V etapp Humala 16.06

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas _KRIS_ » 18. 06. 2010. 17:11

haha, mul oli viimane ring esimesest ligi minut aeglasem :cry: :oops:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Kuldar » 18. 06. 2010. 20:53

üks lõikaja jäi ka mulle silma, aga las ta olla. Kaks korda möödasõitmist ei teinud mulle põrmugi tüli. Ega ta eluaeg nihverdama saa jääda, küll asjad paika loksuvad.
Ma saan aru, et Porteri poistel elavjõudu napib selliste kohtade mehitamiseks.

Tegelikult üks minu tekitatud moment ühest väikesest tüdrukust möödumisel jäi kripeldama. Oli teine ilusasti möödalaskmiseks enne laskumist seisma jäänud, paraku aga ideaaltrajektoori peale. Kerge (minu jaoks) kontakt sarvega käis ära, loodan et noorsportlase meelehärmi ega viga ei tekitanud. Sorri. Karmavõla leevendamiseks ostaks talle kilo jäätist, peaasi et võistlustel innuga edasi käiks.
Gravity is a Bitch

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas kalari » 18. 06. 2010. 22:49

Mul on seoses selle lõikamisega teistmoodi mälestused. Olin tunnistajaks olukorrale kus üks meesterahvas, märgates väikese hilinemisega seda teisele järjestikusele tõusule suunavat linti, tõmbas seadusekuulekalt pidurilingid vast lenksu. Tulemust võite ise ette kujutada:(
Mõned lisameetrid märkelinti oleks rajale hädasti vaja olnud. Esmakordselt osalesin (võidu)sõidul, kus sama teed mööda liiguti edasi-tagasi. Erinevaid sõidusuundi markeeris vaid 30cm kõrgune hein. Soojendusringil tegin sellel lõigul ühest eesliikujast möödasõitu, põikasin läbi rohu vasakpoolsele teeroopale ja ehmatusega märkasin, et paar ratturit tormavad mulle täie hooga vastu :shock:

SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas SHOXi » 19. 06. 2010. 09:21

Kui juba siin lõigati, siis ma ei taha teada palju saku 100l lõigati :D Rada oli väga põnev ja kiire ja meeldis. Esimene langs ja rööpad lõid amordi ka ilusti käima ja nüüd töötab palju pehmemalt teine :)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas tarmo » 19. 06. 2010. 17:43

Kuldar kirjutas: Ma saan aru, et Porteri poistel elavjõudu napib selliste kohtade mehitamiseks.
Elavjõus polegi vast küsimust, aga ma lihtsalt ei suuda endale selgeks teha miks kuradipärast peaks kolmapävakul meelega lõikama :?: :?: :?: Seepärast pole ka tulnud selle peale, et "turvamehi" rajale panna.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas tarmo » 19. 06. 2010. 17:48

kalari kirjutas: Mõned lisameetrid märkelinti oleks rajale hädasti vaja olnud. Esmakordselt osalesin (võidu)sõidul, kus sama teed mööda liiguti edasi-tagasi. Erinevaid sõidusuundi markeeris vaid 30cm kõrgune hein. Soojendusringil tegin sellel lõigul ühest eesliikujast möödasõitu, põikasin läbi rohu vasakpoolsele teeroopale ja ehmatusega märkasin, et paar ratturit tormavad mulle täie hooga vastu :shock:
Järgmisel aastal arvestame sellega kindlasti. Ilmselt linti terve mäe ulatuses vedama ei hakka, aga tuleks paigaldada hoiatavad märgid ja tekst kahepoolsest liiklusest.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Mati » 19. 06. 2010. 17:50

tarmo kirjutas:...ma lihtsalt ei suuda endale selgeks teha miks kuradipärast peaks kolmapävakul meelega lõikama :?: :?: :?: ...
(y)
Mõnel on saavutusvajadus nii suur, et ka üksi võistledes lõikaks ... nii igaks juhuks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

redevil
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 03. 07. 2003. 21:18

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas redevil » 20. 06. 2010. 10:29

