga sõidab - karmid vennad, loodame, et külm päris ära ei võta.
Kus pilte näeb? Minu jalgade jaoks oli igaljuhul ilm piisavalt, et lühikesed jalga jätta.. kaasa oli ka pikad võetud kuid peale väikest soojendussõitu ei tundunud vajalikud.

Rada ise oli väga huvitav, kuigi mitmed kohad sai jalgsi jalutades läbitud. Kõige suuremaks probleemiks oli iga tõusu järel kingade alla kogunenud vintske kiht muda, mis sealt ära ei tahtnud tulla ja jalga tagasi pedaalikülge ei lasknud panna.

Kas keegi on sellest teate-ise-küll-mis-tõusust rattaseljas ka üles läinud? Tundus ulmeline olevat, siinkohal tunnen ka kaasa väikeratturitele kes sealt oma ratast pidid üles lükkama..

"Kartulivaod" ja sillad (y)

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas kompat » 19. 04. 2012. 17:22

Aegu kuuldes tekkis küll mõte, et noored panevad sel aastal täiega (isegi sõjavägi on välja aetud), ju on areng metsik või ise vanaks jäänud.Kui ma kellelegi rajal jalgu ei jäänud ja Oru mind kinni ei püüdnud tähendab seda, et ma vist ikka ei sõitnud aeglaselt.Viimaste seas startides oli rada juba ette sõidetud ja mööda oli raske sõita.Kindlasti oli mõningad kohad läbitamatuks muutunud.Kas keegi valesti sõitis seda teab ta vast ise aga kas kellegi tulemust tühistada tuleb seda peaks otsustama peale teist etappi (kui muidugi samad tegelased ka kohale tulevad).Kui keegi mind veel 7 minutiga (30 mintsasel sõidul) edestada suudab ilma lõikamata, siis on eilsed tulemused õiged ja keegi ei sõitnud valesti .Aga on veel võimalus, et järgmisel etapil stardin ilma esijooksu või üldse ilma rattata.Ma ise arvutasin, et kiiresti sõites oleks ka 15 sekiga ringid läbinud aga sel juhul oleks pidanud 2 ringi ümber stardikoridori tegema ja kiirelt jalga laskma.
Igatahes segased lood.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas DeeJott » 19. 04. 2012. 17:23

Pildid siin https://www.facebook.com/media/set/?set ... 134&type=3

Kas lõustaraamatu konto omamine on vajalik, ei oska öelda.

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas kompat » 19. 04. 2012. 17:42

Sõitsin oma sõidu läbi 29-sega ja siis proovisin kitsa lenksuga 26-st.Täiesti juhitamatu ja nagu peruhobune.29-ne liikus künklikul maal nagu siledal maal nats balansist väljas rehviga ehk ei saanud künkaid eriti arugi.Pole veel harjunud sellega , et kurvis pidurdama ei pea kuna pidamine on palju parem.29- on minu arust ikka midagi palju enamat, kui reklaamitakse, aga selle loomaga tuleb lihtsalt harjuda ja uuesti sõitma õppida.Eilne rada oli ideaalne harjutamis rada ja viimase ringi lõpus sain päris sinapeale.Oleks võinud 1 ring veel olla oleks broo.Jäi nats väheseks, ei saanud nahkagi märjaks.
Igatahes mõtlev amort minust sõidu ajal aru ei saanud ja mina ei saanud aru mida tema mõtleb, et tõusul amorti ei lukusta.Peame vist maha istuma ja asjad selgeks rääkima.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Mati » 19. 04. 2012. 18:49

Päris spordis tehakse tihti nii, et juhul kui võistlusel juhtub midagi sellist, mille tulemusena suur osa sportlasi ei saa neist sõltumatutest põhjustest tulenevalt võrdset (võrreldavat) tulemust, siis jagatakse küll formaalselt kohti, kuid üld- või koondarvestuses tulemus kirja ei lähe.

