Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas tarmo » 04. 05. 2009. 14:52

Kõikidel, kel lihased ja kondid veel valutavad Jõelähtme, Saku ja Viljandi maratoniradadest, saavad Järve kolmapäevakul tunda vähe leebemat maastikku. Järvel puuduvad kivid, mättad ja juurikad. Kõva põhjaga männimetsaalused jalgrajad koos mõnusate küngastega panevad proovile teie kiiruslikud omadused ja vastupidavuse. Mõned liivasemad kohad kompavad teie tasakaalutunnetust. Ringi täpne pikkus selgub vahetult enne võistluspäeva, kuid eeldatavalt on see 2,5 km. Kes sõitis seal mõni aasta tagasi aktiivsemate velo.clubbers.ee foorumi kasutajate poolt korraldatud kolmapäevakul, see teab mis ees ootab.

Nii nagu eelmisele etapile, soovitame ka nüüd tulla rattaga. Kel see võimalus mingil põhjusel puudub, siis parkimiseks on meie päralt Järve Keskuse oma töötajate parkla, mille asukohakaart ilmub siia esmaspäeva õhtuks. Vaatamata sellele, et tegu on töötajate parklaga tuleb seal siiski kasutada parkimiskella. Palume mitte mingil juhul parkida autosid Viljandi mnt äärde, sest korraldajatel puudub selleks eriliuba.

Järve etapil vaatab teie rattad üle ja pakub lihtsamat hooldust kohapeal SURFHOUSE. Raja valmistab ette ja sõitjaid teenindab kohapeal klubi PORTER RACING.

Loosiauhindade eest hoolitseb CRAFT.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas tarmo » 04. 05. 2009. 21:12

tarmo kirjutas:Järvel puuduvad kivid, mättad ja juurikad.
Juurikate kohalt võtan sõnad tagasi. Leidsin siiski mõned ja need on paigutatud korrektselt risti ja diagonaalis üle raja.:)
Tihti kummivalikuga hädas olijatel soovitan alla panna käbikummid.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4464
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas riho » 04. 05. 2009. 23:42

tarmo kirjutas:Tihti kummivalikuga hädas olijatel soovitan alla panna käbikummid.
Kas kuuse-, männi- või seedrikäbi?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas KaupoR » 05. 05. 2009. 00:07

Õige rattur puistab maha ikka steereri käbisid!
If everything's under control, you're going too slow!

margusf
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 16. 09. 2008. 21:06

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas margusf » 05. 05. 2009. 08:54

Rumalavõitu küsimus, aga kas seal kolmapäevakul pakihoid ka on? Tulen töölt rattaga ning kuhugi tahaks vahetusriietega seljakoti ära paigutada.

Margus

Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Estapi » 05. 05. 2009. 09:52

margusf kirjutas:Rumalavõitu küsimus, aga kas seal kolmapäevakul pakihoid ka on? Tulen töölt rattaga ning kuhugi tahaks vahetusriietega seljakoti ära paigutada.

Margus
jätad oma seljakoti registreerimistelgi juurde... :)

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas anryo » 05. 05. 2009. 13:55

Start on avatud 17:00 - 20:00. Mis kella ajal põhi mass tavaliselt peale lendab? Ma veel selline kollanokk, et esimest korda üritaks siis kui rahulikum...
Sõidan siis kui tahan...

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas tarmo » 05. 05. 2009. 14:04

riho kirjutas:Kas kuuse-, männi- või seedrikäbi?
põhiliselt männikäbi, nii et vaata et puusse ei pane kummivalikuga. võid ka panna ette männikäbi kummi ja taha kuuseka. :!: siis pelab igal juhul.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Mati » 05. 05. 2009. 14:08

anryo kirjutas:Start on avatud 17:00 - 20:00. Mis kella ajal põhi mass tavaliselt peale lendab? Ma veel selline kollanokk, et esimest korda üritaks siis kui rahulikum...
võta varasemad lõpuprotokollid ette ja vaata mis ajal starditud on :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Villem T » 05. 05. 2009. 15:02

anryo kirjutas:Start on avatud 17:00 - 20:00. Mis kella ajal põhi mass tavaliselt peale lendab? Ma veel selline kollanokk, et esimest korda üritaks siis kui rahulikum...
Alguses ja lõpus on rahulikum, lõpus on hämaram.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas maanus » 05. 05. 2009. 20:49