Kirjutan sama teema alla taas ka teist sorti teemat siis lil :lol:
Sellel ajal kui kõik võrdlesid palju keegi aeglasem ja kiire oli suutsin mina omal jala kipsi saada ja mis eriti hull sellel eelnes 2 kuud "ilmarattataperioodkrt" seoses parema põlve murdmisega. Nüüd siis tegu vasaku jalaga et parem puhata saaks.
AGA mida ma nagu öelda tahan siis...karkude otsast vaadates oli rada endiselt super. Nagu ka mainiti siis amort toimib nüüd ma arvan paremini. Sain väga suured emotsioonid rajalt ja kibelen kohutavalt rattale tagasi sest viimane seos rattaga oli minu jaoks super.
Rajaga on kindlasti erinevaid arvamusi ja nagu näha/kuulda siis lõigata saab ja tehtigi ja jäädi ka ju vahele! Et ma ei näe erilist vajadust koormata veel enam inimesi korraldamisse et pannan nad niisama rajale tuule kätte passima juhul kui nad jah just samal ajal pilte ntx ei teex. No samas lugesin ka, et enamus sai siiski aru mis pidi kuskilt liikuma pidi ja ma ei tea kas asi minus aga mul isiklikult probleeme raja leidmisel ei tekkinud (maybe oli liikumise tempo liiga madal et mitte pööreid märgata :oops: ). Tundus nagu ebareaalne et järsku rada peaks leistangini heinast läbi minema jne. Olgem ausad ka meie kallil Elionil on rahvas otse tõmmanud nii et kakapurujutt järel selle asemel, et vasakule-paremale keerata.
Mees on vaid mees, kuid jalgratas on võidusõit.

Armastus tuleb spurtidega.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas MarttiM » 20. 06. 2010. 12:05

Mati kirjutas:
tarmo kirjutas:...ma lihtsalt ei suuda endale selgeks teha miks kuradipärast peaks kolmapävakul meelega lõikama :?: :?: :?: ...
(y)
Mõnel on saavutusvajadus nii suur, et ka üksi võistledes lõikaks ... nii igaks juhuks.
kui sa petad riiki, naist ja teisi, miks sa ei võiks siis ise ennast petta ??? kuigi oma arvates petad teisi. oleme juba kord sihukesed kratid. võib-olla mõni paneb veel roide ka, et elionis 86 olla:) resümee on see, et SIHUKE ONGI RAHVASPORT.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas MarttiM » 20. 06. 2010. 12:09

kahjuks ise ei jõudnud seegi kord. kahetsust leevendab mõnevõrra see, et juhtus ka hea jalka olema :mrgreen:

Märt K
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 13. 09. 2009. 19:26

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Märt K » 20. 06. 2010. 12:29

0tolerants kirjutas:
Mati kirjutas:
tarmo kirjutas:...ma lihtsalt ei suuda endale selgeks teha miks kuradipärast peaks kolmapävakul meelega lõikama :?: :?: :?: ...
(y)
Mõnel on saavutusvajadus nii suur, et ka üksi võistledes lõikaks ... nii igaks juhuks.
kui sa petad riiki, naist ja teisi, miks sa ei võiks siis ise ennast petta ??? kuigi oma arvates petad teisi. oleme juba kord sihukesed kratid. võib-olla mõni paneb veel roide ka, et elionis 86 olla:) resümee on see, et SIHUKE ONGI RAHVASPORT.

Hei mehed, kellest te räägite ? Nr., särgi värv, ratta mark, nimi jne.
...vastasel juhul tundub, et teete ise enda elu huvitavamaks ! Või mis ?

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas MarttiM » 20. 06. 2010. 14:59

Märt K kirjutas:
0tolerants kirjutas: kui sa petad riiki, naist ja teisi, miks sa ei võiks siis ise ennast petta ??? kuigi oma arvates petad teisi. oleme juba kord sihukesed kratid. võib-olla mõni paneb veel roide ka, et elionis 86 olla:) resümee on see, et SIHUKE ONGI RAHVASPORT.

Hei mehed, kellest te räägite ? Nr., särgi värv, ratta mark, nimi jne.
...vastasel juhul tundub, et teete ise enda elu huvitavamaks ! Või mis ?
mina räägin teoreetilisel tasandil:) aga saan aru, et probleem on laiem, kui lugeda selle foorumi postitusi kui ka sportinfost elioni puudutavat. mina isiklikult ei saa aru ei lõikajatest ega ka nendest, kes peale võistlust hakkavad protokolle võrdlema ja suudavad 800 osaleja seest mingi valemänguri tuvastada. need inimesed võiksid oma talenti parem eesti politseis rakendada :mrgreen: suures plaanis pole erilist tähendust, kas oled 11, 60, 250 või 600. ajalugu nagu väga ei tee:)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas mart » 20. 06. 2010. 20:14