Tundub, et ka kolmapäevaku esimese etapi puhul on mõistlik jagada osalemisrõõmu, aga mitte punkte :idea: Shit happens.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Veiko V » 19. 04. 2012. 18:59

Mati kirjutas:
Rivo kirjutas:
Mati kirjutas:Aga nagu piltidelt näha siis mõni on juba nii kõvas vormis, et lausa lühikese dressiga sõidab - karmid vennad, loodame, et külm päris ära ei võta.
Ei suutnud kah ära imestada, et ca. +8 soojakraadi juures lennatakse lühikses rajale. Ma suht hea külmataluvusega, aga eile ei tulnud see veel mõttessegi, et lühikestega pungestama läheks. Seda enam, et võistlus oli üsna lühike - selle ajaga, kui nahk soe, on enam, kui pool võistlust läbi juba :wink:
No teil siis on mida klubisiseselt arutada ... :wink:
Soojendusele minnes kuidagi palav hakkas ja sellest otsus, ka nii rajale minna ja kusjuures polnud üldse külm. Päikese käes oli soe (y)
Vast sellest oligi soe, et terve talve rasva kogunud :D
Tiguliikur :)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas tarmo » 19. 04. 2012. 20:08

Mati kirjutas:Päris spordis tehakse tihti nii, et juhul kui võistlusel juhtub midagi sellist, mille tulemusena suur osa sportlasi ei saa neist sõltumatutest põhjustest tulenevalt võrdset (võrreldavat) tulemust, siis jagatakse küll formaalselt kohti, kuid üld- või koondarvestuses tulemus kirja ei lähe.
Tundub, et ka kolmapäevaku esimese etapi puhul on mõistlik jagada osalemisrõõmu, aga mitte punkte :idea: Shit happens.
Väga mõistlik ettepanek. Tundub, et "lõikajaid" oli palju, kuid enamus neid tegi seda tahtmatult. DNF ei oleks õiglane kui rajamärgistus oli puudulik või kaheti mõistetav.

Kasutaja avatar
Tige Põts
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 19. 04. 2012. 19:48

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Tige Põts » 19. 04. 2012. 20:17

Ka minul läks võistlus nässu, kuna põrutasin otse ja seda mitte tahtlikult. Esimese ringi lõpus vaatasin, et asi on mäda rattakompuuter näitas väga vähe kilomeetreid arvasin, et äkki läks metsa vahel paigast ära. Kui finišeerisin, siis oli seal juba suur sebimine, et rajal on lindid eest ära tõstetud. Soovitati uuesti rajale minna aga kahte ringi uuesti sõita, nii et mingi tulemus ka tuleks - no selleks ei olnud lihtsalt jõudu enam. Okas jäi hinge sest tahtsin korralikku tulemust aga nüüd ei saa midagi.

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas kompat » 19. 04. 2012. 20:29

Teeks ettepaneku: 10 parima aja sõitjat teevad kordusstardi(võib ka ühisstart olla).Vaatame mis tulemus on ja siis otsustaks mis saab.Mina ootaks huviga.

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas piffik » 19. 04. 2012. 20:36

Mati kirjutas:Päris spordis tehakse tihti nii, et juhul kui võistlusel juhtub midagi sellist, mille tulemusena suur osa sportlasi ei saa neist sõltumatutest põhjustest tulenevalt võrdset (võrreldavat) tulemust, siis jagatakse küll formaalselt kohti, kuid üld- või koondarvestuses tulemus kirja ei lähe.
Noh, kui noolemärk on olemas ja ikka otse pannakse, siis lõpetame kolmapäevakutel üldse punktiarvestuse ära - osalemisrõõm on kõige suurem rõõm. Peaaegu iga etapp mõni eksib ära, mis siis teha - tuleb soendusringi sellise tempoga sõita, et jõuab rajatähiseid vaadata. Kui üldse mitte punkte anda, siis tegelikult karistame ju neid, kes õigesti sõitsid. Üldarvestusse lähevad 10 parema sõidu tulemused, lõikajad seekord siis punkte ei saa, aga hooaja arvestuses ei ole midagi veel katki, aega tulemust teha küll ja küll.

