Tahko MTB

Läti külavõistlusest TDF-ni
N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 17. 06. 2003. 13:14

muaddib kirjutas: Porteri-mehed paistavad õige asja pärast muretsevat. :lol:
Kas kodulinna suurim tööandja ei saaks soome koostööpartnerile - Hartwalli meestele vihjet anda, et janused on tulekul, laske Lapin Kulta hinnad alla. :D :lol: :D
heh, kes seda lapin kulta ikka joob... ikkagi igal sõitjal oma "jõujook". :wink: Vaikselt peaks mõtlema, mis kummid all krudida ja kui see selge, siis kust need kummi saada. :?
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 17. 06. 2003. 13:16

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:46, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 17. 06. 2003. 13:22

Ermo kirjutas:Just probleemiks ongi saadavus - Conti Explorer UST pole Eestis nagu eriti kuskilt võtta :( :( :(
http://www.conti-online.com/generator/w ... st_en.html

täitse normaalne kumm sealseteks oludeks. Mõtlen ka, et tahaks midagi "rahvuskumm" rocksteri asemele alla panna... Nokia boazobeana on võtta päris räigete ääre knobbydega, kuid veerem on sile liiga.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 17. 06. 2003. 13:44

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:46, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 17. 06. 2003. 14:44

N kirjutas: Mõtlen ka, et tahaks midagi "rahvuskumm" rocksteri asemele alla panna...
ot rockster nagu lahja või?, mul karvasemat polegi midagi normaalset.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 17. 06. 2003. 15:31

erikr kirjutas:
N kirjutas: Mõtlen ka, et tahaks midagi "rahvuskumm" rocksteri asemele alla panna...
ot rockster nagu lahja või?, mul karvasemat polegi midagi normaalset.
no eelmisel aastal sai rocksteriga rahuldav tulemus välja sõidetud, kusjuures öö otsa oli vihma sadanud...
ma panen sel aastal ka rocksteriga, pole siin midagi põdeda. üle eelmine aasta sõitsin veelgi slikima revolt super x-ga, see veereb kiiremini kui rockster.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 17. 06. 2003. 16:02

tarmo kirjutas: no eelmisel aastal sai rocksteriga rahuldav tulemus välja sõidetud, kusjuures öö otsa oli vihma sadanud...
ma panen sel aastal ka rocksteriga, pole siin midagi põdeda. üle eelmine aasta sõitsin veelgi slikima revolt super x-ga, see veereb kiiremini kui rockster.
Tarmo jutt on tõsi, loomulikult ei pea poodi kummi ostma tormama Tahko jaoks.
Samas kui võimalus oleks paneksin midagi knobbymat alla. Kummi veeremise eelistest ei ole mõtet selle raja puhul rääkida - keskmine kiirus alla 18 km/h ja kruusa/pinnakattega teed pole palju.
Siin sobiks öelda kummimeeste sloganit - power is nothing without control.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 06. 2003. 21:44

nii, kogenud tahkolased, laske tulla. kui start on kl 9.00 ja teil kulub 3,5h ja minul ilmselt min 1h rohkem, siis kuidas riiteusega? mida see kuopio kandi hommik endast kujutab ja palju päeva peale soojemaks on läinud?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 18. 06. 2003. 23:13

Eelmine aasta oli hommikul juba +20° C kandis ja aina kuumemaks läks. Lühike vorm oli tegija. Aga tänavu ei tea, pole veel nagu õieti soojaks läinudki... :-(
Lühikesed riided ja käsivarre/põlvesoojendused võivad olla kõva sõna kui sellised ilmad jätkuvad.
Foreca - siit saab uurida prognoosi enne asjade pakkimist ja laeva peale minekut. :)
Signature sucks! Pilt

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 19. 06. 2003. 09:35

erikr kirjutas:nii, kogenud tahkolased, laske tulla. kui start on kl 9.00 ja teil kulub 3,5h ja minul ilmselt min 1h rohkem, siis kuidas riiteusega? mida see kuopio kandi hommik endast kujutab ja palju päeva peale soojemaks on läinud?
Kunagi ei ole pikaga läinud. Pole põhjust olnud, kuigi enne starti hoiad kufti peal ikka.. Selleks ajaks kui kinahmi lael oled, on Väga soe tavaliselt.. Eeldusel, et suvi ikkagi saabub...
Porter Lifts Your Ranking

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Re: Registreerimisnimekirjad