Minu arust saab ka parkida Info Auto ette jäävas parklas, seal nagu silte pole üleval sarnaseid mis Amservi ees on. Samas kui väga keeruliseks läheb, siis saab ka Järve Hawaii ette autod jätta, ei hammusta seal ka neid keegi ja stardialasse on ka kiviga visata.Kes enne 7 sinna jõuab , saab ka batooni või geeli varusi täinendada, kes teab äkki ka kummirõhu ülevaadata.

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Maarek » 06. 05. 2009. 07:50

maanus kirjutas:Minu arust saab ka parkida Info Auto ette jäävas parklas, seal nagu silte pole üleval sarnaseid mis Amservi ees on. Samas kui väga keeruliseks läheb, siis saab ka Järve Hawaii ette autod jätta, ei hammusta seal ka neid keegi ja stardialasse on ka kiviga visata.Kes enne 7 sinna jõuab , saab ka batooni või geeli varusi täinendada, kes teab äkki ka kummirõhu ülevaadata.
Järve Keskuse parklas on kellaga 3 tundi probleemita ja erilist parkimisprobleemi pole mina veel märganud kuna pole erinevalt linnamaastureid roolivatest meestest vajadus 10 meetrit uksest parkida.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Villem T » 06. 05. 2009. 08:56

Huvitav kuidas need hakkama saavad, kes näiteks Nuku- või Draamateatris või Estonias käivad? Seal ju ei ole spetsiaalseid parklaid. On neil spets foorum oma probleemide arutamiseks või kirjutavad teatri administratsioonile või mis?

Järvel saab parkida kasvõi Kalevi Kommivabriku või sellest üle tee ARSi parklasse või Tondi Selveri või Tondi K-Rautakesko prklasse, ikka väntad 8 minutiga starti.

kass1
Rattur
Postitusi: 118
Liitunud: 12. 02. 2007. 17:06

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas kass1 » 06. 05. 2009. 09:06

Mitu ringi seekord kavas on? Ei leidnud kahjuks sellekohast informatsiooni.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Villem T » 06. 05. 2009. 09:16

kass1 kirjutas:Mitu ringi seekord kavas on? Ei leidnud kahjuks sellekohast informatsiooni.
M/N 12, M/N 14 - 2 ringi
M/N 16 - 3 ringi
N, N 30/N40, M 50/60 - 4 ringi
M, M30 / 40 - 5 ringi

teisik
Rattur
Postitusi: 107
Liitunud: 06. 05. 2009. 09:54

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas teisik » 06. 05. 2009. 09:57

Kas registreerimine on võimalik ka kohapeal või minusugune eilse tähtaja maha magaja jääb kolmapäevakust ilma?

Täna tahaks enda jaoks no1 kolmapäevaku teha küll :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Mati » 06. 05. 2009. 10:05

teisik kirjutas:Kas registreerimine on võimalik ka kohapeal või minusugune eilse tähtaja maha magaja jääb kolmapäevakust ilma?
Kui sa viitsiks juhendit lugeda, siis teaksid, et kohapeal saadki regada :!:
Viimati muutis Mati, 06. 05. 2009. 10:05, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas erikr » 06. 05. 2009. 10:05

teisik kirjutas:Kas registreerimine on võimalik ka kohapeal või minusugune eilse tähtaja maha magaja jääb kolmapäevakust ilma?

