Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Vika » 06. 08. 2009. 14:32

Mr.Burns kirjutas:
mart kirjutas: Muuseas venefoorumis räägitakse harkus 3st potentsiaalsest kohast, kus tuleb jalastuda. :roll:
Kui saladus pole, siis mis selle foorumi aadress on?
Arvan, et see on siis http://forum.biketime.ee/

Mr.Burns
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 09. 06. 2009. 15:38

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Mr.Burns » 06. 08. 2009. 15:20

Vika kirjutas:
Mr.Burns kirjutas:
mart kirjutas: Muuseas venefoorumis räägitakse harkus 3st potentsiaalsest kohast, kus tuleb jalastuda. :roll:
Kui saladus pole, siis mis selle foorumi aadress on?
Arvan, et see on siis http://forum.biketime.ee/
Suured tänud!

Vabandan siin OT pärast, kuid kui keegi oskaks veel lisaks soovitada huvitavaid venekeelseid MTB foorumeid nii Eestist kui mujalt, siis tänud ette!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Alvaro » 06. 08. 2009. 15:28

Vika kirjutas:Arvan, et see on siis http://forum.biketime.ee/
Kui meil on siin Mr. Burns jms sellised natuke humoorikad tegelased, siis Campagnolov, Meridovich jms sellised tõid küll tilga ******* :lol:
Vene keel on kuram aastatega rooste läinud, tükk tegemist seal infi uuristada.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Vika » 06. 08. 2009. 15:37

Alvaro kirjutas:Kui meil on siin Mr. Burns jms sellised natuke humoorikad tegelased, siis Campagnolov, Meridovich jms sellised tõid küll tilga ******* :lol:
Oi, palun, ärge rääkige Compagnolov'ist... :roll:


Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Alvaro » 06. 08. 2009. 17:27

raigo13 kirjutas:
Alvaro kirjutas:Ise tuvastasin rajal vähemalt ühe mehe, kes sinna laukasse jälle kubemeni sisse sulpsas.
Ise lootsin, et vaevalt ma ainus kobakäpp olen, kuid tundub, et siiski olin :oops: . Prooviringil läksin roigastele tiba liiga ettevaatlikult ja väikse hooga peale ning esiratas takerdus tiba. Nagu ikka sellisel puhul, panin jala maha. Õnnetuseks roigaste kõrval olev pind aga ei tahtnud eriti toetust pakkuda ning juba olingi kubemeni mülkas... 8) Õnneks tundub, et see piinlik situatsioon jäi fotokrooniku poolt talletamata 8)
Vat mina nägin seda sulpsu!! Laugas Kasutajanimesid ei vii kokku. Sellele eelneb terve seeria. Tasemel fotograafi töö!
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

raigo13
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 10. 02. 2008. 11:52

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas raigo13 » 06. 08. 2009. 20:12

Alvaro kirjutas:
raigo13 kirjutas:
Alvaro kirjutas:Ise tuvastasin rajal vähemalt ühe mehe, kes sinna laukasse jälle kubemeni sisse sulpsas.
Ise lootsin, et vaevalt ma ainus kobakäpp olen, kuid tundub, et siiski olin :oops: . Prooviringil läksin roigastele tiba liiga ettevaatlikult ja väikse hooga peale ning esiratas takerdus tiba. Nagu ikka sellisel puhul, panin jala maha. Õnnetuseks roigaste kõrval olev pind aga ei tahtnud eriti toetust pakkuda ning juba olingi kubemeni mülkas... 8) Õnneks tundub, et see piinlik situatsioon jäi fotokrooniku poolt talletamata 8)
Vat mina nägin seda sulpsu!! Laugas Kasutajanimesid ei vii kokku. Sellele eelneb terve seeria. Tasemel fotograafi töö!
Uh... Pinge kohe maas... 8) Ma ei olnudki ainuke laukas ujuja :twisted: : õnneks ei ole pildil mina, kuigi situatsioon oli analoogne (õnneks taganttulijaid ei olnud, nii et kellelegi oma "triatloni elementidega" jalgu vist ei jäänud)

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2464
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas AndreK » 06. 08. 2009. 20:52

Vika kirjutas:
Alvaro kirjutas:Kui meil on siin Mr. Burns jms sellised natuke humoorikad tegelased, siis Campagnolov, Meridovich jms sellised tõid küll tilga ******* :lol:
Oi, palun, ärge rääkige Compagnolov'ist... :roll:
Kas tema ise?
Täiesti huupi pakun, aga selle konkreetse tegelase keelekasutus trassil hõlmab vene keele seda osa , mis eesti keeles ainult 4-täheliste sõnadega kaetud saaks. Ma õnneks kõigest aru ei saanud :D