Postitus Postitas cowrider » 19. 06. 2003. 22:18

erikr kirjutas:N 120 km
N 120 ainult 2 registreerunut ja mitte ühtegi Eestist.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 22. 06. 2003. 21:49

weather.com ilmateade Kuopiosse, mis on lähim suurem linn.
http://uk.weather.com/weather/local/FIXX0023
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 26. 06. 2003. 14:31

Täna saaks ehk veel homsele laevale piletid broneerida ja Tahkosse minna :wink: ... Lihstalt info mõttes..
Ürituse finishipaigas pidi olema webi kaamera ka üleval, et saaks jälgida asju läbi internet-meeltepett ühenduse.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 26. 06. 2003. 22:00

Ilm läheb külmemaks ja märjemaks laupäevaks. :evil:

Pilt
Kuopio prognoos :(

Pilt
Ja Nurmes, on kuulu järgi lähemal Tahkole :(
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 28. 06. 2003. 19:40

Napid teated Tahkost räägivad, et Porter Racing sai võistkondliku võidu. Teine eesti meeskond Elu Eest saavutas kolmanda koha jäädes napilt alla teiseks tulnud soome võistkonnale. Individuaalselt sai Tarmo 5. ja ErikT 6. koha. Esimese kahekümne hulgas oli veel mitu eesti võistlejat.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 06. 2003. 01:14

UrmasL kirjutas:Napid teated Tahkost räägivad, et Porter Racing sai võistkondliku võidu. Teine eesti meeskond Elu Eest saavutas kolmanda koha jäädes napilt alla teiseks tulnud soome võistkonnale. Individuaalselt sai Tarmo 5. ja ErikT 6. koha. Esimese kahekümne hulgas oli veel mitu eesti võistlejat.
Kuigi ametlikku meeskondlikku tulemust veel pole, siis individuaalse järgi on Urmase jutul tera sees :D . Ka velo.clubbers on hästi esinenud :D . Huivtav oleks teada, mis nende eestlastega juhtus kel märge DNS (did not start) :?: . Kohe, kohe läheb siin kõvaks muljetamiseks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 06. 2003. 08:51

Did not start:
Jan Aasa pani ju Karksis kõva kräsari ja ega vist nii tõsisest asjast ei toibunud nädalaga.
Allan oli see, kes viimasel nädalal kõvasti kaaslasi otsis. Regas ära, aga vist starti ei jõudnudki. Janeki kohta ma ei teagi ausalt öelda.

Ootan põnevusega muljeid, sest esimese otsa poisid on küll porodele koha kätte näidanud.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 29. 06. 2003. 19:47

Alvaro kirjutas:Did not start:
Jan Aasa pani ju Karksis kõva kräsari ja ega vist nii tõsisest asjast ei toibunud nädalaga.
Allan oli see, kes viimasel nädalal kõvasti kaaslasi otsis. Regas ära, aga vist starti ei jõudnudki. Janeki kohta ma ei teagi ausalt öelda.
Allan oli täna Haanjas, Janekil oli Karksis krampidega probleeme ja tema edasist saatust ei tea.

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Tahko kommentaar

Postitus Postitas huko » 29. 06. 2003. 20:31

Taas Kinahmi vallutatud! :) Aeg paranes eelmise aasta 4:31:35-lt 4:18:40-le. Aga samas koht 47-> 51. Konkurents on kõvenenud, stardijoonel oli 390 ratturit. :shock:
Ei tea, palju nüüd aja paranemisest panna HT -> FS-ratta arvele, aga laskumistel sai ikka mõnusalt lasta. Samas singleträkil tuli taas vahel istutud rongis, mööda ei saanud. Kõige tipp olid muidugi need sellid, kes mäge nähes ratta pealt maha hüppasid ja siis alla jalutasid, keset rada - mööda ei saanud. :twisted:
Raja olukord oli parem kui eelmine aasta, oli pidanud kuiva. Sõidu ajal sadama hakanud vihm tegi kivid-juurikad libedaks, aga õnneks on vihmaga kah trenni tehtud ja nii ei lasknud end sellest häirida. :wink: Veitsa jahe oli, temperatuur 11?C.
Tehnilisi probleeme kah polnud. :)
Väga rahul tänavuse sõiduga, jalad pole kah nii pehmed kui aasta tagasi, kuigi tänavune läbiõit on ~2/3 eelmise aasta omast.