0tolerants kirjutas:
mina räägin teoreetilisel tasandil:).... mina isiklikult ei saa aru ei lõikajatest ega ka nendest, kes peale võistlust hakkavad protokolle võrdlema ja suudavad 800 osaleja seest mingi valemänguri tuvastada. need inimesed võiksid oma talenti parem eesti politseis rakendada :mrgreen: suures plaanis pole erilist tähendust, kas oled 11, 60, 250 või 600. ajalugu nagu väga ei tee:)
Hetkel räägid teoreetilisel tasandil, kui aga sellest piisavalt kaua ja pikalt räägid, hakkad ka ise uskuma st mentaalselt oled küps lõikama, kui selleks võimalus tekib ja võidusõidul saadki üheks nendest, keda näpu ja luubiga nimekirjast ülesse leitakse ja ära mainitakse. Või teekski nii. et kõvem tegija on rajal see. kes enim rajal lõigata ja nihverdada suudab. Too ju kah eluspüsimiseks vajalik oskus ja vajaks väärilist tunnustasmist.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas erikr » 20. 06. 2010. 21:21

mart kirjutas:...ülesse...
Mart krt, ära jama...
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas MarttiM » 20. 06. 2010. 21:55

mart kirjutas: ..............kui aga sellest piisavalt kaua ja pikalt räägid, hakkad ka ise uskuma st mentaalselt oled küps lõikama, kui selleks võimalus tekib ja võidusõidul saadki üheks nendest, keda näpu ja luubiga nimekirjast ülesse leitakse ja ära mainitakse.
minu pärast võib täitsa muretu olla. fair play ja ausus on minu jaoks äärmiselt olulised väärtused. sporti on tehtud eluaeg, sh olen pidanud konkureerima tüüpidega, kes on võitmiseks (ka eesti tasandil) kasutanud roide, samuti on mulle seda teed korduvalt pakutud....... ei ole tekkinud isegi kiusatust. selleks, et rahvaspordiüritusel naabrimeest võita kusagilt lõikuda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no see on lihtsalt liiga jabur..................

Kasutaja avatar
Erkz
Rattur
Postitusi: 88
Liitunud: 08. 06. 2010. 15:07

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Erkz » 21. 06. 2010. 15:14

Mina ei jäänud ühegi pildi peale :( . Kas seal ainult üks fotograaf oligi?

SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas SHOXi » 22. 06. 2010. 07:52

Ma kolmel viimasel etapil käinud, pole ka kordagi peale jäänud :D

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas _KRIS_ » 23. 06. 2010. 13:15

Kas kellelgi neist, kes kolmapäevakuid korraldab on ka siin foorumis profiil, ehk siis palun andke teada kellega kontakteeruda apsaka tõttu tulemustes.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Mati » 23. 06. 2010. 13:22

_KRIS_ kirjutas:Kas kellelgi neist, kes kolmapäevakuid korraldab on ka siin foorumis profiil,...
Pole oluline :!:
Kõik kolmapäevakuid puudutavad küsimused ja sisulised teemad palume adresseerida tere@kolmapaev.ee :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas _KRIS_ » 23. 06. 2010. 14:16

Mati kirjutas:
_KRIS_ kirjutas:Kas kellelgi neist, kes kolmapäevakuid korraldab on ka siin foorumis profiil,...
Pole oluline :!:
Kõik kolmapäevakuid puudutavad küsimused ja sisulised teemad palume adresseerida tere@kolmapaev.ee :idea:

Ausalt öeldas selles asi ongi, et saatsin sinna kirja juba 5 päeva tagasi, kuid vastust neilt pole tulnud ja tulemustes ikka viga sees.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: V etapp Humala 16.06

Postitus Postitas Mati » 23. 06. 2010. 15:22

_KRIS_ kirjutas:
Mati kirjutas:
_KRIS_ kirjutas:Kas kellelgi neist, kes kolmapäevakuid korraldab on ka siin foorumis profiil,...
Pole oluline :!:
Kõik kolmapäevakuid puudutavad küsimused ja sisulised teemad palume adresseerida tere@kolmapaev.ee :idea:
Ausalt öeldas selles asi ongi, et saatsin sinna kirja juba 5 päeva tagasi, kuid vastust neilt pole tulnud ja tulemustes ikka viga sees.
5-päeva tagasi oli 18.06 - reede. Siis nädalavahetus ja siis 1,5 tööpäeva, mil vaja veel viimased asjad jonksu saada enne pühasid. Kannata ära. Järgmine nädal on targem.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2010”