Täna tahaks enda jaoks no1 kolmapäevaku teha küll :)
http://www.kolmapaev.ee/index.php?optio ... &Itemid=55
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

kass1
Rattur
Postitusi: 118
Liitunud: 12. 02. 2007. 17:06

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas kass1 » 06. 05. 2009. 18:04

Järjekordselt suured, suured tänud korraldajatele!!! Rada oli hea, piisavalt kiire (ei jõudnud isegi joogipudelit haarata) ja samas mõnusalt looklev.
Max puls seekord isegi 198.
Jään tulemusi ootama.

yllar
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 23. 04. 2008. 14:34

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas yllar » 06. 05. 2009. 19:36

Rada oli tõesti päris heaks ja mõnusalt pikaks tuunitud (y) Kuigi see on mul nn "kodurada", pole eriti tihti viitsinud seal sõitmas käia, sest ükskõik kuis on sõita saanud, on ringid ikka kuidagi jupatsiks jäänud. aga praegu oli küll väga vinks-vonks :)

Kasutaja avatar
RistoM
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 26. 05. 2008. 18:33

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas RistoM » 06. 05. 2009. 21:02

Tänud rajameistritele!
Igatahes oli eilne trenn jätnud kustumatu vatise jälje jalgadesse, aga sellest hoolimata ei ole teiste sõitu vaadates mitte mingit vormi haisugi.
Tundsin end nagu tädi Maali, kes kulgeb autolavkasse piima järele.
Ja kuigi ma liiva põlgan, oli selle peal väga mugavalt pehme nippel teha. Asi seegi.
Lisaks tervitan autojuhti, kes foori tagant pääsedes mind kui ratturit kiirenduse osas vääriliseks vastaseks pidas.
Emotsioonirattur

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Rivo » 06. 05. 2009. 21:54

Oli jälle tore kolmapäev. Seekord saime viimistleda oma kiirendamist ja pidurdamist. Mis peamine - teistest möödumine. Neid tuli ikka vägevalt. Korra sain isegi külje kergelt maha, kui oli valida, kas võtta vähe suurem kaar kurvis ja 99% tõenäosusega eesolijale küljelt sisse sõita, või kallutada põlv maha. Otseloomulikult läks loosi viimane variant ja ... mul vist pole "käbikumme" :lol: Eks oma roll selle juures oli ka eespool üleni punases (spessu) kostüümis ratturi nägemine, mis ajas vere keema nagu härjal. :twisted:
Täname Porteri tiimi (y)
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Villem T » 06. 05. 2009. 22:57


K. Well
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 17. 02. 2008. 16:50

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas K. Well » 07. 05. 2009. 05:50

Tulemused :?: :evil:

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas veiko » 07. 05. 2009. 09:07

Rahu, ainult rahu. Kõik tuleb õigel ajal või natuke hiljem :). Kannatlikust tuleb ka harjutada. Tulemused on *.xls formaadis http://www.kolmapaev.ee üleval. Koondtulemuste ja pdf versioonidega läheb natuke aega.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas dr Holden » 07. 05. 2009. 10:05

No ei ole võimalik!!! :evil:

Eelmine kord kaotasin ühe teatud karva ehk kümnendiku võrra Rihole.

Eile tulin finišisse, tõukasin veel ratta matil ette, et taas ei juhtuks....... :(

Jääb aind tõdeda, et ei olnd vanal elus õnne. Aga noh, õnn soosib tugevamaid, ehk siis aitab aind trenn! 8)

Aga rada oli hää - kiire, käbine, rahvarohke, liivane, tõusune ja äärmiselt kodulähedane (vaid 1,8km) :D

Kasutaja avatar
Kada
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 29. 09. 2008. 09:53

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Kada » 07. 05. 2009. 10:17

Njah, olen seal metsas varemgi ukerdanud, aga poleks uskunud, et sealt annab nii mõnusa raja välja kombineerida. Väga tore trenn oli eile, tänud korraldajatele.

