Author Bike Challenge 2007

Läti külavõistlusest TDF-ni
Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 07. 08. 2007. 08:43

Enamustes kohtades, kus vihatud clubbersi buss seisis, olid kohal ka korraldaja esindajad, kes ei öelnud selle tegevusekohta ühtegi paha sõna. Küll aga jagasid näpunäiteid kuhu parkida või mitte parkida. Nimetatud pahabussi tegevusest tingituna ei võetud kelleltki kommi ära. Lisaks nimetatule oli rajaääres ohtralt teiste teamide saateautosi, kes olid selleks ajaks lahkunud, kui tähelepanelik kodanik sinnani jõudis. Vihjeks võin öelda, et üks neist oli kollast värvi sõiduk kirjadega "DHL-Author proffesional cycling team". Viiendal päeval õnnestus mul tänu organismis toimunud "lahtiste uste päevale" seda kõike ka ise jälgida. Kui ikka kumm oli katki, pisteti jooks ringi. Keegi selleks rajaäärde ei sõitnud, et "heia-heia, hop-hop, läheb-lähb" hõikuda. Vihejks võite koondtabelist vaadata, mitmendaks näiteks see Author-DHL team(id) jäi(d).
Lisan veel, et selle bussi tehniline team (tänud Allanile) andis abi kõikidele, kes seda selles punktis vajasid. Nägin tihti finishis mehi, kes tulid Allanit tänama. Nii mõnelgi sai tänu sellele etapp lõpetatud ja mõni katkestaja sai ka finishi. Sõltumata rahvusest.
Lisaks veel selline seik, et kas teisel või kolmandal päeval stardikoridoris seistes kuulsin oma üllatuseks kõrval sulaselget eestikeelt. Oleks võinud ju ise Tere öelda. Enamus eesti teame olid sulaselgete eraldusmärkidega (klubivormid + kohalike numbritega autod). Niipalju viisakust või ühtekuuluvust võiks ikka üles näidata. Neutraalses riietuses olevate ratturite rahvust on raske tuvastada, kui just numbrilt vastavat märget ei vahtinud.
Loodan, et bussilugu on piisavalt lahti seletatud.
Viimati muutis veiko, 07. 08. 2007. 10:55, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 07. 08. 2007. 09:04

Tänud.

Umbes sellist vastust ma ootasingi.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 08. 2007. 09:10

lugedes veiko kirjutatut sain kinnitust kahtlusele (kuna mind ennast kohal polnud), et selles rajaäärses tegevuses oli UCI reeglite Part 4, §6 elemente.
http://www.uci.ch/imgArchive/Rules/4mou-E.pdf

Transalpil on ka aastaid täpselt sama värk olnud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 07. 08. 2007. 09:14

Gunnar kirjutas:Tänud.

Umbes sellist vastust ma ootasingi.

Kibestunud väheke? :shock:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 08. 2007. 10:03

veiko kirjutas:...Lisaks veel selline seik, et kas teisel või kolmandal päeval stardikoridoris seistes kuulsin oma üllatuseks kõrval sulaselget eestikeelt. Oleks võinud ju ise Tere öelda...
Jah, eks eestlane ole vist loomult ikka omaette nakitseja. Samas on see ravitav, tuleb lihtsalt nokk lahti teha. Kuna sõidud pikad ja kohati parajad istu-maha-võta-väike-õlu tempoga, siis sai isegi nt lätlaste ja igasugu muu rahvustega rajal juttu puhutud. Osadega olime viimastel etappidel juba teretuttavad.

Ja see bussi teema on ikka täiesti imetud värk minu arvates. Väikest tehnilist abi tehakse igal võitslusel nii siin kui seal. Eks seda aktsepteeritakse põhimõttel "täna tema, homme sina"!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 07. 08. 2007. 10:55

TAIX11 kirjutas:
Gunnar kirjutas:Tänud.

Umbes sellist vastust ma ootasingi.

Kibestunud väheke? :shock:
Miks siis kohe isikliuks minna? Miks mul põhjust kibestuda, tore võistlus oli ju.

--
Aga noh, mas seletan, et juusiis minu viga, et ma nii aeglaselt sõitsin või nii tähelepanematu olin,et teiste teamide abivalmis busse ei märganud. Ma lugesin reegleid ja märkasin ainult meie bussi ja viisin otsad koku ja jäi meelde.
Mati kirjutas:Ja see bussi teema on ikka täiesti imetud värk minu arvates. Väikest tehnilist abi tehakse igal võitslusel nii siin kui seal.
See on libe tee, sest /tsenseeritud/. Eks see jälle kivi selle võistlusvälise korralduse pihta.
Viimati muutis Gunnar, 07. 08. 2007. 11:03, muudetud 1 kord.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 07. 08. 2007. 11:03