Meist paar mökki eemal olevas mökis olnud Eesti numbrimärgiga autos olnud mehed (seina ääres olid vist Scott ja 2 x Specialized: HT & FS) näisid võtvat asjast kõik - täna hommikul tegid kah tiiru.
Mind väsitas öine Tyräjyrä (kohalik süldibänd) vaatamine ära. Või mõjusid need baaris võetud recovery-dringid miskitmoodi... :?
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 06. 2003. 23:19

homme kirjutan sama sõnumi pikemaks....
see võistlus on teine planeet. nagu porteri mehed oma varasemates muljetes on rääkinud siis tõepoolest on rajale kõik maailma kivid kokku veetud. kui Ermo leidis Rakverest singletrack heaveni siis oli Tahko singletrack hell... :D kuni kinahmi tõusuni olin täitsa tegija, püsisin kenasti rongis omal kohal. siis aga mõnus jooksukas mille pikkust hakkame alles pulsokast tuvastama, selg krampi ja tehtud see sõit oligi. Kinahmi peal hakkas vihma ka sadama , seal hakkas ka krampi kiskuma vasak jalg mille põlve taha sain esmaspäeval kukkudes pedaaliga hea matsu. seal ka Kaimo ja Jüri minust möödusid. mõnedki laskumised võtsin jalgsi kuid ega ikka rajal ees ei tolgendanud. kukkusin umbes 6 korda, väikeselt hoolt singlil kivisse pannes. tasastel kruusalõikudel tulid kohalikud hirmsa hooga selg ees vastu, seda täheldas enamus meist. ka tõusudel kerimine sujus mul paremini kui neil kellega koos tagapool sõitsin. samas olid kohalikud laskumistel nagu kodus. tulemus jäi oodatust veidi kehvemaks kuid sellisel rajal ma hetkel järelikult nii kehv olingi.
raja ääres käis samamoodi kummide vahetamine ja kettide lappimine nagu meil. endal pidas ratas probleemideta vastu, rockster ei vedanud kordagi alt, piduriklotsigi jäi veel järele.
Viimati muutis erikr, 30. 06. 2003. 08:40, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 30. 06. 2003. 01:12

Kas rockster kuidagi kõhna kumm ei ole Tahko jaoks?!
Vähemalt Porteri meeste juttudest on jäänud selline mulje.

Endal on kah plaan järgmine aasta Tahkot minna proovima, aga mul on tunne, et ma laenan selleks ajaks FS-i kelleltki :).

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 06. 2003. 08:18

Kirsa kirjutas:Kas rockster kuidagi kõhna kumm ei ole Tahko jaoks?!
Vähemalt Porteri meeste juttudest on jäänud selline mulje.

Endal on kah plaan järgmine aasta Tahkot minna proovima, aga mul on tunne, et ma laenan selleks ajaks FS-i kelleltki :).
rockster pro 2,1", sees oli 3,2 bar, mu hetke 84 kilo kohta ei olnud see asi kõhna. ei purunenud, ei libisenud ja ei kaapinud ka mudas mitte. tarmo, Ereliukas ja Lasse sõitsid ka rocksteriga, auhindadele :!: , vist veel keegi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 06. 2003. 08:37

Alvaro kirjutas:Did not start:
Jan Aasa pani ju Karksis kõva kräsari ja ega vist nii tõsisest asjast ei toibunud nädalaga.
jah, Janil läks selle vigastuse nahka. ei arst ega enesetunne ei lubanud peale minna. mees tegi õige otsuse, et ei osalenud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tahko kommentaar

Postitus Postitas erikr » 30. 06. 2003. 22:14

huko kirjutas:Taas Kinahmi vallutatud! :) Aeg paranes eelmise aasta 4:31:35-lt 4:18:40-le. Aga samas koht 47-> 51. Konkurents on kõvenenud, stardijoonel oli 390 ratturit. :shock:
enam-vähem samapalju kui kohtades kukkusid, kirjutati protokolli sinust ettepoole nende eestlaste nimesid kes mullu ei osalenud 8) hea, et niigi läks :P
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

jan
Rattur
Postitusi: 52
Liitunud: 21. 04. 2003. 12:50

Postitus Postitas jan » 01. 07. 2003. 13:37

erikr kirjutas:
Alvaro kirjutas:Did not start:
Jan Aasa pani ju Karksis kõva kräsari ja ega vist nii tõsisest asjast ei toibunud nädalaga.
jah, Janil läks selle vigastuse nahka. ei arst ega enesetunne ei lubanud peale minna. mees tegi õige otsuse, et ei osalenud.
Ise sai seekord kahjuks jah õlga ravitud kodus :( Ehk õnnestub järgmisel aastal.
Muide, siin on kuidagi vähe feedbacki osalejatelt, ainult Erik ja Huko on üht-teist jutustanud. Tahaks ka lähemalt lugeda, millest siis ilma jäin.
Btw, Tahko sõidust tehakse ka saade, mis peaks SubTV-s esitlusele tulema 2.8. klo 21.30 (aga seda näeb vist ainult Soome kaabelTV võrkudes). Sama asi pannakse millalgi ka võrku üles:
http://fillari.rocsport.com/doc.htm/963/