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Flash » 19. 04. 2012. 20:53

Kindlasti ei ole juttu tulemuste tühistamisest, sest lõikajaid oli 156 osalejast kümmekond. Ülejäänud ei pea sellest kannatama. Seega ei ole see küll teema. Kunagi telefonipoe karikal võeti Mulgis vaat et 150 tegelast lõikamise eest maha.

Tulemused said korrigeeritud ja varsti niimoodi ka ülesse. Suurem probleem on teise 10 sõitjaga, kel ajavõtusüsteem streikis II ringi fikseerimast. Praegu sai neile pandud 2 ringi aeg 1 ringi tulemust 2 korrutades. Saan aru, et see pole 100% õige, kuid paremat lahendust kah ei leidnud. Loomulikult aitaks asjale selgust saada kui need osavõtjad saadavad mulle või tere@kolmapaev tõestatava info nende reaalse lõpuaja kohta.

Seega 100% tõde taastada ei ole võimalik, kuid enamjaolt õiglane tulemus on fikseeritav.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas dh » 19. 04. 2012. 21:51

Tundub et mul on ka 2x ühe ringi aeg kirja läinud (42m18s) mis tundub tegelikult üsna õige aeg olevat - pulsikella järgi (mis sai natuke enne starti käima pandud ja natuke peale finishit peatatud) tuli ajaks 42m47s

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Lasse » 19. 04. 2012. 21:56

kompat kirjutas:29- on minu arust ikka midagi palju enamat, kui reklaamitakse, aga selle loomaga tuleb lihtsalt harjuda ja uuesti sõitma õppida.
(y) :lol:
Aitan teostada müüki ebay's

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas kompat » 19. 04. 2012. 22:23

Järgmine kord peaks vist enne sõitu rajaga paremini tutvuma või esimestele tulijatele lausa rada tutvustava sõidu tegema.muidu esimesed põrutavad valesti ja teised nende järel.

Kasutaja avatar
Tige Põts
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 19. 04. 2012. 19:48

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Tige Põts » 20. 04. 2012. 07:02

Ma vaatan, et korraldajad-rajameistrid natuke lahmivad selle tahtliku otsesõiduga.
Otsi lolli, kes tahtlikult lõikaks pool rajast ja arvaks, et see ei tule välja.
Teiseks nool oli ees, oleks pidanud märkama - kui keegi sinu ees mäest alla vurab vales suunas ja sa talle järgi sõidas ning oled veel õnnelik, et tast mööda said :lol: siis jääb see nool märkamata, ja kui oled mäest alla jõudnud läheb kilega tähistatud rada edasi ega ei kahtlusta eriti, et valesti panid.
Teisel ringil arvad, et sul on rada juba enam vähem selge ja põrutad jälle samast kohast valesti.
Isand Murphi sekkus sellesse võistlusesse tugevalt.

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Lasse » 20. 04. 2012. 07:37

Tige Põts kirjutas:Ma vaatan, et korraldajad-rajameistrid natuke lahmivad selle tahtliku otsesõiduga.
Otsi lolli, kes tahtlikult lõikaks pool rajast ja arvaks, et see ei tule välja.
Rada peab olema üheselt mõistetav (ka suurel kiirusel) ja kui ei ole, on tegu orjenteerumisega :)
Ja teinekord tehke Paiduga kõik koos ka 1 prooviring, siis on kindel, et keegi mööda ei pane :)
Aitan teostada müüki ebay's

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas SL » 20. 04. 2012. 11:11

Kolmapäevakute kontekstis rääkida, et on or"J"enteerumine või mitte on igal seitsmel juhtumil kohatu. Tegemist on üritusega, mida tehakse vabast tahtest ja soovist ning sisuliselt ilma mingi eelarveta. Kui rääkida, et "rada peab.... jne", siis peab igasuguseid asju olema veel rattavõistlustel. Rajaturvajad peavad olema rajal selgelt märgistatud riietusega, vajaliku varustusega, tsikkel peab ees ja taga sõitma ja hommikul peab olema litsentside kontroll. Ja igasuguseid muid asju ka peab olema.