Kasutaja avatar
biohazard
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 19. 04. 2009. 21:38

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas biohazard » 07. 05. 2009. 14:22

Rada meeldis, huvitav tiirutamine. Algajale kõva trenn ja tunnetuse õppetund. Olin kolmandat korda klippidega rajal, hakkab tulema. Liivases kurvis sai käe valgeks ka kukkumise näol, kuna klipindus vajab harjumist. Olen väga rahul (y) Järgnevad korrad kindlalt platsis.
SCOTT SPARK RC

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Mati » 07. 05. 2009. 14:26

K. Well kirjutas:Tulemused :?: :evil:
Härra, ära nüüd vinti üle keera. Tuletan meelde, et tegu asjaarmastajate veetava underground üritusega :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Estapi » 07. 05. 2009. 17:47

Rada oli hea, korraldus nagu ikka suurepärane ainult enda võimeid ja oskuseid tuleb veel lihvida :). Samas juhtus eile minu jaoks ebameeldiv intsident, kui lapsega rajal olles sain negatiivse kogemuse. Esimest korda võtsin lapse kaasa, et rattapisikut ka lapsele süstida. Kuid kahetsusväärselt sain lapsega rajal olles sõimata, "ei oska õigel ajal eest ära tulla!!!" - ei hakka siinkohal detailidesse laskuma - ning sama sõim jätkus ka registreerimisalas. Vabandan omaltpoolt kõikide ees kes nägid pealt Andrus Pilt, Andrus Kikkas ning tuntud rattaklubi riietes kodaniku sõna-sõda. Andrus Kikkas ei ole kindlasti antud intsidendi algataja ega ka õhutaja. Eelpool mainitud kodanik sammus peale sõidu lõpetamist minu juurde ning andis teada mida ta arvab sellest, et lapsed on ka rajal. Samas juhendist võib välja lugeda, et ürituse üks eesmärkidest on laste ja noorte võistlema kaasamine.
Tahan tänada Veloclubbers (Rivo) ja Rota Mobilis (Andrus) sõitjaid kes suhtusid väga positiivselt sellesse, et lapsed on rajal ja isad neid turvamas. Kõik ratturid peale ühe said meist ilusti mööda ning kui me ka kohe rada ei suutnud vabastada, leidsid ratturid raja kõrval piisavalt ruumi, et meist mööda sõita.
Tahaks loota, et kodanik kes räuskas ning kogu üritusele sellega halba varju heitis, tunneb ennast ära ning teeb omad järeldused ise. Loomulik ja õiglane oleks antud kodanik korrale kutsuda, kuid see ei ole minu eesmärk. Kõige kiuste olen laspega ka Kroodil rajal ning seisan selle eest ta tervena ka sõidu lõpetab!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas SL » 07. 05. 2009. 19:53

Estapi kirjutas:Kuid kahetsusväärselt sain lapsega rajal olles sõimata, "ei oska õigel ajal eest ära tulla!!!"
Krt leidub ikka haigeid idioote. Ma kujutan täitsa ette, kuidas mul isana oleks ikka täiega keema läinud, kui keegi oleks lapse juuresolekul niimoodi sõimama kukkunud. Mina arvan, et korraldajad peaksid tõsiselt kaaluma selliste idiootide eemaldamist sellelt võistluselt. Niiöelda ametlik hoiatus oleks igaljuhul väga kohane. Sest meil, suurtel inimestel, läheb võibolla viha üle, kuid lapsele võib sellisest asjast jääda eluaegne mälestus. Ma kohe tahaks teada, kes see idioot oli, kes sellisel heal ja sümpaatsel - just lastesõbralikul - üritusel niimoodi sõimama kukkus.

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Vika » 07. 05. 2009. 20:11

Mind ei häirinud kedagi rajal. Kui oli võimalik, siis sõitsin ise mööda, mõned ise andsid teed, mis oli hea... Aga viha jaoks ei ole ruumi seal.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Villem T » 07. 05. 2009. 21:17

Estapi kirjutas:Kõige kiuste olen laspega ka Kroodil rajal ning seisan selle eest ta tervena ka sõidu lõpetab!
Korraldajad on sinuga!
Mida rohkem inimesi kohal, seda rohkem (kahjuks) kehtib ütlus "net naroda bez uroda". Aga sellest ei tasu ennast häirida lasta. Rajal on igaühel õigus olla täpselt seal ja täpselt niikaua kui vaja, möödumine on puhtalt mööduja asi.
Ma loodan et kui riiukukel pulss lõpuks langes ja klaas suhkruvett joodud, siis ta sisimas pisut häbenes.