Gunnar kirjutas:Aga noh, mas seletan, et juusiis minu viga, et ma nii aeglaselt sõitsin või nii tähelepanematu olin,et teiste teamide abivalmis busse ei märganud. Ma lugesin reegleid ja märkasin ainult meie bussi ja viisin otsad koku ja jäi meelde.
Meie buss oli ainus eraldusmärkidega sõiduk, mis ootas ka tagumiseotsa mehi. Pmst ootas ta kõik meie seltskonna sõitjad ära (Kaja ja Hannes olid ilmselt meil tagumised). Samuti oli seal nii lätlasi, kui ka teisi, kellede autodelt puudusid edevad kirjad ja kes seisid teeääres ilmselt ka siis, kui teie sealt mööda sõitsite. Kirjadega autod olid üldiselt kiirematel teamidel ja nemad matkajaid ei oodanud ning kõrvalistele abi ilmselt ei osutanud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 07. 08. 2007. 14:42

Mati kirjutas:Ja see bussi teema on ikka täiesti imetud värk minu arvates. Väikest tehnilist abi tehakse igal võitslusel nii siin kui seal.
Gunnar kirjutas:See on libe tee, sest /tsenseeritud/. Eks see jälle kivi selle võistlusvälise korralduse pihta.
Eks see teeääres abi andmine ongi selline kahe-otsaga asi. Eriti, kui võidusõit on ajaliselt pikk ja tehniliselt keeruline. Siis kisub nii mõnigi arusaam/põhimõte/reegel kiiva. Kummi- ja ketiparandus on ratturile endastmõistetav, aga kui murdub pedaali võll? Et oleks nagu pidanud seda ette nägema ja 2tk tagataskusse varuks panema?! Või murdub käikari hoidja, et kah kannan varu kaasas? samas tean, et hooldusautos on varu olemas.
Mingil määral saan aru harrastajast, kel viha kerkib, kui näeb, kuidas konkurendil kõver jooks sirge vastu vahetatakse.
(OT: meenub Haanja 100 04, kus aitasin kaht ketihädalist ja vist kolme kummihädalist, aeg tiksus ja lõpuks ise ei mahtunud ajalimiiti- siis kirusin oma ligimesearmastust maa põhja).
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 08. 2007. 15:58

mart kirjutas:...Mingil määral saan aru harrastajast, kel viha kerkib, kui näeb, kuidas konkurendil kõver jooks sirge vastu vahetatakse.
(OT: meenub Haanja 100 04, kus aitasin kaht ketihädalist ja vist kolme kummihädalist, aeg tiksus ja lõpuks ise ei mahtunud ajalimiiti- siis kirusin oma ligimesearmastust maa põhja).
Läheb juba väga offi, aga ... harrastusspordiga käibki minu arusaama pidi kaasas suurem individuaalsus võrreldes nt profispordiga. Tehnoabiteemaga sarnaselt võiks ju harrastussportlane kibestuda ka sellest kui mõni klubi/tiim võistlustel meeskonnatööd teeb ja ükskiküritaja ära kotib. Mis vahet seal kokkuvõttes on? Kui vahetu konkurents ja adrenaliin ei meeldi, siis võib kirimale olla lahenduseks.

OT Mart, aga see eest peetakse sind tänini hea sõnaga meeles. See maksab ka vast midagi!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Aare
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 30. 06. 2003. 10:05

Postitus Postitas Aare » 07. 08. 2007. 21:23

Jah - kui poleks olnud seda valget bussi koos Allaniga, siis oleks mul arvatavasti esimene etapp läbimata jäänud! Eelmisel päeval ratast kokku pannes läks mul prõksuga pooleks sadulatoru kinnitusklamber ning loomulikult polnud mul varuklambrit kaasas. Juba samal õhtul sain Grishalt ja Allanilt abi ning uinusin paduvihma saatel rahulolevalt. Stardihommikul selgus aga kurvastuseks, et klambripolt polnud klambrit piisavalt kinni tõmmanud ning sadul sõitis kuhu tahtis - ka "loomajõuga" pingutamine ei aidanud.
Pool tundi oli jäänud stardini ja närvirakke lendas lahinal tuulde. Aitas valge bussi Allan, kes tegi imet - sadul pandi paika kui keevitatult!!!
Ja igapäevane "valgebussi" kaasaelamine rajal - supertunne!
Bike Challengel tekkis palju uusi tuttavaid, kes kõik mõnusad abivalmis semud :!:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 08. 08. 2007. 22:55

veiko kirjutas: Lisaks veel selline seik, et kas teisel või kolmandal päeval stardikoridoris seistes kuulsin oma üllatuseks kõrval sulaselget eestikeelt. Oleks võinud ju ise Tere öelda. Enamus eesti teame olid sulaselgete eraldusmärkidega (klubivormid + kohalike numbritega autod). Niipalju viisakust või ühtekuuluvust võiks ikka üles näidata.
küllap seal kivi all see vähk peidus ongi.
Pole midagi lihtsamat ja loomulikumat kui ligi astuda: tere, mina Gunnar Kakumäe Kauboi kas olete juba täna hommikul õlut joonud:) ja nii mõnedki pseudoprobleemid oleksid juba eos lämmatatud.
Kas ja kes jättis inetu mulje ... Hawaii ja clubbersi särkidega kollid "illegaalset" tehnilist abi kuritarvitamas? Või Gunnar, kes üritab vaikselt saagi käima tõmmata?