Kolmapäevakud on väga lahedad üritused, kus ma saan sõpradega kokku, ägedatel radadel võidu sõita ja kokkuvõttes saan hea emotsiooni. Kui ma saan omad punktid või mingi koha ja aja lisaks ka - see on ju puhas boonus. Las see seis jääb seal nii või naa - inimesed on nagunii oma terve eilse tööpäeva pannud magama, et aegu võimalikult sirgeks ajada. Las ta nüüd olla lõpuks. Kahe nädala pärast jälle.

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Lasse » 20. 04. 2012. 11:37

[quote="SL"]Kolmapäevakute kontekstis rääkida, et on or"J"enteerumine või mitte on igal seitsmel juhtumil kohatu. Tegemist on üritusega, mida tehakse vabast tahtest ja soovist ning sisuliselt ilma mingi eelarveta. Kui rääkida, et "rada peab.... jne", siis peab igasuguseid asju olema veel rattavõistlustel. Rajaturvajad peavad olema rajal selgelt märgistatud riietusega, vajaliku varustusega, tsikkel peab ees ja taga sõitma ja hommikul peab olema litsentside kontroll. Ja igasuguseid muid asju ka peab olema. [quote]

See läks küll nüüd natuke üle võlli... (y)
Aga kes tahab, siis laupäeval treenin Pirtal koos sõpradega. Raha ei võta, aga punkti saab ikka kirja :)
Aitan teostada müüki ebay's

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas SL » 20. 04. 2012. 11:45

Ma ei saa aru mis siin üle võlli läks. Kõik õige. Me teeme suvel eestikaid ning seal peab rada olema märgistatud nii, et ka suurtel kiirustel mööda ei paneks. Kolmapäevakutel asi nii karm ei pea mingil juhul olema.

Kasutaja avatar
foto360
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 05. 04. 2011. 11:41

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas foto360 » 20. 04. 2012. 12:27

Sain lõpuks üles laetud rajavideo. http://www.tourism360.net/mtb/?p=591
EDIT: lisan otseviite ka, sest serveriga on mingi jama. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nVs8VEc59Q
Natuke juttu ka, "orienteerusin" ka u 17.30 paiku, aga ausaltöelda tundub, et ma probleemses kohas (vist 8 minuti paiku 1,30 km juures) sõitsin enam-vähem õigesti. Ja loodetavasti mujal ehk ka. Ilmselt põhjus selles, et sõitsin maru rahulikult (kiirust ei maksa vaadata :wink:, nii jäi mul aega ringi vaatamiseks. Mäletan, et põndakust alla sõites jäi midagi paremal silma ja nii ma siis rajale tagasi keerasingi igaks juhuks. Kuid kahtluseuss puges sisse, et kas tegin ikka õigesti. Ilmselt seetõttu tahtsin 10 minutil (c.a 1,67 km) vasakul oleva aiaaugu asemel paremale võssa keerata. No ei pannud seda aiaaugu-üllatust tähele lihtsalt :). Aiaservas jooksis ka mingi rajamoodi asi ning kauguses terendasid tuttavad valged lindid :). Hea et mööduvad kaassõitjad röögatasid. Ühesõnaga, natuke segadust rajal oli, aga võimalik oli tähelepanelikult sõites ikkagi rajal püsida.
Videost - raja kõrgusinfo on ebatäpne, seda ei saa võtta puhta kullana (isegi mitte hõbedana! nutitelefoni pureb vist roosteuss ja GPS on ebatäpne). Ühtlasi kasutan juhust - kerged vabandused paari seltsimehe ees, kes minu rahuliku kulgemise taga õige pisut vist ootama pidid. Ei jäksanud lihtsalt :) Eriti kahju oli mul kaasvõistlejast (ja tema sõber männipuust), kes nagu 25 minuti paiku näha, pidi vaese puukese ära äestama :). Tahtis vist seda teise kohta istutada.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1249
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Alvaro » 20. 04. 2012. 14:18

Kõik segadused kahvatuvad selle kõrval, millele ccrm Yldkoosolek hetk tagasi tähelepanu juhtis. Vaadake, mis aja Sulev Lipp välja sõitis :-)
Ei tea kas tal see isegi kohale jõudnud on....
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas SL » 20. 04. 2012. 14:54