Kasutaja avatar
Kada
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 29. 09. 2008. 09:53

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Kada » 07. 05. 2009. 21:44

Uskumatuid tegelasi ikka leidub, vaevalt, et tegu on esiotsa sõitjaga, seda enam on halenaljakas säärane käitumine. Endla eilsest küll ainult head mälestused, ei mäletagi päeva, mil niipalju "aitäh" ja "palun" on saanud öelda. Paraku tõesti, mida suuremaks üritused lähevad, seda enam ilmnevad ka uued probleemid- prügipuistajad, sõimlejad, piltide ja tulemuste nõudjad jne. Õnneks kolmapäevakutel suppi ei pakuta, muidu oleks varsti supiteema ka veel õhus.

fluky
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 03. 04. 2008. 20:37

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas fluky » 11. 05. 2009. 08:56

Minu kurikuulus nr 21 konal.Kahjuks pean tõdema ,et minul ilmnes TAAS jama CC registreerimisega. Nimelt olen reganud terveks hooajaks kuid Järvel stardis kiipi võttes ei olnud mind justkui olemaski. Probleemile saime küll kiiresti lahenduse ,aga hiljem selgus et lõpu protokollis olin järsult vanusegruppi muutnud, 1984 oli muutunud 1975-ks.Eelmine aasta sama probleem oli mu vennaga ja samuti tiimi kaaslasega ka nemad sattusid valesse vanusegruppi. Nendel läks hästi, teavitasid CC teami ja lahendus saabus. Aga mina sain sellise kirja ; Paluks sünniaasta reg kaardile ka kirjutada.
Kõik ei ole veel pähe õpitud.

Tulemuste tabelis kah midagi ei muutunud. Saku etapil olin veel sünniaastaga 84 aga järvel 75. Koondtulemuste tabelis olen ikka veel nooremate vanusegruppis. kuidas neid punkte siis arvutatakse? Regad hooajaks ära ja järsku kaob registreerimis kaardilt vanus! Nuh tulemused on olnud siiski kehvad nii et tegelt ei ole suurt kaotust kuid siiski vahest tore südant puistada.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas KaupoR » 11. 05. 2009. 09:47

Koondtulemuste tabelis parandasime su sünniaasta ära, seda arvestust peavad korraldajad ise ja käsitsi. Järve etapi protokoll on tehtud Championchipi poolt ja seal oled tõesti veel vale sünniaastaga, parandame õige pea ka selle ära. Oluline on ju see, et sa üldkokkuvõttes õiges masinaklassis oled. Positiivne ju seegi, et sul Järvel kiirelt lahendus leiti ja muus osas oskan soovitada vaid sama, mida Championchip - kui täidad registreerimisankeedi korrektselt, siis ei tohiks probleeme tekkida. Seda soovitust peaksid järgima KÕIK osalejad - kirjutage oma nimed, sünniaastad jms info loetavalt ja täpselt. Tänan!!
If everything's under control, you're going too slow!

fluky
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 03. 04. 2008. 20:37

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas fluky » 11. 05. 2009. 17:43

Tänud vaeva eest! Järve rada oli super!!! Kahju et tehnika lõpuni vastu ei pidanud. Aga lõppude lõpuks on sõitmis mõnu ikka kõige tähtsam. Tore oli veel näha ,et inimesi on aina rohkem see spordiala huvitama hakanud. Edu igastahes edasistes toimetamistes :D

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Vika » 19. 05. 2009. 12:40

Väga huvitav: on olemas protokollid... on olemas registreerimislehel listis... aga uudiste lehel on ikka valesti perekonnanimi... kuidas nii valesti võib kirjutada?! Randalainen vs. Rantalain?.. hmmm :evil:

Update: Aitäh (y)

Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas Estapi » 21. 05. 2009. 11:40