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 07. 2003. 13:40

jan kirjutas:Btw, Tahko sõidust tehakse ka saade, mis peaks SubTV-s esitlusele tulema 2.8. klo 21.30 (aga seda näeb vist ainult Soome kaabelTV võrkudes).
Head paranemist kõigepealt.

Kel SubTV nähtav võiks ju linti võtta :idea: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 07. 2003. 13:54

kirjutame tahko selle aasta ürituse kohta kindlasti jutukese oma kodukale, lingi panen ka siia kui asi valmis on.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 01. 07. 2003. 13:55

jan kirjutas:Muide, siin on kuidagi vähe feedbacki osalejatelt, ainult Erik ja Huko on üht-teist jutustanud. Tahaks ka lähemalt lugeda, millest siis ilma jäin.
pannakse kokku ühine ülevaade mis läheb üles Porteri lehele ja ka siia.
jan kirjutas: Btw, Tahko sõidust tehakse ka saade, mis peaks SubTV-s esitlusele tulema 2.8. klo 21.30 (aga seda näeb vist ainult Soome kaabelTV võrkudes). Sama asi pannakse millalgi ka võrku üles:
http://fillari.rocsport.com/doc.htm/963/
huko, järsku saad lindistamise korraldada ja kasseti pärast eestisse saata?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 01. 07. 2003. 23:44

erikr kirjutas: huko, järsku saad lindistamise korraldada ja kasseti pärast eestisse saata?
Mul kah kaablit pole. :cry: Aga äkki õnnestub. :)
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 02. 07. 2003. 07:10

Kuulge, kas keegi Starmani klient pole? Mina kahjuks olen. Aga mingit SUB TV kanalit näitab too küll aegajalt?? Kas see pole õige - on neid mitu? Pole kunagi seda ise vaadanud.....

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 02. 07. 2003. 07:19

Alvaro kirjutas:Kuulge, kas keegi Starmani klient pole? Mina kahjuks olen. Aga mingit SUB TV kanalit näitab too küll aegajalt?? Kas see pole õige - on neid mitu? Pole kunagi seda ise vaadanud.....
ma olen, kuid oman vaid põhipaketti. Mingi aeg oli see sub-tv minu meelest mingi soome kanali asemel päevastel aegadel vms. Nüüd nagu pole. Starman teeb üldse mingeid trikke, asendades põhipaketi perifeerseid kanaleid (vene omi nt.) nii nagu ise tahab ja millega ise tahab.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 07. 2003. 08:27

Alvaro kirjutas:Kuulge, kas keegi Starmani klient pole? Mina kahjuks olen. Aga mingit SUB TV kanalit näitab too küll aegajalt?? Kas see pole õige - on neid mitu? Pole kunagi seda ise vaadanud.....
Minu teada peaks SUBTV olema omaette kaabelprogramm, mida siis tõenäoliselt Starman kas näitab kohati ja osaliselt (MTV3 jooksevad läbi SUB'i programmi reklaamid) või täielikult. Omal kah Starman, aga SUB'i pole täismahus kohanud.

:idea: Äkki on võimalik SUBTV või antud filmi tegijatelt paluda koopiat. ETV-s selline asi põhimõtteliselt töötab.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 02. 07. 2003. 11:43

Mati kirjutas:
jan kirjutas:Btw, Tahko sõidust tehakse ka saade, mis peaks SubTV-s esitlusele tulema 2.8. klo 21.30 (aga seda näeb vist ainult Soome kaabelTV võrkudes).
Head paranemist kõigepealt.