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 09. 08. 2007. 10:24

Kuldar kirjutas:
Pole midagi lihtsamat ja loomulikumat kui ligi astuda: tere, mina Gunnar Kakumäe Kauboi kas olete juba täna hommikul õlut joonud:) ja nii mõnedki pseudoprobleemid oleksid juba eos lämmatatud.
Kas ja kes jättis inetu mulje ... Hawaii ja clubbersi särkidega kollid "illegaalset" tehnilist abi kuritarvitamas? Või Gunnar, kes üritab vaikselt saagi käima tõmmata?
Kahjuks ei oska õlust lugu pidada ja luban, et järgmine kord siis juhendit nii põhjalikult ei loe. Ja saagi tõmbavad ikka teised siin vist käima :)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 09. 08. 2007. 10:33

Gunnar kirjutas:Kahjuks ei oska õlust lugu pidada
Vot siit kõik alguse saabki

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 08. 2007. 11:01

AndreK kirjutas:
Gunnar kirjutas:Kahjuks ei oska õlust lugu pidada
Vot siit kõik alguse saabki
Just, eriti pikkadel võistlustel kehtib reegel - "vähese õllega kaugele ei jõua" :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 08. 2007. 11:32

hea küll, lükake nüüd sael süüde välja.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 12. 08. 2007. 19:58

veiko kirjutas:.
Lisaks veel selline seik, et kas teisel või kolmandal päeval stardikoridoris seistes kuulsin oma üllatuseks kõrval sulaselget eestikeelt. Oleks võinud ju ise Tere öelda. Enamus eesti teame olid sulaselgete eraldusmärkidega (klubivormid + kohalike numbritega autod). Niipalju viisakust või ühtekuuluvust võiks ikka üles näidata. Neutraalses riietuses olevate ratturite rahvust on raske tuvastada, kui just numbrilt vastavat märget ei vahtinud.
Vabanda et ei kuulu kusagile klubisse ning peame leppima rattariiete osas selle kirju valikuga, mis poeriiulitel saada on. Ja omaarust püüdsime rajal kõigi eestlastega juttu rääkida kui kokku juhtusime või vähemalt andsime aimu kellega tegu ;) Nüüd võib küll sae välja suretada :)
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 12. 08. 2007. 23:23

Et siis sellised numbrid koorusid nädalasest puhkusest

Pilt
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 21. 08. 2007. 21:41

väga muhe lugemine (no muidugi-muidugi on kõik jälle juba ammu lugenud...):
http://www.ccrotamobilis.ee/ tallake seda pollari-polonezi pildiga juttu -> Powerade Author MTB Challange

john
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 06. 10. 2005. 13:40

DVD 2007

Postitus Postitas john » 25. 10. 2007. 08:08

Kas kellelgi on rohkem infot selle aasta ürituse DVD kohta.
Tellisime ja maksime kohapeal ära ja Augusti algul meili teel küsimisele vastas peakorraldaja, et Sept. algul on olemas.
Praegu aga meilid enam ühelegi aadressile läbi ei lähe.
Ehk keegi teab, kuda varem on selle DVD saamine sealt käinud?

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 25. 10. 2007. 08:20

Eelmisel aastal saadeti postiga igale osavõtjale postkasti, ei pidanud isegi postkontorisse järgi minema. Ja suht kiirelt mu mäletamist mööda (täpset kuupäeva ei mäleta)

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 16. 11. 2007. 21:05

Mati kirjutas:Kuna sõidud pikad ja kohati parajad istu-maha-võta-väike-õlu tempoga, siis sai ... igasugu muu rahvustega rajal juttu puhutud.
Tom to a hard looking Estonian: "Where's your teammate?"
Hard looking Estonian: "He vos too veek!"

http://www.teamteacake.com/mtbchallenge.shtml
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 11. 2007. 22:58

Kuldar kirjutas:Tom to a hard looking Estonian: "Where's your teammate?"
Hard looking Estonian: "He vos too veek!"

http://www.teamteacake.com/mtbchallenge.shtml
Kõikide hambaaukude ja juurekanalite halvim luupainaja hr Edvard?

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 11. 12. 2007. 12:45

Kiire pilk DVD-le peale heidet, päris 8)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 11. 12. 2007. 13:48

Ettepanek teha video teistkordne vaatamine koos sauna, õlle ja mõne terava ütlemisega kamraadiga. Ettepanek ei aegu!!

8)
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Vasta

Mine “Võistlused mujal”