Estapi kirjutas:Rada oli hea, korraldus nagu ikka suurepärane ainult enda võimeid ja oskuseid tuleb veel lihvida :). Samas juhtus eile minu jaoks ebameeldiv intsident, kui lapsega rajal olles sain negatiivse kogemuse. Esimest korda võtsin lapse kaasa, et rattapisikut ka lapsele süstida. Kuid kahetsusväärselt sain lapsega rajal olles sõimata, "ei oska õigel ajal eest ära tulla!!!" - ei hakka siinkohal detailidesse laskuma - ning sama sõim jätkus ka registreerimisalas. Vabandan omaltpoolt kõikide ees kes nägid pealt Andrus Pilt, Andrus Kikkas ning tuntud rattaklubi riietes kodaniku sõna-sõda. Andrus Kikkas ei ole kindlasti antud intsidendi algataja ega ka õhutaja. Eelpool mainitud kodanik sammus peale sõidu lõpetamist minu juurde ning andis teada mida ta arvab sellest, et lapsed on ka rajal. Samas juhendist võib välja lugeda, et ürituse üks eesmärkidest on laste ja noorte võistlema kaasamine.
Tahan tänada Veloclubbers (Rivo) ja Rota Mobilis (Andrus) sõitjaid kes suhtusid väga positiivselt sellesse, et lapsed on rajal ja isad neid turvamas. Kõik ratturid peale ühe said meist ilusti mööda ning kui me ka kohe rada ei suutnud vabastada, leidsid ratturid raja kõrval piisavalt ruumi, et meist mööda sõita.
Tahaks loota, et kodanik kes räuskas ning kogu üritusele sellega halba varju heitis, tunneb ennast ära ning teeb omad järeldused ise. Loomulik ja õiglane oleks antud kodanik korrale kutsuda, kuid see ei ole minu eesmärk. Kõige kiuste olen laspega ka Kroodil rajal ning seisan selle eest ta tervena ka sõidu lõpetab!
Oli kuulda, et osad kodanikud olid antud postitusest valesti aru saanud. Selgituseks veel nii palju, et Andrus Pilt oli see kes tütrega sõites rajal sõimata sai. Sõimaja nime ei hakka avalikustama, eks ta teab ise kes ta on. Kohal oli ta ka Kroodil ning tulemused tal vägagi keskpärased. Seega jääb senini arusaamatuks milleks sõimata last ja temaga kaasas sõitvat isa, kui ise esikohtadele ei sõida.
Vabandama ei ole ta tulnud ning tahaks loota, et Kroodil ta enam nii alatult ei käitunud.

Lugupidamisega,
Andrus Pilt
Team Rimi Cycling
Viimati muutis Estapi, 21. 05. 2009. 12:33, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Kona Craft MTB kolmapäevakud III etapp - Järve

Postitus Postitas UrmasL » 21. 05. 2009. 12:26

Estapi kirjutas: Oli kuulda, et osad kodanikud olid antud postitusest valesti aru saanud. Selgituseks veel nii palju, et Andrus Pilt oli see kes tütrega sõites rajal sõimata sai. Sõimaja nime ei hakka avalikustama, eks ta teab ise kes ta on. Kohal oli ta ka Kroodil ning tulemused tal vägagi keskpärased. Seega jääb senini arusaamatuks milleks sõimata last ja temaga kaasas sõitvat isa, kui ise esikohtadele ei sõida.
Vabandama ei ole ta tulnud ning tahaks loota, et Kroodil ta enam nii alatult ei käitnud.
Sõitsin Kroodil koos oma 9a poisiga ringi läbi üsna "tihedal" ajal ja polnud probleeme. Kui keegi tagant tuli, siis võtsime veidi kõrvale. Kui ühel korral ütlesin pojale, et "võtame veidi kõrvale, võistlejad tulevad", siis ütles laps väga hästi. "Aga mina võistlen ka!"

Ütlen siin veelkord: Möödumine kaasvõistlejast on rattasõidus üks võistluse elemente. Mõni valdab paremini mõni halvemini.

Vasta

Mine “Kolmapäevakud 2009”