Kel SubTV nähtav võiks ju linti võtta :idea: .
Starrmanis peaks sub tv olemas olema kogu aeg, see ainult õhtuti ongi, aga kus selle telekava näha on, et kust see inf pärit et täna õhtul see saade tuleb???

kava nagu siin? http://www.sub.tv/subtv2002/
tahko kodukal on kirjas et praegu on meestel puhkus et küll see saade muidu ikka tuleb...
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 07. 2003. 11:48

N kirjutas:Starrmanis peaks sub tv olemas olema kogu aeg, see ainult õhtuti ongi, aga kus selle telekava näha on, et kust see inf pärit et täna õhtul see saade tuleb???
Oled 100% kindel :shock: :?: . Mina pole veel kohanud, kuigi olen vahest hüpnotiseeritult teleri külge naelutatud päris hiliste tundideni. Võib-oll on mul see ka lihtsalt välja tuunimata :oops: :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 02. 07. 2003. 11:51

Mati kirjutas:
N kirjutas:Starrmanis peaks sub tv olemas olema kogu aeg, see ainult õhtuti ongi, aga kus selle telekava näha on, et kust see inf pärit et täna õhtul see saade tuleb???
Oled 100% kindel :shock: :?: . Mina pole veel kohanud, kuigi olen vahest hüpnotiseeritult teleri külge naelutatud päris hiliste tundideni. Võib-oll on mul see ka lihtsalt välja tuunimata :oops: :?:
olen 100% kindel, et olen oma telekast pidevalt sub tv-d näind. Mul on kõik kanalid välja tuunitud ka. isegi mingid mõttetud vene omad, pole viitsind kustutada...
Igatahes telekasvast ma ei leidnud tahko saadet, ei täna, ega homme, ega ülehomme...
Viimati muutis N, 02. 07. 2003. 12:04, muudetud 1 kord.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 07. 2003. 11:56

N kirjutas:
Mati kirjutas:
N kirjutas:Starrmanis peaks sub tv olemas olema kogu aeg, see ainult õhtuti ongi, aga kus selle telekava näha on, et kust see inf pärit et täna õhtul see saade tuleb???
Oled 100% kindel :shock: :?: . Mina pole veel kohanud, kuigi olen vahest hüpnotiseeritult teleri külge naelutatud päris hiliste tundideni. Võib-oll on mul see ka lihtsalt välja tuunimata :oops: :?:
olen 100% kindel, et olen oma telekast pidevalt sub tv-d näind. Mul on kõik kanalid välja tuunitud ka. isegi mingid mõttetud vene omad, pole viitsind kustutada...
Igatahes telekasvast ma ei leidnud tahko saadet, ei täna, ega homme, ega ülehomme...
Ahaa, siin võib olla küss hoopis paketis. Mul ntx vene paketti pole (kuigi pole SUB'il ka venepaketiga reaalselt miskit pistmist), muud peaks olema. Kui meil paketid samad, siis hakkan õhtul agaralt tuunima.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 02. 07. 2003. 11:57

starmani tibi, kelle eesti keel vähe longas, arvas hetk tagasi nagu teadvat, et sub-tv sisaldub starmani põhipaketis. Kui ei näita, tuleb lasta telekal uuesti kanalid välja otsida, siis peaks ilmuma. Kui nüüd keegi teaks mis ke?ll asi on, siis võtaks selle vaeva ette (otsiks uuesti kanaleid telekal) ja lindistaks
tahkot.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 02. 07. 2003. 11:59

üleval poolt vaadatuna ei ole seda saadet täna tulemas.. sest rocsport tv on maanantaisin, ehk esmaspäeviti ja täna on kolmapäev mil kavas on kordus.
Viimati muutis N, 02. 07. 2003. 12:02, muudetud 1 kord.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 02. 07. 2003. 12:01

N - jutt on kuupäevast 2. august mitte 2. juuli, mis täna juhtub olema :)

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 02. 07. 2003. 12:03

Alvaro kirjutas:N - jutt on kuupäevast 2. august mitte 2. juuli, mis täna juhtub olema :)
:shock: Good point... liigne operatiivsus olekski olnud..
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 02. 07. 2003. 14:16

SUB tv täiesti olemas starmanil. Programm jah õhtuti ja vahest näitab isegi soome rattameistreid 8)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 07. 2003. 14:54

Ja lõpuks asi ka digimeedias kajastatud, kui ise (club Porter) ei tee kes siis veel. Loodame, et jõuab ka trükimeediasse ja telemeediasse ja ...
Viimati muutis Mati, 03. 07. 2003. 14:57, kokku muudetud 3 korda .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Sportneti uudis

Postitus Postitas Alvaro » 03. 07. 2003. 14:55

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=45685

Porteri produtseeritud uudis Sportnetis. Kui välja jätta paar kiiruga tehtud kirjaviga, siis kuidagi ei saa üle ühest tõsisest faktiveast.