Alvaro kirjutas:Kõik segadused kahvatuvad selle kõrval, millele ccrm Yldkoosolek hetk tagasi tähelepanu juhtis. Vaadake, mis aja Sulev Lipp välja sõitis :-)
Ei tea kas tal see isegi kohale jõudnud on....
Sai rihitud jah ning enam vähem õige tuli välja :) Sellepärast ma ei sõitnudki kiiremini, et oli vaja selline tulemus saada.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3797
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas mart » 20. 04. 2012. 14:57

foto360 kirjutas:Sain lõpuks üles laetud rajavideo. http://www.tourism360.net/mtb/?p=591
EDIT: lisan otseviite ka, sest serveriga on mingi jama. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nVs8VEc59Q
Natuke juttu ka, "orienteerusin" ka u 17.30 paiku, aga ausaltöelda tundub, et ma probleemses kohas (vist 8 minuti paiku 1,30 km juures) sõitsin enam-vähem õigesti.. .
Päris lõbus on vaadata liikuvat pilti ajahetkel 18.20., kus kohtuvad pika ja lühikese raja sõitja. Lühikese raja sõitja isegi ei avalda imestust, miks mehed mööda teeperve ülesse trügivad :lol:
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

kompat
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 16. 10. 2009. 09:08

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas kompat » 20. 04. 2012. 21:00

Kuna eestikateni on veel nats aega, on kindlasti Sulevil kasulik kolmapäevakuid sõita ja nende vigadest õppida.
Ma ei tahaks küll seal ebatäpse rajatähistuse pärast medalist ilma jääda.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas Rivo » 20. 04. 2012. 21:16

kompat kirjutas:Kuna eestikateni on veel nats aega, on kindlasti Sulevil kasulik kolmapäevakuid sõita ja nende vigadest õppida.
Ma ei tahaks küll seal ebatäpse rajatähistuse pärast medalist ilma jääda.
Pait, ära muretse ! Kui sa eestikatel rajalt välja sõidad, on selleks kaks varianti : 1. Sa paned mõnel laskumisel nipli ja teed lintide kohal elegantse flopi :) või 2. tegelikult rohkem variante ei ole :wink: Aga ole mureta, eestikate toimkond käib väga paljudel võistlustel kogemusi kogumas !
Aga kui nüüd üldisemalt rääkida kolmapäevakute radade märgistamisest...siinsetele radadel peab tõesti olema oluliselt rohkem jm. kohta linte, nooli ja muud olulist infot märkide näol. Kuna kiirused on suuremad ja võistlejad sõidavad nö. hobuseklapid peas - ega ei pane ikka palju tähele, mis toimub. Seda enam, et on tihti suurel hulgal esmakordselt kasutatavaid radu ja singleid. Pikematel võistlustel on enamasti tugev jälg juba varasemast rajal sees, pulss madalam, tähelepanu võime kõrgem ja tänu kõigele sellele eksimine vähem reaalsem.
:!: Ja üldse, teeme nüüd nii, et me siin teemas enam antud etapi välist juttu ega teemasid ei arenda (eestikad, 29er) :!:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Volkswagen MTB kolmapäevakute I etapp (Jägala-Joa)

Postitus Postitas suuroja » 23. 04. 2012. 21:11

foto360 kirjutas: Eriti kahju oli mul kaasvõistlejast (ja tema sõber männipuust), kes nagu 25 minuti paiku näha, pidi vaese puukese ära äestama :). Tahtis vist seda teise kohta istutada.
tegemist ongi männiistikuga. Korraldajad olid eelnevalt raja äärde istutusaugud teinud ning iga kolmapäevakul osaleja pidi vähemalt ühe männiistiku eelnevalt märgistatud istutusauku lennutama. Sealt tulevad hooaja lõpus ka lisapunktid :) ning ühtlasi saab rada ka mändidega ääristatud, mis tulevikus suurteks puudeks sirguvad. Metsa vägi.
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2012”