Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Läti külavõistlusest TDF-ni
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Postitus Postitas erikr » 14. 08. 2013. 05:47

andresle kirjutas:Asjas olnuna ootaksin ma maksumaksjana aruannet vaadatavuse kohta sel tuuril. Samuti dünaamikat järgmisel ja ülejärgmisel. Sport on alternatiiv paljudele negatiivsetele ilmingutele ühiskonnas. Seda ei tohi mõõta ka RHN-is vaid Taaramäe koha läbi. Meil on vaja ERR'ist saada ajupesu alko vastu, kodumaa-armastuse poolt, raiskamise vastu, hea kasvatuse poolt jnejnejne. Seda kõike ei saa vaadata vaid numbrites vaid ka pika protsessina aastate kaugusele ette.
(y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3621
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Postitus Postitas Kuldar » 14. 08. 2013. 08:26

Andrese repliigile RHN strateegilisest missioonist on raske midagi lisada. Kahju et Kolmeraudse hooaeg ei käi, ma laseks nad Gräziniga diivani peal kokku. Küll Lekko ta ära taob kuna luhvti-kusti argumendid on liiga kitsalt pinnalt imetud.

Sellest vaadatavusest,
isegi mu ema, kes nagu te aru saate, ei saa olla noor ega ka mitte spordifänn, vaatas ETV pealt tuuri ülekandeid koos naabrinaisega. Nagu ta tunnistas, mõned asjad koduaias lükkusid sellepärast edasi, et jäi vahtima ning kellegi;) Andrese juttu kuulama. Ja see Sander oli ka huvitavalt rääkinud nagu päris! aga Kuuse Lemps on mömmerdis.

Loomulikult pidin ma aru andma miks nad nii puntras sõidavad, siis üksteisele külge ja appikene kukuvad. Miks pudelid loobivad ja miks need autod seal sõeluvad. Miks neil korralikke kiivreid ei ole miksüldse nii kaua peab sõitma, et aru saada kes tugevaim on, kas seda dopingut süüakse või pannakse kuhugi. Palju raha saavad ja kas see Kirsipuu on nüüd tööle läinud ja enam ei sõidagi jne.jne.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Re: Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Postitus Postitas baruto » 14. 08. 2013. 11:53

Kuldar kirjutas:Andrese repliigile RHN strateegilisest missioonist on raske midagi lisada. Kahju et Kolmeraudse hooaeg ei käi, ma laseks nad Gräziniga diivani peal kokku. Küll Lekko ta ära taob kuna luhvti-kusti argumendid on liiga kitsalt pinnalt imetud.

Sellest vaadatavusest,
isegi mu ema, kes nagu te aru saate, ei saa olla noor ega ka mitte spordifänn, vaatas ETV pealt tuuri ülekandeid koos naabrinaisega. Nagu ta tunnistas, mõned asjad koduaias lükkusid sellepärast edasi, et jäi vahtima ning kellegi;) Andrese juttu kuulama. Ja see Sander oli ka huvitavalt rääkinud nagu päris! aga Kuuse Lemps on mömmerdis.

Loomulikult pidin ma aru andma miks nad nii puntras sõidavad, siis üksteisele külge ja appikene kukuvad. Miks pudelid loobivad ja miks need autod seal sõeluvad. Miks neil korralikke kiivreid ei ole miksüldse nii kaua peab sõitma, et aru saada kes tugevaim on, kas seda dopingut süüakse või pannakse kuhugi. Palju raha saavad ja kas see Kirsipuu on nüüd tööle läinud ja enam ei sõidagi jne.jne.
Täpselt nii ongi.
Kuigi enamik eestlasi tahab, et neist arvataks kui ühtedest targematest maakeral ja inglise keelt räägivad nad paremini kui eesti keelt, siis tuleb siiski tunnistada, et pigem oli tuuri kanal ikka ETV kui Eurosport.
Ikkagi rohkem saab aru ja nagu vahetum on.

P.S.
Kui eelmisel aastal Rõuges Eestikad olid, siis üks kohalik papi küsis, "Ei tiiäq kas tuu Pikkuus ka tan sõit".
Jalgrattasport on nr 2 spordiala euroopas.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1130
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Postitus Postitas Prommar » 25. 11. 2013. 14:43

Nojah...

http://epl.delfi.ee/news/eesti/tour-de- ... d=67155840

Hoolimata "kõlavast" pealkirjast jääb selgusetuks, kas ei näidata ainult 2014, või jääb ka 2015 ära.

Vähemalt saavad järjekordsed ebademokraatlikus riigis keskkonnakatastroofi hinnaga korraldatud olümpiamängud näidatud.


Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7930
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tour de France 100 / 2013 / C prantsuse velotuur

Postitus Postitas KaupoR » 16. 12. 2013. 16:14

If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Võistlused mujal”