JannoR
Rattur
Postitusi: 176
Liitunud: 10. 03. 2005. 13:22

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas JannoR » 06. 08. 2009. 21:05

Vat mina nägin seda sulpsu!! Laugas Kasutajanimesid ei vii kokku. Sellele eelneb terve seeria. Tasemel fotograafi töö!
Puhas kuld (y) Kui vaadata taustal liikujaid siis need liiguvad kogu seeria jooksul vaid paar sammu edasi samas kui peakangelane suudab selle ajaga sada imet korda saata.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Villem T » 06. 08. 2009. 21:29

AndreK kirjutas:
Vika kirjutas:
Alvaro kirjutas:Kui meil on siin Mr. Burns jms sellised natuke humoorikad tegelased, siis Campagnolov, Meridovich jms sellised tõid küll tilga ******* :lol:
Oi, palun, ärge rääkige Compagnolov'ist... :roll:
Kas tema ise?
Täiesti huupi pakun, aga selle konkreetse tegelase keelekasutus trassil hõlmab vene keele seda osa , mis eesti keeles ainult 4-täheliste sõnadega kaetud saaks. Ma õnneks kõigest aru ei saanud :D
Kampagnolovist on mul paar pilti millel ta teeksleb legendaarse mülka juures sõitmist ja siis põlveni mülkas olemist. See viimane jäi oluliselt usutavam, pildid lähipäevil kolmapaev.ee-s.

chap2
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 02. 04. 2008. 10:14

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas chap2 » 06. 08. 2009. 21:44

Vika kirjutas:
Alvaro kirjutas:Kui meil on siin Mr. Burns jms sellised natuke humoorikad tegelased, siis Campagnolov, Meridovich jms sellised tõid küll tilga ******* :lol:
Oi, palun, ärge rääkige Compagnolov'ist... :roll:
täitsa põnev vaadata kuidas meie väikse koduse foorumi parimad kujud koguvad populaarsust :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Mati » 06. 08. 2009. 22:06

Vot eta uze LÕIMUMINE 8) .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Vika » 06. 08. 2009. 22:50

AndreK kirjutas:Kas tema ise?
Tema ise, jah :)

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas kalari » 06. 08. 2009. 23:13

http://picasaweb.google.com/piltand/Har ... 8026162802
Seda pilti vaadates ja teades, millise lauka suunas liikusid kõik ülejäänud "trikiratturid", meenus üks soomekeelne lause: "Mies, joka kävelee omia polkuja" Eesti keeles siis: "Mees, kes kõnnib omi radu"
:)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Alvaro » 07. 08. 2009. 13:05

Leiubüroost teatati, et ühed Uvexi spordiprillid on laekunud meie kolmapäevaselt ürituselt. Kui keegi tunneb puudust, andku teada. Muidu lähevad realiseerimisele. :-)
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas Villem T » 12. 08. 2009. 11:08

Harku pildid

kerdni
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 14. 11. 2004. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas kerdni » 21. 08. 2009. 22:29

Äkki keegi mäletab veel sellist võistlust.
Endal küll õnn tavaliselt parematele piltidele sõita.

http://picasaweb.google.com/indrekabel/HarkuKolmapaevak#

kaitz
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 12. 05. 2009. 09:12

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas kaitz » 01. 09. 2009. 22:20

Kuna ei osanud kuskile antud teemat paigutada, siis kirjutan siia.
Eile õhtul Harku kolmapäevaku rajal sõites kadus minu ees sõitval ratturil ühes pehmemas kohas spidomeeter ära. Järgmiselt ringilt tulles ta ikka veel otsis, aga ei leidnud. Sõitsin veel paar ringi ja seal samas kohas panin ka ise külje maha ning külili olles leidsingi kadunud spidoka. Seega, kes tunneb et tema see just oli, kes spidoka kaotas, siis kätte saab selle kui helistda 52 71 495.
Spidokas on CATEYE strada wireless.
velo clubbers
"sadakilomeheilu on tugev eelis allamäge"

brg
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 15. 04. 2005. 13:14

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud - VIII etapp Harku

Postitus Postitas brg » 02. 09. 2009. 14:28

kaitz kirjutas:Eile õhtul Harku kolmapäevaku rajal sõites kadus minu ees sõitval ratturil ühes pehmemas kohas spidomeeter ära. Järgmiselt ringilt tulles ta ikka veel otsis, aga ei leidnud. Sõitsin veel paar ringi ja seal samas kohas panin ka ise külje maha ning külili olles leidsingi kadunud spidoka.
Spido käes. Tänud veelkord (y)

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2009”