Mägirattamaratonil põhidistantsi (120 km) võitis Jari Heinikäinen ajaga 7:08,56. Võitja keskmine kiirus rajal oli 17 km/h. Raja raskele iseloomule viitavad ka kogutud tõusumeetrid (1295 m) ja arvukad suure kõrgustevahega tõusud (maksimaalne 151 m) ja laskumised (maksimaalne 194 m).

Siit loeb üheselt välja seda, et pika distantsi tõusumeetreid on niipalju. Minu mäletamist mööda aga oli ühel ringil seda tõusu 1300m?? Või minu mälu viga?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Sportneti uudis

Postitus Postitas erikr » 03. 07. 2003. 15:21

Alvaro kirjutas:http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=45685

Siit loeb üheselt välja seda, et pika distantsi tõusumeetreid on niipalju. Minu mäletamist mööda aga oli ühel ringil seda tõusu 1300m?? Või minu mälu viga?
mälu on sul korras, ka minu polar andis 1360 m ühel ringil.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: Sportneti uudis

Postitus Postitas N » 03. 07. 2003. 15:54

Alvaro kirjutas:http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=45685

Porteri produtseeritud uudis Sportnetis. Kui välja jätta paar kiiruga tehtud kirjaviga, siis kuidagi ei saa üle ühest tõsisest faktiveast.

Siit loeb üheselt välja seda, et pika distantsi tõusumeetreid on niipalju. Minu mäletamist mööda aga oli ühel ringil seda tõusu 1300m?? Või minu mälu viga?
Tõsi ta on, ühel ringil kogunes ca 1300m, mitte kahel.
Et oleks palju oodata Lembitu Kuuselt meid AK-s näidata, leiame et on mõistlik ise huvitavamad sündmused ära märkida. Ehk mõni, kes sportneti loeb, huvitub ja leiab ka ennast järgmisel aastal Tahkost.
Muideks, "niipalju" kirjutatakse lahku.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 04. 07. 2003. 21:06

ametlikud pildid
mõnedki Eesti mehed pildile jäänud, kes nimega, kes nimeta.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 16. 07. 2003. 12:00

tarmo kirjutas:kirjutame tahko selle aasta ürituse kohta kindlasti jutukese oma kodukale, lingi panen ka siia kui asi valmis on.
jutuke on valmis: http://www.porterracing.ee/tahko_2003.php

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3803
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 16. 07. 2003. 12:21

tarmo kirjutas:
tarmo kirjutas:kirjutame tahko selle aasta ürituse kohta kindlasti jutukese oma kodukale, lingi panen ka siia kui asi valmis on.
jutuke on valmis: http://www.porterracing.ee/tahko_2003.php
See ju pigem eepos :shock:
Minu lugupidamine tegelastele ja kirjatsura(de)le.

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Postitus Postitas suvemees » 16. 07. 2003. 14:22

... vinge....

ise tuleks ka ehk järgmine aasta taolisele seiklusele...

eesti asjad on enamvähem kõik käidud... Tahko ja näiteks
Birkebeiner Norras(kirjapilt ehk õige) tunduvad ahvatlevad:)

suusaga on kõige kreisim asi, mis teinud olen Lapponia Hiihto Lapimaal
http://www.muonio.fi/ski/lapponia/week.htm
ühe nädala sees suusamaratonid 60+50+80.... ja maastik on a la Tahko...

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 16. 07. 2003. 23:17

Lugedes neid jutukesi seal tuleb suur tahtmine ka järgmine aasta tahkosse minna... ütleme nii, et ma teen kõik endast oleneva, et ma saaks järgmine aasta sinna tulla.

Eriti jäi südamesse see lõik:
Arvan, et sellisel maastikul tunneb ära, kes on hingelt maastikurattur ja kes teeb seda selle pärast, et asi on popp ning võimaldab tänu rataste ja komponentide hinnale, demonstreerida suurele hulgale inimestele oma elujärge. Hingelt maastikurattur vaatab metsa all looklevat rada unistava pilguga kui singeltracki ja on valmis sinna kohe "peale minema" ning kurvastab, kui see mingil põhjusel pole võimalik. Koht jääb talle meelde ja üsna varsti võib sama meest kohata seal oma rattaga tiirlemas.
See, kes on näinud maastikuratturi silmis samasugust sädet, kui mina nägin...

kuigi ma pole seda rada seal sõitnud (ma kujutan midagi ette küll, aga arvatavasti jääb sellest ka väheks :) , arvan ma et see lause on ikka väga hästi öeldud...
velo.clubbers.ee

Vasta

Mine “Võistlused mujal”